» »

Omejevanje svobode in družbene posledice COVID-19

Omejevanje svobode in družbene posledice COVID-19

Temo vidijo: vsi
««
6 / 40
»»

poweroff ::

el_bahattee je izjavil:

Kot je lepo povedal @dronxy, za zajezitev epidemije je potrebna brezhibna disciplina, zato so nekateri ukrepi pac strogi.

Zelo je potrebna. Še bolj je potrebno, da vladi pozorno gledamo pod prste.

el_bahattee je izjavil:

Zato se mi zdi tole pretiravanje z orozjem, walki talkiji in teorijami zarote precej brezveze.

Ni pretiravanje. Zdajle je to čisto nepotrebno. Ampak čez pol leta pa morda bo zelo potrebno. Ali pa čez dve leti, ko bomo menda imeli volitve. Če ne bodo zaradi nevarnosti za javno zdravje izpeljane kar preko interneta. Po možnosti na sds.si domeni...

Zato se je treba pripraviti sedaj. Ne ker bi to rabili sedaj, ampak ker bomo morda rabili čez pol leta ali 2 leti.
sudo poweroff

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

"Zaradi ukrepov za preprečevanje možnosti širjenja korona virusa od 17. marca 2020 do preklica UJP komisiji ne bo posredovala podatkov o transakcijah in e-računih, je na svoji spletni strani zapisala KPK."


HAHAHAH, in kraja se lahko začne =)


O wow. Jansa se mi je zdel pred levaki ok. ampak vidim da je vse svinjarija.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mirzad ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

"Zaradi ukrepov za preprečevanje možnosti širjenja korona virusa od 17. marca 2020 do preklica UJP komisiji ne bo posredovala podatkov o transakcijah in e-računih, je na svoji spletni strani zapisala KPK."


HAHAHAH, in kraja se lahko začne =)


O wow. Jansa se mi je zdel pred levaki ok. ampak vidim da je vse svinjarija.

levi, desni, desni, levi... vse je to ista zalega

Vazelin ::

mato: v vsakem primeru bi bila gospodarska škoda izredna. tut če ne bi nič nardili.
kafiči in restavracije so bile zelo prazne že prejšnji teden, ko so še lahko poslovale. če bi se delali da ni nič, ne bi bilo nobenega nikjer, ko bi se dnevno poročalo o par 10 mrtvih.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

mato: v vsakem primeru bi bila gospodarska škoda izredna. tut če ne bi nič nardili.
kafiči in restavracije so bile zelo prazne že prejšnji teden, ko so še lahko poslovale. če bi se delali da ni nič, ne bi bilo nobenega nikjer, ko bi se dnevno poročalo o par 10 mrtvih.


Malo dvomin. Saj bi se samo starce izoliralo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

mato: v vsakem primeru bi bila gospodarska škoda izredna. tut če ne bi nič nardili.
kafiči in restavracije so bile zelo prazne že prejšnji teden, ko so še lahko poslovale. če bi se delali da ni nič, ne bi bilo nobenega nikjer, ko bi se dnevno poročalo o par 10 mrtvih.


Nekaj je zelo prazno, nekaj pa je z dekretom zaprto... nekaj je malo prihodka, drugo pa NULA.

No saj tole HIPER PANIKA poročanje medijev bi jaz tudi zakonsko omejil... vsako poročanje ki ustvarja strah med ljudmi bi kaznoval z visokimi odškodninami zki se namenijo zdravstvu in psihiatričnim ustanovam, ker s tem kar se dogaja te dni, to presega normalno poročanje o smrtih... če bi tako poročali od DNEVNO MRTVIH v Afriki zaradi lakote ipd... bi se nam že davno strgalo... ni čudno da folk začenja štihat ljudi... zdaj se grem pozanimat kje dobim kakšno kalašnikovo iz Zastave... na črno, ker tole bo žurka čez 14 dni.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nekikr ::

Svoj s. p. zaprl tudi Vlado Kreslin, koliko jih bo sledilo?
On bo že, sam tako pravi. Ostalih 1200 v 20 dneh, za katere dela še nekajkrat toliko drugih, bo pa težko. Ampak ja, zaprimo kar vse do konca leta najbolje, da bo za ziher. Sigurno ni boljših ukrepov, če mediji tako pravijo.

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej ne bosta vec doug s punco v sluzbi ce je sluzba v drugi obcini.


Zakaj širiš laži? Tisti, ki imajo nujna opravila v drugi občini (služba, skrb za družino,..), bodo v njo lahko vstopili. Tukaj se gre za ukrep, kjer se bo prepovedalo talentom, ki migrirajo v drugo občino samo zato ker se jim je tisti čas dvignil.

In kot že rečeno, če bi narod vedel kaj pomeni "epidemija" in bi se vsi lepo držali notr, teh ukrepov pač nebi blo. Točno TI si tisti, zaradi katerega je potrebno take ukrepe uvest. Zakaj ne razumeš, da samo zaradi tega ker čutiš da so ti bile kratene pravice in delaš popolnoma nasprotno kar je potreba da se virus zajezi, se sistem bori nazaj proti tebi.

In točno zaradi tega bo zadeva trajala še mesece.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Vazelin ::

omg v Italiji skoraj 800 mrtvih8-O To samo še narašča
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

IL_DIAVOLO ::

Pocasi ali pa precej hitro bo treba razglasit Italijo za državo duhov in evakuirati tiste, ki so se zdravi.

Italy is dead.

shadeX ::

Vazelin je izjavil:

omg v Italiji skoraj 800 mrtvih8-O To samo še narašča


Podobno prihaja tud k nam, dokler bomo imel Nodije med folkom je ta scenarij neizbežen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Mato989 ::

shadeX je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sej ne bosta vec doug s punco v sluzbi ce je sluzba v drugi obcini.


Zakaj širiš laži? Tisti, ki imajo nujna opravila v drugi občini (služba, skrb za družino,..), bodo v njo lahko vstopili. Tukaj se gre za ukrep, kjer se bo prepovedalo talentom, ki migrirajo v drugo občino samo zato ker se jim je tisti čas dvignil.

In kot že rečeno, če bi narod vedel kaj pomeni "epidemija" in bi se vsi lepo držali notr, teh ukrepov pač nebi blo. Točno TI si tisti, zaradi katerega je potrebno take ukrepe uvest. Zakaj ne razumeš, da samo zaradi tega ker čutiš da so ti bile kratene pravice in delaš popolnoma nasprotno kar je potreba da se virus zajezi, se sistem bori nazaj proti tebi.

In točno zaradi tega bo zadeva trajala še mesece.


Daj ne bluzi... dejansko mi odlok preprečuje druženje s punco čeprav sva se 1 dan pred odlokom dajala dol, drug dan pa se ne bi smela več skup sprehajat KER ima ona prebivališče pri starih in v drugi občini...

A dojameš končno kako glup je ukrep... pustite folku da se okužijo pa se pač odpovemo respiratorjem in gremo naceste že končno da vržemo dol gnilo vlado ki si izplačuje dodatke
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lexios ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

"Zaradi ukrepov za preprečevanje možnosti širjenja korona virusa od 17. marca 2020 do preklica UJP komisiji ne bo posredovala podatkov o transakcijah in e-računih, je na svoji spletni strani zapisala KPK."


HAHAHAH, in kraja se lahko začne =)


O wow. Jansa se mi je zdel pred levaki ok. ampak vidim da je vse svinjarija.


Prekleta banda! Upam da se narodu spipa od prikazovanja "petja in pravljic"!

Malo dvomin. Saj bi se samo starce izoliralo.


Panika je nardila svoje, poteze v tujini tudi, ostane lokalni trg, za čas šoka okrnjen, razen če bi celotna EU odreagirala enako.

Zdj bi čimprej potrebovali rešitve za gospodarstvo, ker kar vsa podjetja trenutno najbolj ovira je negotovost in "karantena" (zato čimprejšnja možnost zajezitve širjenja), ne pa manj transparentnosti, poteze v prid lastni riti in krajo...

1. fuck up: višanje plače vladi
2. fuck up: #novinarji ostanite doma
3. fuckup: KPK

To bo še sranje!

Barakuda1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj bi pa ti naredil v tej situaciji, če bi vodil vlado, preostali svet je v lockdownu in narod ne bi uposteval priporočil?


Izobrazil bi ljudi iz zavoda za zaposlovanje (tiste na sicialni - schnell kurs variante), odprl telefonske linije za ljudi ki sumijo da imajo virus, povecal teste za tiste, pri katerih je sum...starejse, kot je predlagal mato pa dal v karantene. Ne bi pa zjebal gospodarstva.


Nodi in Mato
a se vama ne zdi, da je že skrajni čas, da končno nehata zganjati hnavščino.
Se vama ne zdi bolj pošteno, da bi lepo naravnost in brez olepšav povedala, to kar mislita?

Tako bodo lahko vsi videli, kakšen je vajin moralno-etičen diskurs, ne pa da se tle delata fina.

Ko vaju bo končno tolk v "hlačah" in bosta to zmogla, se bo vajin post glasil nekako takole:

Izobrazil bi ljudi iz zavoda za zaposlovanje (tiste na sicialni - schnell kurs variante), odprl telefonske linije za ljudi ki sumijo da imajo virus, povecal teste za tiste, pri katerih je sum...itd,
Starejse, kot je predlagal mato pa absolutno poslal direkt v krematorije. Ne bi pa zjebal gospodarstva.


Iskreno samo upam, da ob takšnih ukrepih imata v mislih tudi to, da bosta med prvimi poslala v krematorij lastne starše.
Profit bo dvojen. Korist bo imelo gospodarstvo, pa še vidva se bosta na hitro dokopala do prepotrebne dediščine

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

nekikr ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pocasi ali pa precej hitro bo treba razglasit Italijo za državo duhov in evakuirati tiste, ki so se zdravi.

Italy is dead.

No ja, malo umiri konje. Na leto umre 108.000 Italijanov zaradi kajenja. 108.000. Si prebral to? 108.000. Se pravi sto, potem 8 in potem tisoč. In pazi zdaj tole: vsako leto. In pazi zdaj še to: NO ONE GIVES A FUCK. Država duhov, kjer se je število prebivalcev iz 60 milijonov znižalo na 60 milijonov? V tvoji prihodnosti vidim lepo kariero v medijih.

Mato989 ::

Barakuda1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj bi pa ti naredil v tej situaciji, če bi vodil vlado, preostali svet je v lockdownu in narod ne bi uposteval priporočil?


Izobrazil bi ljudi iz zavoda za zaposlovanje (tiste na sicialni - schnell kurs variante), odprl telefonske linije za ljudi ki sumijo da imajo virus, povecal teste za tiste, pri katerih je sum...starejse, kot je predlagal mato pa dal v karantene. Ne bi pa zjebal gospodarstva.


Nodi in Mato
a se vama ne zdi, da je že skrajni čas, da končno nehata zganjati hnavščino.
Se vama ne zdi bolj pošteno, da bi lepo naravnost in brez olepšav povedala, to kar mislita?

Tako bodo lahko vsi videli, kakšen je vajin moralno-etičen diskurs, ne pa da se tle delata fina.

Ko vaju bo končno tolk v "hlačah" in bosta to zmogla, se bo vajin post glasil nekako takole:

Izobrazil bi ljudi iz zavoda za zaposlovanje (tiste na sicialni - schnell kurs variante), odprl telefonske linije za ljudi ki sumijo da imajo virus, povecal teste za tiste, pri katerih je sum...itd,
Starejse, kot je predlagal mato pa absolutno poslal direkt v krematorije. Ne bi pa zjebal gospodarstva.


Iskreno samo upam, da ob takšnih ukrepih imata v mislih tudi to, da bosta med prvimi poslala v krematorij lastne starše.
Profit bo dvojen. Korist bo imelo gospodarstvo, pa še vidva se bosta na hitro dokopala do prepotrebne dediščine


Zakaj se lažeš... jaz nikoli ne mislim tako, ampak prežeti z humanističnimi načeli ne uvidite razlike med mojimi besedami in kao Hitlerjevim kurjenjem VSEGA...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Barakuda1 ::

Mato989 je izjavil:


Zakaj se lažeš... jaz nikoli ne mislim tako, ampak prežeti z humanističnimi načeli ne uvidite razlike med mojimi besedami in kao Hitlerjevim kurjenjem VSEGA...


Bla ...bla...bla.
A vidiš kako ti lažeš.
Jaz nisem nikejr zapisal, da bi vidva kurila vse.
Vidva bi kurila sam starejše. Tiste, ki so itak sam strošek (sedanji in bodoči), povrhu vsega, bi pa itak v letu ali dveh, sami od sebe umrli;)

gruntfürmich ::

barakuda ne razumeš matota ker ne bereš dovolj.

on se samo jezi nad spsihiranimi psihiči (lexios ipd) ki kličejo po totalitarizaciji, kot da bo ta rešila vse; v resnici pa so samo napumpani propagande.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

Barakuda1 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Zakaj se lažeš... jaz nikoli ne mislim tako, ampak prežeti z humanističnimi načeli ne uvidite razlike med mojimi besedami in kao Hitlerjevim kurjenjem VSEGA...


Bla ...bla...bla.
A vidiš kako ti lažeš.
Jaz nisem nikejr zapisal, da bi vidva kurila vse.
Vidva bi kurila sam starejše. Tiste, ki so itak sam strošek (sedanji in bodoči), povrhu vsega, bi pa itak v letu ali dveh, sami od sebe umrli;)


Tudi tega nisem nikoli trdil...

Jaz si samo želim da se odcepimo od pretirane farmacije ki podaljšuje življenja starejših, ampak naj pri starejših drži načelo njihove pretekle odločitve o načinu prehranjevanja, pažnji na kile, cigarete itd... Iz tega pa vi pravite da bi jaz kar VSE poslal v krematorij, kar je grda laž... tisti ki bodo zmogli živet od penzije do 100 let BREZ farmacije pa naj, jim privoščim... tako da ne zavajaj mojega mnenja na neke drugačne interpretacije...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Barakuda1 ::

gruntfürmich je izjavil:

barakuda ne razumeš matota ker ne bereš dovolj.

on se samo jezi nad spsihiranimi psihiči (lexios ipd) ki kličejo po totalitarizaciji, kot da bo ta rešila vse; v resnici pa so samo napumpani propagande.



Ne ti men zdaj predavnj držat, kaj berem in kaj ne. Še manj, a berem (razumem) prav al ne.

Če deliš njuno mnenje, moje replike njima, veljajo tudi zate (in vam podobnim)

Kot vidiš, vas in vaših mnenj sploh ne obsojam. Še več. Tudi brisati sem vas nehal, čeprav bi lahko.

Edino kar pričakujem je to, da če ste res tako prekleto pošteni, razgledani in racinalistični, da bom vaše starše in stare starše, videl v kolini za krematorij, čist na zeačetku vrste.;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

el_bahattee ::

Mato989 je izjavil:

Je pa NERAZUMLJIVO, zakaj torej, lahko ljudje stojijo v vrsti z 1,5m premika ko čakajo na zdravila, ne smejo pa čakat v vrsti 1,5m razmika ko čakajo na operaterja, ali na robo iz Merkurja...

V osnovi pa bi bilo potrebno človeško življenje čimbolj približat evoluciji in "Darwinu" torej, slabotni in imunsko zanič pač dajo pot imunsko močnim, tako je človeštvo v osnovi napredovalo, problem je seveda to, da smo zaradi farmacije v zadnjih 50 letih nardili prebivalstvo SLABOTNO... pomisli hipotetično, če bi pri 60tih ukinili zdravstvo VSEM, nas ta virus skorajda ne bi skrbel... otroci ga fašejo pa jim praktično nič ni, med mladimi do 40 je smrtnost cca. 0,2%, kar je manj kot verjetno od drugih bolezni kot je pljučnica ali pa nesreč pri delu, starejši od 65 pa bi itak v 90% bili pod rušo (žal je to cikel življenja nič nehumano) ampak človeštvo v imenu humanosti samo sebi koplje jamo...

Zakaj nerazumljivo? Lekarn in trgovin z zivili ne mores zapreti, ker so nujne za zivljenje ljudi, kar pa ne velja za merkur in tehnicne trgovine in podobno. 1,5m razdalje itak mnogi se vedno ne upostevajo niti v bankah in trgovinah s hrano, zakaj bi potem odprl se vec trgovin? Pac proba se zapreti cim vec, da se virus ne bo siril se bolj, kaj tu ni jasno?

Kar se pa tice humanosti, na sreco enim ni vseeno za starejse in ranljivejse. V nedavnem intervjuju je Zizek rekel: "staro pravilo etike v vojnah je, da se po bitki najprej pomaga najtežje ranjenim, čeprav to ni racionalno s stališča optimalnega preživetja. Brutalno biološko racionalno bi bilo, da najprej pomagamo lažje ranjenim, ki jih boš zagotovo lahko rešil, ne se ukvarjati s težko ranjenimi, ki bodo v vsakem primeru umrli. A to je princip, ki ga spoštuje celo vojska. Zdaj pa se že kažejo znaki, da se tega več ne spoštuje. Če boš šel prek nekega praga, kot sta starost in količina bolezni, ali da si že preveč rizičen, potem bo jasno sporočilo, oprosti, ostani doma in v miru umri... To me skrbi. Na neki ravni bomo lahko regredirali na logiko primitivnih družb."
Come to my center, you enter the winter.

PrihajaNodi ::

Dvomim da so samo kitajci zadaj. Amerika bi lahko ukrepala ko je bil cas in ko so videli kaj se na kitjskem dogaja.
Pa ne pozabt, denarni tokovi zidov so podpirali tako Hitlerja kot zaveznike.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Dajmo špekulirat. Kdo bo prišel on top ko bo tega konec.

Velesila, ki si neposredno ali posredno lasti baseload svetovne industrije in počasi že zaganja turbine?
Ali service ekonomija, ki zaradi finančnih manipulaciji je že tako močno načeta, in pestijo jo številne druge interne in eksterne težave, kateri kaže še vsaj par mesecev disrupcije?

Težka izbira....


Kitajci vrjetno imajo globoko prste vmes. Ampak globalistična elita ni patriotska. Če jim propad ZDA koristi, bodo sodelovali. Svoje privatne otoke itak imajo že zakupljene.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

PrihajaNodi ::

vostok_1 je izjavil:

Dajmo špekulirat. Kdo bo prišel on top ko bo tega konec.

Velesila, ki si neposredno ali posredno lasti baseload svetovne industrije in počasi že zaganja turbine?
Ali service ekonomija, ki zaradi finančnih manipulaciji je že tako močno načeta, in pestijo jo številne druge interne in eksterne težave, kateri kaže še vsaj par mesecev disrupcije?

Težka izbira....


Kitajci vrjetno imajo globoko prste vmes. Ampak globalistična elita ni patriotska. Če jim propad ZDA koristi, bodo sodelovali. Svoje privatne otoke itak imajo že zakupljene.


Pazi. Recesija bo sam ne v aziji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Barakuda1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dvomim da so samo kitajci zadaj. Amerika bi lahko ukrepala ko je bil cas in ko so videli kaj se na kitjskem dogaja.
Pa ne pozabt, denarni tokovi zidov so podpirali tako Hitlerja kot zaveznike.


:)
Sem vedel, da bomo kmalu pr Dolfitu8-)

A slučajno pričakujete kakšno finančno pomoč za krematorije;)

PrihajaNodi ::

Barakuda1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dvomim da so samo kitajci zadaj. Amerika bi lahko ukrepala ko je bil cas in ko so videli kaj se na kitjskem dogaja.
Pa ne pozabt, denarni tokovi zidov so podpirali tako Hitlerja kot zaveznike.


:)
Sem vedel, da bomo kmalu pr Dolfitu8-)

A slučajno pričakujete kakšno finančno pomoč za krematorije;)


Sano skozi okno poglej in bos videl v kaksnem rezimu si.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Barakuda1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dvomim da so samo kitajci zadaj. Amerika bi lahko ukrepala ko je bil cas in ko so videli kaj se na kitjskem dogaja.
Pa ne pozabt, denarni tokovi zidov so podpirali tako Hitlerja kot zaveznike.


:)
Sem vedel, da bomo kmalu pr Dolfitu8-)

A slučajno pričakujete kakšno finančno pomoč za krematorije;)


Sano skozi okno poglej in bos videl v kaksnem rezimu si.


Pismo, gledam...gledam...sam je že mrak, pa se slabo vid.
daj, bod no prijazen (tko kot znaš bit), pa mi ti mal to razlož.

Veš, jaz sem za razliko od tebe, tko povsem nerazgledan, neizbražen, skratka ...družbeno zabit pa to, pa take.

daj se no mal potrudi in me mal razsvetli s tvojimi izjemnimi genialni pogledi8-)

Mato989 ::

Torej je 96,16% mrtvih starih 60 ali več let?

Kuča, posao, kuča... NWO!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

[Michael] ::

Tudi mrtvi starostniki so breme sistemu...to vse stane Mato ;((

mahoni ::

Ne vem zakaj imamo sploh to temo? Isto nabijanje kot v glavni temi okrog covida. Dejte se drzat pol vsaj tematike.

mirzad ::

A ima kdo statistiko po dnevih koliko ljudi je umrlo v Italiji leta 2019, 2020 (skupno) in 2020 (od korone)?

Mato989 ::

Ne širite laži, @InfoTVSLO Plačujemo vas za to, da v teh časih informirate, ne pa zavajate javnost. Očitno je vas preveč in ste predobro plačani.


Evo Janša že napada nacionalko... oz. RTV.

Napadi na RTV Slovenija zaradi kritičnega poročanja o ukrepih vlade so popolnoma nesprejemljivi, so se na petkov tvit premierja Janeza Janše odzvali v Društvu novinarjev Slovenije. Vodstvo RTV SLO pa je poudarilo, da ne privoli v cenzuro.


Bo treba nov odlok Janša, da zapreš RTV, kar bi ti sicer bili hvaležni enkrat za spremembo, samo kaj ko boš ti preusmeril naročnino oz. obvezni prispevek na Nova TV =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Barakuda1 ::

mirzad je izjavil:

A ima kdo statistiko po dnevih koliko ljudi je umrlo v Italiji leta 2019, 2020 (skupno) in 2020 (od korone)?


Skoraj gotov je na letnem nivojo številka v lanskem letu višja.
Da bi bili ti podatki vsaj približno validni, pa bi jih morali primerjati v istem časovnem obdoju.
A so kje takšni podatki? Ne vem. Vrjetno so. jaz jih nisem iskal, če pa jih kdo najde (in je vir zanesljiv), pa naj mirno objavi.

lexios ::

Kako se pa obnese Italijanom karantena? No o gospodarstvu bomo še lahko razglabljali naslednje mesece in leta=)


Tkole, se ne obnese - zato ker jo kršijo. Italijani se zadnje tedne zmerjajo z morilci, vzdušje je približno enako kot na tem forumu, vsak bi si po svoje razlagal karanteno. Glej graf:

https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

lexios ::

Meni je naravnost noro, da se ni uspel virus razširiti po Kitajski in je ostal praktično lokalen v Hubeju. Sploh ker je bilo veliko selitev zaradi kitajskega novega leta. To mi je bilo od vedno čudno.


Rezultat selitev zaradi novega leta je znan?

Zakaj pa so Kitajci bolj uspešni? Ker jim mediji niso prodajali pravljic in petja. Če ti zdrav razum ob ogledu te slike ne pove dovolj, pol ti ni jasno kaj so mikrodelci oz. virus:



Podnapis: A recovered COVID-19 patient is sprayed with disinfectant while departing a temporary hospital in Wuhan

Vazelin ::

Glede na to, da praktično vse stoji. Zakaj teh par tednov države ne izvajajo stroge karantene, če pa že vse stoji?
Sedaj je povsod nekaj na pol. V Ita, Slo, Avt ipd
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Invictus ::

Slovenska vlada izvajha Stanfordski experiment.

Celemu kupu budal je dala čisto prevelika pooblastila.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vostok_1 ::

Haha. Interesantna misel.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

lexios ::

Glede na to, da praktično vse stoji. Zakaj teh par tednov države ne izvajajo stroge karantene, če pa že vse stoji?
Sedaj je povsod nekaj na pol. V Ita, Slo, Avt ipd


Slovenska vlada izvajha Stanfordski experiment.

Ne le slovenska.

Bi bil očitno šok prevelik? Boste zdržali 1-2 meseca total lockdown-a, če je že sedaj problem "zaradi lepega vremena in rekreacije"?

Vazelin ::

za tiste, ki nergajo, ker je zunaj lepo vreme in kao ne morejo piti piva ob Bledu:
https://www.24ur.com/novice/tujina/spor...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

Sej ni panike naslednji teden bo samo 5 stopinj in še deževno.
Quack !

poweroff ::

Italijanska karantena:


I Am Quarantined in Northern Italy. Here's What It's Like. A first-person look inside the Covid-19 lockdown in Italy

This morning, I stopped by a coffee bar near my house. I've become friends with the barista, Stefano. As Stefano prepared my macchiato lungo, he said he had some sad news. His father, who had been ill for some time, had died. The funeral was canceled because of the restrictions imposed on the region.

Stefano placed my coffee on the counter.
...


Takole torej izgleda lockdown v Italiji... ustaviš se v kavarni, poklepetaš... in srkaš kavico.
sudo poweroff

mirzad ::

Če me obvarujejo virusa, naj zaradi mene pozaprejo vse neodgovorne sprehajalce in odpustijo vse novinarje. Jaz želim živeti, prav tako želim, da preživi moja družina.

Zaradi takih norcev nam lahko uvajajo diktaturo, žalostno.

Vazelin ::

Takšnega lockdowna sveta ni bilo niti med WW2. Jaz upam, da se po koncu tega sranja prebudim v svet, kot je bil. Ne bi rad, da se zbudimo v kakšno Kitajska like državo z droni in AI kamerami.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

shadeX ::

mirzad je izjavil:

Če me obvarujejo virusa, naj zaradi mene pozaprejo vse neodgovorne sprehajalce in odpustijo vse novinarje. Jaz želim živeti, prav tako želim, da preživi moja družina.

Zaradi takih norcev nam lahko uvajajo diktaturo, žalostno.


No sej prav zaradi takih, ki bi viruse prosto širli okoli, je to očitno edina možna rešitev če bomo želeli živet.

mirzad ::

poweroff je izjavil:

Italijanska karantena:


I Am Quarantined in Northern Italy. Here's What It's Like. A first-person look inside the Covid-19 lockdown in Italy

This morning, I stopped by a coffee bar near my house. I've become friends with the barista, Stefano. As Stefano prepared my macchiato lungo, he said he had some sad news. His father, who had been ill for some time, had died. The funeral was canceled because of the restrictions imposed on the region.

Stefano placed my coffee on the counter.
...


Takole torej izgleda lockdown v Italiji... ustaviš se v kavarni, poklepetaš... in srkaš kavico.

Datum 9. marec, verjetno je zdaj huje?

shadeX ::

Vazelin je izjavil:

Takšnega lockdowna sveta ni bilo niti med WW2. Jaz upam, da se po koncu tega sranja prebudim v svet, kot je bil. Ne bi rad, da se zbudimo v kakšno Kitajska like državo z droni in AI kamerami.


Neč bat. Svet bo čez nekaj mesecev tak kot je bil, o tem niti malo ne dvomim. Droni in AI kamere, pa pridejo čez par let. To nima in nebo imelo nobene veze s Coronavirusom. Vprašanje je samo kako se bomo proti temu znali boriti in kako svoboden svet si želimo imeti.

Ampak glede na to da se še dobijo ljudje, ki bentijo nad "corona" lockdownom, mi je sedaj popolnoma jasno zakaj se to po svetu sploh uvaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Vazelin ::

Evropa bo zgubila identiteto, če bo dovolila tovrsten nadzor.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

Vazelin je izjavil:

Evropa bo zgubila identiteto, če bo dovolila tovrsten nadzor.


Saj že doovoli vsak posameznik. Vsak ima s seboj GPS napravi ki mu sledi 24/7 vsak njegov gib, mikrofon da mu prisluškuje, itd. Reče se mu smartphone.
Quack !

Vazelin ::

LeQuack je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Evropa bo zgubila identiteto, če bo dovolila tovrsten nadzor.


Saj že doovoli vsak posameznik. Vsak ima s seboj GPS napravi ki mu sledi 24/7 vsak njegov gib, mikrofon da mu prisluškuje, itd. Reče se mu smartphone.

Primerjat to in primerjat kitajski princip s prepoznavo obraza kjerkoli v javnosti ni ravno isto. Tudi osebnih kreditnih točk še nimamo v stilu, če greš čez cesto brez zebre ne boš mogel it v neko šolo... fucked up. Zaenkrat še ni dokaza da vlade v Evropi izkorišča sledenje (razen sedaj v ITA, če se ne motim in morda ŠPA)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
6 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18121059 (11317) WizzardOfOZ

Protiustavnost ukrepov vlade (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
38132890 (28848) Smrekar1

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663106134 (79144) BigWhale

Trajanje kvarantene - napoved (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36942752 (27539) AndrejO

Več podobnih tem