» »

ni zvoka

ni zvoka

A110 ::

Ze dalja casa sem imel probleme z racunalnikom z random disconectingom in takoj nazaj reconecting tipkovnice, miske, vcasih hdmi kabla,... zdaj ko imam zaradi korone prevec casa sem se lotil resevanja tega problema. po poskusih vsega moznega sem odstranil eno ploscico rama so vsi stari problemi odsli. edini problem ki je nastal je, da od takrat dalje ni več zvoka. Pred tem je zvok bil iz ekrana preko hdmi kambla. Tudi ko sem dal nazaj ploscico rama se vedno ni prejsnjih problemov ampak zvoka se vedno ni. tudi ko hocem priklopiti zunanje slusalke spredaj ali zadaj jih niti ne zazna. Ali bi bilo vredno kupiti zunanjo zvocno kartico in preizkusiti ce bo delalo preko usb portov ki trenutno delajo ali bo potrebno poslati nazaj maticno (je se 1 leto v garanciji) ali bi lahko bilo kaj drugega? Plosca je msi b450m gaming plus
  • spremenilo: A110 ()

TheBlueOne ::

Klik na ikono za zvok desno spodaj in zamenjas izhod za zvok?

A110 ::

Bi, pa ne zazna ničesar. oz nemorem ničesar.


A110 ::

bi lahko tukaj kaj naredil ker tu pa ocitno nekaj zazna





Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

sbawe64 ::

Bios na default, win v safe mode poženi ? Ali uninstall/reinstall audio šoferjev ter chipseta.
V linuxu dela (da odpraviš HW napake)?
Zunanje slušalke drugače delajo bp ?

https://www.howtogeek.com/222532/how-to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

A110 ::

v safemodu tudi ne dela. driverje sem odstranil in restartal in tudi ne dela. slusalke in ekran na drugem racunalniku dela normalno. kako preizkusim v linuxu? samo dam na usb in potem pozenem iz usb in bi samo moglo delati ali je kaksen poseben postopek? nisem se nikoli delal tega. Brez problema lahko tudi na novo nalozim windowse ker na pc nimam skoraj nobenih podatkov ce bo to hitreje oz lazje resilo probleme

Po Nanovem nalaganju sistema dela

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

val46 ::

Najbrž ti je samo sesulo gonilnike(driverje) za zvočno kartico in ti je ob ponovnem naloženem sistemu to uredilo. Tako da, samo gas naprej ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Z avtom na razgled

Oddelek: Loža
275559 (3989) Jerry000
»

Prvi april v letu gospodovem 2019

Oddelek: Loža
151634 (1114) PunkDude
»

Kapsule - hujšanje (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28632458 (26376) Qrctegleda
»

Repairing disk errors

Oddelek: Pomoč in nasveti
121121 (822) hojnikb

Vedeževanje

Oddelek: Loža
142323 (2154) zee

Več podobnih tem