» »

Repairing disk errors

Repairing disk errors

klekej ::

Na vsake toliko časa mi računalnik ob zagonu vrže tole obvestilo in ne pride do windowsow (10). Probal sem s tem postopkom na linku, vendar mi na koncu javi, da samodejnega popravila ne more izvesti: https://www.drivereasy.com/knowledge/fi...

Ker se je to začeljo pojavljati kmalu po formatu sumim na software napako, ne izključujem možnosti, da je tudi kaj z diskom, ker mi je 1x vrgel tudi "a disk read error ocurred, press ctr+alt+del to restart". Kako naj za ziher ugotovim kaj ga muči? Hvala.

hojnikb ::

vrzi disk v smeti in kupi ssd.
#brezpodpisa

klekej ::

Če je disk, bom. Ampak prej bi se rad prepričal, da je res, ker mi je čudno, da se je to zgodilo po formatu.

hojnikb ::

cekiraj smart stanje z crystaldiskinfo
#brezpodpisa

klekej ::

Zalaufal sem memtest in po dveh urah se brez napake.

hojnikb ::

hojnikb je izjavil:

cekiraj smart stanje z crystaldiskinfo
#brezpodpisa

klekej ::

Sploh ne morem odpreti tega programa, ker mi vsa okna računalnik kar sam zapre. Ne morem dostopati do nobenih map, mojega računalnika, še start knof mi zamrzne itd.

Invictus ::

klekej je izjavil:

Zalaufal sem memtest in po dveh urah se brez napake.

memtest ni za disk...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

_Denny_ ::

klekej je izjavil:

Sploh ne morem odpreti tega programa, ker mi vsa okna računalnik kar sam zapre. Ne morem dostopati do nobenih map, mojega računalnika, še start knof mi zamrzne itd.

Sploh ne rabiš preverjati smart podatkov...to ti je potrditev, da je disk zanič.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

klekej ::

Tudi na drugem računalniku, ki je v mreži? Danes mi je še ta začenja zapirat programe. Meni tole bolj smrdi na virus.

_Denny_ ::

Ali pa zanič hišna električna napeljava oz. zakasnitev posledic kakšne poletne nevihte. V mojih 21 letih računalništva še nikoli do zdaj nisem slišal za virus, ki bi počenjal kaj takega, možno pa, da je to kaj novega.

Na neki drugi lokaciji na delujočem compu si posnemi Ubuntu dvd, potem zaženi s tega in preveri smart diskov z Disk Utility. Obvezno dvd, ker če je res kako novo čudo od virusa, ti lahko Ubuntu usb ključek tudi prepiše in ga boš potem raznašal naokrog.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

klekej ::

hojnikb ::

tole bo pa bolj problem rama
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Z avtom na razgled

Oddelek: Loža
275564 (3994) Jerry000
»

Prvi april v letu gospodovem 2019

Oddelek: Loža
151634 (1114) PunkDude
»

Kapsule - hujšanje (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28632460 (26378) Qrctegleda

Vedeževanje

Oddelek: Loža
142324 (2155) zee
»

garancija - iphone

Oddelek: Pomoč in nasveti
234618 (3767) St235

Več podobnih tem