» »

Deljeni Netflix račun

Deljeni Netflix račun

1
2
»

šernk ::

@mgermo: zaradi mene lahko komot ti plačaš ali pa kdo drug, samo sporoči kako, kam in koliko ti nakažem.

bi bilo pa fajn, da si vsi med seboj ki smo v grupi podelimo kak mail kontakt :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mgermo ::

Vsem poslan zs. Nisem znal naredit grupnega, zato posamično.

borutz ::

bok

hitro vprasanje :
je mozno z slovenskim netflix racunom dostopati do us vsebin preko VPN-a?


kreiranje us netflix racuna mi ne pusti ker nimam prave kartice oz paypala

hvala za info

p.s: uporabljam nord vpn z us ip-jem pri kreiranju racuna

borut1300 ::

Ni potrebe po kreiranju drugega računo. Normalno imaš slovenski netflix. Samo preko norda spremeniš državo na us in se vpišeš v netflix. Nato imaš vse vsebine od US. Isto za katero koli državo.

111111111111 ::

To dejansko deluje?

Killermode ::

V angliji ti sicer pokaže ko se vpišeš z slovenskim netflix accountom malo več naslovov. Ampak se jih vseeno ne da gledat.

borutz ::

Lahko kdo napise serijo, film ki je na voljo izkljucno na ameriskem US netflixu?
Da preverimo ali to deluje ali ne?

111111111111 ::

https://www.flixwatch.co/catalogue/excl...

Me res firbec matra. Ker če lahko gledam Disney+ in netflix preko nordVPN je to čista zmaga, kar se cene tiče.

bedarija ::

deluje samo kolikor berem netflix redno bana serverje (uporabniku samo napiše da uporablja proxy in naj ga izklopi, tako da se tebi ne zgodi nič), medtem ko serverje briše in moraš potem najti nek drug server ki še dela. za nordVPN se govori da je vsakič težje najti delujoč server in da nima dovolj dobre linije za 4k vsi pa hvalijo expressVPN ki 4k predvaja in je tudi lažje najti delujoče serverje, je pa 3x dražji.

na flixwatch poiščeš nek film in ti pove v katerih državah se vrti, tule lahko pogledaš kako veliki katalogi so v drugih državah https://www.comparitech.com/blog/vpn-pr... nekje 2x večji je US od slovenije

mgermo ::

ExpressVPN baje nima velikih težav z Netflix etc. in je najhitrejši vpn, zato smo se odločli zanj.
Bedarija odstopa, s1ick se ni loginal par dni. Če koga zanima 20€ za 15 mesecev ExpressVPN (1 device), 1 mesto še fraj.

debitel ::

A se lahko še komu priklopim z enim accountom, oziroma a je še kdo da naredimo skupnega?
Se mi ne mudi.

drvo ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

debitel ::

drvo je izjavil:

.


Kaj to pomeni, da si zraven, da te ne zanima, ne štekam dude.

drvo ::

Odgovoril sem na skoraj mesec sni staro sporočilo, pa sem raje vse skupaj zbrisal.

hafo123 ::

Jaz imam eno prosto mesto. Ponudbe na ZS.

mirzad ::

kaj manjka piratebayu

Amdforce ::

Ima kdo mesto frej?
Bi se priduzil, proti placilu jasno. Zs

forplan ::

Je še kakšno mesto za NordVPN fraj?

Ali pa če kdo išče da ustvarimo nov račun...
da se strinjam

arcanus ::

Ima kdo še kako mesto fraj? Za netflix?

Ali gremo znova? Imam na testu se en teden, lahko tudi jaz urejam.

lp, A

jopar ::

Jaz bi se pa za HBO komu pridružil, če je za.

neocodexx ::

Ha, zdaj je pa to premium netflix deljenje računa čisto odklenkalo. Odkar so zmanjšali kvaliteto zaradi pandemije, nima več smisla. Jaz sem še Prime odjavil ker za 1080p pa ne mislim plačevati.

A o temu da bi pa pocenili naročnino pa ne razmišljajo? Kaj pa če si že plačal za ta mesec 4K, a bomo dobili nazaj kaj povrnjeno? Amazon mi je tudi že pobral za april naročnino, ravno ob istem času ko so vse zmanjšali na 1080, barabe ene...

Pa še "uslugo" narediš ostalim uporabnikom interneta, če si raje čez noč kaj naložiš namesto da zasedaš linijo s streamnjem takrat ko je najbolj obremnjena. Tisti ko pa imamo offline zalogo na NAS, se nam pa je vse to kopičenje zdaj končno obrestovalo in tudi če crkne internet ne bo dolgcajt:)

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

neocodexx je izjavil:

Tisti ko pa imamo offline zalogo na NAS, se nam pa je vse to kopičenje zdaj končno obrestovalo in tudi če crkne internet ne bo dolgcajt:)

Amen.

Frontman01 ::

Jaz sem za in imam se enega kandidata, koliko nas je ki bi se conectal na en racun? Jst mam free samo se do 13.4.

vilicarist ::

če prosiš po formih za netflix potem greš lahko tudi na travnik in si dol povlečeš kar želiš
bmw = brings me women

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

arcanus ::

Torej če sem razbral so trije kandidati? Še kak?

Torej kdor je resen se naj javi na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: arcanus ()

mgermo ::

Če kdo želi ExpressVPN za 1 device, leto dni, 20€, pm.

bolhabley ::

Ima kdo prosti 2mesti za Netfliz, ali je kdo ki bi želel deliti? Dostop lahko ujema tudi jaz. Prosim piši na zs. Lp Peter

rs1975 ::

Zdravo, je kak kandidat za daljenje Netlix naročnine?

Ales66 ::

zdravo
si že najdo koga za deljenje računa.. bi bil zraven :).
ali je podobno možno deliti real deblid account..
l.p. ales

kastelfan ::

Evo bom riskiral da me zasmehujete in se delate norca iz mene ( starega kozla), a bom vseeno vprašal:

Kaj hudiča pomeni to TRAVNIK, kjer naj bi se dobili razni movie fajli itd?
So to torrent strani???

drvo ::

ja

errhec ::

Sem kandidat za deljenje Netlix naročnine.
dd

rs1975 ::

Javila sta se mi 2. Trenutno uporabljam 30 dnevni test.
Bom videl, če se bom res odločil za naročnino. Lahko, da prestavim na jesen, ker sedaj tako in tako prihaja toplejše obdobje in sem bolj malo pred TV.
Drugače je zbirka res ogromna, je pa res da HR podnapisov ravno dosti ni (SLO itak ni). Saj za kakšne lažje vsebine tudi ENG niso problem, za kakšne bolj poglobljeno vsebino pa priznam, da bi raje videl SLO ali HR podnapise...

rs1975 ::

Kako deliti račun, da ostali ne vidijo tvoje podatke o TF številki, kreditni/Paypalu..? Se to sploh da?

Gogyto ::

Mene ravno manjko podnapisov odbija od nakupa. Trenutno sem tudi v 30 dnevnem testnem obdobju, ampak sem že odločen, da bom prekinil. Za to ceno bi pričakoval podnapise, če že vsebina nabora ni takšna kot ga imajo ameri. Da pa moram z lupo iskat filme/serije, kjer bom celo lahko imel hrvaške podnapise je za tako firmo fiasko.

mtosev ::

Jaz ga mam Netflix od 2016 pa me podnapisi ne motijo, ker jih ne rabim. Za slo stuff imaš voyo, pickbox.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

rs1975 ::

za tiste, katerim so pomembni HR podnapisi...
https://hrflix.eu/

BBkingg ::

Zanima me ali ima kdo prosto mesto na Netflix računu, kamor bi se lahko priključil in bi prispeval za naročnino?

Doew ::

Če se koga zanima se lahko povežemo na Telegram računu: https://t.me/+W7QBQeweuog2YzA0

LP
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194234553 (2301) PARTyZAN
»

Delitev NordVPN

Oddelek: Omrežja in internet
101530 (520) rogerg
»

VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5615466 (6140) rkobarov
»

VPN s Slovenskim IP

Oddelek: Omrežja in internet
161958 (1587) Voluharr
»

Kateri VPN ponudnik vzet?

Oddelek: Omrežja in internet
417671 (4361) Badwolff

Več podobnih tem