» »

Špediterska platforma?

Špediterska platforma?

hipertija ::

Zdravo,

v podjetju bi rad znižal transportne stroške, ker trenutno delamo preko podjetij ala Interevropa ali pa kakega s.p.jevca, ki se mi vozi 100km prazen in plačujemo bv.

Obstaja kakšen program, platforma, kjer bi spremljal tovornjake, špediterje oz. bi vpisal prevoz, ki ga potrebujem in bi dobil ponudbo.

Rad bi pač iskal prevoz od nekoga, ki je v bližini mojega tovora...

Sigurno kdo pozna to.

borisk ::

TheBlueOne ::

hipertija ::

Haj,

na timocom sem se prijavil... neverjetni postopki.

tadrugi link pa zelo uporaben.

tnx

starfotr ::

Prosim za povratno informacijo čez kak mesec ali dlje.

hipertija ::

To je hec (ciljaš v smeri, da ne bo nič boljše) ali res?

starfotr ::

Ne, res me zanima. Ker je zanimiva platforma.

hipertija ::

No samo da povem...https://www.timocom.si/Smart-Logistics-... se sploh nisem odločil ker:
- 140€/mesec je bojda naročnina
- cel kup preverjanj in vprašanj, tako da sem mogel poslati izpiske iz AJPESA, pregled bonitet itd. predno te sploh sprostijo.

me je minilo potrpljenje, ker v 3 dneh nisem dobil nobenega odgovora, ko sem napisal, da mi naj pisno pošljejo, kaj vse potrebujejo in za kakšen namen.

http://www.najdiprevoz.si/si/ to pa ja, se bom tega sedaj poslužil.

ngc2392 ::

timocom je preverjena zadeva in je v 20 letih kar zrasla. s tem pa tudi politika podjetja (varnost pa to, pa skrb za svoje stranke...)
ampak...ne misli, da boš potem služil miljone. ker to moraš res slediti zadevam in včasih si za sekundo dve prepozen. in ne dobiš prevoza. skratka, ker se je tako razpasel, ga ima posledično veliko firm in prevozov je resda veliko, a so včasih taki, kjer nič ne zaslužiš. pa še nacionalna politika te lahko zaje-e (kot slovenc ne boš dobil furo v nemčiji za nemčijo)
United We Stand, Divided We Fall

OldSkul ::

Prevoze rabiš za iz tujine v Slo ali kaj?

hipertija ::

En PREVOZ NA TEDEN NEMČIJA - SLO, ostalo pa po Sloveniji...

OldSkul ::

Iz Nemčije je velika konkurenca, tukaj dvomim da dobiš kaj ceneje, kot verjetno že imaš. Jaz imam za Nemčijo 2 prevoznika za hlajeno, za nehlajeno dodatno včasih vprašam še tretjega. Občasno preverim cene in to je to.

Problem je, ker logisti veliko uporabljajo Timocom in ti na koncu pripelje nekdo X. Pri "agencijah" imam dobre izkušnje z Schenker, so zelo odzivni pri ponudbah.

Za po Sloveniji pa imamo v mojem podjetju svoje kombije, drugače ne gre.

Likalnik ::

To, da se ti prevoznik vozi 100km prazen in da ga ti za to še plačaš je tvoj problem...tukaj ti nobena spletna platforma ne bo pomagala...ti pošlji parim prevoznikom povpraševanje za relacijo in primerjaj cene...na koncu se na podlagi koliko je prevoznik zanesljiv, fleksibilen, kakšno ima ceno odločiš kaj je najboljše za tvoje podjetje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Daliborg ::

Lahko tudi vprašaš na avtoprevozniki.eu
Prazne km pa tudi sam nobenemu ne računam razen če je nuja in mora delati 200+ praznih km. Ja za Slovenijo je to veliko za kakšno Nemčijo ali Francijo je pa to malo.
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Likalnik ::

Če je izredni prevoz potem zastopim, da se tudi prazni kilometri plačajo oziroma izredni prevoz je že po defaultu dražji....če ima pa redne tedenske prevoze ali celo dnevne na isti relaciji in, da plačuje prazne kilometre pa ni vredu...ali napolni kamion ali reguliraj ceno.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stran Prevoz.org (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
447106068 (7579) recmajkemi
»

Kako pripeljati mašino, ki je težka cca 2 toni

Oddelek: Loža
405317 (3610) šernk
»

Poceni prevoz za tovor do 100kg?

Oddelek: Loža
71222 (566) Daliborg
»

Prevoz paketa Nemčija - Slovenija

Oddelek: Loža
112741 (1270) gaspert
»

Prevoz jogija

Oddelek: Loža
283687 (2507) jb_j

Več podobnih tem