» »

Težave pri telemachu

Težave pri telemachu

matjazomahen ::

Pozdravljeni. Zanima me, če ima še kdo podobne težave pri Telemachu. Dogaja se mi, da klicočemu odzivnik javi, da ta številka ne obstaja. To je zelo moteče, a kljub prijavam na tehnično pomoč Telemacha se ne zgodi nič. Nekajkrat tudi smsja nisem prejel. Lep pozdrav in hvala.

Machete ::

Menjaj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

matjazomahen ::

Hvala za nasvet ?

Arzen28 ::

Maš narejeno preusmeritev na številko, ki ne obstaja več? Mogoče nisi plačal računa pravočasno, so ga izklopili, potem pa ko so videli vplačilo, spet vklopili (čeprav ponavadi dobiš sms, ko te izklopijo)? Kateri telefon uporabljaš, probaj menjati pa nekaj časa imej drug telefon. Jaz vem, da je imel kolega iste probleme pri tušmobilu, dokler ni nekega dne popizdil pa menjal operaterja, ker se je izkazalo, da enostavno ni bilo omrežja v službi. Namreč on je imel vedno problem le tam. Moj primer, sicer telekom pred leti, je bil pa tak, da so ugotovili, da bila neka napaka na anteni, ker sem imel probleme samo doma, drugje pa ne. So javili, da hvala ker sem sporočal (sem bil kar tečen), ker so tako lahko ugotovili napako in jo odpravili. Kasneje nisem imel več težav doma. Ko sem menjal šiht, pa sta tam delala le a1 in telemach (smo se s sodelavci prav čudili, kakšne probleme smo imeli, ker smo vsi imeli drugačne operaterje in smo zato videli, da dejansko delata le ta dva), pa sem šel na a1, ker sem bil vedno nedosegljiv pri telekomu, saj je moja narava dela taka, da delam s strankami in telefon rabim. Na telemach me ne dobijo, pa če mi plačujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arzen28 ()

matjazomahen ::

Preusmeritve nisem imel, a sem kljub temu na priporočilo telemacha izklopil vse preusmeritve. Je pa res, da sem menjal operaterja in obdržal staro številko. V glavnem se mi to dogaja doma, vsaj tako sem opazil. Imam pa telefon Huawei p20 lite. Do menjave operaterja se mi to ni dogajalo, dolga tudi nimam.lp

val46 ::

To z dolgom tako in tako ne bi igralo vloge, ker v prvi vrsti,če bi jim bil karkoli dolžan, najprej za nekaj dni izklopijo izhodne klice(se pravi, ti ne moreš klicati, medtem,ko tebe lahko še vedno kličejo), tako da to ne bi smel biti problem. Če si menjal operaterja in obdržal številko, je pomoje težava v tem. Predvidevam, da si bil prej pri telekomu ali A1 in ko si ti menjal ponudnika, so te oni izklopili iz omrežja, telemach te je pa nazaj priklopil. Morda so takrat kaj "zamučkali" in sedaj vsake toliko, ko te kdo kliče, dobi informacijo od tvojega bivšega ponudnika, da si izklopljen. Na tvojem mestu(če ni to prevelik problem), bi zahteval na telemachu vsaj drugo sim kartico z isto št., še bolje bi pa bilo, da bi menjal številko.

DeeCoy ::

Menjaj sim, poskusi še z kakim drugim telefonom. Če to ne pomaga in teženje podpori tudi ne, potem enostavno začneš reklamirat račune in ponavadi se zadeve zelo hitro rešijo. Sam sicer nisem imel niti enega problema s telemachom, zdej sem šel na telekom zaradi esima in je lte (sredi lj) bistveno počasnejši, pokritost kjer se jaz gibljem pa zelo slaba.
Tako da tile operaterji so tako tako..

Arzen28 ::

DeeCoy je izjavil:

Menjaj sim, poskusi še z kakim drugim telefonom. Če to ne pomaga in teženje podpori tudi ne, potem enostavno začneš reklamirat račune in ponavadi se zadeve zelo hitro rešijo. Sam sicer nisem imel niti enega problema s telemachom, zdej sem šel na telekom zaradi esima in je lte (sredi lj) bistveno počasnejši, pokritost kjer se jaz gibljem pa zelo slaba.
Tako da tile operaterji so tako tako..

Jaz sem tudi sredi LJ mel probleme s Telekomom, mene ne vidijo več. Pri A1 sem več kot zadovoljen. Sem mislil, da bo esim vse skup poboljšal.

matjazomahen je izjavil:

Preusmeritve nisem imel, a sem kljub temu na priporočilo telemacha izklopil vse preusmeritve. Je pa res, da sem menjal operaterja in obdržal staro številko. V glavnem se mi to dogaja doma, vsaj tako sem opazil. Imam pa telefon Huawei p20 lite. Do menjave operaterja se mi to ni dogajalo, dolga tudi nimam.lp

Kot sta rekla predhodnika, kriv je telefon, sim ali pa če sam opazaš, da se to dogaja samo v službi, kliči ali piši telemachu kje in kdaj se dogaja. Jaz sem moral napisati vsaj tri različne dogodke, uro in datum, da so potem pogledali in zadevo uredili. In kot rečeno, bila neka napaka pri njih. Kao na anteni, sam to mi je čudno, pol bi verjetno več folka imelo tam probleme, a dejansko je pomagalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arzen28 ()

MadMax ::

Saj marsikdo ima probleme in jih zavzeto rešuje za šankom.
Sistematično kot ti pa redki.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

matjazomahen ::

Hvala za vse nasvete, tudi na telemach sem javil kar nekaj dogodkov, ko se mi je to zgodilo, a še niso našli napake. Še vedno upam, da bodo težavo rešili.

Arzen28 ::

Pol pa vidim le še menjavo operaterja, ker vsak RESEN operater, ti zadevo uredi v nekem normalnem času.

DeeCoy ::

Arzen28 je izjavil:

Pol pa vidim le še menjavo operaterja, ker vsak RESEN operater, ti zadevo uredi v nekem normalnem času.

V Sloveniji potem ni resnega operaterja. Ker je vsem vseeno za navadne uporabnike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430581 (3927) link_up
»

Izimobil ne dela v italiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9117357 (5160) smile-
»

Razmišljam o menjavi operaterja, ste s Telemachom zadovoljni?

Oddelek: Mobilne tehnologije
274060 (3275) pixelzgaming
»

Menjava operaterja. Koga izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
337652 (4415) krneki0001
»

Slab sprejem kanalov na kabelski

Oddelek: Zvok in slika
223752 (2987) MTB

Več podobnih tem