» »

Android 10 - Prikaz podjetja ob klicu

Android 10 - Prikaz podjetja ob klicu

bluefish ::

Ali ima Android opcijo, da ob prejemu klica prikaže podjetje ali druge informacije kontakta oz. kličočega, ki so shranjene v imeniku?
  • spremenil: bluefish ()

Bezukhoff ::

Hm, meni načeloma po defaultu prikaže podjetje, pa čeprav ni shranjeno v, er, lokalnem imeniku, gugle podatke scrapa menda iz svoje baze, or, let's rather say from the internetz.

Uporabljam pa adroid pie, torej devetko, pa še to android one različico.

Zgodovina sprememb…

klinker ::

bluefish je izjavil:

Ali ima Android opcijo, da ob prejemu klica prikaže podjetje ali druge informacije kontakta oz. kličočega, ki so shranjene v imeniku?


Ima ze en cajt. Vem da sem ze na Nexusu 5x to imel, za prej se pa zal ne spomnem.

bluefish ::

Huh, čudno, ker mi tega ne prikaže. Bom pobrskal po nastavitvah, če je kaka opcija.

Ahim ::

Meni Nexus 5 pokaze ime podjetja (in pri nekaterih tudi logo), ceprav jih sploh nimam v imeniku. Sem vedno domneval, da gre za "dobro voljo" operaterja, ne za Googlovo vmesavanje?

dunda ::

Te stvari načeloma delujejo, če imate Googlov telefon (Nexus, Pixel ...). Google pač v svoje programsko dodaja nekaj več bombončkov. Če uporabljaš Custom ROM, pa boš te zadeve (lahko) dobil tudi na drugih telefonih z Androidom.
https://www.kacnje.eu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftova Cortana pride na Android in iOS

Oddelek: Novice / Windows Mobile
1210599 (9002) MrNighthawk
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636739 (28243) deja
»

Na Lumiah se bo bohotil logotip Microsoft (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6422959 (18956) issak
»

Prehod iz Androida na iOS, mnenja za in proti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13236092 (31420) klinker
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011550 (6819) BladE_

Več podobnih tem