» »

samsung s6 in problem z prostorom

samsung s6 in problem z prostorom

torres8 ::

zdravo imam samsung s6 in na njemu usega skupaj 20 aplikacij in za 3g videotov in 2g slik. Problem nastane ker imam vedno poln storage tudi ko sproti brišem slike in videote mi naslednji dan že javi da imam prepoln memory.
Ne bi rad dal telefona na factory reset, ker imam določene stvari gor, ki bi zahtevale časovno veliko časa za ureditev.
Njekje sem zasledil da izbirsem iz mape slik neko datoteko thumbil in da se pridobi kak giga.
A se da kako odpravit to napako.

Sami ::

Poglej kaj ti zaseda prostor in koliko, tole kar si napisal ti ne more zasedati celotne kapacitete.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

torres8 ::

Sami je izjavil:

Poglej kaj ti zaseda prostor in koliko, tole kar si napisal ti ne more zasedati celotne kapacitete.

ja pregledal sem use
slike 1.4g
video 3.3g
app 1.4g
ostalo nič več?

Master_Yoda ::

Dol si potegni DiskUsage aplikacijo ki ti vizualizira porabo in potem preko tega vidis kaj lahko izbrises. Ne pa s tem built-in gledati.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

torres8 ::

ok sem potegnil discUsage dol s tem da sem moral eno app zbrisati ker ni placa:)
zadeva je sledeča:
25g
apps 17g
chrome 13g
data 13g je zraven chroma tako da verjetno je skupaj. Chrome sem dal na onemogoči ampak se zmeraj mi kaže isto
ostalo slike i to zanemarljivo 4 giga

Master_Yoda ::

Od leve proti desni so podfolderji. Primer: SDCARD->Blabla->chrome. Ta aplikacija kolikor vem ne nudi opcije da kaj zbrises, ampak moras za to it v file explorer. Ce ti se vedno kaze isto, potem ze nisi izbrisal ...
Dovie'andi se tovya sagain.

torres8 ::

ok sem mašel napako google chrome mi polni 13 giga podatkov a jih nikakor ne morem zbrisati ne v aplikaciji sami ne v telefonu.
kaj mi priporočaš da naredim, saj sam ne vem kako je to nastalo ker uporabljam samo opero.

Sami ::

torres8 je izjavil:

ok sem mašel napako google chrome mi polni 13 giga podatkov a jih nikakor ne morem zbrisati ne v aplikaciji sami ne v telefonu.
kaj mi priporočaš da naredim, saj sam ne vem kako je to nastalo ker uporabljam samo opero.


Application manager -> najdeš app ->clear cache
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

torres8 ::

ej hvala za pomoč sem rešil. sem se odjavil iz chroma in potem sem lahko izbrisal podatke.sedaj imam 15 giga prostora


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najvarčnejši brskalnik je Opera ali Edge, odvisno koga vprašate

Oddelek: Novice / Brskalniki
4715964 (12772) MrNighthawk
»

Google play in spominska kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
292697 (2553) hojnikb
»

Android battery draining issue

Oddelek: Pomoč in nasveti
305300 (4774) Jst
»

Težave s tabličnim računalnikom GoClever R974

Oddelek: Pomoč in nasveti
112032 (1855) FlyingBee
»

Ne morem ponovno naložiti Chroma

Oddelek: Programska oprema
51773 (1602) borovec

Več podobnih tem