» »

Problemi z SK7 coolerjem

Problemi z SK7 coolerjem

Dami ::

Plata je epox 8k5a2+ in laufam xp1700@2400 lepo z v7+ na cca 40°. Sam kr je to preglasno sem nabavo Thermalright SK7 in upal na najbolše. Zraven seveda ne manjka tudi YS-Tech 80mm power. Dam vse to skup brez problema gor. Pridem v bios, vse lepo dela, temp sicer malo večja ko pri volcanotu sam ok. Pol pa k začne winse nalagat se mašina al resetira al BSOD. Ni pomagal nič. Dam nazaj v7+ in stvar dela brez problemov. Kaj bi lahk blo narobe oz. na kaj sem pozabil. Zravn coolera sta še 2 nalepki samo ne vem kam spadata zahvaljujoč navodilom.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

kuglvinkl ::

Am, pride na kulerju kakšen čigumi spoddaj? to treba dat stran. + lahko, da si ga narobe obrnil.
Your focus determines your reallity

Zoidberg ::

prekleti čigumiji jaz sem dva dni ugotavljal zakaj mi računalnik dela samo 1 sekundo.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Dami ::

kuglvinkl: sn dal nalepko stran tak da ni blo nič gor. Pa tud prav sem ga obrnu. Pa saj ne devam prvič cooler gor no jao:\
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

zvitorepec ::

SK7 je dalec boljsi hladilnik kot katerikoli volcano. Ker pa je nekoliko ozji, je mozno, da si ga ob montazi pritrdil prevec v eno stran in je nasedel na tisti stopnicki lezisca procesorja, tako da se ni dotikal cele povrsine jedra. Ko sem jaz montiral, sem plato vzel ven in od strani gledal, da je bil pravilno postavljen.

maticna: Epox 8k3a+
procesor: AMD XP 1800+ (Palomino)
hladilnik: Thermalright SK-7 + vent: Thermaltake Smart fan 2 @ 3000 rpm (s potenciometrom)
ram: Samsung 256 MB, 2700
graficna: Sapphire Radeon 8500le
disk: Maxtor 40 GB 7200
zvocna: Creative live! 5.1
venti: 2x Power Logic PL80S12M, 27.55CFM @ 2500RPM (0,14A), 28.3dBA
os: Windows 98

idle: 41C @ 26C; load: 50C @ 27C (int. dioda)
HOWGH!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vas nasvet hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412085 (1462) delfinus
»

Kateri hladilnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
351832 (1273) Grimlord
»

kopujem komponenete v vrednosti 230k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1125104 (3780) boštjan
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492708 (1833) profii
»

Arctic-cooling copper silent2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161281 (1016) prismo

Več podobnih tem