» »

Google calendar notification

Google calendar notification

Vanadium ::

Pozdravljeni.

Z ženo dosti uporabljava google calendar za medsebojna usklajevanje dogodkov in da se pač kak ne pozabi v tem hiper hitrem svetu. Zanima me ali je varianta da, ko npr. jaz oz žena doda neki dogodek in še vanj doda mene oz. jaz njo, da se dobi neki notification, ki bi se pojavil na telefonu v drop down menuj da sem bil dodan v neki dogodek? Tko kot npr notificationi za facebook ipd...

matobeli ::

Ja, mejl ti pošle. Ima pa kreator dogodka možnost definirat ali pošlje obvestilo ali ne. Prav push notification pa mislim da nima.

Mavrik ::

To dela če te žena doda kot gosta v dogodek ("Add guests") - dobiš email in rečeš "da" ali "ne".

Na žalost pa to ne dela tako dobro, če si oba delita koledar - boš namreč videl dogodek 2x na svojih seznamih, kar je precej tečno. Neke pametne rešitve nisem našel.
The truth is rarely pure and never simple.

Vanadium ::

To za mail vem vendar sem jih ze parkrat spregledal, drugace pa ja rad bi pa push notification imel...

Vanadium ::

Sej drugače ponavadi pove ej v koledar sem dodala, oz jaz povem samo če pa med šihtom dodaš neki ponavadi preden domov prideva do takrat že to odleti ven iz glave... Push notification bi bil top, da se ti pojavi označen si v novem dogodku. Vazen da j*beni FB ima push notifaction za vsako sranje ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bodo nove kartice imele spreminjajočo kodo CVV?

Oddelek: Novice / Varnost
368876 (5442) Mavrik
»

Android obvestila - bug ali strojna napaka?

Oddelek: Mobilne tehnologije
92494 (2263) jukoz

Prehod iz Androidnega telefona na iPhone

Oddelek: Mobilne tehnologije
468753 (7678) Aphanisis
»

Prek 60% aplikacij za Android brezplačnih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8111560 (9686) Lonsarg
»

Apple začel prodajo iPhona 3G S

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
425673 (3611) Jst

Več podobnih tem