» »

prenosnik Acer Nitro 5 AN517

prenosnik Acer Nitro 5 AN517

đus000 ::

https://www.enaa.com/oddelki/racunalnis...

Kupujem nov prenosnik, za naslednjih vsaj 5 let. In ker sam se ne spoznam preveč na te gaming laptope, zanima me kakšno mnenje o le tem..
Nisem zahteven uporabnik, želim pač imet, da lahko poigram kšno novo igrco, pa da zadeva deluje tko k mora..
Če ga kdo ima, me zanima izkušnja iz prve roke :)
Pa zanima me, če kdo ve, kašn refresh rate ima ta nitro 5, Hz? Ker nikjer ne najdem podatka, od čist istega laptopa.. Vsak ma neki drugače..

Odločal sem se sicer med tem, in med https://www.markoshop.si/prenosniki/625...
Ampak se mi zdi da po specs. sta praktična enaka, cena je pa 100 eur višja pri asusu..

Vsak nasvet je dobrodošel :) Hvala in lp
  • spremenil: đus000 ()

DeeCoy ::

Tile gaming laptopi so kup plastike in železa.. Po pravici povedano nikoli niso bili vredni svojega denarja, imajo težave s hlajenjem in performančno nisop blizu desktopu. Za jurja si sestavi spodoben desktop za igre, resno delo. Če rabiš prenosnika, kupi zraven nekega poceni ultrabooka. Sem tudi sam včasih kupoval podobna jajca, pa vidim, da je stokrat lažje po svetu hodit z 2kg kot 8kg, pa še ko pridem domov me ne skrbi, kdaj mi bo šla grafična, ker se je preveč pregrela.. Moje mnenje, lahko da ima kdo kake druge izkušnje..

đus000 ::

Teža: 2.7 kg
Težak ravno ni .. Se pregrevajo ful? Desktopa žal ne rabim, niti ga nimam kam dat, sploh pa ker se gibljem ogromno, zato raje prenosnika, da ga lahko vzamem s sabo :) Imaš kakšno drugo alternativo.. cena 1000-1300 max.. pa da je na takem nivoju :)

DeeCoy ::

Ja.. + adapter, plus velikost.. ni ravno priročno za okoli nosit. Če rabiš nujno prenosnika, potem v tem rangu ni alternative žal.. Ni pa nujno, da bo zdržal 5 let, kakorkoli ko obrneš so to budget laptopi.. Mogoče poglej še Hofer, so imeli mislim da od mediona enega za gaming, ni bil tako slab (proizvajalec v bistvu lenovo), pa ceneje kot ta dva se mi zdi.

Marko43 ::

K ravno vidim, da je tekla debata o Acer Nitro ... kar precej let ga že imam, Acer Nitro 5. Zdaj mu je pa očitno shodila baterija. To sklepam po tem, da sem laptop probal polniti z alternativnim napajalnikom, pa se baterija ravno tako ni polnila.

Zdaj imam pa vprašanje, če mi bo kdo znal pomagati. Moj laptop nosi oznako AN517-51-55GS. Ko sem iskal po spletu akumulator, sem naletel le na take z oznako AN517-51 ... torej brez dodatnih detajlov (55GS), ki jih imam še jaz.

Ali te baterije, ki jih najdem na spletu, odgovarjajo mojem laptopu? Če vprašam drugače - ali je možno, da so pač take baterije primerne za vse Acer Nitro 5 z oznakami AN517-51 ... tisto kar sledi, so pa le še neke podrobnosti posameznih modelov, bi pa baterija vseeno ustrezala?

Mater, ko sam za sabo berem, se mi zdi komplicirano ... ampak drugače ne znam razložiti.

Mi zna kdo pomagati?

Han ::

Načeloma je ista baterija za več modelov z enako začetno oznako. Sicer pa odpri prenosnik in poglej kaj piše na bateriji...

zajtam123 ::

Pazljivo z gaming laptopi.
Saj če gre pri teh kaj narobe, gre ponavadi zelo. V smislu crknjene grafe ali CPUja.

Marko43 ::

Vse dela, le polniti se noče ...

zajtam123 ::

Marko43 je izjavil:

K ravno vidim, da je tekla debata o Acer Nitro ... kar precej let ga že imam, Acer Nitro 5. Zdaj mu je pa očitno shodila baterija. To sklepam po tem, da sem laptop probal polniti z alternativnim napajalnikom, pa se baterija ravno tako ni polnila.

Zdaj imam pa vprašanje, če mi bo kdo znal pomagati. Moj laptop nosi oznako AN517-51-55GS. Ko sem iskal po spletu akumulator, sem naletel le na take z oznako AN517-51 ... torej brez dodatnih detajlov (55GS), ki jih imam še jaz.

Ali te baterije, ki jih najdem na spletu, odgovarjajo mojem laptopu? Če vprašam drugače - ali je možno, da so pač take baterije primerne za vse Acer Nitro 5 z oznakami AN517-51 ... tisto kar sledi, so pa le še neke podrobnosti posameznih modelov, bi pa baterija vseeno ustrezala?

Mater, ko sam za sabo berem, se mi zdi komplicirano ... ampak drugače ne znam razložiti.

Mi zna kdo pomagati?


Ni nujno da je problem v bateriji.
Lahko je tudi kaj drugega na plati šlo.
Drugače pa AN517-51 mislim da je prava baterija.
Za sigurno pa preveriš tako, da pogledaš kaj piše na bateriji in potem naročiš enako.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri gaming laptop?

Oddelek: Kaj kupiti
141168 (635) chucki
»

Acer

Oddelek: Pomoč in nasveti
91083 (369) fender2206
»

Acer Aspire A517-51G-53KN - tovarniška napaka?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5497 (392) SoundBlaster
»

Prenosnik za okrog 700€

Oddelek: Kaj kupiti
81376 (1294) D3m
»

Nov laptop se prižge samo ko je narobe obrnjen (wtf?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
264499 (2952) Dzhimen

Več podobnih tem