» »

Acer

Acer

DzAnej ::

Imam prenosni računalnik acer travelmate 7520, pred kratkim pa je povezava z internetom nehala delati. Sedaj sem probal USB wifi adapter in dela. Računalnik je bil včasih povezan preko kabla (wifi je tudi delal) sedaj pa ne več. Zanima me ali kdo ve, če je pokvarjena 'wireless lan' kartica, ali je kaj narobe na matični plošči.

gddr85 ::

Poglej v control panel pod network kakšno je stanje mrežne kartice oz. wifi (kakšen križec, klicaj, vprašaj itd.), si vmes na novo instaliral win, imaš driver za kartico instaliran. Če vse zgleda normalno, potem je res lahko pokvarjeno.

DzAnej ::

Povezava je vzpostavljena, a internet ne dela. Na novo sem naložil windows xp in naložil vse driverje. Pomojem je nekaj pokvarjeno, ali wireless lan kartica ali pa matična plošča...

radmannsdorf ::

v "upravitelji naprav", najdi wireless mrežno kartico, desni klik-lastnosti, in najdi možnost kjer lahko sklopiš N način signala. pred tednom sem formatiral en acer laptop, ki je imel nenormalno počasen wifi, dokler nisem sklopil N način.

Duhec ::

Spredaj pod spodnjim robom imaš desno od sredine dve tipki, leva za BT, desna za WiFi. Stisni desno in wifi bo začel delovati.
http://blackbird.si/

DzAnej ::

Ne, nič ne pomaga, mislim da je nekaj pokvarjeno...

kupim9 ::

Kartica, kontroler, gumb za vklop ?

fender2206 ::

Pozdravljeni


Kupil sem pred kratkim Acera Nitro AN515-43 prenosnika,zadnje case mi se pokaze modri zaslon oziroma mi prenosnik zamrzne kadar gledam youtube posnetke.

Prosim za nasvete

Han ::

Posodobi BIOS in sistem. Uporabi drug brskalnik.

fender2206 ::

Zanima me se nekaj glede mojih graficnih kartic na samem prenosniku
ena je Radeon™ RX 560X 4Gb druga pa je AMD Radeon™ Vega 8 Graphics
Uporabljam prenosnika preko TV HDMI 4K resolucija pa me zanima katera kartica je povezana preko HDMI izhoda ker na lastnosti pise da je zgornja povezana preko HDMI bodisi zaslona PC bodisi izhoda HDMI na TV 4K
A mi kdo prosim razlozi pomen ene in druge kartice

Mislim AMD Radeon™ Vega 8 Graphics kaksno vlogo pa igra RX560X

AMD Radeon™ Vega 8 Graphics ta je zgornja

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

servis acer

Oddelek: Kaj kupiti
137309 (596) Zodiac
»

AMD Radeon

Oddelek: Strojna oprema
291958 (1000) strumf666
»

Po menjavi mrežne RDP ne dela.

Oddelek: Operacijski sistemi
321819 (834) WhiteAngel
»

Prenosnika: ACER, Travelmate 4021WLMI ali HEWLETT PACKARD, NX6125

Oddelek: Kaj kupiti
92097 (1920) blank3

Več podobnih tem