» »

Hofer Telekom - HoT (Maxi paket)

Hofer Telekom - HoT (Maxi paket)

Route66 ::

Zanima me če mi lahko kdo odgovori na naslednje vprašanje. Doma imam domači WiFi oziroma uporabljam Telekom Slovenija ki pokriva, telefon, internet, TV itd. Moj brat na svojem telefonu uporablja Hofer Telekom (HoT) kar pomeni da imam pod WiFi povezavami tudi možnost da se prijavil na njegov WiFi. To sem tudi storil potem ko mi je dal geslo vendar me zdaj nekaj zanima in sicer ali ni to tako kot pri telefonih da grem jaz lahko z svojim računalnikom iz hiše in se prijavil na njegov WiFi in imam tako povezavo? Sprašujem ker ko grem recimo iz hiše in se prijavil na njegov WiFi mi povezave ne zazna oziroma me takoj opozori da ni povezave. Kako je to možno? Ali ni tako da bi moralo enako delovati tudi na računalniku sploh še paket pokriva tako Telefon kot računalnik? Naj mi nekdo razloži kaj delam narobe?

hojnikb ::

Če se povezujes na njegov hotspot, potem more delat kjerkol. Seveda če ima on hot-ov signal.
Seveda pa povezava na njegov hotspot nebo delala, če si predaleč od njegovga telefona..
#brezpodpisa

HolyFuck1 ::

To mora biti troll post...

Route66 ::

hojnikb je izjavil:

Če se povezujes na njegov hotspot, potem more delat kjerkol. Seveda če ima on hot-ov signal.
Seveda pa povezava na njegov hotspot nebo delala, če si predaleč od njegovga telefona..


Se pravi moraš imeti nujno zraven telefon? Brez telefona računalnik ne bo zaznal povezave?

HolyFuck1 je izjavil:

To mora biti troll post...



To ni troll post imam 87 let in sem precej zmeden glede tehnologije. Malo šale glede let ampak drugače res ne razumem zakaj ne zazna povezave? Sem mislim da bi šel z računalnikom naokoli in bi ga uporabljam zunaj pa ne zazna povezave. Če je potrebno imeti poleg telefon potem moja napaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Route66 ()

hojnikb ::

Se pravi moraš imeti nujno zraven telefon? Brez telefona računalnik ne bo zaznal povezave?


Kako točno si predstavljas, da bo računalnik dobil WiFi povezavo, če ni naprave, ki bi to oddajala?
#brezpodpisa

Route66 ::

hojnikb je izjavil:

Se pravi moraš imeti nujno zraven telefon? Brez telefona računalnik ne bo zaznal povezave?


Kako točno si predstavljas, da bo računalnik dobil WiFi povezavo, če ni naprave, ki bi to oddajala?


Jaz sem mislil da ima dolg domet oziroma sem mislil da gre tako kot pri telefonu da lahko prideš do interneta ne glede kje si. Nisem vedel da je telefon v bistvu neke vrste modem ki ga moraš nositi okoli da si lahko na računalniku. Dobro bom potem probal še enkrat in vam javim če je delovalo.

xseki ::

Moraš imeti zraven telefon oziroma modem, v njem pa Hot SIM kartico.

Route66 ::

xseki je izjavil:

Moraš imeti zraven telefon oziroma modem, v njem pa Hot SIM kartico.



Hvala ti, bom probam ko bom šel ven čez nekaj minut.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

re:do - nov mobilni ponudnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8412792 (1701) TelemachSLO
»

Wifi omrezje

Oddelek: Omrežja in internet
475202 (4476) kunigunda
»

Prvi dan Mobile Pwn2Own vsi telefoni padli kot zrele hruške

Oddelek: Novice / Varnost
2312093 (9394) RejZoR
»

Wifi Login Page

Oddelek: Programiranje
81288 (1046) stb

Več podobnih tem