» »

Kam prijaviti ljudi, ki širijo škodljive laži?

Kam prijaviti ljudi, ki širijo škodljive laži?

Pika na i ::

Kam prijavit ljudi, ki širijo resnično škodljive laži, da ne rečem da s svojimi prispevki in "nasveti" potencialno ogrožajo življenja?
Lahkoverni starši bi jim lahko nasedli in ogrozili svoje otroke. Gre za razstrupljanje otrok, po cepljenju.
Spet je šlo čez vse meje.

Nimam nič proti debati za ali proti, tudi skepticizem me ne moti - ne morem pa mimo
nečesa, kar je nevarna laž.

Torej, kam, komu prijavit, da bo kaj učinka?
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.
  • zaklenilo: zee ()

          ::

Kje to širijo?

zee ::

Policija, prijava zaradi povzrocanja splosne nevarnosti ali kaj podobnega?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

ziga1990 ::

@Pika na i če to ni trolanje nam povej kje to širijo in po možnosti daj link
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

zee ::

ziga1990 je izjavil:

@Pika na i če to ni trolanje nam povej kje to širijo in po možnosti daj link


Se strinjam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

2dark ::

ziga1990 je izjavil:

@Pika na i če to ni trolanje nam povej kje to širijo in po možnosti daj link


99% njenih odprtih tem je provokativnih in trolanje. Pa še to je vprašanje, če ne piše moški.

Raptor F16 ::

2dark je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

@Pika na i če to ni trolanje nam povej kje to širijo in po možnosti daj link


99% njenih odprtih tem je provokativnih in trolanje. Pa še to je vprašanje, če ne piše moški.


Pika ni troll.

Tu jo bom zagovoril. Je sicer bolj družboslovno usmerjena ker tudi dela z ljudmi sicer pa ni razloga da se jo šikanira.

Meni je vprašanje jasno:
"KDO je pristojen za ukrepanje ob napeljevanju na nevarne prakse"

Po mojem, če gre za forum je najboljše če se obrne na moderacijo. Po mojem je argumentirano kontriranje in premišljeno čiščenje takšnih sporočil edini način, da zatreš širjenje nevarnih prepričanj.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

ziga1990 ::

Raptor F16 je izjavil:

2dark je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

@Pika na i če to ni trolanje nam povej kje to širijo in po možnosti daj link


99% njenih odprtih tem je provokativnih in trolanje. Pa še to je vprašanje, če ne piše moški.


Pika ni troll.

Tu jo bom zagovoril. Je sicer bolj družboslovno usmerjena ker tudi dela z ljudmi sicer pa ni razloga da se jo šikanira.

Meni je vprašanje jasno:
"KDO je pristojen za ukrepanje ob napeljevanju na nevarne prakse"

Po mojem, če gre za forum je najboljše če se obrne na moderacijo. Po mojem je argumentirano kontriranje in premišljeno čiščenje takšnih sporočil edini način, da zatreš širjenje nevarnih prepričanj.


Oprosti dokler so Pika malo bolje ne izjasni in nam, kaj več podatkov naprimer link se ta tema lahko smatra kot potencijalna trol tema
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

link_up ::

ne stekam...torej bi rada zascitila starse, ki niso hodili v sole?
In and Out

ziga1990 ::

link_up je izjavil:

ne stekam...torej bi rada zascitila starse, ki niso hodili v sole?


Niti ne kaže, da je poleg anti-vaxers prišla nov trend po cepljenju otroka razstrupiš tako da ga nafilaš z še več kemije
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

mikhaair ::

link_up je izjavil:

ne stekam...torej bi rada zascitila starse, ki niso hodili v sole?



Rada bi zascitila otroke starsev, ki niso hodili v sole oz. šola nima veze, če si glup.

ziga1990 ::

^^ kdo rabi Šolo in zdravnike v 21 stoletju sedaj imamo strica Google on vse ve baje nas nauči, da vemo več kot vsi profesorji in zdravniki
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

LeQuack ::

Politiki vsak dan lažejo in tako širijo škodo, in to na javni televiziji npr. Kam jih prijavim?
Quack !

ziga1990 ::

^Facebook
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

mailer ::

Raptor F16 je izjavil:


Po mojem, če gre za forum je najboljše če se obrne na moderacijo. Po mojem je argumentirano kontriranje in premišljeno čiščenje takšnih sporočil edini način, da zatreš širjenje nevarnih prepričanj.
Če je moderiranje na nivoju slotecha naj to preskoči. Tudi na javni televiziji zavajajo pa zaradi tega še nihče ni šel sedet novinarji pa se tudi ne upajo pisnit o pritiskih, če je članek napisan bolj po resnici, kot nekaterim ustreza.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

BuDi79 ::

Če bi bila vsaka neumnost kazniva.

jype ::

Včasih se je na tramvajkomando.

louser ::

Raptor F16 je izjavil:

2dark je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

@Pika na i če to ni trolanje nam povej kje to širijo in po možnosti daj link


99% njenih odprtih tem je provokativnih in trolanje. Pa še to je vprašanje, če ne piše moški.


Pika ni troll.

Tu jo bom zagovoril. Je sicer bolj družboslovno usmerjena ker tudi dela z ljudmi sicer pa ni razloga da se jo šikanira.

Meni je vprašanje jasno:
"KDO je pristojen za ukrepanje ob napeljevanju na nevarne prakse"

Po mojem, če gre za forum je najboljše če se obrne na moderacijo. Po mojem je argumentirano kontriranje in premišljeno čiščenje takšnih sporočil edini način, da zatreš širjenje nevarnih prepričanj.

Dokler gre samo za širjenje neke zblojene ideologije in do sranja dejansko ne pride, ukrepa nihče. Kasneje pa kot v primeru Šiškamiška organi naredijo svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

solatko ::

Kampanije proti cepljenju otrok, so pripeljale tako daleč, da se danes pol države trese, ko najdejo primer ošpic, kako bo, ko bodo po dolgih desetletjih našli primer otroške paralize zaradi podcepljenja otrok.
Delo krepa človeka

mr_chai ::

Kam naj prijavim Matjaža Obranoviča ali kar celotno oddajo Klepet ob kavi na RTV-ju ?:))

Matejjjjj ::

Proti takim sektam kot so ti proti cepljenjem, drugi za ravno zemljo, tretji skeptiki glede poleta na luno ipd je potrebno uporabiti nedemokratične metode. Mi smo organizirali privat žurko. Ker vemo, da so v družbi anticepilci in, da so v tem primeru to osebe z najnižjo izobrazbo, najkrajšo delovno dobo, najmanj kognitivnih sposobnosti, najmanj izkušnjami glede otrok,... smo v vabilu izrecno poudarili, da si njihove prisotnosti zaradi preventivnih razlogov ne želimo. Saj njihova prisotnost ogroža ostale. Konec dobre volje, udarimo nazaj, direkt!

jype ::

Matejjjjj je izjavil:

smo v vabilu izrecno poudarili,
Zakaj ste jim ga pa sploh poslali?

Pika na i ::

Hvala za "zelo uporabne" odgovore.

Ker sem v časovni stiski, sem pač mislila, da bo kdo lahko na hitro svetoval in mi ne bo potrebno sami iskati. Pa očitno bom morala, ne dvomim, da tudi našla.
Moderatorji, komot lahko zaklenete temo. Ali pač pustite, da resnični troli izlivajo svoje frustracije, dol mi visi.

Linkov ne mislim lepit, ker niti slučajno ne želim širit debilnosti in norcem dajat možnost, da njihove kretenije dosežejo še več ljudi.

@raptor, hvala. Ampak saj veš, da zmorem sama. Dene pa vseeno dobro.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

MasterTade ::

Ne moreš, dokler ne krši zakonov. Antivaxerji ki pišejo po forumih ne kršijo zakonov
Mors omnia aequat

jype ::

Tako je. Če bi se zoper neumnost dalo ukrepat, bi kdo že.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Golo telo in.sram (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8516493 (12280) vostok_1

najt osebo iz Dunaja? oz. Avstrije

Oddelek: Loža
112300 (1545) zee
»

Sparkasse ali SKB? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7931758 (21267) Invictus
»

Prijava vandalizma [moje malenkosti]

Oddelek: Loža
124328 (3911) amigo_no1
»

srednje šolanje

Oddelek: Šola
243743 (3292) Bananovec

Več podobnih tem