» »

Kateri 32" smart TV

Kateri 32" smart TV

vrossi46 ::

Zanima me kateri 32"TV priporočate za nezahtevnega uporabnika.
Nujno samo to da je smart in da lahko inštaliram aplikacijo kot je T-2TV,da se lahko losam enega telekomanda.

Hvala
Lp

P.S. A ta bi bil v redu?
https://www.mimovrste.com/android-tv/tc...

vrossi46 ::

Dobro,kaj res ne more noben komentirat?

anketar ::

najcenejši vox ali odprta emablaža https://www.mimovrste.com/televizorji-o... + neki od google okolja, chromecast, mi box itd.

tud ta na linku bo več kot dovolj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

starfotr ::

Zakaj bi se losal škatle? Še vedno dela bolj zanesljivo in je bolj varno uporabit STB, kot pa TV app.

Nastaviš, da ti CEC vklopi in izklopi TV, pa je. Pa imaš samo 1 daljinec.

vrossi46 ::

starfotr je izjavil:

Zakaj bi se losal škatle? Še vedno dela bolj zanesljivo in je bolj varno uporabit STB, kot pa TV app.

Nastaviš, da ti CEC vklopi in izklopi TV, pa je. Pa imaš samo 1 daljinec.


Hja,pa če nimaš TV ki ima CEC?
In starejšim ljudem je lažje z enim telekomandom.

starfotr ::

Mora biti pa že hudo star TV, da ne podpira CEC. Po moje 99 % vseh TV iz zadnjih, 7-10 let podpira CEC.

STB daš zraven TV in skriješ daljinec od TV. Pa si rešil zadeve za starejše.

Sicer pa DVB-T ali DVB-C za stare. IPTV je še vedno za malo bolj napredne ljudi.

vrossi46 ::

starfotr je izjavil:

Mora biti pa že hudo star TV, da ne podpira CEC. Po moje 99 % vseh TV iz zadnjih, 7-10 let podpira CEC.

STB daš zraven TV in skriješ daljinec od TV. Pa si rešil zadeve za starejše.

Sicer pa DVB-T ali DVB-C za stare. IPTV je še vedno za malo bolj napredne ljudi.


Jap,pa bo imel že kar 12let.
In ja IPTV pod T-2

vrossi46 ::

Tale izgleda tudi kr v redu
https://www.mishop.si/xiaomi-mi-tv-4a-h...

anketar ::

M.B. ::

Stari katodni televizor počasi crkuje in bo zgleda čas da se nabavi novi. Večinoma se bo gledal TV. (Od športa samo zimski) Kar pomeni 90% SD vsebina (mislim da ni nemških kanalov na HD sploh). Smo pa omejeni s prostorom:
Širina max: 85cm
Višina max: 48cm
Razdalja od TV do kavča pa je 2.4m

Gledal sem da je so diagonale okrog 32inchev.
Nevem če je smiselno nabavit pametni televizor, občasno bi se mogoče kaki Netflix pogledal, al pa EON. Če pametni ni dobra izbira je tu še vedno raspberry pi.

Našel sem dva noname nesmart TVja ostalo je vse smart. Nekaj sem bral da je UI pr LGju boljši od Android TVjev, nevem kako je pa podpora EONa na WEB OSu.

Recimo nekaj takega:LG 32LK6200. Ima HDR (če mogoče kdaj v prihodnosti plačam za 4k Netflix), vsaj 2 HDMI priključka (en z STB en z Raspberry pi) Je kaj drugega boljši price performance?
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

hojnikb ::

najcenejsi 4k, smart pa dodaš z tv boxom, ki laufa android tv
#brezpodpisa

fpbs ::

M.B. je izjavil:

Stari katodni televizor počasi crkuje in bo zgleda čas da se nabavi novi. Večinoma se bo gledal TV. (Od športa samo zimski) Kar pomeni 90% SD vsebina (mislim da ni nemških kanalov na HD sploh). Smo pa omejeni s prostorom:
Širina max: 85cm Višina max: 48cm
Razdalja od TV do kavča pa je 2.4m
Gledal sem da je so diagonale okrog 32inchev.
Nevem če je smiselno nabavit pametni televizor, občasno bi se mogoče kaki Netflix pogledal, al pa EON. Če pametni ni dobra izbira je tu še vedno raspberry pi.
Našel sem dva noname nesmart TVja ostalo je vse smart. Nekaj sem bral da je UI pr LGju boljši od Android TVjev, nevem kako je pa podpora EONa na WEB OSu.
Recimo nekaj takega:LG 32LK6200. Ima HDR (če mogoče kdaj v prihodnosti plačam za 4k Netflix), vsaj 2 HDMI priključka (en z STB en z Raspberry pi) Je kaj drugega boljši price performance?
Jaz bi najprej razmislil o predelavi, ali zamenjavi omare. Glede na tvojo razdaljo bi bila optimalna diagonala 55". LG podpira EON. Tu imaš seznam vseh LG aplikacij: https://us.lgappstv.com/main/tvapp?catC...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Omrežja in internet
1726378424 (852) tbostjan
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144592 (8921) ruski76

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561087641 (347648) Mavrik
»

Sio Tvin na TV preko Wifi

Oddelek: Zvok in slika
175039 (4757) beta1

Več podobnih tem