» »

Fifa 2004 in vreme

Fifa 2004 in vreme

_Mortal_ ::

Following last week's news that dynamic weather will not be included in FIFA 2004 we have found out that this means there is in effect no weather in this year's FIFA release.

The decision to not include weather was not taken lightly, and came about purely because of time constraints.

We realise that this will come as a disappointment to some FIFA fans, and we invite any comments you may have with regards to weather. We only ask that any thoughts you have be posted in this thread only (to stop 400 weather related threads cropping up) and are of a constructive nature.

klik

Mislim to je takšno sranje da glava boli...
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

VuLc4n0 ::

Jebeš ti fifo! Rajši si kupim pes3 kot pa fifo.

toliko o tem:\
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

A se jim je čist utrgal?? Upam da v 2005 bo vreme...ker 2004 100% spustim! ne bom dajal 10k za nek crap brez vremena...
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

A kwa pol bodo nedokončano igro prodajali ali kaj???!!!
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

''hell the games developer could simply say it's a different planet where there's no rain, but to exclude rain from a FOOTBALL game, is very different and not right.''
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

Še nekaj:

''Gameplay comes first for sure, so you can understand why they might not have the Adidas Fernova ball, or not every player face is specific, or some Stadiums weren't included, which people had hoped, but weather is different. I’m sure many know this.''
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

Brez vremena ni realizma! Mam prav?
http://christinalake.cjb.net

andrej ::

ma kaj te skrbi fifa. PES je nogometni spil. Za EA se tak ve, da vsako leto spravi ven spil, ki je minimalno spremenjen in potem iz uporabnikov vlecejo polno ceno za spil... zdaj bo 2004, potem EURO 2004, potem pa 2005, ki bodo tak 98% isti spili... Tak nas nategujejo ze leta in leta. Resuje jih samo to, da imajo ime FIFA in licence. Ce enkrat ostanejo brez tega jih gre fuzbal spil rakom zvizgat...

_Mortal_ ::

Mislm sred decembra non-stop sončno vreme brez snega brez dežja, to je realizem da glava boli...
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

_Mortal_ ::

Andrej jz sm slišu da PES še sploh sodnika nima...
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Matek ::

Hehe, fifa ga ma, pa je bolj italijanski, če veste kaj hočem povedat :D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

_Mortal_ ::

Jah collina je slab sodnika aneda....?:\
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Matek ::

Heh, mel sm v mislih take, kot so sodli Slo:Fra
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

andrej ::

_Mortal_: hehe moral, kot da je sodnik najbolj pomembna zadeva pri fuzbal spilu, a ne da;) ce smo ze pri PES labostih recimo komentarji sux. ampak igralno se pa FIFA ne more primerjat z PES-om...

_Mortal_ ::

MMM: Get over it, vsakir reprezentanci se je že zgodila kakšna "krivica" zato bi lahk že nehu...

Andrej: In to je kao realizem če ne sodnika na igrišču, najnoljš da še odstranijo stadion in gole.....
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

_Mortal_: noben spil ni popoln, in tudi ne bo. vedno se najde kaksna stvar zaradi kateri spil ni najbolj realisticen. je pa recimo manjkajoci sodnik manjsa stvar kot pa sama igralnost, ali pa recimo let zoge in kontrola igralcev ;) kaj ves, mogoce pa so v spilu ze racunali, da sodnikla v prihodnosti vec nebo v taksni obliki;)

_Mortal_ ::

Kokr jz vem je fifa simulacija....
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

flipflop ::

Saj pride PE$ na PC,bomo videli če je res tako dober kot nekateri govorijo. Ampak brez sodnika?! Tole z vremenom je pa tk,da so se klubi odločili dati streho nad igrišča:8)

_Mortal_ ::

Samo vsen zamori sred decembra "na soncu" igrat........
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

flipflop ::

To je res,ampak če bodo druge stvari pošlihtane,se bo dalo prezreti.

andrej ::

_Moral_: ce si igral PES potem ni ;)
flipflop: naj bi ja, samo ne vem no. Do zdaj mi nobena prenesena igra z konzole ni bila prevec vsec. Recimo GTA mi je se vedno boljse igrat na konzoli kot na PC-ju. Ne vem no. Vsekakor pa je dobro da pride PES na PC-ja, da bo vec ljudi vidlo kaksna je razlika proti FIFI. Samo upam, da nebodo kaj z kontrolami zajebali. PS2 ploscek je le ploscek. meni osebno vreme ni tako pomembno. Boli mene patak ce snezi al ne. Glavno da je igra igralna.

_Mortal_ ::

In sredi decembra ali januarja je v Nemčiji realno 20-30 *C....?
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

_Mortal_: pa daj no Mortal, nekaj ze. Nihce ni reko, da je to realno. Pa tudi ce bi blo vreme notri, bi se ziher kaj naslo, da ne bi blo realno. A mislis, da se cisto vsi igralci gibajo "realno"? A mislis, da so komentarji "realni". A mislis, da je vse v igri realno al kaj? Daj no. Spil ne more bit 100% realen. Programerji se lahko samo priblizaju temu do neke mere, realnosti pa ne morejo dosect...

Jaz samo pravim, da mam raje bolj realno igralnost in nadzor igralcev, kot pa vreme...

Oblivion ::

Ce hoces imet realnost je najboljse da se odpravis v trgovino po eno lepo balo, pa se odpravis do najblizjega nogometnega igrisca in imas 100% realnost. A zdej mi bo kdo reku, da je blo v dosedanjih fifah opaziti vreme? Nekaj se je res mrgolilo po monitorju, zal pa ni bilo nobenega ucinka. Pa Fife sem do zdej vse preigral!

Oblivion ::

Ce hoces imet realnost je najboljse da se odpravis v trgovino po eno lepo zogo, pa se odpravis do najblizjega nogometnega igrisca in imas 100% realnost. A zdej mi bo kdo reku, da je blo v dosedanjih fifah opaziti vreme? Nekaj se je res mrgolilo po monitorju, zal pa ni bilo nobenega ucinka. Pa Fife sem do zdej vse preigral!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320513 (11653) kajetan
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525058 (2862) Ghost007
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416639 (8893) Beskomedo
»

Nogometne igre za pc

Oddelek: Igre
81817 (1651) John Abruzzi

Več podobnih tem