» »

kdo hodi na odprtja trgovin?

kdo hodi na odprtja trgovin?

gruntfürmich ::

kot že naslov pove, me zanima kdo in zakaj hodi na odprtja trgovin; takšnih z glasbo, govori, morda golažem...
vedno mi je bilo fascinantno da se folk udeležuje teh dogodkov. verjetno zna biti dober družabni dogodek, ampak sam nisem nikoli čutil potrebe da bi šel na kaj takega in se mi zdi dokaj bizarno, da je potrebna slavnost za stvari kot je odprtje trgovine...
kaj vi mislite?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
  • predlagalo izbris: marvin42 ()

DePalmo ::

Osebno ne hodim na te stvari, sklepam pa da ljudje hodijo na zastonj južno, hkrati pa upajo še na kakšne otvoritvene popuste.

edi45 ::

Torej nisi nikoli čutil potrebe da bi šel na takšen dogodek, si pa jo čutil da odpreš takšno brezvezno temo? Če te zanima kakšni ljudje hodijo na takšne stvari, idi pogledat in boš videl.

jype ::

Jaz mislim, da nam vsiljuješ svoje mnenje, baraba.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

ejresnevem ::

kar jaz mislim, ni pomembno, očitno ljudje imajo to radi, trgovci to pripravijo, da ljudi privabijo.
ti pač nisi reprezentativen, kar se tiče odprtja trgovin.
če bi pa že šel, ste pa dejansko povedali glavne razloge (popusti), samo sem prelen ali pa naročim kje drugje.
najprej, preden kupiš neko večjo stvar, preveri online ponudbe.
potrebno, seveda, ni.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Prijatelji, ki so bili povabljeni
Ljudje, ki jih zanima trgovina
Ljudje, ki so cheap

V tem vrstnem redu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

otago ::

V malem kraju so to odmevne stvari. Se posebej, ce je to edina kmetijska zadruga, trgovina v malem selu. Prilika za zupana, da pokaze kako "dela" za obcane.

Spomnim se otvoritve Evroparka v Mariboru. Zacetek septembra pred mnogimi leti. Takrat je bil to vele dogodek.

Danes ob nestetih nakupovalnih srediscih res ne vem, kdo bi na tak dogodek rinil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

uhuhu ::

Na temo otvoritve shopping centra priporočam češki film Češke sanje (Český sen). Psihologija popustov pa to. Po resničnih dogodkih.

shadeX ::

gruntfürmich je izjavil:

kot že naslov pove, me zanima kdo in zakaj hodi na odprtja trgovin; takšnih z glasbo, govori, morda golažem...
vedno mi je bilo fascinantno da se folk udeležuje teh dogodkov. verjetno zna biti dober družabni dogodek, ampak sam nisem nikoli čutil potrebe da bi šel na kaj takega in se mi zdi dokaj bizarno, da je potrebna slavnost za stvari kot je odprtje trgovine...
kaj vi mislite?


Tudi ti se udeležuješ sam tega še ne veš, ker še ni prišlo do dogodka, za katerega bi imel visoko zanimanje.

Phantomeye ::

Verjetno isti ljudje, ki čakajo v vrsti, ker je vinjeta 10€ cenejša.

Ampak ja, prej ko odrasteš, prej dojameš, da imamo v življenju vsi take dogodke, kjer hočemo biti prvi oziroma prisotni.


Premiera filma v kinu npr. Zakaj bi šel na premiero, če si film lahko pogledaš v kinu 2 tedna kasneje ali pa čez 7 let na tv-ju.

Črni petek - zakaj ravno zdaj rabiš TV, če do petka sploh nisi razmišljal o TV-ju.

Športi dogodki - zakaj bi hodil na štadijon in plačal, da se gužvaš - če lahko gledaš na TV.

gruntfürmich ::

uhuhu je izjavil:

Na temo otvoritve shopping centra priporočam češki film Češke sanje (Český sen). Psihologija popustov pa to. Po resničnih dogodkih.

ja, to sem že gledal. verjetno se splača znova.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

c3p0 ::

Brezplačen obrok, pijača marsikoga premami, upajo tudi na kakšno posebno akcijo.

Utk ::

Ja, nihče ne hodi na to, nihče ne hodi na razprodaje, nihče ne kupuje na črni petek (oh wait, to se sme, ker smo slo-tech) in nihče ne hodi v btc, ker je preveč gužva. Samo zakaj je potem povsod gužva?

TheBlueOne ::

Penzionisti hodijo, ce je v dometu seveda.

tikitoki ::

gruntfürmich je izjavil:

kot že naslov pove, me zanima kdo in zakaj hodi na odprtja trgovin; takšnih z glasbo, govori, morda golažem...
vedno mi je bilo fascinantno da se folk udeležuje teh dogodkov. verjetno zna biti dober družabni dogodek, ampak sam nisem nikoli čutil potrebe da bi šel na kaj takega in se mi zdi dokaj bizarno, da je potrebna slavnost za stvari kot je odprtje trgovine...
kaj vi mislite?


Si ze slisal za popuste?

Vazelin ::

Dosti jih gre zato, ker se nekaj dogaja. Vmes še fašeš kakšen golaž, piškote, narezek... Pač idealno za penzionerje, da mine dan.
Verjetno bolje kot posedat doma in furat suffer.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

JanK ::

Phantomeye je izjavil:

Športi dogodki - zakaj bi hodil na štadijon in plačal, da se gužvaš - če lahko gledaš na TV.


Zivo se spomnim, da smo sli v osnovni soli gledat nek hokej v halo Tivoli. Tam imas popolnoma drugacen pogled, kot na TV, imas pregled nad celotnim dogajanjem. Na TV si odvisen od reziserja in kamermana, zorni kot je omejen,... In nedvomno je del ogleda v zivo tudi vzdusje v dvorani, ki ga preprosto ne mores doziveti doma.

Sporti, ki me zanimajo, niso prakticni za ogled v zivo (MotoGP, kaksno smucanje), ker samo svignejo mimo, ampak, ce bi spremljal tudi dvoranske sporte, bi verjetno sel kdaj pa kdaj pogledat kaksno tekmo.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitajci razgrabili iPad 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8513744 (11269) kmetek
»

Izbris uporabniškega računa na Bolhi

Oddelek: Loža
116341 (5884) klihk
»

Android Market v polnem razvoju

Oddelek: Novice / Android
205993 (5179) Lonsarg
»

Koolosej! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625062 (4420) OrlyTM

Več podobnih tem