» »

Firefox se po apdejtu na 71 ne zazene vec

Firefox se po apdejtu na 71 ne zazene vec

CyberPunk ::

Izvedel sem posodobitev Firefoxa na 71, pa mi sedaj takoj po zagonu javi "Firefox has stopped working" pogovorno okno (edina opcija Close the program). Sem poskusil iti v Safe Mode z drzanjem tipke SHIFT ob zagonu, pa javi isto. Ima se kdo enake tezave (sicer pa je to na Win7)?

nsa_ag3nt ::

Si v task managerju pobil vse FF procese ?
Včasih pomaga reboot sistema.

Če ni nič bolje DL v70 in "povozi" trenutno instalacijo.

Z updejti je dobro malo počakati, ne vse prvi dan.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

CyberPunk ::

Urejeno - downgrade na 70, pa spet vse dela. Drugace pa ja, bili so pobiti vsi procesi (sam jih je po dialog boxu pobil), pa tudi reboot ni pomagal.

Pri Firefoxu in Applu ponavadi niti ni bilo potrebno cakanje na svetovne reakcije, ampak casi se spreminjajo. :D

hokuto ::

Jaz imam identičen problem kot ti in to na dveh win7 mašinah. Poskušal sem odstranit profil, da je FF štartal "čist", a brez uspeha. Poskusil pognat FF v sandboxu, brez uspeha. Reinštalacija z osnovnim installerjem, brez uspeha. Ročna odstranitev in šele potem reinštalacija, isto. Vse počiščeno in reinštalacija v sandboxu, še zmeraj nič. Potem sem pa tukaj ročno izbral 32-bitno, english-us verzijo polnega installerja (47mb), ki za razliko od osnovnega vključuje vse in mu ni treba med inštalacijo na net in to je končno zaleglo. Firefox spet dela in to čeprav je verzija 71. Problem je zgleda v updaterju in net installerju, ki se zaradi nekega razloga ne razume z najinimi sistemom, ne v sami verziji 71. Verjetno si tudi ti pobral polni installer za v70 in je v bistvu tip installerja pomagal, ne to, da je stara verzija FF. Vsaj tako kaže glede na mojo izkušnjo.
doke!

CyberPunk ::

Ja in ne. Sem zadnjic ponovno probal apdejt in je bil rezultat enak. Po tem pa sem poskusal reinstalacijo (cez vse) iz offline installerja za 71.0 (~49 MB file), pa ni nic pomagalo. Ko sem zadevo ponovil (offline installer podobne velikosti za 70.0.1), je bilo spet OK.
Lahko pa da je delujoca le 32bitna verzija, ampak trenutno nimam casa se s tem ukvarjat.

CyberPunk ::

Saga se nadaljuje... končno sem si vzel cajt, saj še na 72.0.1 ni delovalo po posodobitvi. Naredil sem komplet uninstall, pobrisal vse sledi in profile ter nato instaliral iz Firefox Setup 72.0.1 (48.5 MB - polna instalacija, nič ni šel na net). Poženem in kljub temu se zadeva takoj sesuje.

V Event Viewerju so taki zapisi:
Faulting application name: firefox.exe, version: 72.0.1.7311, time stamp: 0x5e150e8f
Faulting module name: unknown, version: 0.0.0.0, time stamp: 0x00000000
Exception code: 0xc0000005
Fault offset: 0x000000006fff0d9a
Faulting process id: 0x2344
Faulting application start time: 0x01d5c790207f5f73
Faulting application path: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
Faulting module path: unknown
Report Id: 5e2e4bb4-3383-11ea-8ab9-88ae1de4f561


Zadnja delujoča verzija je tako še vedno 70.0.1.

Gre pa za 64-bitno verzijo na 64-bitnih Windows 7 Ultimate. Bom poskusil še par reči, potem pa 32-bitno verzijo, če bo kaj boljše.

CyberPunk ::

Update: Probal se spucat registry in izmenicno instalirati enkrat iz .exe in drugic iz .msi instalacije. Brez uspeha.
Ko sem dal gor 32-bitno verzijo, je vse OK.

Han ::

Meni deluje zadnja 64 bitna verzija (72.0.1) brez težav na 64 bitnih Polknih 7 Ultimate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Highlag ::

Mozilla ima tole objavljeno:

Some Windows users who had previously installed and uninstalled Comodo antivirus software may not be able to start Firefox. Information on how to resolve this issue is described on support.mozilla.org or in the support knowledgebase. Tole: support.mozilla.org
Never trust a computer you can't throw out a window

CyberPunk ::

Mogoce bi lahko to bilo. Imam Comodo firewall (ne antivirus), ampak ni sans, da bi ga dal stran. Raje menjam browser oz. ostanem na 32-bitnem Firefoxu. Nisem pa nasel IseGuard64.dll (samo guard32.dll in guard64.dll).

nsa_ag3nt ::

Zanimivo, da imate težave.Namreč na enakem sistemu, w7 x64 ult+ Comodo fw dela FF stable brez težav (ni bil "včeraj" delan clean install OSja niti FF-ja).

Preveri če se v win safe mode FF zažene.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chrome za Windows postal 64-bitni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7335034 (28995) Tr0n

COD2 se mi stalno obesa!

Oddelek: Igre
101836 (965) ahac
»

Side-by-side configuration is incorrect?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81086 (1026) Scuba
»

Win32 napaka, virus | Generic Host Process for Win32

Oddelek: Pomoč in nasveti
465514 (3536) Caniggia
»

Obešanje explorer.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
51655 (1581) lojze_car

Več podobnih tem