» »

Piercingi,uhani, itd..

Piercingi,uhani, itd..

«
1
2

kjut ::

Ideje za razne zanimive moške piercinge, uhane!!

Za ušesa, obrvi, ustnice! Imate? Predlogi stilov zaželjeni!


Vleče me v smer...

  • spremenil: kjut ()

starboi ::

OP ko boš odrasel in polnoleten boš drugače razmišljal, počakaj še kakšno leto preden se zaletiš v nekaj, kar bo pustilo permanentne (ne tako očitne) posledice na telesu.

kjut ::

Sem ze dovolj casa na svet, hvala. Back to topic...

+ kje priporocate nakup iz EU online (kvaliteten material)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Cruz ::

Moj kolega si je v srednji šoli naročal iz Crazy Factory.

Glede uhana na katerega se nagibaš: Tu je najbolj pomembno, da se tudi oblačiš in deluješ v takšnem stilu, ker drugače smešno izpade. Prav tako je potrebno paziti in skrbeti, da si ne vnameš/zagnojiš luknjic/ušesa, ker se hitro zgodi.

Go-ahead ::

Primerno samo za kakšno delovno mesto na Metelkovi.

Cruz ::

Go-ahead je izjavil:

Primerno samo za kakšno delovno mesto na Metelkovi.
Kaj pa vem, v IT industriji so kar odprti glede tega.

TheBlueOne ::

Cruz je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Primerno samo za kakšno delovno mesto na Metelkovi.
Kaj pa vem, v IT industriji so kar odprti glede tega.


Mi v pisarnah nismo imeli niti enega, v proizvodnji pa je tega bilo kolikor hoces.

otago ::

@TheBlueOne
Se strinjam.

Tetovaze in piercingi korelirajo z stopnjo zahtevnosti dela in izobrtazbo (seveda so izjeme). Ce delas nek CRM v Zasavju je "vseeno" kako zgledas, ali pa v proizvodnji. Ceprav sem ze tudi slisal za prepoved nosnje nakita, ur, tudi uhanov itd... ce je prisotna nevarnost, da kaj posrka, povlece.

Predstavljaj si da gres na sestanek z vodjo slovenske polovalnice BSH, Renault.. Ali pa delovni sestanek v tujini. Pri menedzmentu ne bos videl uhanov, piercingov, tetovaz. Na mestu je standardno vprasanje kadrovske: "Kje se vidis cez 5 let?".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Cruz ::

TheBlueOne je izjavil:

Cruz je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Primerno samo za kakšno delovno mesto na Metelkovi.
Kaj pa vem, v IT industriji so kar odprti glede tega.


Mi v pisarnah nismo imeli niti enega, v proizvodnji pa je tega bilo kolikor hoces.
Odvisno od podjetja in področja. V kakšnih "kul" web-development ipd. podjetjih so čisto odprti in vidiš ljudi s takšnimi dodatki.

Tam bi še @Hipatija lahko delala brez dlake na jeziku. >:D

otago je izjavil:

Predstavljaj si da gres na sestanek z vodjo slovenske polovalnice BSH, Renault.. Ali pa delovni sestanek v tujini. Pri menedzmentu ne bos videl uhanov, piercingov, tetovaz. Na mestu je standardno vprasanje kadrovske: "Kje se vidis cez 5 let?".
To je res, ampak to je bolj posledica prtiska družbe. Verjamem, da bo v prihodnosti bolj odprto, moderna kadrovska itak da veliko na raznolikost, odprtost in individualizem med zaposlenimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Semafor ::

Cruz je izjavil:

Verjamem, da bo v prihodnosti bolj odprto, moderna kadrovska itak da veliko na raznolikost, odprtost in individualizem med zaposlenimi.


Definitivno. Slediti moramo napredni progresivni politiki ki ne gleda na sposobnost, ampak v prvi vrsti barvo kože in spolno usmerjenost.

otago ::

Moderna druzba ja...

Z vsemi okrancljanji lahko hitro izgubis priloznost in raznolikost dela. Kot drzavljan Slovenije bom smel v omejenem obsegu za eno vecjo podjetje na civilnem projektu. Na vojaskem delu, ceprav je Slovenija del EU, NATO, pa zelo verjetno ne. Da ne omenjam, da opravljajo tudi varnostna preverjanja, kjer jih ze malenkost lahko zmoti. Alternativni lifestyle izven IT ni zazelen.

Ceprav verjamem da je zenskam tukaj lazje z nakitom. Diskriminacija pa taka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

kjut ::

Cruz je izjavil:

Moj kolega si je v srednji šoli naročal iz Crazy Factory.

Glede uhana na katerega se nagibaš: Tu je najbolj pomembno, da se tudi oblačiš in deluješ v takšnem stilu, ker drugače smešno izpade. Prav tako je potrebno paziti in skrbeti, da si ne vnameš/zagnojiš luknjic/ušesa, ker se hitro zgodi.


+1 tnx...seveda, piercingo so zakon zaprtost NE. Tja kamor ne zelim it delat me tako ne zanima kaj imajo za rect o prepoved nosenja, tukaj kjer sem so pa Ok with it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

TheBlueOne ::

Cruz je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Cruz je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Primerno samo za kakšno delovno mesto na Metelkovi.
Kaj pa vem, v IT industriji so kar odprti glede tega.


Mi v pisarnah nismo imeli niti enega, v proizvodnji pa je tega bilo kolikor hoces.
Odvisno od podjetja in področja. V kakšnih "kul" web-development ipd. podjetjih so čisto odprti in vidiš ljudi s takšnimi dodatki.

Tam bi še @Hipatija lahko delala brez dlake na jeziku. >:D


Sej ni bilo nikjer prepovedano, samo na koncu je priblizno tako. Ce si v webdevelopment podjetju webdeveloper, potem si zame rangiran enako kot proizvodni delavec v proizvodnji, seveda v relativnem smislu. Si pac nekje na dnu verige.

Naprej od nekih delovodij, HR, sefov pa dejansko se nisem srecal koga popiercanega. Zakaj ne vem, nisem studiral psihologije piersanja. :) Se pa gotovo najde kaksen.

kjut je izjavil:

Cruz je izjavil:

Moj kolega si je v srednji šoli naročal iz Crazy Factory.

Glede uhana na katerega se nagibaš: Tu je najbolj pomembno, da se tudi oblačiš in deluješ v takšnem stilu, ker drugače smešno izpade. Prav tako je potrebno paziti in skrbeti, da si ne vnameš/zagnojiš luknjic/ušesa, ker se hitro zgodi.


+1 tnx...seveda, piercingo so zakon zaprtost NE. Tja kamor ne zelim it delat me tako ne zanima kaj imajo za rect o prepoved nosenja, tukaj kjer sem so pa Ok with it.


Ne vem, ce je toliko vazno kam, kot kaj bi pocel in ali imas zelje po napredovanjih.

Zgodovina sprememb…

kjut ::

TheBlueOne: posplosevat pac ne gre, kdor mi bo kaj takega vrgel v obraz bo izgubil pri meni marsikaj kredibilnosti pa je lahko nevem kaj...sem sportn tipson in hitro pogruntam kje se (namenoma/po nepotrebnem) dr*k mesa. Sami bodo mnde na slabsem, pa naj izbirajo. So pa se osebni razlogi v igri, ki pa jih vsak ne bo prepoznal/izvedel, prekritje (nekriticnih) neresljivih telesnih variacij, ki osebi niso vsec in z necim kar mu je vsec to nadomesti. Gonna blame?

V glavnem se vedno se da sneti za dolocen cas ce bo kaj ~ Have fun, its great so far...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

TheBlueOne ::

Ne narobe razumeti, mene ne motijo nobene dekoracije, samo povem kako zadeve delujejo v praksi. Drugace ni nujno, da na polozajih ni popirsanih, ker jih podjetje noce, zna biti, da je psihologija tistih, ki se ne rinejo naprej nekako kompatiblina s pirsanjem.

Drugace iz radovednosti, kako to, da se odlocis za te dekoracije? Dolgcas, pripadnost, trend...?

Ajrina ::

kjut je izjavil:

TheBlueOne: posplosevat pac ne gre, kdor mi bo kaj takega vrgel v obraz bo izgubil pri meni marsikaj kredibilnosti pa je lahko nevem kaj...sem sportn tipson in hitro pogruntam kje se (namenoma/po nepotrebnem) dr*k mesa. Sami bodo mnde na slabsem, pa naj izbirajo. So pa se osebni razlogi v igri, ki pa jih vsak ne bo prepoznal/izvedel, prekritje (nekriticnih) neresljivih telesnih variacij, ki osebi niso vsec in z necim kar mu je vsec to nadomesti. Gonna blame?

V glavnem se vedno se da sneti za dolocen cas ce bo kaj ~ Have fun, its great so far...


Sori, ampak a veš kako izgleda ušesni mešiček, ko to snameš?

kjut ::

TheBlueOne je izjavil:

Ne narobe razumeti, mene ne motijo nobene dekoracije, samo povem kako zadeve delujejo v praksi. Drugace ni nujno, da na polozajih ni popirsanih, ker jih podjetje noce, zna biti, da je psihologija tistih, ki se ne rinejo naprej nekako kompatiblina s pirsanjem.

Drugace iz radovednosti, kako to, da se odlocis za te dekoracije? Dolgcas, pripadnost, trend...?


Ena stara poskodba, rano ze dolgo po tem se cutm na notr (dohtarji, zavbe ne pomagajo) ampak na ven se ne vid, tko je pa izenacn ^^ Im happy

Ajrina: ne res ne vem ampak sej se lahko da neki kratkotrajnega v lukjno, da ostane enako samo da se ne opazi nakita, tko da ni panike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

reeves ::

Go-ahead je izjavil:

Primerno samo za kakšno delovno mesto na Metelkovi.

Tom Crawford, profesor matematike na Oxfordu 😉
https://www.oxfordsparks.ox.ac.uk/conte...



Veliko jih pravi, da ima odličen način razlage.

otago ::

ce si above average, borderline genius... seveda ni problema.

ce si average joe?

Da dodam, ce zelis delati v gostinstvu na visjem nivoju ala Kempinski, ne smes imeti vidnih tatujev, piercingov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Old Spice ::

Bolj je tu verjetno vprašanje to, kako boš zgledal ko boš starejši (50+). Kako bo zgledal tale uhan če boš ratal plešast?

Smurf ::

Glede na tip odgovorov OPja dvomim, da je njegov ziveljnski cilj vodstvena pozicija.

Jerry000 ::

Še en glas za Crazy Factory. Sam razmišljam o 7-8mm plugu :). Kaj večjega mi pa ni všeč. Sem bolj za tattooje kot pirsinge :)

Smurf je izjavil:

Glede na tip odgovorov OPja dvomim, da je njegov ziveljnski cilj vodstvena pozicija.

Tudi policaji nosijo sedaj to ko so jim "odprli" da imajo lahko tattooje in pirsinge.

Go-ahead je izjavil:

Primerno samo za kakšno delovno mesto na Metelkovi.

Sploh ni res, vidim da nisi veliko bil naokoli. To je taprava miselnost slovenčkov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:


Tudi policaji nosijo sedaj to ko so jim "odprli" da imajo lahko tattooje in pirsinge.


Hmmm... ne vidim kaj imajo policaji veze s tem kar sem napisal. Tudi sicer mi je cisto vseeno kaj nosijo ljudje.
Se pa strinjam, da je takega manj med ljudmi na vodstvenih pozicijah (kar je na nek nacin zanimivo).

Semafor ::

Smurf je izjavil:


Se pa strinjam, da je takega manj med ljudmi na vodstvenih pozicijah (kar je na nek nacin zanimivo).


Morda obstaja korelacija med temi vložki po obrazu in inteligenco?

louser ::

TheBlueOne je izjavil:

Cruz je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Cruz je izjavil:

Go-ahead je izjavil:

Primerno samo za kakšno delovno mesto na Metelkovi.
Kaj pa vem, v IT industriji so kar odprti glede tega.


Mi v pisarnah nismo imeli niti enega, v proizvodnji pa je tega bilo kolikor hoces.
Odvisno od podjetja in področja. V kakšnih "kul" web-development ipd. podjetjih so čisto odprti in vidiš ljudi s takšnimi dodatki.

Tam bi še @Hipatija lahko delala brez dlake na jeziku. >:D


Sej ni bilo nikjer prepovedano, samo na koncu je priblizno tako. Ce si v webdevelopment podjetju webdeveloper, potem si zame rangiran enako kot proizvodni delavec v proizvodnji, seveda v relativnem smislu. Si pac nekje na dnu verige.

Naprej od nekih delovodij, HR, sefov pa dejansko se nisem srecal koga popiercanega. Zakaj ne vem, nisem studiral psihologije piersanja. :) Se pa gotovo najde kaksen.

kjut je izjavil:

Cruz je izjavil:

Moj kolega si je v srednji šoli naročal iz Crazy Factory.

Glede uhana na katerega se nagibaš: Tu je najbolj pomembno, da se tudi oblačiš in deluješ v takšnem stilu, ker drugače smešno izpade. Prav tako je potrebno paziti in skrbeti, da si ne vnameš/zagnojiš luknjic/ušesa, ker se hitro zgodi.


+1 tnx...seveda, piercingo so zakon zaprtost NE. Tja kamor ne zelim it delat me tako ne zanima kaj imajo za rect o prepoved nosenja, tukaj kjer sem so pa Ok with it.


Ne vem, ce je toliko vazno kam, kot kaj bi pocel in ali imas zelje po napredovanjih.

Sam srečujem ljudi, ki služijo od tri mestne do pet mestne vsote na mesec. Ko delaš z njimi poslovno, jim je večinoma vseeno za izgled, ker si prvenstveno z njimi zaradi posla.

Smurf ::

Semafor je izjavil:

Smurf je izjavil:


Se pa strinjam, da je takega manj med ljudmi na vodstvenih pozicijah (kar je na nek nacin zanimivo).


Morda obstaja korelacija med temi vložki po obrazu in inteligenco?

Pomoje gre za bolj kompleksen socialoski pojav kot zgolj korelacijo z inteligenco.

Jerry000 ::

Smurf je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Tudi policaji nosijo sedaj to ko so jim "odprli" da imajo lahko tattooje in pirsinge.


Hmmm... ne vidim kaj imajo policaji veze s tem kar sem napisal. Tudi sicer mi je cisto vseeno kaj nosijo ljudje.
Se pa strinjam, da je takega manj med ljudmi na vodstvenih pozicijah (kar je na nek nacin zanimivo).

Sploh ne, kot sem rekel premalo si okoli. Veliko jih je na vodstvenih pozicijah s tattooji (jih ne skrivajo), res pa je da malo manj s pirsi, ampak so....kar je na nek način zanimivo

TheBlueOne ::

louser je izjavil:


Sam srečujem ljudi, ki služijo od tri mestne do pet mestne vsote na mesec. Ko delaš z njimi poslovno, jim je večinoma vseeno za izgled, ker si prvenstveno z njimi zaradi posla.


Jaz na polozaju se nisem srecal takega, pa sem delal v kar nekaj koncernih, jih pa gotovo srecas. Naceloma je vseeno, ampak jih vseeno prakticno ni, bi pa me zanimalo zakaj.

Jaz si mislim, da je obratno, kot se sklepa. Sklepa se, da jih kdo drzi nazaj, ko pa je to morda del psihologije takih, ki jih klasicno plezanje po korporativnih lestvicah ne zanima.

Sheteentz ::

Semafor je izjavil:

Smurf je izjavil:


Se pa strinjam, da je takega manj med ljudmi na vodstvenih pozicijah (kar je na nek nacin zanimivo).


Morda obstaja korelacija med temi vložki po obrazu in inteligenco?


Vprašat se je o nepredelani psihični travmi, ki jo takšno pirsanje lajša, oz. prej o korelaciji s tem vidikom, kot pa o inteligenci. Ajde, gre tudi za izražanje lastne individualnosti, ker to je te dni ful pomembno, inteligentni pa ponavadi imajo večje sposobnosti izražanja, pa tudi če to pomeni, da si človek prebada kožo, ali pa si v kožo z nekimi iglami brizga bavo, o moj bog, boli me, samo da na to pomislim!

Aja, bojda je tudi kul, če si ves prepirsan, kul je pa tudi pomembno bit, če nisi kul si beden.

ejresnevem ::

Zaenkrat nisem imel želje po čem takšnem, ampak mene ne moti, če imajo drugi.
Čeprav je spet res, da je to najbrž začasna muha, ki bo sčasoma 'odletela'...
Lastnim otrokom bi seveda odsvetoval...
...in najbrž bil ene malo nesrečen, ker me ne bi poslušali.

Jerry000 ::

ejresnevem je izjavil:

Zaenkrat nisem imel želje po čem takšnem, ampak mene ne moti, če imajo drugi.
Čeprav je spet res, da je to najbrž začasna muha, ki bo sčasoma 'odletela'...
Lastnim otrokom bi seveda odsvetoval...
...in najbrž bil ene malo nesrečen, ker me ne bi poslušali.

Mislim da ni modna muha. Sam že od 14. leta sanjam o tattoojih in opažam folk. Ker smo slovenci za cajtom, se je pri nas nedavno to sprejelo tudi med družbo. Danes nisi več čudak če imaš tattoo, pred 10 leti je bilo to še po mojem mišlenju čudno. Men so od nekdaj bili všeč. Tudi na službenih položajih se je danes "odprlo" in imajo tudi uslužbenci v javnih službah lahko tattooje, ne da jih skrivajo. Mene nič ne motijo, eni dajo raje več za obleke, eni za kape, drugi za drage ure, nekateri pa za umetnost (tattoo). Modna muha se zdi samo zaradi tega ker je družbeno sprejemljivo, včasih si niso upali iztopat ker bi bili čudni (slovenija pač) danes pa ker tega aspekta ni več se zato ljudje odločajo za to. Po eni strani škoda ker potem nisi več izjema, po drugi pa naj se razvija ta kultura.

Mercier ::

kjut je izjavil:

Ideje za razne zanimive moške piercinge, uhane!!

Za ušesa, obrvi, ustnice! Imate? Predlogi stilov zaželjeni!


Vleče me v smer...

Videt je uporabno. :)

Kaj se pa zgodi, če se naveličaš? A se mečica zna pošrinkat nazaj?

Jerry000 ::

Se ne zna. Večino se ne naveliča pomoje. To je enako kot tattoo, ali imaš ali nimaš. Odločitev je tvoja za cel lajs. Osebno, se lažje za tattoo odločim za cel lajf kot tole. AMpak spet, tole je kar ekstrem, tja do 8mm je meni lepo in bi tudi imel :)

D3m ::

Ko se bo naveličal jo še zmerai lahko, da v nos. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

c3p0 ::

Nimam nič proti, če kdo to ima, le izgleda mi grdo in bizarno. Zakaj ne iti še korak naprej?

Jerry000 ::

Zakaj ne it korak naprej in kupit lamborginija namesto BMW katerega že imaš?

D3m ::

Great idea. A imaš pri piercingu tudi zavarovanje?
|HP EliteBook|R5 6650U|

c3p0 ::

Jerry000 je izjavil:

Zakaj ne it korak naprej in kupit lamborginija namesto BMW katerega že imaš?


Ne me žalit, znam uporabljati smernike, MB all the way. ;)

sparovcek2 ::

Zakaj bi se clovek pri zdravi pameti odlocil za taksen uhan? In to si misli vecina, ker izgleda res debilno.
Odprtost pomeni, da ti nihce ne bo povedal resnice v obraz?

Me pa res zanima z perspektive nekoga, ki se odloci za taksen uhan. Zakaj? Cemu?
Verjetno zelja po pozornosti...

FiReFTW ::

Raje si naroči psihologa

D3m ::

@sparovcek2

Želja po pozornosti oz. želja po unikatnosti. Če se za to ne bi OP odločil bi se verjetno pod vlak vrgel ali obesil na vislice, ker je šibak.

Moraš razumeti, da rabijo nekateri smisel zakaj/kako živeti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ejresnevem ::

No, no, to vzemite kot del odraščanja, nekaj iskanja pozornosti in lastne identitete. Je opazno, ni pa toliko problematično ali ogrozujoce ali varnost-omejujoce.

Gagatronix ::

Mislim, da smo vsi sli skozi faze iskanja svoje lastne identitete v najstniskih letih. Se pac stvari skozi generacije kazejo razlicno.

D3m ::

ejresnevem je izjavil:

No, no, to vzemite kot del odraščanja, nekaj iskanja pozornosti in lastne identitete. Je opazno, ni pa toliko problematično ali ogrozujoce ali varnost-omejujoce.


Samopoškodba, da ni problematična? :)

Lahko bi mu priporočali luknjo v lobanjo s Hilti-jem....saj bo mogoče tudi to IN sčasom. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

Mogoče pa rabi luknjo in rinko v nosu, da bo punca lahko ketno privezala ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:


Sploh ne, kot sem rekel premalo si okoli. Veliko jih je na vodstvenih pozicijah s tattooji (jih ne skrivajo), res pa je da malo manj s pirsi, ampak so....kar je na nek način zanimivo

V bistvu potujem kar precej okoli in prezivim precej casa na sestankih. Prej je problem v tem, da imam stika z vecinoma poslovnim/inzenirskim svetom. Verjetno je na kaksnem bolj umetniskim podrocju tega vec.

D3m ::

Invictus je izjavil:

Mogoče pa rabi luknjo in rinko v nosu, da bo punca lahko ketno privezala ;).


Da ne bo obratno. ;)



|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

NewGreandeal ::

D3m je izjavil:

@sparovcek2

Želja po pozornosti oz. želja po unikatnosti. Če se za to ne bi OP odločil bi se verjetno pod vlak vrgel ali obesil na vislice, ker je šibak.

Moraš razumeti, da rabijo nekateri smisel zakaj/kako živeti.


Kot ko se folk tetovira, da bo vzbujal pozornost. Potem pa na plaži vsi bulijo vame ker sem edini brez tetovaž.

D3m ::

NewGreandeal je izjavil:

D3m je izjavil:

@sparovcek2

Želja po pozornosti oz. želja po unikatnosti. Če se za to ne bi OP odločil bi se verjetno pod vlak vrgel ali obesil na vislice, ker je šibak.

Moraš razumeti, da rabijo nekateri smisel zakaj/kako živeti.


Kot ko se folk tetovira, da bo vzbujal pozornost. Potem pa na plaži vsi bulijo vame ker sem edini brez tetovaž.


Seveda. Po dolgem času vidijo enega normalnega človeka. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Phantomeye ::

Ne morem verjet, kako se eni ljudje obremenjujete z izgledom drugih ljudi. Terciank očitno ne srečaš samo v nedeljo v cerkvi, ampak tudi na Slotechu :D

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust vprašanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13418277 (8561) MadMicka
»

Square bar Ljubljana

Oddelek: Loža
214541 (2884) vilicarist
»

Napredovanje v podjetju, nabiranje kompetenc za boljše pozicije

Oddelek: Loža
334013 (2513) WhiteAngel
»

Še kdo kriv, ker v firmi ni odkril napak drugih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
619228 (6435) solatko
»

Tetoviranje

Oddelek: Loža
4718090 (15282) Music Man

Več podobnih tem