» »

VPN

VPN

1
2
»

GupeM ::

Tile, ki se na veliko oglašujejo so vsi eno in isto. Vzameš tistega, ki ima v določenem trenutku najboljšo akcijo, da dobiš čim več za ceno. Pa naj bo to Nord VPN, Express VPN, Surfshark, Cyberghost, ... Vsi imajo tudi free trial ponavadi, tako da lahko prej preveriš, če zadeva dela. Pa verjetno pri vseh lahko izbereš iz katere države bi rad zunanji IP naslov.

rokp ::

Meni se zdi zanimiv Myst vpn, cca 8000+ razlicnih tock, kjer se lahko tvoj VPN zakljuci, po celem svetu. Placujes po porabi (cas/preneseni podatki), z njihovo kriptovaluto.

gregc1 ::

rokp je izjavil:

Meni se zdi zanimiv Myst vpn, cca 8000+ razlicnih tock, kjer se lahko tvoj VPN zakljuci, po celem svetu. Placujes po porabi (cas/preneseni podatki), z njihovo kriptovaluto.

https://www.mysterium.network/ si tega mislil?

ta mi je kr všeč :)

rokp ::

Tega, ja. Jaz ga sicer uporabim le obcasno za relativno kratke prenose podatkov oz. za registracijo na kaksno stran, kjer moras biti iz tocno dolocene drzave ali kaj podobnega, nimam pa izkusenj s tem, da bi prenasal vecje kolicine podatkov...

gregc1 ::

rokp je izjavil:

Tega, ja. Jaz ga sicer uporabim le obcasno za relativno kratke prenose podatkov oz. za registracijo na kaksno stran, kjer moras biti iz tocno dolocene drzave ali kaj podobnega, nimam pa izkusenj s tem, da bi prenasal vecje kolicine podatkov...

aha ok. ja malo je zakomplicirana stra. kok pa stane? pa kako ga instaliram in aktiviram :) moram dat for bisnis ali for bilders?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

rokp ::

Hm, ne vem, jaz uporabljam v Linuxu (preko myst cli), tam je enostavno.

Klienta imas tule: https://www.mysteriumvpn.com/

Aja, pa glede na to, da v bistvu uporabljas povezave od drugih, ki laufajo node, je performance zelo razlicen - od precej dobrih do takih, kjer komaj kaj dela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokp ()

gregc1 ::

ok. sem se prijavil. nakazal denar. kako bi pa lahko stestiral? če to res deluje?

o0o0o0o0o0 ::

https://www.reddit.com/r/VPN/comments/m...

Tukaj imaš vpnje s popusti. Že leta uporabljam nordvpn pa nisem imel nobenih težav. Uporabljam večinoma samo za geo blokade in pa za nakupe. Npr nfl game pass je cenejši v določenih državah kot v SLO itd..

rokp ::

Kako to mislis, kako bi stestiral? Preden vzpostavis VPN, gres naprimer na https://ip.preveri.si/ in si zabelezis, kaksen IP imas. Potem vzpostavis VPN in ponovis vajo...

gregc1 ::

o0o0o0o0o0 je izjavil:

https://www.reddit.com/r/VPN/comments/m...

Tukaj imaš vpnje s popusti. Že leta uporabljam nordvpn pa nisem imel nobenih težav. Uporabljam večinoma samo za geo blokade in pa za nakupe. Npr nfl game pass je cenejši v določenih državah kot v SLO itd..



ja nordvpn ima mesečno oz. letno naročnino. tale mysterium ima pa po podatkih. ne vem sicer koliko je to stane. ampak bom probal z tem. hvala vseeno za tvoj trud

rokp je izjavil:

Kako to mislis, kako bi stestiral? Preden vzpostavis VPN, gres naprimer na https://ip.preveri.si/ in si zabelezis, kaksen IP imas. Potem vzpostavis VPN in ponovis vajo...



hvala za link. nisem vedel da to obstaja. sem pribal in spremeni ip. upam da mi bodo delali tisti video posnetki, ki bi jih rad gledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

gregc1 ::

mysterium vpn. se konektam ampak vseeno ne dela za tisto, kar jaz potrebujem. dvomim pa da se mjaz kaj narobe naredil :)

gregc1 ::

gregc1 je izjavil:

mysterium vpn. se konektam ampak vseeno ne dela za tisto, kar jaz potrebujem. dvomim pa da se mjaz kaj narobe naredil :)

vse ostale vpnje moram placati v naprej in je 20e samo davka. dvomim da bodo ta davek vrnili nazaj. ali obstaja kaksen da ga testiras 30 dni in potem plačaš rento?

Tidule ::

gregc1 je izjavil:

gregc1 je izjavil:

mysterium vpn. se konektam ampak vseeno ne dela za tisto, kar jaz potrebujem. dvomim pa da se mjaz kaj narobe naredil :)

vse ostale vpnje moram placati v naprej in je 20e samo davka. dvomim da bodo ta davek vrnili nazaj. ali obstaja kaksen da ga testiras 30 dni in potem plačaš rento?

Vsi imajo trial period in vrnejo seveda celoten znesek.

gregc1 ::

ok. sedaj sem najšel enega ki je zastnj 500mg. vseeno mi ne dela. (tunnelbear vpn) se pravi da im akademija ne podpira tega al kaj? z temle vpnjem nisem nikol delal, tako da sem cisto mrzel tukaj. bi mogoce jaz mogel kaj spremeniti v akademiji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

Tidule ::

Nekateri providerji so pac ekstra pozorni na vpn povezave in imajo znane streznike pogosto blokirane. Tiste, ki so free in posledicno pogosteje uporabljeni se toliko bolj.

o0o0o0o0o0 ::

gregc1 je izjavil:

ok. sedaj sem najšel enega ki je zastnj 500mg. vseeno mi ne dela. (tunnelbear vpn) se pravi da im akademija ne podpira tega al kaj? z temle vpnjem nisem nikol delal, tako da sem cisto mrzel tukaj. bi mogoce jaz mogel kaj spremeniti v akademiji?


Pa se povežeš na pravi server (državo)?

gregc1 ::

o0o0o0o0o0 je izjavil:

gregc1 je izjavil:

ok. sedaj sem najšel enega ki je zastnj 500mg. vseeno mi ne dela. (tunnelbear vpn) se pravi da im akademija ne podpira tega al kaj? z temle vpnjem nisem nikol delal, tako da sem cisto mrzel tukaj. bi mogoce jaz mogel kaj spremeniti v akademiji?


Pa se povežeš na pravi server (državo)?

probal sem dva vpnja myterium in pa tunnelbear. povezal sem se na več držav. več sem probal. ne dela.

Tidule ::

Pa je sploh problem v geoblokadi?

Daniel ::

Potem bo pa očitno treba povezavo nalimat sem, da še kdo drug poskusi. Ker to, da prek VPN ne bi delalo je res čudno.

gregc1 ::

Daniel je izjavil:

Potem bo pa očitno treba povezavo nalimat sem, da še kdo drug poskusi. Ker to, da prek VPN ne bi delalo je res čudno.

Ne morem nalimati povezave, zato ker je so videi plačljivi. Mesečna naročnina. Če se gleda iz slo poten deluje. Če se gleda pa iz avstrije pa ne deluje.

Tidule ::

Si poskusil vpn preko slovenije?

Daniel ::

gregc1 je izjavil:

Daniel je izjavil:

Potem bo pa očitno treba povezavo nalimat sem, da še kdo drug poskusi. Ker to, da prek VPN ne bi delalo je res čudno.

Ne morem nalimati povezave, zato ker je so videi plačljivi. Mesečna naročnina. Če se gleda iz slo poten deluje. Če se gleda pa iz avstrije pa ne deluje.


Potem pa vsaj stran, pa bo mogoče kdo pogledal še pri sebi.

gregc1 ::

Tidule je izjavil:

Si poskusil vpn preko slovenije?

da

Daniel je izjavil:

gregc1 je izjavil:

Daniel je izjavil:

Potem bo pa očitno treba povezavo nalimat sem, da še kdo drug poskusi. Ker to, da prek VPN ne bi delalo je res čudno.

Ne morem nalimati povezave, zato ker je so videi plačljivi. Mesečna naročnina. Če se gleda iz slo poten deluje. Če se gleda pa iz avstrije pa ne deluje.


Potem pa vsaj stran, pa bo mogoče kdo pogledal še pri sebi.

kolega ki zivi v sloveniji se je prijavil z mojim accjem in deluje vse normalno.

Sedaj sem probal se opero in pa opera gx. majo zastonj vpn. ne dela. vklopil sem dva vpn-ja na enkat, se vedno ne dela.

Nimam pojma kaj naj še naredim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

Daniel ::

Objaviš link? Menjaš DNS.

Tidule ::

gregc1 je izjavil:

Tidule je izjavil:

Si poskusil vpn preko slovenije?

da

Daniel je izjavil:

gregc1 je izjavil:

Daniel je izjavil:

Potem bo pa očitno treba povezavo nalimat sem, da še kdo drug poskusi. Ker to, da prek VPN ne bi delalo je res čudno.

Ne morem nalimati povezave, zato ker je so videi plačljivi. Mesečna naročnina. Če se gleda iz slo poten deluje. Če se gleda pa iz avstrije pa ne deluje.


Potem pa vsaj stran, pa bo mogoče kdo pogledal še pri sebi.

kolega ki zivi v sloveniji se je prijavil z mojim accjem in deluje vse normalno.

Sedaj sem probal se opero in pa opera gx. majo zastonj vpn. ne dela. vklopil sem dva vpn-ja na enkat, se vedno ne dela.

Nimam pojma kaj naj še naredim?

Koncno probas preko normalnega ponudnika in se nehas matrat s free resitvami? Ali pa kolegu reces, da ti postavi VPN streznik, da sprobas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri VPN v Sloveniji?

Oddelek: Informacijska varnost
4510625 (3354) xseki
»

najboljši VPN

Oddelek: Pomoč in nasveti
222304 (1280) c3p0
»

VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5615474 (6148) rkobarov
»

Najboljša VPN storitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
367633 (2917) louser
»

Mozilla bi v Firefoxu prodajala VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8122033 (17422) b3D_950

Več podobnih tem