» »

čžšji

čžšji

Muflon1 ::

kako nastaviš čžšje da jih lahko uporabljaš v windows explorerju za imena fajlov(npr. srečkotova žvau ušmena.doc)? help please!:P

JLP ::

Poglej v Control Panel > Regional Settings (al pa nekej podobnga).
Live long and prosper!

andrej ::

osebno odsvetujem uporabo sumnikov v imenih datotek in direktorijev. Naceloma bi naj delalo na vseh racunalnikih, samo velikokrat se potem zgodi, da na drugem racunalniku datoteke sploh ne mores odpret ali kaj podobnega.

Osebno sem alergicen na nase znake, ker nikdar ne vec kje lahko zadeva crke... Mogoce sem le staromoden, ampak pravjo, da je previdnost mati modrosti ali nekaj takega...:D

JLP ::

Osebno do sedaj nisem imel problemov s šđžćč v imenih datotek.
Uporablajo jih vsi doma (razen mene) in dela bp.
Jaz osebno raje vsemu dajem angleška imena.
Sm pa probov z ruskimi znaki pa je kazal pa to lepo imena sam pr odpiranu so bli pa problemi k fajla ni najdu. Z Wordm je še nekak šlo sam ker program je pa kazov sam ???????.???.
Live long and prosper!

Shaky ::

Rjaši ne uporabljaj šumnikov. :)

PaJo ::

Jaz sem se tudi tako navadil pa kar vse brez sumnikov pisem, ceprav je kar cool da iamamo podporo tudi za to:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Medved ::

jaz sm naložu stare fonte CE (Ariel CE) , tud v autoCadu mraš tko narest, drugač ni naših znakov, tko boš rešu problem - naloži si CE fonte:)

OrlyTM ::

Vsa stvar je v Regional settings .... tam morš met vse nastavljeno na Slovenian ... če maš win2k bot zlo pozorn tut na okrožje .... default ob instalaciji je nastavljeno Western Europe, ti morš met default Central Europe ... poudarjam ne samo obkljukano ampak na default, drugač ti sicer dela ampak maš lahko probleme z fileti ki vsebujejo šumnike v imenu ... jest sm že čist ponoru enkrat, k mi je vse delal bp, ko pa sm začel kopirat backup mojih dokumentov nazaj na moje računalo, je kr avtomatsko šumnike pretvarjal v nešumnike ... iz č je naredu c itd.... večina filetov pa sploh ni delala. No pol sm pa ugotovu, da je ta fora z Central European na default, pol je pa delalo.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šumniki in Nero?

Oddelek: Programska oprema
101288 (1084) Brilko
»

WIN 95 in šumniki

Oddelek: Operacijski sistemi
7955 (876) pagat34
»

win2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
9990 (871) Neo32
»

win2k šumniki

Oddelek: Programska oprema
13986 (864) lordgreg
»

Win2000 in sumniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
81809 (1713) Loki

Več podobnih tem