» »

Win2k keyboard

Win2k keyboard

edmund ::

ehm, a ma kdo drug tudi probleme z "Input Locales: Slovenian"? S tem mislim predvsem na problem s "Č". Če nekaj pastam iz enega programa v drugega, čji zginejo... Pa tudi Outlook noče met opravka z čjem (napiše ga, samo ga spremeni v c?)...

[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

berni ::

nastavi locale na english, resetiraj, nastavi na slovensko, resetiraj. meni je na ta način delalo, imel pa sem "č" probleme v outlooku 2000/win 2000

Loki ::

Outlook tut meni nagaja z Č.
Zdravila nisem mogel najti.
Ce bos kaj uspesnejsi, povej.
I left my wallet in El Segundo

edmund ::

s temi tabelami vedno nekaj zjebejo...
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

Tr0n ::

win2k pac :)

Jebiveter ::

Mene pa zajebava Explorer v Win2k! nikakor ga nemorem pripravit k temu, da bi se mi zagnal z details pogledom! Sm ze probal izklopit save folserd view, sam ne pomaga, ce pa ga imam uklopljenega, pol pa morem za vsak foldr nastavljat view!
Prosim za predloge...:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

andrej ::

nastavi en folder na Details, pa idi na Tools -> Folder Options -> View -> Like Current Folder...

Tr0n ::

Jebiveter: ti si tudi Propellerhead Reason fan? Meni proggy totalno seka :).

Cr00k ::

kokr se jst spomnem so mel winsi NT probleme pri slo. razporeditvi crk...ce jih nisi nastimal ob instalaciji je bilo potem zelo tezko zrihtat SI layout :)...pomoje M$ se vedno ni 100% zrihtu tega problema :))))))))))))))))))))))

andrej ::

daj mi natancne koraki s katerimi lahko to zadevo reproducirat, pa bom naredil kar morem da zadevo popravijo za naslednjo verzijo...

OrlyTM ::

Sej ni tak problem s šumniki, men npr. vse dela brez problema ... outlook ma pa kot se jest spomnim svojo nastavitev za kodno tabelo ... prebrskaj nastavitve. Je pa res, da morš bit pri instalaciji hudo pozoren, kako nastaviš regionalne nastavitve, ker morš drugač cel kup zadev popravljat. Ena takih zadev, na katero moš bit še posebej pozoren je, da maš central european nastavitev na default, ni dost če jo samo dodaš, morš nastavit default, s tem sem se jest že velikokrat zafrkaval in potlej je bil vedno problem z šumniki.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Han ::

Tole SP1 ne popravi, pojavi pa se iz meni neznanega razloga.
Event Type: Error
Event Source: WinMgmt
Event Category: None
Event ID: 43
Description: WMI ADAP failed to connect to namespace \\.\root\cimv2\MS_424 with the following error: 0x8004100e

andrej ::

pojdi na http://support.microsoft.com in poisci resitev...

Han ::

Sem bil tam kakšen mesec ali dva nazaj, pa ni nič pomagalo. ;(

tejo ::

Kakšne težave? Med č,š,ž,ć,đ v Win2k delajo. Raj mi povejte, kaj je treba nardit, da igre delajo. No, mislim normalno delajo, kot v Win98.

andrej ::

Han: ni nic pomagalo ali nisi nic nasel? Si naso clanek, ki opisuje program perfctr (ali nekaj podobnega)?

andrej ::

tejo_no1: katere igre? veliko starejsih iger pod w2k ne dela...
za novejse pa poglej http://www.ntcompatible.com

Han ::

Sem našel. SP1 vsebuje novejši Winmgmt.exe, a napake ne odpravi. Res ne vem, zakaj se to pojavi, ker sistem drugače deluje v redu, vključno z vsemi šumniki.

andrej ::

pa se mogoce spomnis kdaj se je to zacelo pojavljati in kaj si takrat delal. recimo kaksno mrezno instaliral, ali pa recimo kaksen software za peko, antivirus, itd... Poglej Event Viewer - mogoce bo kaj pametnega notri... mogoce bos vsaj vido, kdaj se ti je to zacelo pojavljat...

Han ::

Nič posebnega nisem delal takrat, ko se je to začelo zapisovat v Event Viewer. Se pa ta napaka pojavi hkrati z

Event Type: Error
Event Source: perfctrs
Event Category: None
Event ID: 3101
Description: Unable to read IO control information from NBT device.

Če slednjo odpravim, Winmgmt še vedno teži, razen če v Regional Options nastavim kot privzeti jezik angleščino... Glede teh napak se sicer ne obremenjujem, je pa čudo, da se kar tako pojavijo. Vmes sem tudi na novo namestil OS, pa je Event Viewer začel beležiti zadevo po kakšnih treh tednih uporabe.

JLP ::

Han poglej še na to stran. Je kle en podobn problem in rešitev zanga.
Common Problems in Windows 2000
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

log in

Oddelek: Pomoč in nasveti
81086 (1006) wade
»

Mreža, master browser in problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161625 (1461) lojze_car
»

Secure strani (https) mi ne delajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
5857 (844) poga
»

Odstranitev slabih gonilnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
5993 (911) TinkaPinka
»

Problem Hard disk za strokovnjake za win2k

Oddelek: Strojna oprema
221641 (1309) Alec999

Več podobnih tem