» »

Hladilnik z zamrzovalnikom

Hladilnik z zamrzovalnikom

MTB ::

Kupujem hladilnik s čimvečjim zamrzovalnim delom. Večina navadnih hladilnikov ima tam okoli 100 l zamrzovalnega dela, zato sem se začel spogledovati z "ameriškimi" hladilniki, ki so malce večji, imajo pa tudi priključke za vodo. Širše ko grem, več vprašanj se odpira.
Imam ogledanih par modelov, ki imajo tudi priključek za vodo. Ker v bližini hladilnika ni vodnega priključka, to odpade. So kakšne težave, če vode ne priključim? (opozorila, piskanje?)
Obstajajo hladilniki kjer natočiš recimo par l vode v rezervoar in je to to?
Kako se obnesejo razni antibakterijski sistemi (filter, ionizator, itd... - primer Beko) v primerjavi s hladilniki, ki tega nimajo (ameriški tip Gorenje npr. nima ničesar od tega).
Ima kdo kakšne izkušnje?

aky ::

Imam ameriški hladilnik (Samsung) z dispenzerjem vode in ledomatom. Hladilnik deluje brez priklopa vode, a ledomat zaseda precejšen del zamrzovalnika, zato ti priporočam, da vzameš takega brez tega. Ima še vratca na hladilniškem delu, kjer dostopaš do pijače brez, da bi odpiral cel hladilnik, kar se obnese super (odprta vratca so kot mizica, kamor otroci dajo kozarec in si natočijo...).

Ima UV lučko za uničevanje bakterij v hladilnem delu, ki naj bi delovala medtem, ko je hladilnik zaprt. Če kaj pripomore k dolgotrajnešemu ohranjevanju živil, težko rečem.

A.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aky ()

MTB ::

Kateri model pa imaš?

;-) ::

Imamo ameriskega hisense firma zelo zadovoljni,ledomt deluje s posodo na vodo tako da ne rabis priklopa, ne zasede dosti ledomat a kaj ko je hldilnik glasen kot hudic. Ceprav smo led uporabljali mesec nazaj se vedno nekaj ruzi.

espacious ::

Jaz imam enega za 700€ je bil v harveju znižan 50%. Dela super ima priključek za vodo, sem kr speljal za omarami cev dolgo cca 8m do korita (ko cev za kavomate dobiš povsod ne stane nič), kjer sem tudi filter postavil. Mislim da je Hiunday znamke.
Je ameriški tip, sicer pa ni nevem koliko prostora v "skrinji" ledomat deluje odlično, glasen ni. Le neko občasno pokanje se pojavi ko imam izklopljen led, ni moteče če pa vklopim led (ki se ko je dovvolj poln) samodejno ustavi, tega pokanja ni. Edino kar me moti je da nima možnosti nastavit temperature vode. Je pa uredu temperatura za poletji in pozimi.
LP, espacious

;-) ::

https://www.harveynorman.si/ameriski-hl...

Moj je ta in je glasen vcasih pocne nevem kaj in se slisijo zvoki ponoci v zgornji stuk.

Ce kupujete v harvey se da vedno izpogajat tudi 15% popusta pri vsem. Ce ne reces pac ne dobis. Mi smo tegale dobili ze pred pol leta dost ceneje.

Ganon ::

Kaj pa, če bi kupil zamrzovalno skrinjo?

MTB ::

Ma ne pride v poštev, mora biti tudi hladilni del.

aky ::

MTB je izjavil:

Kateri model pa imaš?


Samsung RS21KLMR

A.

zobnik ::

Mi mamo poleg hladilnika še zmrovalno omaro in še dve veliki skrinji.

lebang1 ::

Bi kar tukaj vprašal...
Ima kdo izkušnje z znamko VOX? (hladilnik + zamrzovalnik)

atomc ::

Pozdravljeni,
zanima me kdo pri nas trži LG hladilnike.

Ben

keba ::

lebang1 je izjavil:

Bi kar tukaj vprašal...
Ima kdo izkušnje z znamko VOX? (hladilnik + zamrzovalnik)



to tudi mene zanima, sem v postopku nakupa hladilnika pa gledam VOX, ali ga priporočate ali ne?

matobeli ::

Imajo 5 let garancije, kompresorji so itak splošna tehnologija in pomoje ne bi smel bit problemov. Lahko takega z čim manj elektornike da bo za zih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gospodinjski hladilnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12839095 (890) klekej
»

Hladilnik

Oddelek: Loža
212566 (1384) donvito
»

Najboljši ameriški hladilnik za do 800€ z ledomatom?

Oddelek: Kaj kupiti
147608 (6873) NikolormousB
»

Kjeri hladilnik kupiti - "Ameriški"

Oddelek: Kaj kupiti
126664 (5884) misko20
»

+/- ;) BELE TEHNIKE

Oddelek: Kaj kupiti
3611071 (10048) RejZoR

Več podobnih tem