» »

Kjeri hladilnik kupiti - "Ameriški"

Kjeri hladilnik kupiti - "Ameriški"

frluga ::

Lep pozdrav,

jaz se zanimam za nakup "Ameriškega" hladilnika, torej side-by-side hladilnik, dvokrilni.
Imate mogoče kakšne izkušnje, negative/pozitivne? Kakšen nasvet?

hvala za vsak odgovor :)

Lep dan,
Frluga

Anney ::

Vzemi enega kateri ima direkten priklop na vodo in svoj filter. Sam imam KÜPPERSBUSCH, vso mašinerijo za kuhinjo.
Je pa odlična zadeva ta hladilnik, in nobenih težav z ničemer do zdaj.

 KE 9600-0-2T

KE 9600-0-2T

frluga ::

odlično,

nekaj takega seveda sem imel v mislih ..
da ima priklop na vodo, ledomat, drobilec ledu in seveda prostor za hlajenje piva oz. pijače :P

Lp

Kje pa si kupil ta hladilnik če smem vprašat?
Se jih da dobit pri nas ... in koliko je cena če imaš podatek.
lp
Frluga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frluga ()

francek1 ::

Zdaj imam drugega.Najprej sem imel model, kot na sliki, pa je bilo premalo prostora v hladilnem delu.Zdaj imam Samsunga, ki ima zmrzovalnik spodaj, zgoraj pa dvoje vrat. Sem z njim bolj zadovoljen. Ledomat in hladna voda pa je itak zakon. Kupil sem ga v Bog Bang-u.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

šernk ::

Merkur ima tudi nekaj podobnega, če ne celo istega
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

frluga ::

Ja,
v merkurju imajo Beko in Gorenje.
Nisem glih najbolj prepričan, čeprav bi si želel hladilnik od Gorenja.
Samo mislim da ni primerljiv z drugimi hladilniki te vrste (samo za Ameriske mislim).
Frluga

Anney ::

Blo je kupljeno pri tehnounion, cene pa na pamet ne vem, ker so bli kupljeni vsi aparati na 1x.
http://www.tehnounion.si/

SLO_Matej ::

frluga je izjavil:

Nisem glih najbolj prepričan, čeprav bi si želel hladilnik od Gorenja.
Samo mislim da ni primerljiv z drugimi hladilniki te vrste (samo za Ameriske mislim).

Dejansko je Gorenje zelo uveljavljen proizvajalec bele tehnike in gospodinjskih aparatov in zelo cenjen tudi v Ameriki, tako da verjetno niso slabi. ;)

Drugače pa si take njihove hladilnike poglej na uradni strani Gorenja: http://www.gorenje.si/gospodinjski_apar...

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Beko ni slaba firma, mislim da je delana pod licenco Boscha. Se pa vidi že na pogled, da se ne more primerjati z elito. (slabša izdelava, slabši materiali, ampak funkcijsko zadovoljivo). Imamo Beko v stanovanju, sicer osnovne modele in moram povedat da lepo funkcionirajo (hladilnik, pomivalc, pečica, steklokeramika).

Aston_11 ::

Pooguglajte iste izdelke na Poljskem. Primer: Merkator ima enega za 1600, na Poljskem enak model 800. Če daš še 200 za poštnino, si na konju v vsakem primeru. Poljaki imajo cel kup onkline trgovin.

Phoebus ::

francek1 je izjavil:

Zdaj imam drugega.Najprej sem imel model, kot na sliki, pa je bilo premalo prostora v hladilnem delu.Zdaj imam Samsunga, ki ima zmrzovalnik spodaj, zgoraj pa dvoje vrat. Sem z njim bolj zadovoljen. Ledomat in hladna voda pa je itak zakon. Kupil sem ga v Bog Bang-u.

To kar imaš zdaj, je hladilnik s francoskimi vrati. Gorenje ima enega takega (a pozor, je Nardijev z gorenjevo značko).
"problem" ameriških hladilnikov je, da imajo dokaj ozek (majhen) prostor hladilnega dela.

frluga ::

Sem se odlocil za naslednjo zadevo.
Je v fazi dostave.
Ko sprobamo javim vtise.

 LG GWP 2271

LG GWP 2271



hvala za vse nasvete in misli,
Lp Frluga
Frluga

misko20 ::

Še ena izmed ameriških hladilnikov je blagovna znamka Amana, proizvaja pa ga Whirlpool. V Sloveniji sem ga zasledil šele letos. So precej veliki hladilniki in tisti, ki iščejo ameriške, znajo biti super zadeva: ameriški hladilniki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gospodinjski hladilnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12839124 (919) klekej
»

Hladilnik z zamrzovalnikom

Oddelek: Loža
135338 (4724) matobeli
»

Hladilnik

Oddelek: Loža
212567 (1385) donvito
»

Najboljši ameriški hladilnik za do 800€ z ledomatom?

Oddelek: Kaj kupiti
147611 (6876) NikolormousB
»

+/- ;) BELE TEHNIKE

Oddelek: Kaj kupiti
3611072 (10049) RejZoR

Več podobnih tem