» »

Računalnik all in one

Računalnik all in one

ticom ::

Mi lahko kdo svetuje a raje kupit all in one računalnik ali namiznega navadnega. Moram pa menjat vse, monitor, zvočnike, tipkovnico...itd. Računalnik prvenstveno ne bi bil za igranje močnih igric.

lp

Fsegula62 ::

V kakšnem cenovnem rangu gledaš za vse skupaj?
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

ticom ::

Do 1000 eur

Fsegula62 ::

Zdaj, če imaš prostor vsekakor namizni računalnik. Edini prednosti ki jo imajo AIO je prihranek na prostoru in dodajo malo več estetike. Slabosti pa je ogromno, ker se težko čistijo, jih skoraj ne moreš kasneje nadgrajevati, se bolj grejejo, zvočniki notri so tudi bolj slabi.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Egidij88 ::

Navaden desktop nedvomno. Lahko upgrejdaš, prčkaš...

TheBlueOne ::

Ce ne znas sestavljati sam, potem morda refurbished. Imas vsaj dovolj IO. http://www.secondoption.si/racunalniki/...

Ostane ti 400 za periferijo. Monitor bi kaksne 200€, potem tipkovnica kaksne 80, da je dobra, mis 60, zvocniki in se malo ostane za pivo.

novaa ::

ticom je izjavil:

Do 1000 eur


glede na to da je AIO računalnike težje nadgrajevat bi si upal trdit da je 1000EUR premalo za nekaj dolgoročno uporabnega.

sam sem za 1200e kupil HP pavilion 27" z 16gb rama, i7, ssd,..... je ok ker sem nezahteven uporabnik.
to je bilo pred huh... skoraj 2mi leti

lažem... 1330 €

KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: novaa ()

TheBlueOne ::

Refurbished AIO za ca. 1000:

http://www.secondoption.si/racunalniki/...

Zgodovina sprememb…

solatko ::

AIO so stoječi prenosniki z malo večjim ekranom. Kupi kišto in dober monitor imaš potem neskončno možnosti za nadgradnje. Če igraš igrice, na AIO raje pozabi.
Delo krepa človeka

Frgazor ::

namesto AIO raje intel nuc z i5 ali i7 pa ga našraufaš zadaj na monitor po želji

nadvse solidna kombinacija za vse razen igrice

solatko ::

Frgazor - Ampak to so še vedno prenosniki z vsemi dobrimi in predvsem slabimi karakteristikami - moč, gretje,.. ni predvideno delovanje 24/7/365.
Delo krepa človeka

Frgazor ::

Mislim, da ni bilo debate o kakšni posebni moči (igrice) ali 24/7 delovanju.

Za normalno rabo so pa tele zadeve z i5 in i7 proci vrh glave, iris je pa tudi kak razred boljši od običajnih intlovih hd grafik. Notri gresta 2 diska in dovolj rama. Jaz ga imam že 2 leti in precej dobro sfolga vse kar mu pri dnevni uporabi navržem. Obesil sem ga pa na monitor po želji in ga postavil v dnevno sobo :) Pač v dnevni mora zadeva nekako izgledat.

Seveda imam zraven še 3 laptope pa desktop kišto, ki je zaradi šihta prižgana 24/7. Pa tudi en od laptopov je zaradi šihta prižgan 24/7. Ampak če ne bi imel takega šihta tudi ne bi imel vse te ropotije ampak samo en majhen laptop in nuca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel NUC (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
21530326 (4586) Nebomgabiksa
»

Boljša izbira prenosnika?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51061 (811) jero_no1
»

Kateri AiO priporočate ? ali sploh?

Oddelek: Kaj kupiti
212474 (1892) klinker
»

Nakup All-in-one

Oddelek: Kaj kupiti
306476 (5161) Mravlek
»

naj alternativa za iMaca

Oddelek: Strojna oprema
223746 (2517) SmeskoSnezak

Več podobnih tem