» »

Beračenje pred trgovinami

Beračenje pred trgovinami

Pika na i ::

blackbfm je izjavil:



To je custveno izsiljevanje in način za pospesevanje prodaje sicer neuporabnega produkta. Ekonomske težave posameznikov pa ostajajo vec al manj enake. In to je zelo narobe.

Ta, zate neuporaben produkt, nekomu kupi kruh. Ali pa pivo.
Glede na to, da bogataši slotecha sploh ne hodite v Hofer, ne dajete nič ne klošarjem ne prodajalcem Kraljev ulice, je res čudno da vas tako motijo.

Sicer vas tudi pospeševanje prodaje v vaših podjetjih ne moti, ane.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

poweroff ::

Ja, mene marketinska in PR-ovska zalega moti.

Samo jih pustim živeti. >:D

Brezdomci pa me ne motijo. Mislim, moti me to, da Sistem ljudi sili, da postanejo brezdomci. Sami brezdomci pa ne.
sudo poweroff

proto ::

poweroff je izjavil:

Ja, mene marketinska in PR-ovska zalega moti.

Samo jih pustim živeti. >:D

Brezdomci pa me ne motijo. Mislim, moti me to, da Sistem ljudi sili, da postanejo brezdomci. Sami brezdomci pa ne.


Sva ze dva.

Pika na i je izjavil:


Sicer vas tudi pospeševanje prodaje v vaših podjetjih ne moti, ane.


Leeeeepa ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: proto ()

Mato989 ::

poweroff je izjavil:

Ja, mene marketinska in PR-ovska zalega moti.

Samo jih pustim živeti. >:D

Brezdomci pa me ne motijo. Mislim, moti me to, da Sistem ljudi sili, da postanejo brezdomci. Sami brezdomci pa ne.


Sili? Mene nic v sistemu ni prisililo da postanem brezdomec... Brezdomci so v vecini primerov lenuhi, delomrznezi, drogerasi in alkoholiki ali pa gamblerji... Ce niso nic od tega potem imajo danes siht in sta 2 brezdomca cimra po novem in imata streho nad glavo... Ali pa 4he... Izgovora v casu konjukture NI... Vsaj sprejemljivega ne

Samo brezdomcem se ne ljubi 8 ur delat to je problem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

Brezdomci so v vecini primerov lenuhi, delomrznezi, drogerasi in alkoholiki ali pa gamblerji...
Zdaj razumem, zakaj si brezdomec.

proto ::

Mato989: Pojdi delat za nizjo placo kot naberes na cesti, oz z njo niti preziveti ne mores, pa bos potem povedal kaksen delomrznez si. Razlog za to je pozresnost delodajalcev, ki jih zanima v prvi meri nov avto, za delavce se jim pa hebe oz. jih celo izkoriscajo do maksimuma. Keyword je empatija, ki je ni vec. Niti v tvojem spisu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: proto ()

poweroff ::

Mato989 je izjavil:

Sili? Mene nic v sistemu ni prisililo da postanem brezdomec...

Kako pa si potem postal brezdomec? :))
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

Kako pa si potem postal brezdomec? :))
NEBL!

Machete ::

proto je izjavil:

, za delavce se jim pa hebe oz. jih celo izkoriscajo do maksimuma. Keyword je empatija, ki je ni vec. Niti v tvojem spisu.


Tu si zadel srčiko stanja. Samo matotu in podobnim ne potegne, da so znotraj sebe oni problem, in so vsi, ki jih tako radi sovražijo, in jih strašno ogrožajo in motijo.. produkt mentalitete njih samih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jype ::

Edina rešitev je v tem, da ga fizično postaviš v situacijo, ko mora beračit, da preživi, zato močno zagovarjam suspendiranje zakonodaje, da ga lahko spravimo skozi to izkušnjo. Koristilo bo družbi in njemu: Win - win.

AnotherMe ::

Vprašanje v zvezi s to hoferjevo prepovedjo:

Je to dejansko sploh res?

Glede na njihov način komuniciranja, si enostavno ne predstavljam, da bi hofer (kot podjetje) to dejansko objavil na tak način - kak njihov zaposleni, v eni poslovalnici mogoče že, ampak veriga, pa dvomim, da bi to upali naredit.
Tudi, če bi že naredili kaj takega, dvomim, da bi bil to tak skupaj vržen "dopis"...

Se mi zdi skoraj enako verjetno, da je to nekdo doma sprintal, prilepil na prvo steklo in slikal, ter objavil na FB...

c3p0 ::

nevone je izjavil:


To ni res. Lahko mu razložiš, da če mu bodo dali še nekateri drugi toliko kot ti, da bo lahko zadovoljen. Nihče ne pravi, da morate razdejati vse svoje imetje, ni pa higienično, da če ne morete pomagati vsem, da ne pomagate nikomur. To je vsakemu jasno, ki ima nekaj soli v glavi.


Komentar na to, ker nekateri dajo že zato, da jih klošar ne bo postrani gledal. Ampak naslednji dan, poglej ga zlomka, jim spet ponudi izvod, razen če so šli v pogovor ipd., da si jih je vsaj za en čas zapomnil. Zakaj bi se mu moral kvazi opravičevat in nekaj razlagat?

Darujem, a preverjenim organizacijam, bolj društvom, ki denarja izdatno ne zapravljajo za svoje delovanje, ali še najboljše direktno, v materialnih dobrinah. Žal je tako, da je revež ponavadi revež z razlogom. Ker z denarjem ne zna, je naiven ali zapravljiv, če izpustimo razne odvisnosti.

Do tega kaj si klošar misli o meni, pa mi je toliko, kot kar si o meni misli povprečen človek, torej nič.

mulc007 je izjavil:

Z učenjem pogosto pride do izgorelosti in človek je po končanem študiju lahko celo nesposoben za delo ker se mu zaradi izgorelosti poslabšajo umske sposobnosti/spomin, po domače povedano možgani se mu skisajo.


Do tega res pride, poznam primere, tudi samomor. Predvsem pri tistih, ki niso imeli nekih orodij za spopad s stresom in niso videli izhoda. Drugi imajo orodja, magari vse pusti za par dni, izklopi telefon. Govorim za skrajnosti. Nič ni tako hudo nujno, da bi bilo vredno zdravja, kaj šele življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

Gagatronix je izjavil:


Ko si boste vi IDIOTI vtupili v vase BLENTAVE betice da prodajalci revije Kralji Ulice NE BERACIJO temvec prodajajo revijo (za katere vsak izvod so na centru PLACALI 0,50 eur/kom) vam bo morda kaj vec jasno.


Najrajši pa so, da ne vzameš izvoda, pravzaprav nekateri to namignejo, oz. jim moraš prav reči za revijo. Da o vsebini ne bi, očitno od nje par pisunov lepo živi, z brezplačno prodajno silo in moralnim vzvodom, nišo.

c3p0 ::

Mato989 je izjavil:

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Meni so morilci manj škode nardili kot klošarji, ker morilec mi še noben ni težil, klošarjev pa že več!
Zelo redki ljudje bi pogrešali tvoj obstoj, tako da imamo dober razlog, da ga prekinemo.


Moderator?


Ne moreš moda klicat nad nekoga z imuniteto...

jype ::

Imuniteto? PNGji nimajo pravice do pritožbe, zato mu ne priskočijo na pomoč.

Pa zato, ker jim gre na živce, ker jih 7x na dan pozdravi.

c3p0 ::

Mene to ne moti, odzdravim tudi 10x.

jype ::

Enako. Živjo.

Machete ::

c3p0 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:


Ko si boste vi IDIOTI vtupili v vase BLENTAVE betice da prodajalci revije Kralji Ulice NE BERACIJO temvec prodajajo revijo (za katere vsak izvod so na centru PLACALI 0,50 eur/kom) vam bo morda kaj vec jasno.


Najrajši pa so, da ne vzameš izvoda, pravzaprav nekateri to namignejo, oz. jim moraš prav reči za revijo. Da o vsebini ne bi, očitno od nje par pisunov lepo živi, z brezplačno prodajno silo in moralnim vzvodom, nišo.


VZET MORAŠ kar si plačal, kaj si pa mislijo barabe elitistične. Da bodo zadržali cajteng zase in ga dvakrat prodali??!! Nezaslišano.
Avtorji revije pa na jahtah v Miamiju vlečejo koko vse na račun poceni distribucije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

nevone ::

Zakaj bi se mu moral kvazi opravičevat in nekaj razlagat?


A je tako težko razložiti človeku, da ima pač vsak človek svojo mero? Ne, njim gre raje na živce in iščejo načine, kako bi se jih znebili, da jih ne bi več delali živčne. Včasih so rekli da prijazna beseda lepo mesto najde. Ljudje so ne boš verjel, precej dojemljivi za razne razlage, samo če se ne pokažeš že takoj, da so ti povsem odveč. Ne vem kako so nekateri lahko brez problema prijazni, drugi pa stalno nekaj napletajo, kako naj bi jih ravno to pokopalo. Pač si postaviš meje, samo ni treba, da si totalna piz.a.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

jype ::

Fucking klošar, sam fehtat zna, da bi šu delat, to pa ne:

https://slo-tech.com/forum/t734950/p648...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: joggi79 ()

Gagatronix ::

> Brezdomci so v vecini primerov lenuhi, delomrznezi, drogerasi in alkoholiki ali pa gamblerji...

Aha, koliko brezdomcev pa poznas in njihove zgodbe, da take bedarije trosis ?

Ti je lepo na stolpu tam zgoraj ?

blackbfm ::

To da si lenuh, delomrznez ni nič narobe. Tak se rodis. Problem je ko začneš mimoidocim (pred vhodi v trgovine) nabijat slabo vest in jih tako silit v neko placilo.

jype ::

Ja sej ti ni treba fehtat, blackbfm.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: joggi79 ()

jocoj ::

poweroff je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

Lej, če te kličejo iz telefonske prodaje obstaja zakonska možnost da te zbrišejo iz liste. Pri klošarju ne možnosti nimaš.

Napačna primerjava. Primerjaj oglasne panoje in brezdomce.

Če bi vzel tvojo primerjavo - ja, hočem, da se podrejo vsi oglasni panoji, ker me motijo in jih ne želim gledati.
Oglasni panoji ne težijo. Večina klošarjev pred trgovinami pa teži. Če ne vzameš revije, pa še podjebava z "dober dan" čeprav te je pozdravil pet minut nazaj, ko si vstopil v trgovino. Ampak to bi še preživel. Na kito mi pa gre, ko mnogi kadijo pred vozički kot Turki in moram potem mimo tega smradu po voziček.

jype ::

jocoj je izjavil:

Oglasni panoji ne težijo.
Motiš se.

jocoj ::

Verbalno ne težijo. Vizualno mi gre večinoma cel svet na kito.:)

jype ::

No, vidš!

Rajš se dej borit prot oglasnim deskam, klošarji bodo sami zginl, ko boste plačali dovolj davkov.

nergac ::

jocoj:

Hodim po pločniku v Ljubljani, ki se na določenem mestu zoži.
Na istem mestu je hkrati kolesarska steza in postajališče LPP in v neposredni bližini je..ni reklamni pano, ki se mu težje izognem kot najbolj zajetnemu mimoidočemu.

Ne razumem kako ste lahko tako blentavi oziroma otopeli, da vas panoji ne motijo, oziroma prekomerno oglaševanje nasploh.

Sem pa proti izjemam, pa naj je to RKC, rdeči križ ali karitas (ko moraš neprostovoljno prispevati nekaj centov ko kupiš karto za vlak) ali klošarji, Unicef študenti, pa neka mularija me napade "ali želim rumenega?" ko grem kupit kruh.

Glede klošarjev pa je stvar zelo enostavna - sam odgovorim: rabim zase. Kar je tudi res, zelo racionalno se moram obnašati. Ne vem pa, kako bi reagiral, če bi bil bogat na dokaj lahek način.

Tudi v tem primeru mislim, da z dajanjem denarja ne pomagamo.

jocoj ::

Ne hodim v center Ljubljane zaradi panojev, klošarjev in ostalih težakov. Tam, kjer hodim in se vozim s kolesom ni omenjenih problemov.

jype ::

O, lej, nebiveduja so dobil:

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/poli...

Mato989 ::

Gagatronix je izjavil:

> Brezdomci so v vecini primerov lenuhi, delomrznezi, drogerasi in alkoholiki ali pa gamblerji...

Aha, koliko brezdomcev pa poznas in njihove zgodbe, da take bedarije trosis ?

Ti je lepo na stolpu tam zgoraj ?



Kar nekaj.. večina je kroničnih pijančkov, ko sem še delal kot namestnik poslovodje v trgovini v trgovskem centru so se tam zbirali fehtarli in potem so se šli ob Dravo nacejat z poceni vinom...

Klasika...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gagatronix ::

Pa si jih povprasal kako so pristali na cesti, ali spet govoris iz riti ? Zelo malo jih je, ki se za tak stil zivljenja odlocijo prostovoljno.

Kar pa se tice alkohola je pa pac dejstvo da ko si pod dozo ne cutis lakote in mraza, liter najcenejsega vina ki te drzi pol dneva je pa cenejsi kot obrok ki te pokonci drzi par ur.

Ne obsojaj ce ne poznas.

Looooooka ::

Pred stacuno vecinoma fehtajo narkomani in pa taki, ki so na na socialni pa zravn zasluzi toliko, da res nima motivacije, da bi hodil v sluzbo. Ene par jih je ze potrdilo, ko sem jih vprasal(klosar pac nima novih superg). Klosarji prodajajo casopis ali pa 'menjajo' drobiz pri parkomatih.
Na Petrolu in pred stacunami pa zadnjih par let kraljujejo narkomani in studentke(zrihtana baba s spucanimi belimi supergami...igra brezdomko, lepo vas prosim).
In kar so dosegli v tem casu je to, da ljudje niti klosarjem ne dajo vec denarja, ker imajo teh narkomanov poln k.
Sam sem najbolj vesel ce proba prodat tiste kralje ulice. Dam denar, brez da bi vzel casopis. Zarad mene ce je narkoman...clovek dela, ne nateguje naroda.

Gagatronix ::

Ne vem kje ti vidis narkomane. Jaz sem zadnjega videl na klopci v Tivoliju leta 1992.

jocoj ::

Gagatronix je izjavil:

Pa si jih povprasal kako so pristali na cesti, ali spet govoris iz riti ? Zelo malo jih je, ki se za tak stil zivljenja odlocijo prostovoljno.

Kar pa se tice alkohola je pa pac dejstvo da ko si pod dozo ne cutis lakote in mraza, liter najcenejsega vina ki te drzi pol dneva je pa cenejsi kot obrok ki te pokonci drzi par ur.

Ne obsojaj ce ne poznas.
Ah daj ne olepšuj stvari. 90%+ jih je kroničnih pijančkov in so pač odvisni od alkohola. Zato jih je veliko pristalo na cesti, ker jih je družina izobčila. Hrano lahko dobijo zastonj, ali v menzi, Rogu.. če hočejo. Alkota tam pač ne talajo.

Gagatronix ::

To govori ko bos ti pristal na cesti.

jocoj ::

Gagatronix je izjavil:

Ne vem kje ti vidis narkomane. Jaz sem zadnjega videl na klopci v Tivoliju leta 1992.
Hohoho in pol ti nam pridigaš o nekih stolpičih. Jao...

Mato989 ::

Gagatronix je izjavil:

Pa si jih povprasal kako so pristali na cesti, ali spet govoris iz riti ? Zelo malo jih je, ki se za tak stil zivljenja odlocijo prostovoljno.

Kar pa se tice alkohola je pa pac dejstvo da ko si pod dozo ne cutis lakote in mraza, liter najcenejsega vina ki te drzi pol dneva je pa cenejsi kot obrok ki te pokonci drzi par ur.

Ne obsojaj ce ne poznas.


Če bi v fabriki delal 8 ur za strojem tudi ne bi čutil mraza in lakote... pa še za sendvič in čaj bi mel... In ne poznam enega izmed brezdomcev kar dobro... tipu so zrihtali v mestu sobico v DIJAŠKEM DOMU pa je po 4 mesecih odšel ker mu ni to fajn, on je navajen zunaj lenuharit, sploh poleti in spat po hostah itd... skratka kot pravim, obsojanja vredno, pol bi pa morali dat denar njim...

Spokat se delat, sploh v konjukturi ljudi za preprosta dal PRIMANJKUJE... plača je 700€+ dovolj da si 4je brezdomci skupaj najamejo 2 sobno stanovanje in živijo tam... morda 1 ostane doma in kuha in ureja, 3je pa delajo, samo oni ne bi!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gagatronix ::

Nekateri v tej temi imate svoje betice tako globoko zabite v lastne zadnjice, da vam je mozgane nadomestil izlocek, katerega potem tukaj verbalno stresate.

Mato989 ::

Nehaj opravičevat brezdomcev ki posedajo in popivajo po mestih namesto da bi se spokali delat v fabrike itd... vem da je težko ampak tudi jaz sem delal za CNC strojem 9 mesecev v času krize na 4 izmenah in nisem jamral kako ubog sem ampak sem se izobraževal da sem prišel na malo boljše pogoje dela!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jocoj ::

Pozabi, tudi če jim podariš teh 700 EUR minimalke, bodo zagonili za pijačo. Pač klošarji.
Daj ti Gaga vzemi kakšnega k sebi domov, da jih bo manj na cesti in ne bodo težili ostalim državljanom.

Gagatronix ::

jocoj, "vzemi kaksnega k sebi domov" ... vidim da si se retorike ucil pri najvecjih sovraznikih Slovenskega naroda in socialne drzave, SDS-ovcih.

S tem kar si napisal si dovolj povedal o sebi da vem, da s teboj ni mozno vzpostaviti nivoja komunikacije, ki ne bi bil poln fekalij.

Hvala lepa.

WizzardOfOZ ::

jype je izjavil:

O, lej, nebiveduja so dobil:

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/poli...


Jaz nimam niti najmanjše želje bit v kaki vardi ali kaj podobnega. Sicer pa a nisi ti tist z rdečo kapco? Prov tebi je podoben s tistim neumnim pogledom in bedastim obrazom. Čisti jype.


Sicer pa grde barve na uniformah imajo, premalo žepov in preveč so podobne razcapanim trenirkam. Jaz ne nosim takih klošarskih oblek.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

O, lej, nebiveduja so dobil:

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/poli...

kako misliš dobili?
želiš reči da izvajajo tiranijo in represijo nad sprehajalci in jih težijo zaradi vrste oblačil?
nisi se učasih tudi ti boril proti temu?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jocoj ::

Gagatronix je izjavil:

jocoj, "vzemi kaksnega k sebi domov" ... vidim da si se retorike ucil pri najvecjih sovraznikih Slovenskega naroda in socialne drzave, SDS-ovcih.

S tem kar si napisal si dovolj povedal o sebi da vem, da s teboj ni mozno vzpostaviti nivoja komunikacije, ki ne bi bil poln fekalij.

Hvala lepa.
Torej, da povzamem sklepno misel prijatelja slovenskega naroda.

- Narkomanov v Ljubljani ni že od leta 1992.
- Zelo malo ljubljanskih klošarjev se je prostovoljno odločilo za svoj poklic, ampak so bili prisiljeni v to.
- Brezdomci niso delomrzneži in lenuhi
- Mati samohranilka z dvema otrokoma, zaposlena, z vsemi ugodnostmi vred, ki jih nudi država in tvojo pomočjo povrhu, mora prodajati Kralja ulice

pirat ::

jype je izjavil:

No, vidš!

Rajš se dej borit prot oglasnim deskam, klošarji bodo sami zginl, ko boste plačali dovolj davkov.

Jure, prični kar pri sebi. Recimo, izračunaj koliko davkov bi moral doplačati, če cca. 15 let nazaj ne bi za obdobje dveh let izkoristil svoje partnerke, da je bila "formalna" lastnica tvojega podjetja. S tem si "formalno" ločil lastniško funkcijo od direktorske in si omogočil nižje davke in prispevke. Ko boš to uredil, nadaljujemo.

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

nisi se učasih tudi ti boril proti temu?
Sem, potem ste me pa desničarji prepričal, da mora država določat, v kaj se lahko kdo oblači.

pirat je izjavil:

Jure, prični kar pri sebi. Recimo, izračunaj koliko davkov bi moral doplačati, če cca. 15 let nazaj ne bi za obdobje dveh let izkoristil svoje partnerke, da je bila "formalna" lastnica tvojega podjetja. S tem si "formalno" ločil lastniško funkcijo od direktorske in si omogočil nižje davke in prispevke. Ko boš to uredil, nadaljujemo.
Nič, ker sem bil takrat redno zaposlen drugje. Razumem, da druge sodiš po sebi in povsod vidiš goljufije, a k sreči nismo vsi takšni.

WizzardOfOZ je izjavil:

Jaz nimam niti najmanjše želje bit v kaki vardi ali kaj podobnega.
Vidimo, ja. Tudi policistu se nekam kislo nasmihaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mato989 ::

Gagatronix je tak kot oni levičarji ki so se drli da moramo sprejet ilegalce, nihče od njih pa ni želel sprejeti ilegalca k sebi domov... samo naj država in vsi mi skrbimo za njih, namesto da bi oni sami ki jih kličejo in vabijo...

Tu je ista fora samo za brezdomske lenuhe in pijančke od gagatronixa, domvo seveda ne upa spustit nobenega ker jim ne zaupa =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Ko bi vsaj nehal s temi puhlicami 'vzemite si jih domov'. Pretežko razumet, da naše dnevne sobe niso država za katero vsi delamo in plačujemo ane? Vsaka resna država je sposobna nafutrati nekaj migrantov in klošarjev, ker to je tudi ena od vrlin in dolžnosti civilizirane države. Tega ne omogočajo samo take države, ki jih nestrpni desničarji zaničujejo, hkrati pa želijo isto doktrino ravnanja s šibkejšimi. Nespoštovanje človekovih pravic je v domeni tretjih držav in v glavi so desničarji ravno to in še nižje. Zbrcali bi klošarje, kar je isto, kar bi delodajalci naredili z njimi ob umiki kaznovalne zakonodaje, da bi bili hitro na istem. Ironija je tako velika, da je niti opazijo ne več, podobno kot sferičnost Zemlje, zato pa je ravna ejga.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

vostok_1 ::

Nisem še slišal levičarja, ki bi mi znal kvalitetno razložil zakaj po vstopu čez vhodna vrata stanovanja, se javna lastnina preneha?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Društvo, pri kateri banki račun

Oddelek: Loža
326230 (1684) Tsunamii
»

Fehtarji ali resnično ljudje v stiski ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12813055 (8308) gruntfürmich
»

Beračenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7512450 (9523) shotalick
»

Kako do donacij?

Oddelek: Loža
367546 (6398) Grumf
»

Prepoved beračenja?

Oddelek: Problemi človeštva
385114 (3879) Mipe

Več podobnih tem