» »

Iščem solidno ohišje.

Iščem solidno ohišje.

iso2000 ::

Razmišljam o nakupu novega ohišja, vendar ugotavljam, da je dobro ohišje ponavadi tudi drago. :\ Nekaj zahtev, ki naj bi jih ohišje izponjevalo: prostor vsaj za tri 5 1/4 " enote, prostor vsaj za štiri HDD-ske v ohišju. Enote 51/4" naj se vgrajujejo s pomočjo "vodil". Možnost namestitve ventilatorja za pred diske, potem kakšen vent za dotok hladnega zraka v ohišje in še kakšen za odvajanje iz ohišja. Fino bi bilo tudi, da se da HDD hitro odmontirat, če je potrebno.
Če se le da, pa naj bi ohišje NE imelo oken, neonk in podobne navlake. Ravno tako ne potrebujem napajalnika, ker ga imam in ga v bližnji prihodnosti ne nameravam menjat. Sam izgled ohišja mi ni važen - mislim predvsem na barve itd.
Gledal sem že nakaj od Chiefteka - BX serija se mi je zdela kar dobra. Ali obstaja kakšna cenejša zadeva s podobnimi lastnostmi in morda slabšega dizajna? Pri malcomu, ki je zastopnik, je ohišje te serije za ca. 20.000 sit. To se mi zdi kar malo preveč!
Prosim s predlogi na plan :))

LP

kuglvinkl ::

Poglej za Antecom pri Red Rat. Sam sem dal IIRC okoli 19k SIT:
Your focus determines your reallity

boštjan ::

Poglej za Antecom pri Red Rat. Sam sem dal IIRC okoli 19k SIT:

IIRC????

kuglvinkl ::

if I Recall Correctly, al kaj?
Your focus determines your reallity

boštjan ::

aha

iso2000 ::

Mogoče namigneš še za kateri model gre?:8)

boštjan ::

ker bom sam tudi kupo ohišje,ti povem kerega bom jaz vzel-> tega

kuglvinkl ::

Enakega kot boštjan, samo, da nimam pleksi stranice. Link, brez trafe seveda. Bemti je padla cena... Ta je bil takrat okoli 25k SIT, brez trafe.
Your focus determines your reallity

iso2000 ::

Kuglvinkl: Ta tvoj se mi pa dopade! Problem je, ker se ga ne da več kupit brez napajalnika - vsaj tako mi je rekel tip v trgovini - sem poklical. Sedaj pa me zanima, če bi kdo kupil tale napajalnik? To se ne hecam - če koga zanima ta napajalnik, naj mi piše in se lahko zmeniva - jaz kupim ohišje z napajalnikom in napajalnik takoj prodam naprej. Ali je cena 18.000 sit ok? Vendar bi bilo dobro imet že znanega kupca :))
LP

boštjan ::

pol pa maš ti en dober napajač,da se kar tega hočeš losat.

boom-bar ::

Kup XASERJA 3
>:D
Legalizirajte mehke droge!!!

hipi69 ::

js bi ti pa svetoval ohišje Alumminium od firme Logic je iz aluminija ma že 2 ventilatorja vgrajena, brez napajalnika gapri mlacomu dobiš za cca 15k sit
Give Peace A Chance

iso2000 ::

Imam napajalec od enermax-a 450W al tako nekako, pa potencimeter ma gor za nastavljanje obratov.
Ali je kje na neto opisan tale Logic-ov a kišta? Sem sam že nekaj iskal, a nič našel...:| Xaser stane pa malo več, kot bi bil jaz pripravljen dat za ohišje, se mi zdi. Al ga lahko dobim kje za recimo 15.000 Sit ?>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater napajalc in ohišje do nekje 60000sit?

Oddelek: Kaj kupiti
201249 (1028) Black Dragon
»

Čimboljši napajalnik do 15.000 sit. Svetujte prosim! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533653 (2868) Karaya 52
»

računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261312 (928) Yacksy
»

ohišje+PSU do cca 30k

Oddelek: Kaj kupiti
221936 (1515) hlodek
»

Kupujem nov računalnik in ne vem katero osn. ploščo vzeti!

Oddelek: Kaj kupiti
6906 (790) nodes

Več podobnih tem