» »

boljša služba - ponudba

boljša služba - ponudba

matic22 ::

dobil sem ponudbo za boljše delovno mesto. Razlika je v 450€ neto. Drugje je pa delo dosti bolj zahtevno in odgovorno. Na trenutnem delovnem mestu je plača OK, dela se pa nič cele dneve, pač lahko delo bi rad povedal. Bi raje ostali na stari?
  • zaklenil: imagodei ()

Uporabnik ::

Tam kjer se boš bolje počutil, pa da ne zakrkneš, moraš skozi pridobivat nova znanja. Zdej pa si sam odgovori.

kixs ::

Naredi kot tebi odgovarja. Tvoje zivljenje, tvoje odlocitve.

donvito ::

matic22 je izjavil:

dobil sem ponudbo za boljše delovno mesto. Razlika je v 450€ neto. Drugje je pa delo dosti bolj zahtevno in odgovorno. Na trenutnem delovnem mestu je plača OK, dela se pa nič cele dneve, pač lahko delo bi rad povedal. Bi raje ostali na stari?

Tako je, ti kar ostani na sociali. :)) Zakaj bi delal, če ni treba.

kuall ::

jaz bi ostal na stari. se navadim ljudi, mi je zoprno menjat. 450€ tudi ni tak dnar.

bi morala bit menjava na tak način, da bi bil 100%, da se nisem zajebal, to pa bi bilo tako narejeno, da bi poskusno v novi firmi delal na skrivaj za vikende ali popoldneve ali za dopust, da pač vidim delovno okolje in ljudi v praksi.

delavec44 ::

Temu se reče delo na črno.

kuall ::

saj mi ne rabijo plačat.

Shields ::

ne verjamem da ti bi to dovolili

louser ::

Odpri SP.

imagodei ::

Tako je, odpri SP, postani prekarec. To so sanje neoliberalistov.
- Hoc est qui sumus -

spam321 ::

matic22 je izjavil:

dobil sem ponudbo za boljše delovno mesto. Razlika je v 450€ neto. Drugje je pa delo dosti bolj zahtevno in odgovorno. Na trenutnem delovnem mestu je plača OK, dela se pa nič cele dneve, pač lahko delo bi rad povedal. Bi raje ostali na stari?


Pejt na 2. delovno mesto, 1. pa prepusti meni. Ga z veseljem sprejmem.

imagodei ::

To mora bit troll tema. To je tko, kot da bi človek pravil, da slabo spi, ker ima slabo posteljo. In zdaj lahko dobi novo Dormeo vzmetnico zastonj, na njej bi domnevno spal kot dojenček. Ampak, pazi to: zanima ga mnenje neznancev iz foruma: a naj raje še naprej slabo spi, ali pa se končno ponoči spočije.

Obe zgodbi imata ravno podobno mnogo smisla. Nič.
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpoved VS odpustitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5610453 (7318) Arey
»

Regres vprašanje

Oddelek: Loža
236183 (3526) Invictus
»

Kaj vam je najbolj pomembno na delovnem mestu? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17429767 (25979) videc
»

Izredni vs. redni študij

Oddelek: Šola
143732 (3507) Matija82
»

Prisilno delo, ki te napoti ZRSZ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6723456 (20966) Invictus

Več podobnih tem