» »

Odpoved VS odpustitev

Odpoved VS odpustitev

1
2
»

Arey ::

xardas je izjavil:

krepki je izjavil:

Ne vem ti dvomesečni ali tromesečni odpovedni roki so predolgi

A ni maksimalni odpovedni, zakonsko določen, rok 2 meseca?

Ja, je, in karkoli več piše v pogodbi ki si jo podpisal nima zakonske podlage, torej ne velja.

krepki ::

Ne saj jaz imam dva meseca ampak je že to preveč,zdaj je glih trenutno ena služba,ki ji rok za prijavo poteče 26.6. vendar se je potrebno zaposlit najkasneje 2.7 razpis je bil dan pred enim tednom.torej nimaš nobenih možnosti za zaposlitev,edino če si na zavodu in v tem je problem današnjega časa imaš možnost da si izboljšaš delovne pogoje finančno stanje ampak te veže neka pogodba in ti to onemogoča.

Matko ::

krepki je izjavil:

Ne saj jaz imam dva meseca ampak je že to preveč,zdaj je glih trenutno ena služba,ki ji rok za prijavo poteče 26.6. vendar se je potrebno zaposlit najkasneje 2.7 razpis je bil dan pred enim tednom.torej nimaš nobenih možnosti za zaposlitev,edino če si na zavodu in v tem je problem današnjega časa imaš možnost da si izboljšaš delovne pogoje finančno stanje ampak te veže neka pogodba in ti to onemogoča.

Pozabi, za to je kandidat že izbran, saj je očitno, da ni dovolj časa za izbor.

krepki ::

Ne ni,ker je to že druga objava v enem mesecu in poznam delodajalca ampak ne more me čakat dva meseca.

Arey ::

Prijaviš se še vedno lahko, če prvič niso dobili mogoče tudi drugič ne bojo.

bigbada ::

Zanima me, recimo da imam julija dva tedna dopusta. Potem, ko dobim plačo ali dobim normalno plačo za tisti mesec ali se dopust dnevi pač odštejejo? Morda čudno vprašanje, pa vseeno.

Arey ::

Dopust se normalno palača, malice in prevoza ne dobiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arey ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Korektno podati odpoved (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6612760 (10408) FrRoSt
»

Odpoved - Kaj moram vedeti?

Oddelek: Loža
2211508 (9755) mojca
»

Se moram nujno držat odpovednega roka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7334677 (32384) AndrejO
»

Kaj če ''tolčem plave'' (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5320205 (17883) Invictus

Več podobnih tem