» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
32 / 45
»»

Kurzweil ::

Vidim pa, da sta oba dela že tudi na Netflixu...

Kurzweil ::

Evo pogledal oba dela... solidno zaenkrat... bom verjetno pogledal do konca... je pa tu pa tam kul, ker malce refresha spomin... da je bil Jordan recimo šele 3. draft pick. in da je kot 2. draft pick Portland izbral Sama Bowieja... kakšno govno je bil Jerry Krause, kako underpaid, versatile in useful je bil Pippen... Za Rodmana lahko nardijo tako celo epizodo... je pa itak vse krisalno jasno od vse... Jordan je bil kakršnega verjamem, da vsi dobro poznamo... imel pa je super support, ekipa ga je ubogala in pa kot vedno, ekipa rabi hard workerje in tiste, ki opravljajo umazano delo,... in tiste, ki so zelo koristni, pa se jih marsikdaj ne vidi... kot Rodman in seveda Pippen.... ostali pa so pač pobirali kar je bilo... Kerr in Kukoč kakšno trojko... itn.

Je pa neverjetno, da Jordan v svoji karieri ni ostal brez jezika, glede na to kako ga je ves čas molil iz ust... in pa seveda njegovo kravje žvečenje čigumija je legendary... tip bi lahko mlel pelete iz hlodovine...

@belidihur, ja, tega se zavedam in me je najbolj strah... da bo Mitchell do ponzije v UTA. On dokumentarc pa sem že gledal, hvala anyway...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

kakšno govno je bil Jerry Krause, kako underpaid, versatile in useful je bil Pippen...


Pippen lahko krivdo pripiše ljudem, ki so mu svetovali, da naj podpiše 7 letno pogodbo. Bilo mu je odsvetovano, kar pove v drugem delu tudi lastnik bullsov Reinsdorff.

Ko je Pippen leta 91 podpisal 7 letno pogodbo je bil za tiste čase to nadpovpečen denar.

Povprečna NBA plača je leta 1991 znašala $952,530

Pippen je bil takrat 16. v ligi po višini plače $2,770,000 .

Edini, ki je takrat izstopal je bil larry Bird, ki je imel $7,070,000 plače.

Nihče drug ni prišel niti blizu.

Jordan je imel 3.250.000 USD plače leta 91.

In nobeden ni mogel vedel, kaj se bo dejansko zgodilo pred sezono 96/97, ko so plače dobesedno poletele v nebo. Takrat se je začelo, prej so imeli najboljši igralci med 3 in 5 milijonov plače.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Vazelin ::

A ni Pippen broke?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

A ni Pippen broke?


Tega uradno ne vemo. Vemo pa to, da je v svoji 15 letni karieri zaslužil $107,892,430 oz. če preračunamo še inflacijo bi to danes znašalo $164,100,327.


Njemu je šlo najbolj v nos to, da je bil Kukoč bolje plačan od njega. tega ni mogel prebolet.

Sicer pa je Pippen imel tudi dobre sponzorske pogodbe, da revež ni bil na kruhu in vodi. Bil je eden tistih redkih srečnežev, da je med drugim imel tudi lepo pogodob z NIkom in vsaj 1 legendaren model superg.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Bi rekel da je Pippen broke... kako je že bilo omenjeno v tem dokumentarcu... v najboljših 7 letih je SKUPAJ dobil 18€... to je toliko kot do bi nek povprečen igralec, ki je malce preplačan, na eno sezono nowadays... ajd, upoštevat je še treba inflacijo... v vsakem primeru ne more imet veliko... glede na to, da je imel še 11 bratov in sester in poor starše in glede da omenijo, da je vse sprovidal... bi rekel, da je gladko broke... v zadnjič 20 pa verjetno tudi ni jedel doručak in se vozil s Cliotom letnik 1998...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Bi rekel da je Pippen broke... kako je že bilo omenjeno v tem dokumentarcu... v najboljših 7 letih je SKUPAJ dobil 18EUR... to je toliko kot do bi nek povprečen igralec, ki je malce preplačan, na eno sezono nowadays... ajd, upoštevat je še treba inflacijo... v vsakem primeru ne more imet veliko... glede na to, da je imel še 11 bratov in sester in poor starše in glede da omenijo, da je vse sprovidal... bi rekel, da je gladko broke... v zadnjič 20 pa verjetno tudi ni jedel doručak in se vozil s Cliotom letnik 1998...


Sej je kasneje vse nadoknadil. Sej sem ti napisal, da je samo s plačami zaslužil 108 milijonov. K tem znesku je potrebno prišteti še kar nekaj milijonov samo od pogodbe z NIKOM. Njegove superge so se zelo dobro prodajale. Imel je pa seveda še kakšno sponzorsko pogodbo razen NIKE-a.

Igralci so danes preplačani, da boli glava, vendar zato niso sami krivi, ker je pač NBA postala tako globalna.

Dragić, če bi igral v obdobju 90-95 bi imel mogoče 700 jurjev plače, v obdobju 96-00 pa verjento 2 milijona.

V današnjih časih je pokasiral 90,
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

2dark ::

Za tiste,ki ne veste. Jordan ima brata Larrya, ki mu je bil velik izziv in ga v začetku ni mogel premagati 1:1. Ko mu je to uspelo, je Jordan sam izjavil, da če lahko premaga Larrya, potem lahko vsakogar. larry je bil super hiter, vendar je bil precej nizek.


(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Aja ups, sem pisal po ogledu 1. dela... pozabil dal "Odgovori" in potem, ko sem to storil po ogledu 2. dela, si me vmes prehitel belidihur.

Tudi ta znesek ni ravno... sploh, ko je od njegove plače že 16 let... študiram pa... saj imajo ti NBA igralci tudi penzije... mislim, da že če igraš 3 leta, ti pripada nekaj... mi pa ne deluje, kot nek možakar, ki bi imel tihra, laborghinija, kilo kokaina v dnevni na mizi in v vsakem kotu eno Ukrajinko... je pa teh bivših zvezdnikov, ki so bankrupt tako malo morje... velikokrat jih fino nategnejo tudi razni finančni svetovalci...

hdx ::

108 mil + sponzorji ni velik znesek? Tudi če ga je razdelil celi družini, ima še vedno več kot dovolj. Njegovo premoženje je ocenjeno na 20 mil. Pokojnina je pa odvisna od števila odigranih sezon, dobijo pa jo ko dopolnijo 62 let.

Res da je Pippen sam kriv, da je podpisal 7 letno pogodbo, ampak bi lahko Jerry po 3 4 sezonah, ko je videl napredek Pippena pogodbo podaljšal in bi Pippen že naslednjo sezono dobil več denarja.

Samael ::

Saj vem, da so zaenkrat samo čenče, ampak v pomanjkanju drugih aktualnih novic:

NBA Trade Rumors: Rudy Gobert Could Form 'All-Euro Big Three' With Luka Doncic & Kristaps Porzingis In Dallas

Groot ::

Samael je izjavil:

Saj vem, da so zaenkrat samo čenče, ampak v pomanjkanju drugih aktualnih novic:

NBA Trade Rumors: Rudy Gobert Could Form 'All-Euro Big Three' With Luka Doncic & Kristaps Porzingis In Dallas


Stara novica in tudi že v precejšnji meri zanikana, Mitchell in Gobert sta se menda namreč pobotala (to domnevno nesoglasje je bilo tudi povod za govorice)

Samael ::

Ja, res je - sem šele po objavi videl, da je članek izpred skoraj dveh tednov. Po tem času so poročali tudi, da sta se možakarja slišala po telefonu, da odnosi še vedno niso povsem tam, da pa imata skupni cilj, bla bla ...
Saj, ena mnogih trač novic - linkal sem zgolj, ker bi bila sama ideja lahko zanimiva.

hdx ::

2dark ::

Če koga zanima, na spletu so se predčasno pojavile The Last dance episode 3 do 8.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Han ::

Ukradene z vodnim žigom in časovnicami urejevalnika...

Kodrnusa ::

Pogledal vceraj vse naenkrat. Zakon dokumentarec..

Kurzweil ::

V 78. letu je umrl Jerry Sloan, ki je bil kar 23 let (1988-2011) trener Utaha. Eden največji trenerjev v zgodovini lige NBA, še posebej pa zame, ko sem praktično bil celo življenje za Utah in sploh v letih, ko sem za njih najbolj navijal je bil tam seveda trener Sloan. RIP!

Sem pa pogledal tudi vseh 10 epizod dokumentarne serije "The Last Dance". Sicer je tu pa tam kaj zanimivega, ampak overall je zadeva pretty shite! Sploh sedaj, ko spremljam zgražanje od Horaca Granta naprej, torej Jordan je bil že tako svinja po naravi (seveda odličen košarkaš) in pol tega je izmišljotina oz. Jordanova pravljica in sedaj je tudi jasno, zakaj je Jordan od ESPNja že iz prve zahteval, da je po njegovo in ima on zadnjo besedo in komentar pri vsemu, celo Scott Burrell in Scottie Pippen sta omenila, da je tale dokumentarna serija bullshit in ima z realnostjo in resnico bolj malo skupnega. Škoda...

run2 ::

To ni bil dokumentarec, ampak osebna pripoved.

Kurzweil ::

run2 je izjavil:

To ni bil dokumentarec, ampak osebna pripoved.


Še bolj natančno, potvarjanje resnice...

glaš ::

zakaj tako slepo verjameš Pipenu in Grantu ? Meni njuna reakcija zelo diši po užaljenosti, Pipen ker je po svoji krivdi igral vrsto let za smešno nizek denar, ker je podpisal 7 letno pogodbo in Grant, ki so ga menjali v Orlado se mi zdi. Jaz tema dvema ne verjamem ravno veliko. Resnica je verjetno nekje vmes. Meni je bi dokumentarec super, me je ponesel nazaj v čas, ko smo spremljali dogajanje, na ta račun potrgali kar nekaj obročev hehe. Pri vsej zadevi me je še najbolj zmotilo tretiranje Jerrya Krausa. so ga bremenili, krivili za mnogo zadev a konec koncev je bil on tisti, ki je sestavil šampionsko ekipo. Dvakrat !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glaš ()

el_bahattee ::

Kurzweil je izjavil:

V 78. letu je umrl Jerry Sloan, ki je bil kar 23 let (1988-2011) trener Utaha. Eden največji trenerjev v zgodovini lige NBA, še posebej pa zame, ko sem praktično bil celo življenje za Utah in sploh v letih, ko sem za njih najbolj navijal je bil tam seveda trener Sloan. RIP!

Sem pa pogledal tudi vseh 10 epizod dokumentarne serije "The Last Dance". Sicer je tu pa tam kaj zanimivega, ampak overall je zadeva pretty shite! Sploh sedaj, ko spremljam zgražanje od Horaca Granta naprej, torej Jordan je bil že tako svinja po naravi (seveda odličen košarkaš) in pol tega je izmišljotina oz. Jordanova pravljica in sedaj je tudi jasno, zakaj je Jordan od ESPNja že iz prve zahteval, da je po njegovo in ima on zadnjo besedo in komentar pri vsemu, celo Scott Burrell in Scottie Pippen sta omenila, da je tale dokumentarna serija bullshit in ima z realnostjo in resnico bolj malo skupnega. Škoda...

Jerry Sloan je bil res legenda.

Glede serije se pa ne strinjam, serija se mi zdi super, nobena izmišljotina, saj so v njej nastopali praktično vsi akterji. Normalno, da ja MJ imel glavno besedo pri končni verziji, kdo pa naj bi imel - Steve Kerr? :D

Kar mi je serija pokazala pa je, kako dobra obramba se je igrala v Jordan eri. Dončič ne bi dosegel niti polovice današnje statistike, če bi igral takrat.

Poleg tega je bilo zanimivo videti, kaj vse se je dogajalo po koncu finala, npr. ko pride Malone čestitat Bullsom na njihov bus.
Come to my center, you enter the winter.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Saj pravim, je bilo fino pogledat in malce osvežit spomin na to, kar sem dejansko v veliki meri tudi gledal. Jasno, da je marsikdo bil užavljen okoli Jordana, sploh glede na njegov odnos in pristop, ampak vseeno sem mnenja, da ne bi smela tole biti neka monografija, ampak malce bolj objektivno pričevanje VSEH akterjev okrog njega in ne, da je Jordan praktično sam izbiral kaj mu je kul in kaj ne... Tudi Steve Kerra bi se lahko upoštevalo. Pač Jordan je bil kot karakter poden, njegov odnos je bil res poniževalen,... malodane, da so bili vsi okrog njega sužnji/hlapci... kdor ga ni upošteval in ubogal je pač bil odvržen kot smet, kdor pa je kimal in bil hlapec, pa je pač šel skozi. Jasno marsikaj od tega je potrebno, za to da se kaj doseže, ampak za vsako ceno biti žaljiv do drugih pa tudi ne gre skozi. Dosti je bilo govora tudi o tem, da je Jordan govoril o tem, kak so drugi špijuni in hinavci, dejansko pa je sam cmeril in tožaril naprimer prvo sezono, ko so v sobe od enega od igralcev vlekli kokain in to trobil okoli,... recimo tudi o tem govorim, ko mislim, da je lagal,... meni je bil ta dokumentarc povprečen, se je dalo pogledat, ampak nič posebnega... mimogrede, poglejte tudi The Carter Effect...

Obramba je bila bolj gozdarska ja... ampak tako kot Dončič ne bi dal toliko točk, tako tudi ostali takrat niso imeli takšnih povprečij kot danes... danes so igralci fizično močnejši in če bi se kriterij spremenil, bi isto lahko igrali tako gozdarsko igro... pa mislim, da ni fora basketa focanje in kazanje kdo je bolj hinavski pri delanju osebni napak in kdo bolj močno useka,... lepo prikažejo tudi v tem dokumentarcu, da je imel CHI več znanja, tehnike,... in so bili žrtev recimo Detroita, ki je igral knapovski basket,.. potem so tudi sami morali dati prestavo višje,... je pa treba vedet, da je takrat bilo tudi večje rivalstvo, več basketa in večja vzestoba klubom,... posledično borba... zdej pa se menjava klube kot gate... do playoffa je basket revialne narave... 95% igralcev za pol leta naprej ne veš kje bodo igrali,...

2dark ::

glaš je izjavil:

zakaj tako slepo verjameš Pipenu in Grantu ? Meni njuna reakcija zelo diši po užaljenosti, Pipen ker je po svoji krivdi igral vrsto let za smešno nizek denar, ker je podpisal 7 letno pogodbo in Grant, ki so ga menjali v Orlado se mi zdi. Jaz tema dvema ne verjamem ravno veliko. Resnica je verjetno nekje vmes.


Granta Bullsi niso trejdali, ker je po sezoni 93/94 postal prost igralec in podpisal za Orlando, ker mu škrtuh od lastnika Bullsov Reinsdorf ni želel ponudit dostojnega zneska za novo pogodbo.

Grant sicer ni bil uradno nikol superzvednik, venda ga ljubitelji NBA basketa iz 90-ih in fani Bukllsov iz tistega obdobja ¸prepoznajo. Model je bil eden izmed najboljših krilnih centov v 90-ih. Men osebno boljši od tako opevanega Rodmana, ki je bil loimitiran igralec, obrambo pa igral veliko z rokami, tako, da če kdo ne bi mogel igrat v današnji košarki je to Rodman. Grant je bil tudi zelo dober in zanesljiv strelec iz razdalje, zelo dober skakalec...

Podatek, da so bullsi v sezoni 93/94, ko se je Jordan upokojil dosegli 55 zmag, sezono prej 92/93 z Jordanom pa 57 zmag, v sezoni 94/95 pa so bili izjemno slabi, pove, kakšna kvaliteta je bil horace Grant.

Horace je , ko ga poslušamo v intervjujih izjemen govorec, preprost in mislim, da bi vsak mel Jordana poln kurac, če bi bila soigralca, če bi mu ta pred vsemi soigralci rekel, da si ne zasluži večerje, ker ni Ž"kao" dobro igral in treniral! Alo. Grant je bil vedno požrtvovaln, borben, na koncu je tudi boljši človek kot Jordan.

Jordan bi imel 0 naslovov NBA prvaka, če ne bi po takratni pravilih lahko NBA moštva podpisovala 7 letne pogodbe z NBA igralci in jih izkoriščale. To je kasneje NBA liga spremenila in skrajšala trajanje pogodbe in če ne bi imel v ekipi dvakrat res vrhunska krilna centra ( Grant in Rodman )..

94/95 so imeli Bullsi na poziciji krilnega centra Tonija Kukoča in gladko spušili proti orlandu. Horace je v tej seriji bil vrhunski in imel sladko maščevanje nad Jordanom.

Iz stališča atleticizma, razumevanja košarke je Jordan top, osebnostno je pa Jordan podn.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Nikola Jokić je spustil ventilčke! 8-O



Bi blo pa res zanimivo videt, kolk je imel kg, ko je bil na polno napihnjen in zdej... zgleda se je tip pripravil za nadaljevanje, ki bo 31. julija v Orlandu.

Se ga spomnim možakarja, ko je igral še v ABA ligi... ko je lepo razlagal, kak se mora odvadit pregreh... da v enem dnevi spije, če se prav spomnim, nekih 5-7 litrov Coca Cole in tistih 5-10 čokolad na dan... da roštilja in podobnega sploh ne omeni :))

Se spomenim na Trojanah, ko sem rekel par besed s sedanjim NBAjevcem... Jusufom Nurkićem, tip je v fucking 20 minutah pojedel nekje 5-6 onih velikih krofov :))

... Ali pa kak Alen Omić, ki je razlagal, da je od treningov tak zjeban, da mora spat minimalno 12 ur na dan...

O alkoholnih zgodbah slovenskih košarkašev, pa raje ne bi....

Če se vrnem Jokiću... in potem se človek vpraša, kako lahko tip glede na življenski slog, pride tako daleč... po drugi strani, pa imaš folk, ki več kot očistno nima takšnega talenta, živi zdravo, trenira na polno, pazi na vse,... pa igra tam za en povprečen klub v slovaški ligi, če...

Me firbec, kako bo zdej deloval Jokić... če mu seveda uspe obdržat tole, kar je vejretno težje, kot do tega pridet.

Me zanima, kako sta kaj z BMIjem naprimer Lowry in Zion te dni...

2dark ::

NEkaj podobnega je uspelo tudi marc Gasolu pred leti.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

FTad ::

Objavljen je urnik tekem za Dallas in Miami
https://www.24ur.com/sport/nba-je-razkr...

Dallas Mavericks
Houston Rockets (petek, 31. julij, ob 3. uri po slovenskem času)

Phoenix Suns (nedelja, 2. avgust, ob 3. uri po slovenskem času)

Sacramento Kings (torek, 4. avgust, ob 20.30 po slovenskem času)

LA Clippers (četrtek, 6. avgust, ob 0.30 po slovenskem času)

Milwaukee Bucks (sobota, 8. avgust, ob 2.30 po slovenskem času)

Utah Jazz (ponedeljek, 10. avgust, ob 3. uri po slovenskem času)

Portland Trail Blazers (torek, 11. avgust, ob 23. uri po slovenskem času)

Phoenix Suns (četrtek, 13. avgust, ura še ni določena)


Miami Heat
Denver Nuggets (sobota , 1. avgust, ob 19. uri po slovenskem času)

Toronto Raptors (ponedeljek, 3. avgust, ob 19.30 po slovenskem času)

Boston Celtics (torek, 4. avgust, ob 0.30 po slovenskem času)

Milwaukee Bucks (četrtek, 6. avgust, ob 22. uri po slovenskem času)

Phoenix Suns (sobota, 8. avgust, ob 1.30 po slovenskem času)

Indiana Pacers (ponedeljek, 10. avgust, ob 2. uri po slovenskem času)

Oklahoma City Thunder (sreda, 12. avgust, ob 2. uri po slovenskem času)

Indiana Pacers (petek, 13. avgust, ura še ni določena)


Kar se tice pa same organizacije, sem pa mnenja da je vodja NBA Adam Silver pri tem odlicen. Pravzaprav bi moral on biti predsednik USA. Odlocno je prekinil NBA, ko se je pojavila prva okuzba, ni tvegal dodatnih okuzb zaradi $$. V glavnem, imo je vse oddelal strokovno.

Samael ::

Willie Cauley-Stein se je odločil, da ga zaradi skorajšnega naraščaja ne bo z Dallasom v Orlando. Vsega skupaj ni igral prav dosti, prej zaradi smrti v družini, zdaj zaradi rojstva v družini. Je pa Dallas začasno sklenil pogodbo s Treyem Burkom, ki je lani že igral za ekipo, so se ga pa zatem odrekli tudi pri 76ersih.
Glede na to, da bodo manjkali Barea, Powell, WCS, Lee, Brunson ... tole z Burkom ni ravno neka znatna pridobitev in je ekipa v rotaciji še vedno precej zdesetkana.

dreta1 ::

NI NBS, ni teme, je pa EX NBA naš igralec ... Ki znova bleti!

Bravo Zoki!

dretn ::

Novo košarkarsko obdobje, nova realnost NBA-a na primeru Dallas Mavericks.

2dark ::

Tok k majo keša, nosijo pa navadne maske. Jaz bi si na njihovem mestu omislu malo jači model s filtrom, da se lažje diha.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

dreta1 ::



Gogi in Miami v Orlandu! Prvi trening in izjava

Vazelin ::

Butler in Dragon sta res bossa
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dretn ::

Ko Rubiu postane dolgčas!

WallSreet ::

Sicer ne želim biti pesimist saj si resnično želim nadaljevanja sezone vendar so nekaj ur nazaj v LA-ju ponovno uvedli lockdown. Tule še članek
https://www.latimes.com/california/stor...

Upam da se situacija izboljša do konca mesece. Treunto se bolj nagiban temu da bodo sezono preprosto končali. Upam da se motim.

Kurzweil ::

Westbrook ima Corono, glede na to, da ni v Orlandu Hardna, povsem mogoče, da jo ima tudi on... to je samo en kamenček v mozaiku, jaz imam že ves čas občutek, da tole ne bo šlo skozi, upam pa, da se motim...

Samael ::

Tule https://www.mavs.com/live/ naj bi predvajali dve eksibicijski tekmi Dallasa (odigrajo tri, ampak za tretjo s 76ers ne vem, če se je bo tudi dalo kje videti)

Dallas z Lakersi 7:00PM EST, 23 jul. -> ce sem prav izracunal je to pri nas ob 1h ponoci 24. julija
Dallas s Pacersi 4:00PM EST, 26 jul. -> ce sem prav izracunal je to pri nas ob 10h zvečer 26. julija


https://www.nba.com/article/2020/07/04/...
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Tole danes bo pa še fino za pogledat... je kje kak pameten stream?

zimzelenček ::

Kurzweil je izjavil:

Tole danes bo pa še fino za pogledat... je kje kak pameten stream?

https://berkah.today/NBA.php?artist=Dal......če je pameten, bomo pa še vidli...:)

mchaber ::

Na mavs.com bo zastonj stream :)
.

Samael ::

Tule ane :P

Samael je izjavil:

Tule https://www.mavs.com/live/ naj bi predvajali dve eksibicijski tekmi Dallasa...


Vidim, pa da je tudi na dobro znani http://nbastreams.xyz/schedules/
Samael != Samuel

Vazelin ::

še sladkih 40min

Samo prižgem in že takoj trica Dončiča:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kurzweil ::

Tipičen scrimmage... telovadba z rezultatom... edino kar se zdi fino je, da je Dallas sedaj razen Powella kompleten, pa da sta seveda Luka in Porz pozdravila svoje manjše tegobe s koleni, gležnji, hrbtom,... na koncu se zdi, da je gladko odločil tekmo Curry z metom za tri točke 6/6. Na kratko, samo da so vsi dobili priložnost, se malce "spihali", in da se nihče ni poškodoval... komaj čakam tisti začetek 30. julija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Kurzweil ::

Lepo gre Dončiču po prvem polčasu proti Indiani na tej rekreaciji (scrimmage)... po prvem polčasu:

14 točk, 10 skokov, 6 asistenc, 1 blok

Ali kot je dejal komentator... "this could be the first scrimmage bubble tripple-double"... da pa je zdej že dosegu "bubble-double"

... se zna pa mimogrede zgodit, da sploh ne bo igral, moram pa dodat še to, da če bi igral Domantas Sabonis, potem bi Dončič sigurno imel par skokov manj. Vseeno pa odlična igra, samo da pazi gležnje, drugo zaenkrat ni pomembno, je pa lepo videt, da je v strašni formi, pa četudi teh tekem ne gre 20% resno jemat...

Samael ::

Mimogrede, nocoj, mislim da ob pol treh ponoči, bo zadnja pripravljalna Dallasa s 76ersi.
Prenos na http://nbastreams.xyz/schedules/
Samael != Samuel

Samael ::

Ne pozabiti, da se nocoj začne zares. Dallas Mavericks vs Houston Rockets ob 3:00h ponoči.
Spremljali bomo najbrž, kot običajno, na http://nbastreams.xyz/schedules/ čeprav v tem momentu stan še ni updatana.
Samael != Samuel

Horas ::

Lebron pa že v vsem svojem sijaju v zadnjih sekundah ( ne dobesedno zato se ne kregat :D ) odločiln koš in serija lal - lac 2:2. bomo vidli kakšno je realno stanje ko se srečajo v končnici.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kurzweil ::

Zdej ne bom napisal, da ni tekme odločil Lebron, ker jo je... je pa ne bi, če ne bi LAC tako grdo pustil prostora oz. praktično niso zapirali prostora za skok, pa tudi zadnji napad ni bil najbolj pametno izpeljan s strani LAC... s strani Lakersom ni bilo nobenega pritiska, saj so praktično še de facto prvi v svoji skupini, drugače je za LAC, za njih je bila ta tekma precej bolj pomembna, saj lahko slednji še precej padejo iz tistega 2. mesta, ki ga trenutno držijo... 5., 6., in 7 v tej skupini, torej OKH, DAL in HOU imajo samo 4 zmage manj... s tem, da sta Denver in Utah za LAC samo 1 oz. 2 zmagi.

Je pa bolj kot LAL Rondo, včeraj manjkal LAC Montezl Harrell, da bi se LAC sploh lahko enakovredno kosal pod košem, manjkal je seveda tudi Lou Williams. Mislim, da sem navrgel dovolj objektivnih razlogov in izgovorov, da ne bi imeli razloga, da ne bi med LAC in LAL bila naslednja tekma(e) še bolj vroča (če se srečata vsi vemo kje) oz. LAC je lahko po tej tekmi povsem optimističen.

Dejansko če danes DAL premaga HOU, bodo lahko sanjali tudi o kakšnem mestu višje, da se izognejo LAL, LAC...

2dark ::

Horas je izjavil:

Lebron pa že v vsem svojem sijaju v zadnjih sekundah ( ne dobesedno zato se ne kregat :D ) odločiln koš in serija lal - lac 2:2. bomo vidli kakšno je realno stanje ko se srečajo v končnici.



Realno bodo lakersi počepnili.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Samael ::

Eric Gordon nocoj ne bo igral, kar je dosti ok za Dallas. Bo pa tole zanimivo, ker sta KP in Boban za glavo višja od kogar koli iz Rocketsov, ki igrajo "small ball", da le ne bodo za "naše" centre prehitri :)
Samael != Samuel
««
32 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155930 (34609) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196641 (93950) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641414 (37367) bambam20

Več podobnih tem