» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
33 / 45
»»

aborko ::

Malo mi je žal, da sem ponoči bedel in gledal Dallas. Bi rekel, da je za poraz kril Dončič, kljub trojnemu dvojčku. 8 izgubljenih žog, 1/9 za 3, 5/9 prosti meti. Ne vem zakaj posiljuje mete za 3, ko pa je imel neverjetne razpoložene soigralce. Če odštejemo Dončiča, je celotna ekipa metala trojke skoraj 50% (20/41). Zaključek tekme spet katastrofa, cel drugi polčas je Dallas vodil, ampak ko pride klutch time in je razlika manj kot 10 jih zmanjka, kot že večkrat,

2dark ::

Jaz sem spal.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Vazelin ::

Lepo je videti našega Dragona ponovno v elementu. Upam da jim letos rata dober rezultat.

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kurzweil ::

Sej ne vem, kdo je bolj nor... je to Walton, ki drži Bogdanoviča v igri, ali slednji, ki ima do podaljška met iz igre 0/14

drvo ::

Je pa pet sekund do konca zadel noro trojko. Drugač pa dobra igra Dončiča - izgubljene žoge.

2dark ::

Kaj to. Dallas trojke 9-41 22% , met iz igre 36% , 50 prostih metov, 61 skokov, 17 izgubljenih pa komaj zmagajo v podaljšku. Smhh...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Odlična tekma DAL in Dončiča z 34 točkami, 20 skoki in 12 asistencami, takšne številke je nazadnje dosegel Jabbar leta 1976. Pri teh številkah tudi 6 izgubljenih žog ni problem.

@drvo, ja Bogdanovič je na koncu zadel 1 trojko, torej met 1/15. :));((
Brez dvoma prvi krivec za poraz SAC!!!

aborko ::

Bogo, bogo je tole, razen Dončiča praktično ni igralca, ki ga bi lahko pohvalil. Trojke spet katastrofa 9/41, skok v obrambi smešen - samo gledajo žogo, da pade dol. Kleber podaja nazaj v svojo polovico, pa sploh ni pod pritiskom, kot da ne pozna pravil. Zgleda so se bolj malo naučili iz poraza proti Houstonu. Bomo videli kako bo čez 2 dni proti Clippersem, se bojim, da bo masaker, čeprav upam da ne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Kurzweil ::

Je pa dobro igral tudi Dragič, ko je Miami premagal Boston! Jutri pa MIL - MIA in DAL - LAC... LAC pa je izgubil danes ponoči proti PHO. No počasi bo začelo potajat vedno bolj zanimivo vse skupaj.

Kje je bil včeraj Seth Curry, nisem imel časa spremljat pred tekmo ničesar... ?

Gone ::

boleča noga, počival.

Kurzweil ::

Je pa zanimivo, da v tem bubblu, imata perfect score 3/3 zaenkrat samo Phoenix in Indiana.

Je pa lepo videt Nurkiča, ki je spet v polnem pogonu, upan da tokrat zdrži, kar se poškodb tiče.

Vazelin ::

Uf baby goat spet raztural8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zimonem ::

Tale bubble je glede prenosov prav gledljiv.

drvo ::

Kaj Brunson je izpadel iz enačb ali je poškodovan?Ali so se mu zahvalili? Nisem spremljal situacije.

GupeM ::

Poškodovan je. Če se ne motim, ima poškodovano ramo.

Kurzweil ::

Jalen Brunson si je na zadnji tekmi pred korono (proti Atlanti) poškodoval roko in šel na operacijo... vrnil bi se naj na začetku naslednje sezone, ko bo v ekipi tudi Powell, takšno so bili plani še pred korono, glede na to, da se je/bo sezona očitno še razvlekla, pa bosta verjetno res oba nared za začetek naslednje sezone.

Bom pa danes naredil cut glede ogleda tekem, saj sta prvi dve tekmi šrot... MEM - UTA in PHI - WAS... itak pa sta en dan kasneje na meniju tekmi DAL in MIA...

Kurzweil ::

Glede na to, da ne igrata Dragič in Butler proti MIL, je tole vodstvo ob polčasu s +17 naravnost odlično, upam da zdržijo do konca tekme! Je pa res, da MIA po prvem polčasu res lepo leti (npr. trojke 13/24)

Če danes DAL premaga LAC, mislim, da na 2. mestu DEN zamenja LAC... kar pomeni, da če bi tako držalo do konca tega bubbla, in če DAL ne bi napredoval še kakšno mesto višje, bi se DAL seveda izognil LAC v prvem krogu play offa...

Vidim pa, da je po obupni tekmi Bogdanoviča proti DAL, ko je imel met 1/15, danes odigral povsem drugo tekmo s 35 točkami, 4 skoki in 3 podajami za zmago s +15 proti Pelikanom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

MoveOut ::

NBA Awards Finalists:

MVP:
Antetokounmpo
Harden
James

MIP:
Adebayo
Doncic
Ingram

6th Man:
Harrell
Schröder
Williams

ROY:
Morant
Nunn
Williamson

DPOY:
Antetokounmpo
Davis
Gobert

COY:
Budenholzer
Donovan
Nurse

Moji picki so Antetokounmpo, Adebayo, Schroder, Morant, Antetokounmpo, Donovan (verjetno ne bo, bi si pa zaslužil glede na to, da je pripeljal Oklahomo do končnice na zahodu).

Zanimivo, da se za nagrado 6th igralca potegujeta kar dva iz Clippersov. Mislim, da bi si Dragić bolj zasluzil mesto namesto enega izmed njiju.

Sem pa presenecen, da je v izboru MiP tudi Doncic, glede na to, da je bil se lani rookie. Dejansko ima tudi sanse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MoveOut ()

Kurzweil ::

Sem imel na drugem screenu od prve tekme naprej nastavljen NBA... potem pa me proti koncu tekme LAL-IND nese... vidim pa danes statistiko Luke in zmago DAL nad MIL... pa spet neverjetna statistika Luke, zgleda ima poba še vedno nekaj na zalogi. Dejansko je tip letvico postavil tako visoko, da ko bom enkrat videl tekmo s povprečno statistiko, in če je ne bom gledal, si bom verjetno misil, da se je po prvi četrtini poškodoval. Neverjeten je res! Včeraj je bilo par potez res... poetry in motion!



Phoenix pa še naprej ostaja edini neporažen v bubblu, tokrat zmaga nad MIA, ki igra še vedno brez Dragiča in Butlerja.

Glede nominacij in teh nagrad za najboljše igralce pa se mi zdi, da ne bi bilo nič narobe, če bi bil Luka v konkurenci za najboljšega igralca sezone in ne za most improved igralca, pa ne da sem pod vplivom današnje tekmel, ampak pogled na statistiko jasno kaže na to!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

hunter01 ::

Menim, da bi Luka zagotovo bil med MVP, če bi bil Dallas še malo bolj prepričljiv. Tako da drugo leto ;)

Kurzweil ::

Tudi jaz pričakujem, da drugo leto pa res, če seveda ne bo kakšne smole s poškodbami... isto če uspe Dallasu pripeljat še kakšnega all-star igralca, mu bo seveda vso povprečje padlo, ker se bo seveda vse porazdelilo, zato je seveda fino, da je šel v average ekipo, da se prve sezone naigra in popolnoma asimilira, tudi Trae Young se bo lepo razvil v Atlanti, kjer ni pod nekih pritiskom in kjer ima polno minutažo. Kdorkoli od te dvojice bi začel keriero v neke top contenderju in resnem sistemu in ekipi, bi mogoče bil precej bolj povprečen tako sedaj, kot v nadaljevanju kariere. Bo pa počasi Lebron tudi začel pešat in se bo vedno bolj približeval penziji.

Bo pa zanimivo drugo leto videt zahod, ko bo ponovno "v igri" še Golden State, kar seveda pomeni, da bo Dallas imel še toliko večji problem, tudi za vso preostalo ligo bo zanimivo videt, ko bo Broolyn, ki že sedaj igra solidno, dobil nazaj v roster Duranta in Irvinga,... drugo leto bo dejansko brutal!

Sem pa ravno prej opazil, da je Nunn od Miamija, prvi undrafted player v zgodovini lige, ki mu je uspelo v prvi sezoni doseči +1000 točk, zato se mi zdi, da je poleg Moranta edini resen kandidat za ROY... Zion je preprosto odigral premalo tekem!

hunter01 ::

Kljub temu, da se mi zdi Zion odličen in če bo brez poškodb bo v prihodnjih sezonah zagotovo redno all stars igralec, ga jaz sploh ne bi med top 3 uvrstil. Enostavno ni pošteno do drugih. Odigral je le 23 tekem, torej samo dobro četrtino.

2dark ::

Zion se bo moral se dokazat glede vzdrzljivosti. Ce bo non stop pocival potem vse skupaj nima smisla
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Kurzweil ::

Kakorkoli obračamo.... če ne spravi dol 20-30kg ne bo iz vsega skupaj nič... in bo lahko čez par let maskota za Kentucky Fried Chicken... bi ga pa bilo škoda, če zanemarimo ves ta hype okrog njega, je dečko na mesto, lepo vzgojen in priden poba. Ko bo dec enkrat priletel v prodoru na nogo kakšnemu obrambnemu igralcu oz. po tem ko bo pristajal na tla... mu bo pod to težko obrnilo gleženj za 180 stopinj, al pa koleno za 90 stopinj... čuje se grdo, ampak tega je bilo že res preveč videnega...

2dark ::

Shaq je v najboljsih letih imel in to leta 1996 imel 148 kg ! Pa ga to ni oviralo pri uspesni karieri. Vprasanje kaj lahko da zion dol, ker je njegovo telo iz misic. Ce ga pogledamo brez majice ne vidimo veliko podkozne mascobe.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

Js nekak ne bi primerjal Shaqa in Ziona... prvi je večino kariere oz. akcij igral stoično, razen seveda na začetku, ko še ni bil tako "močan"... povsem drugo so "nebeški" skoki Ziona, če je kaj problem, se mi zdi, da je to nabijanje raznih gležnjev/kolen/kolkov/hrbtenice, ko bo nabijal v tla pri takšni višini in teži... če bi imel Shaq toliko odriva oz. igral takšno košarko, pri takšni teži, višini skoka in eksplozivnosti, bi verjetno imel tudi pol krajšo kariero. Je pa Shaq izjema in eden zelo zelo redkih, ki je uspešno igral tako dobro in tako dolgo, ampak kot rečeno, on je praktično večino opravil brez večjih nabijanj telesa pod svojo težo in višino skoka. Podobno kot v Evropi Sofoklis Schortsanitis. To so izjeme... Zion glede na težave do sedaj, kaže da ni eden od njih...

Smurf ::

Shaq je bil genetski frik kar se tice vzdrzljivosti telesa. Pomoje ni smiselno primerjati.

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Js nekak ne bi primerjal Shaqa in Ziona... prvi je večino kariere oz. akcij igral stoično, razen seveda na začetku, ko še ni bil tako "močan"... povsem drugo so "nebeški" skoki Ziona, če je kaj problem, se mi zdi, da je to nabijanje raznih gležnjev/kolen/kolkov/hrbtenice, ko bo nabijal v tla pri takšni višini in teži... če bi imel Shaq toliko odriva oz. igral takšno košarko, pri takšni teži, višini skoka in eksplozivnosti, bi verjetno imel tudi pol krajšo kariero. Je pa Shaq izjema in eden zelo zelo redkih, ki je uspešno igral tako dobro in tako dolgo, ampak kot rečeno, on je praktično večino opravil brez večjih nabijanj telesa pod svojo težo in višino skoka. Podobno kot v Evropi Sofoklis Schortsanitis. To so izjeme... Zion glede na težave do sedaj, kaže da ni eden od njih...


Men se zdi bolj rpoblem ta njegova obutev. On rabi superge za centre, nosi pa take za beke-visoka krila. Tiste drekaste westbrokove so sam za smeti in ne za njegovo kilažo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kurzweil ::

hunter01 je izjavil:

Kljub temu, da se mi zdi Zion odličen in če bo brez poškodb bo v prihodnjih sezonah zagotovo redno all stars igralec, ga jaz sploh ne bi med top 3 uvrstil. Enostavno ni pošteno do drugih. Odigral je le 23 tekem, torej samo dobro četrtino.


Se strinjam sicer... me pa čist iz radovednosti zanima, koga bi vi dal namesto Ziona med 3 kandidate za ROY?

RJ Barrett? Coby White?

Kurzweil ::

... je pa zanimivo tole:

Samael ::

Jah, v bistvu, malo v šali, malce zares, ima prav.
Devonte bi si vsekakor zaslužil biti na most improved player listi, medtem ko je imel Luka že kot rookie povprečje 21/8/6 in s svojo igro prepričal v svojo kakovost tudi največje dvomljivce :P
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Okapi ::

Kurzweil je izjavil:

igral stoično, .

:D

Horas ::

Vazelin je izjavil:

Uf, je kdo vedel za tole?;((;((
https://siol.net/sportal/kosarka/trenut...


grozno!! nism pogledu posnetka ker sem že sam ob branju ratal cel trd in me začelo tresit.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

hunter01 ::

Dallas zmagal proti Utahu.

Utah ima še 1 tekmo do konca, Dallas in OKC po 2.
Če Utah zgubi še zadnjo tekmo in Dallas obe zmaga, jih prehiti.
Če OKC zgubi obe bodo na istem kot Utah in posledično Dallas ob 2h zmagah pred njimi :)

Torej je teoretično še možno dobiti par Dallas - Houston.
Sem kaj spregledal oz. narobe kalkuliral?

aborko ::

Sem kaj spregledal oz. narobe kalkuliral?

Ja, da so lahko Clippersi tudi tretji, če izgubijo proti Denverju in/ali Oklahomi in Denver zmaga Lakerse in/ali Raptorse. Tako lahko Dallas naleti na CLipperse, čeprav bodo prehiteli Utah.

Kurzweil ::

Jaz sem včeraj mislil, da bo neka scrimmage tekma... itak ne bo igral Dončič, Porzingis in DFS... razlika je bila 20 točk, in sem seveda raje šel gledat film. Potem pa zjutraj vidim, da so zmagali...

Nekaj mi je prav debilno že lep čas... gledam folk (kar še niti ni tak problem)... predvsem pa razne novičarske strani in FB strani, ki že lep čas govorijo o tem, kako bo DAL de facto dobil LAC... pa sem hotel to že večkrat omenit, pa sem v gužvi in precej offline zadnje čase mislil, da mogoče jaz ne vem kakšnega pravila... se pa niti ne morem odločit, koga bi bilo bolje videt, da je v prvem paru z DAL... vem da LAC ne, med HOU in DEN pa ni neke razlike,... s HOU bi se verjetno šlo, kdo da več toćk, s tem, da bi lahko ob slabšem metu HOU, imel precej prednosti DAL pri višini... DEN pa igra malce boljše obrambo, ampak nima pa tako strašnega napada, čeprav so zadnje čase kar v formi in tale tandem Porter-Jokič je kar nevaren... tudi Jamal Murray se je po hitrem postopku vrnil... se mi zdi, da bi vendarle bil DEN najboljša izbira? Kaj vi mislite? Edino kar nočem slišat je... če hočeš postati prvak, moraš tako vse premagat... to mislim, da za to sezono za Dallas še ne velja...

keba ::

Se strinjam, bi morali narediti vse da se izognejo LACom, če hočejo imeti vsaj minimalne možnosti da se prebijejo naprej čez prvo rundo.

Kurzweil ::

Danes ponoči bo zelo zanimiva tekma med DAL in POR, če bo seveda DAL igral v polni postavi, ampak glede na vse okoliščine bi morali biti tako.

Portland ima v bubblu score 4/2, izgubil je proti Clippersom in Bostonu. Na zadnji tekmi je Lillard že 5. to sezono presegel 50+ točk, zdi se, da je Carmelo v formi, kot že dolgo ne, Nurkič se je pravtako vrnil v velikem slogu... bi bilo zanimivo videt, da bi igral še Hassan Whiteside, da bi bil nek clash giantov Marjanovič/Porzingis - Nurkič/Whiteside... CJ McCollum je seveda zelo soliden šuter... tudi ekipa nudi dober support... najbolj pomembno pa je, da se Dallas lahko še vedno bori za višje mesto... Portland pa se bori, da sploh pride v playoff... upam, da mi znese nekak, tekma se začne danes ob 0:30 po našem času!

kixs ::

Bo kdo prenasal? Vceraj sem gledal tekmno na nekem HRT kanalu. Mi je slo kar malo na zivce, ker samo dva komentatorja slisis kot da bi golf komentirala...

Kurzweil ::

Ne vem katerega ponudnika imaš.... pred kratkim vsaj za Siol vem, da se nam je pojavil Arena Sport Slovenija 1&2... na prvem programu je veliko NBAja... če pa ne boš nikjer našel na TV, pa imaš el classico, kar se streamov tiče , inštaliraj pa še enega od AdBlockerjev, če ga seveda še nimaš.

Evo, dodajam še tole, če bo danes kdo zmeden glede možnih razpletov v zahodni konferenci...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Uizi ::

https://sportsurge.net/#/groups/0

Tukaj imate vse tekme,dirke itd. Lp

kixs ::

Trenutno sem na dopustu na HR... sicer je tudi internet linija dobra... ce bom se ob 0:30 pokonci, seveda :lol:

Kurzweil ::

... pa me je zmanjkalo kakšne pol ure pred tekmo, glede na vse prebrano in videno, vidim, da to niti ni tako slabo... pa tudi zjutraj sem bil opravilno sposoben... sem že pozabil oz. se ne spomnim zakaj ne igra Michael Kidd-Gilchrist, ki je očitno edini pri Dallasu, ki je sposoben igrat proper obrambo. Pa recimo, da se šparajo za playoff :))

Šele včeraj sem si dejansko čas vzel, da sem počekiral, kako deluje tale play-in... torej 8. ekipa mora zmagati 1 tekmo, izzivalec na 9 mestu, pa mora zmagati 2 tekmi, če želi v playoff... anyhow, nekako se mi zdi, da bo na koncu to Portland, ki zna biti precej neugoden tudi za Lakerse, ne pozabimo lani je taista ekipa prišla tudi do finala na vzhodi in to brez Nurkića.

Kurzweil ::

Phoenix edini v bubblu zmagal vseh 8 tekem, a playoffa ne bo videl, bi jim človek že skoraj da privoščil...

.....

Evo, da vidim vaše mnenje glede Dallasa in Miamija...

1. Koliko mislite, da bo score med Dallasom in Clippersi? se najde celo kdo tako optimističen, ki je mnenja, da gre celo Dallas naprej?!

2. Do kam se vam zdi, da bo letos prišel Miami?

3. Kdo bo po vašem realno osvojil naslov?

4. Kdo bo največje razočaranje playoffa?

Gagarin ::

1) 0:4 ali 1:4
2) finale vzhoda
3) Clippersi
4) Lakersi

Neracionalno upam da se pri 1 in 3 motim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

Kurzweil ::

Evo, dodam še 5. Kdo bo največje presenečenje playoffa, torej

1. Koliko mislite, da bo score med Dallasom in Clippersi? se najde celo kdo tako optimističen, ki je mnenja, da gre celo Dallas naprej?!

2. Do kam se vam zdi, da bo letos prišel Miami?

3. Kdo bo po vašem realno osvojil naslov?

4. Kdo bo največje razočaranje playoffa?

5. Kdo bo največje presenečenje playoffa

keba ::

1) 0:4 ali 1:4
2) 2 krog
3) Toronto
4) Lakersi
5) Portland

Gagarin ::

Če bo Toronto prvak bi bilo to po moje največje presenečenje playoffa. Portland mene ne prepriča.

Horas ::

dajte no dallas bo popušil čisto na celi črti. ni sans da kako zmaga prot lac.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd
««
33 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154780 (33459) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195665 (92974) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641151 (37104) bambam20

Več podobnih tem