» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
25 / 45
»»

oo7 ::

Žalostno :(

Scaramouche ::

Še ena hči, poročajo! Groza, čista groza!

Outcast ::

Uf tole pa je šok....res grdo:(

Mato989 ::

Tmz: #BREAKING: Kobe's daughter Gianna Maria was also on board the helicopter and died in the crash https://t.co/1n7U8bvqhI
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ganon ::

Tista, ki je bila zadnjič z njim na tekmi. Košarkarica. :8)

Samael ::

Ganon je izjavil:

Tista, ki je bila zadnjič z njim na tekmi. Košarkarica. :8)



Outcast ::

Res žalostno...:(

IL_DIAVOLO ::

Ma ne no :|

Horas ::

zanimivost!

helič je bil letnik91. kobe pa multimilijonar! bi ja lahk na vsakih 10let menju heliča. zaradi okvare se je vžgal motor.

Kurzweil ::

Nikdar nisem bil fan Bryanta... isto ne Jordana... kar pa ne pomeni, da nista bila seveda zvezde v pravem pomenu besede. Sem bil res zelo presenečen, situacija je še toliko hujša, ko vidiš, da je poleg umrla 13 letna hčerka, za ostalih 7 pa niti ne vem, ker nihče niti ne omenja oz. še nisem nikjer zasledil. Naj počiva(jo) v miru.

Danes pa Dallas čaka THE match proti Oklahomi, ki je v zadnjem obdobju zelo nevarna in je trenutno največji konekurent Dallasu (imajo ob 2 porazih več, tudi isto število zmag). Sicer bi zelo težko, ampak upam, da tole danes dobijo.

Miami pa bo verjetno danes doma relativno z lahkoto premagal Orlando, če bodo vsaj približno kompletni.

VaeVictis ::

Malce v spomin Kobe-ju.








Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

s1m0n ::

helič je bil letnik91. kobe pa multimilijonar! bi ja lahk na vsakih 10let menju heliča. zaradi okvare se je vžgal motor.


V aviaciji to sploh ni starost!
O kakšni okvari je tule govora? A oba motorja sta se "vžgala" ?
Slaba vidljivost + pritisk s strani potnikov, da prihod na igrišče ne sme bit z zakasnitvijo. Po moje CFIT (Controlled Flight Into Terrain)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

IL_DIAVOLO ::

Srce se mi trga, ko gledam slike in clipe doncica, kobeja in ta male sigh sigh...

ripmork ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Scaramouche ::

Čas je za nov logo!

FormerUser ::

ripmork je izjavil:

@Hipatija
https://twitter.com/maddoxrules/status/...



Zakaj so sedaj o tem spregovorili? Zato ker je tudi to del njegove zapuščine. Geslo, ki ga zagovarjam, ne o mrtvih vse dobro ampak o mrtvih po resnici.

Mato989 ::

Nepomembne zapuščine, glede na to da kao posiljena sploh ni upala pričat... torej tip je bil nedolžen, case closed!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PH03N1X ()

tony1 ::

Če znaš pisati, še ne pomeni, da nisi nepismen.

Človek je podpisal poravnavo (tj. odprl tošl na široko), katere bistven del je bil nepranje umazanega perila v javnosti, del poravnave pa je bilo tudi, da se opraviči na sodišču. Opravičilo je tam prebral njegov odvetnik.

Skratka, kriv je ko kamenik.

Mato989 ::

tony1 je izjavil:

Če znaš pisati, še ne pomeni, da nisi nepismen.

Človek je podpisal poravnavo (tj. odprl tošl na široko), katere bistven del je bil nepranje umazanega perila v javnosti, del poravnave pa je bilo tudi, da se opraviči na sodišču. Opravičilo je tam prebral njegov odvetnik.

Skratka, kriv je ko kamenik.


Ali pa je plačal poravnavo ker je hotel zadevo čimprej zaključit da ga ne moti pri drugih opravilih... To da je podpisal poravnavo ne pomeni da bi bil drugače obsojen, niti ne pomeni da je obsojen ampak samo da je začel zadevo čimprej zaključit!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tony1 ::

Prav gotovo. Prepričalo me je, da si ti tako gotov o tej stvari.

Tip je kriv kot Trump.

Duhec ::

Res žalostno glede nesrečne in prehitre smrti Kobeja, hčerke in vseh ostalih.

Ponoči ob 2:00 težka tekma Dallasa z Oklahoma City Thunder, ki zadnjih 5 tekem ne pozna poraza.
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

Kurzweil ::

Dober "game day" za naša igralca...

Miami je pričakovano premagal Orlando... Dragič 14 točk in 5 podaj... Bam Adebayo pa trojni dvojček 20/10/10.

Še bolj pomembna pa je bila zmaga Dallasa proti Oklahomi v gosteh, si nisem mislil, da bo šlo relativno gladko... Dončič 29 točk, 11 skokov in 5 podaj... zelo solidne trojke 5/12, predvsem tista serija, kjer je praktično v eni seriji zadel vse trojke... po nekem obdobju, ko je že kazalo, da je vidno izboljšal proste mete, pa je tokrat spet metal slabo 4/7, nekako upam na dan, ko bo Dončič spravil proste mete na stopnjo tistih pravih branilcev, torej nekje med 85-90%. Zelo mi je všeč, da Luka ni na tej tekmi izgubil niti ene žoge!

Čaka pa Miami že danes, tekma za vrh z Bostonom na Floridi.... Dallas pa gosti Phoenix, kjer je zmaga praktično nujna, ki pa seveda nikakor ni samoumevna.

Vidim pa, da je tekma med Lakersi in Clippersi prestavljena... niti nisem preverjal zakaj, ampak verjetno ni dvoma, da zaradi tragične smrti Bryanta, njegove hčerke in še 7 potnikov!

FTad ::

Kurzweil je izjavil:

Dober "game day" za naša igralca...

Miami je pričakovano premagal Orlando... Dragič 14 točk in 5 podaj... Bam Adebayo pa trojni dvojček 20/10/10.

Še bolj pomembna pa je bila zmaga Dallasa proti Oklahomi v gosteh, si nisem mislil, da bo šlo relativno gladko... Dončič 29 točk, 11 skokov in 5 podaj... zelo solidne trojke 5/12, predvsem tista serija, kjer je praktično v eni seriji zadel vse trojke... po nekem obdobju, ko je že kazalo, da je vidno izboljšal proste mete, pa je tokrat spet metal slabo 4/7, nekako upam na dan, ko bo Dončič spravil proste mete na stopnjo tistih pravih branilcev, torej nekje med 85-90%. Zelo mi je všeč, da Luka ni na tej tekmi izgubil niti ene žoge!

Čaka pa Miami že danes, tekma za vrh z Bostonom na Floridi.... Dallas pa gosti Phoenix, kjer je zmaga praktično nujna, ki pa seveda nikakor ni samoumevna.

Vidim pa, da je tekma med Lakersi in Clippersi prestavljena... niti nisem preverjal zakaj, ampak verjetno ni dvoma, da zaradi tragične smrti Bryanta, njegove hčerke in še 7 potnikov!


Ja, se strinjam. Sploh, ko je v soboto minuto in pol pred koncem grdo izgubil zogo proti Utahu, ko bi nujno morali zadeti kos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

hunter01 ::

Še najbolj nor rezultat mi je Utah : Houston.

Houston je v gosteh brez ključnih igralcev (Capela, Harden, Westbrook) relativno gladko premagal Utah, ki je bil v seriji 19/21 zmag na zadnjih tekmah.
Že kvota na stavnicah je bila 9 na Houston in 1.07 na Utah! :)

buttcrack ::

če se je pa gordonu odtrgalo

IL_DIAVOLO ::

Lebron, ima da osvojis ta prstan in ga posvetiš Bryantu.

Scaramouche ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lebron, ima da osvojis ta prstan in ga posvetiš Bryantu.


Kawhi je rojen v LA in igra tam, lahko tudi on!

val46 ::

Luka se je pa po slovensko z njim pogovarjal pred kakim mesecom, tako da zarad mene, lahko tudi luka to naredi ;) Sicer pa, počivaj v miru Kobe...

IL_DIAVOLO ::

Poudarek na Lakersi...sem mislil, da je to samoumevno. Guess not

Sploh si pa ne predstavljam, da bi tako hladen človek kot je leonard, imel kakšen čustven govor.

Zgodovina sprememb…

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lebron, ima da osvojis ta prstan in ga posvetiš Bryantu.


V pravljici. Prstan, če bo kdo osvojil iz Los Angelesa bo to Kawhi.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Poudarek na Lakersi...sem mislil, da je to samoumevno. Guess not



Samoumnevno je to, da je Kawhi zdaj glavni v Los Angelesu in da 35 letni iztrošen Lebron bo do konca kariere ( se rpavi naslednjih 5-6 sezon NBA finala gledal po TV-ju ali pa iz prvih sedežev v Staples Centru.

Scaramouche je izjavil:


Kawhi je rojen v LA in igra tam, lahko tudi on!


Kawhi je edini v LA-ju, ki dejansko s Clipersi lahko osvoji naslov. vse ostalo so blodnje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Horas ()

IL_DIAVOLO ::

Govorim o tem, kdo bi bil najprimernejši za počastitev Kobeja, kaj pa ti bluziš pa ne vem.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Govorim o tem, kdo bi bil najprimernejši za počastitev Kobeja, kaj pa ti bluziš pa ne vem.


Dobro, da bo samo ostalo na tvojih blodnjah. Lebron je zadnji, ki b lahko počastil Kobeja. Kobe ni rabu ob sebi še 2 superzvezdnika, da je osvajal naslove.

IL_DIAVOLO ::

Lol, kaki bedak. Saj tudi sam ne maram lebrona, ampak kobejeva smrt spremeni vse. Sploh pa sta bila velika prijatelja.

Scaramouche ::

Kawhi resno ni emocionalen in razumem da bi Lebron bil bolj,samo ko se bo naslov osvojil, ne bodo več tako žalostni in ne bodo jokali, samo posvetilo bodo dali...

Mato989 ::

2dark je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Govorim o tem, kdo bi bil najprimernejši za počastitev Kobeja, kaj pa ti bluziš pa ne vem.


Dobro, da bo samo ostalo na tvojih blodnjah. Lebron je zadnji, ki b lahko počastil Kobeja. Kobe ni rabu ob sebi še 2 superzvezdnika, da je osvajal naslove.


Maš prav ja... O'Neal je namreč bil amater ki ga je Kobe carryal =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lol, kaki bedak. Saj tudi sam ne maram lebrona, ampak kobejeva smrt spremeni vse.


Ja. Najbolje, da prenehaš gledat NBA. Kobeju v spomin.

IL_DIAVOLO ::

Saj res nimam volje gledat :|

Ganon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lebron, ima da osvojis ta prstan in ga posvetiš Bryantu.


Nikoli.

2dark ::

Ganon je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lebron, ima da osvojis ta prstan in ga posvetiš Bryantu.


Nikoli.


Če bi model prišel v ligo pri normalnih 21-ih, potem bi imel celo šanse. Tako pa hvala bogu nima več kvalitetnih nog. Drugače bi o tej leseni steroidni gori mišic še danes brali hvalospeve, kako je to top igralec.

Horas ::

2dark je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Govorim o tem, kdo bi bil najprimernejši za počastitev Kobeja, kaj pa ti bluziš pa ne vem.


Dobro, da bo samo ostalo na tvojih blodnjah. Lebron je zadnji, ki b lahko počastil Kobeja. Kobe ni rabu ob sebi še 2 superzvezdnika, da je osvajal naslove.


da ni rabu?? pa ti veš da je kobe grozil z odhodom če mu ne pripeljejo okrepitev? odom,gasol,...

dej se mal umir kr samebedarije govoriš

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Govorim o tem, kdo bi bil najprimernejši za počastitev Kobeja, kaj pa ti bluziš pa ne vem.


Dobro, da bo samo ostalo na tvojih blodnjah. Lebron je zadnji, ki b lahko počastil Kobeja. Kobe ni rabu ob sebi še 2 superzvezdnika, da je osvajal naslove.


da ni rabu?? pa ti veš da je kobe grozil z odhodom če mu ne pripeljejo okrepitev? dobesedno jokal je!

dej se mal umir kr samebedarije govoriš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

2dark ::

Horas je izjavil:



da ni rabu?? pa ti veš da je kobe grozil z odhodom če mu ne pripeljejo okrepitev? odom,gasol,...

dej se mal umir kr samebedarije govoriš



Ti boš mene podučeval o KObeju. Tipa sem spremljal od prihoda v ligo. Ne se tle repenčit. Dobr, da maš internet, da si lohk kaj prebereš.

Ni on jokal po medijih kot tista leflopova piškica, da nima soigralcev.

hamez66 ::

Dallas močno izgubil. Na tekmi smo lahko videli tudi reklamni pano "I feel Slovenia". Visok poraz + žalovanje za Kobejem = "I feel Slovenia" ?

Kurzweil ::

Danes ponoči nisem mogel gledat... kaj hudiča je počel Dallas, da ga je Phoenix nabil za skoraj 30 točk ?

Naslednja tekma Dallasa pa šele konec tedna proti Houstonu v gosteh, joj kak bi bilo fino, ko ne bi igrali Westbrook, Harden in Capela, kot zadnjič proti Utahu, ko so sicer zmagali po tem, ko je imel Utah serijo 19/21.

IL_DIAVOLO ::

Tezko se je fokusirat po tej tragediji. Ce je bil doncic se ta pravi prejšnjo tekmo, je zdaj to prišlo za njim. Seveda, kako ne bi.

Imejte malo razumevanja in potrpljenja.

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

Danes ponoči nisem mogel gledat... kaj hudiča je počel Dallas, da ga je Phoenix nabil za skoraj 30 točk ?

Naslednja tekma Dallasa pa šele konec tedna proti Houstonu v gosteh, joj kak bi bilo fino, ko ne bi igrali Westbrook, Harden in Capela, kot zadnjič proti Utahu, ko so sicer zmagali po tem, ko je imel Utah serijo 19/21.


Kako je fino ko privoscis nesreco... Raje upaj da bodo vsi in zmaga dallas ker so tako dobri kot pa da privoscis da najboljsi manjkajo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Danes ponoči nisem mogel gledat... kaj hudiča je počel Dallas, da ga je Phoenix nabil za skoraj 30 točk ?


Niso igrali obrambe, sunsi so jih porejpal pod košem. To, da je Dallas prejel 48 točk v tretji četrtini ti vse pove. Enostavno so igrali iso 1 na 1. Sunsi pa timsko. Pa Ayton jih je rejpal pod košem.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tezko se je fokusirat po tej tragediji. Ce je bil doncic se ta pravi prejšnjo tekmo, je zdaj to prišlo za njim. Seveda, kako ne bi.

Imejte malo razumevanja in potrpljenja.


Najbolje, da sedaj za 24 mesecev prekinejo delovanje v NBA ligi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Horas ::

2dark je izjavil:

Horas je izjavil:



da ni rabu?? pa ti veš da je kobe grozil z odhodom če mu ne pripeljejo okrepitev? odom,gasol,...

dej se mal umir kr samebedarije govoriš



Ti boš mene podučeval o KObeju. Tipa sem spremljal od prihoda v ligo. Ne se tle repenčit. Dobr, da maš internet, da si lohk kaj prebereš.

Ni on jokal po medijih kot tista leflopova piškica, da nima soigralcev.


ampak leflopova piškica ga je prehitela na all time score listi. morda bo celo all time first. očitno si že pozabil kaj je bilo v letih 2004-2007 ko je grozil z odhodom. saj ni nič takega. samo ne bom dovolil da vidite samo lebrona v tem. tudi garnett je grozil in potem odšel. wade je dobil oneala. in tako naprej

Vazelin ::

Ajde, bilo je žalovanje samo sedaj je res že malce izven meja. Neko upokojevanje številke 24. pri Dallasu, potem nekateri bi radi spremembo logota...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Kurzweil ::

Mato989 je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Danes ponoči nisem mogel gledat... kaj hudiča je počel Dallas, da ga je Phoenix nabil za skoraj 30 točk ?

Naslednja tekma Dallasa pa šele konec tedna proti Houstonu v gosteh, joj kak bi bilo fino, ko ne bi igrali Westbrook, Harden in Capela, kot zadnjič proti Utahu, ko so sicer zmagali po tem, ko je imel Utah serijo 19/21.


Kako je fino ko privoscis nesreco... Raje upaj da bodo vsi in zmaga dallas ker so tako dobri kot pa da privoscis da najboljsi manjkajo


Ti nisi povsem gladek a? Komu jaz privoščim nesrečo?

Bolj kot kaj drugega, sem hotel povedat, da je bil zadnjič Utah malce priviligiran, a je na koncu vseeno izgubil... in pa, da Dallas te sreče seveda ne bo imel. Še bolj natančno, hotel sem izrazit presenečenje, da je Utah v zadnjem obdobju bil v seriji 19/21 in potem izgubijo proti HOU brez Capele, Westbrooka in Hardna!

Če maš namen pa pametovat in nekaj na pamet očitat, pa ti predlagam, da greš iz te teme, ali pa da ignoriraš moje komentarje, ker si očitno funkcionalno nepismen. Nobenem ne privoščim nobene nesreče in je nikdar nisem, to si si ti gladko izmislil.

Se ves čas trudim debatirat samo konstruktivno, ignoriram nek shitty chat, ki ga produciraš ti Mato989, ampak kot ti je že kdo pred mano napisal, samo kakaš po tem topicu.

IL_DIAVOLO ::

On ze dolgo ni :D
««
25 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154789 (33468) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195674 (92983) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641152 (37105) bambam20

Več podobnih tem