» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
6 / 45
»»

hamez66 ::

Mi je žal, da med polčasom nisem stisnil printscreen na njegovi statistiki..ker je bila blizu perfektne.

Kurzweil ::

hamez66 je izjavil:

Mi je žal, da med polčasom nisem stisnil printscreen na njegovi statistiki..ker je bila blizu perfektne.


Jaz pa sem ;)



+ evo še en rekord... v ZGODOVINI LIGE NBA, je na tej tekmi potreboval Dončič najmanj časa, da je dosegel 30 točk ob trojnem dvojčku! MAESTRO!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

hamez66 ::

Kurzweil je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Mi je žal, da med polčasom nisem stisnil printscreen na njegovi statistiki..ker je bila blizu perfektne.


Jaz pa sem ;)



+ evo še en rekord... v ZGODOVINI LIGE NBA, je na tej tekmi potreboval Dončič najmanj časa, da je dosegel 30 točk ob trojnem dvojčku! MAESTRO!



Vsa čast za tale screenshot.. :))) Zgleda mu bo trener šele v playoffu pustil 50+ pts igre.. :)

Horas ::

ja smotan carlisle bi ga lahk pustil malo več na parketu pa bi mogoče še več dosegel.

IL_DIAVOLO ::

Sezona je dolga, že zdaj igra preveč.

GupeM ::

Prav je, da ga je pustil še toliko v igri, da je dosegel TD, saj je igral "le" 25 minut, kar pa ni pretirano. In prav je tudi, da ga je kmalu po tem vzel ven.

Vazelin ::

Bravo baby goat in bravo kapetan
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Smurf ::

Vazelin je izjavil:

No ja. V Evropi je bil v enem največjih klubov Realu. Bo zanimivo spremljat čez dobri 2 leti kam ga bo zanesla pot.

Cez 2 leti sigurno ne bo menjal kluba, o tem bo kvecjemu razmisljal cez 6(?) let, ko bo podpisoval tretjo pogodbo in ce bo videl, da klub ne gre nikamor.

IL_DIAVOLO ::

Do takrat bo že imel najmanj 2 prstana :)

Drevesce ::

Horas je izjavil:

ja smotan carlisle bi ga lahk pustil malo več na parketu pa bi mogoče še več dosegel.


Zdaj si pa predstavljal gnev, ki bi ga moral požreti v primeru, da se Dončić poškoduje ob +30 proti ekipi, ki ni imela niti enega zvezdnika s kratko klopjo pri back to back tekmi.

Carlisle ni smotan, ravnal je edino pravilno. Kaj res misliš, da ga je potegnil iz igre, ker mu ne privošči 50 pik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Vajenc ::

Smurf je izjavil:

Vazelin je izjavil:

No ja. V Evropi je bil v enem največjih klubov Realu. Bo zanimivo spremljat čez dobri 2 leti kam ga bo zanesla pot.

Cez 2 leti sigurno ne bo menjal kluba, o tem bo kvecjemu razmisljal cez 6(?) let, ko bo podpisoval tretjo pogodbo in ce bo videl, da klub ne gre nikamor.

Veliko največjih košarkarjev je zgradilo in končalo kariero v istem klubu (Jordan, Magic, Bird...). Imo bi tudi Westbrook in Durant bila še boljša, če bi vztrajala pri moštvu, kjer sta imela osrednjo vlogo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Vazelin ::

Lahko bi letos na AllStar gledali #Team_Luka:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ganon ::

Kako je vse potihnilo okoli Ziona. Imam občutek, da bo šlo za enega največjih razočaranj lige NBA.

Gagarin ::

Ganon je izjavil:

Kako je vse potihnilo okoli Ziona. Imam občutek, da bo šlo za enega največjih razočaranj lige NBA.


?? Kaj pa naj pišejo če ne igra, si je v predsezoni poškodoval koleno.

Smurf ::

Ganon je izjavil:

Kako je vse potihnilo okoli Ziona. Imam občutek, da bo šlo za enega največjih razočaranj lige NBA.

Kako razocaranje. Igral je celo bolje kot so bila pricakovanja. Njegov najvecji sovraznik bodo/so poskodbe.

Vazelin je izjavil:

Lahko bi letos na AllStar gledali #Team_Luka:D

Ce bo tako igral se naprej ima realne sanse, da zmaga po priljubljenosti na zahodu.

Vajenc je izjavil:


Veliko največjih košarkarjev je zgradilo in končalo kariero v istem klubu (Jordan, Magic, Bird...). Imo bi tudi Westbrook in Durant bila še boljša, če bi vztrajala pri moštvu, kjer sta imela osrednjo vlogo.

Tista ekipa je imela poleg Wetbrooka in Duranta se Hardna. Resnicno all-star ekipa in precej tragicno, da niso znali tega izkoristiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Smurf ::

Mimogrede random statistika. Doncic bo verjetno najhitreje dosegel 2k tock v novejsi zgodovini (LBJ naprej). Zato bo potreboval 88 ali 89 tekem (manjka mu se 45 tock). LBJ je potreboval 92 tekem, Durant in Anthony 97, itd.

Vazelin ::

Mislim da NBA že ima novega LeBrona in to ni Zion ampak je to Luka:D Če ne bo poškodb bo standardni all star, s temi rekordi tudi baby goat
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kurzweil ::

Samael ::

Po precej klavrnem začetku se prebujajo Kingsi. In to brez Foxa in Bagleya.
Not good.

Uizi ::

Luka res deluje srčen človek. Že takrat na EP, ko se je poškodoval na koncu, se je skoraj pojedel na klopi. Dvomim, da bo menjal, razen če ga denar premami.
Tolko pozitivne energije, včeraj ob TO je pritekel s klopi do vsakega posebej in mu dal petko.
Res timski človek, vsa čast. Pravi leader!
Luka for president! :D

2dark ::

Smurf je izjavil:


Tista ekipa je imela poleg Wetbrooka in Duranta se Hardna. Resnicno all-star ekipa in precej tragicno, da niso znali tega izkoristiti.


Ja, ja. treba gledat na salary cap.. Ekipo ne sestavljajo smao 3-je igralci, pač pa jih je 12. Misliš, da bodo trije vzeli 80% proračuna, ostali bodo pa igrali za kikiriki.

Tukaj je potem še bi Ibaka. Ne moreš imet 4 igralce s povprečno plačo 2o milijonov. Govorim za 7 let nazaj, ko so top igralci bili plačani nekej med 20 in 24 milijoni po sezoni.

Ganon ::

Kurzweil je izjavil:



V čem je smisel tega izmišljenega citata?

Smurf ::

2dark je izjavil:

Smurf je izjavil:


Tista ekipa je imela poleg Wetbrooka in Duranta se Hardna. Resnicno all-star ekipa in precej tragicno, da niso znali tega izkoristiti.


Ja, ja. treba gledat na salary cap.. Ekipo ne sestavljajo smao 3-je igralci, pač pa jih je 12. Misliš, da bodo trije vzeli 80% proračuna, ostali bodo pa igrali za kikiriki.

Tukaj je potem še bi Ibaka. Ne moreš imet 4 igralce s povprečno plačo 2o milijonov. Govorim za 7 let nazaj, ko so top igralci bili plačani nekej med 20 in 24 milijoni po sezoni.

Ne mores imeti? Hmmm...

Lebron, Wade, Bosh.

Jordan.

Golden State imajo top3 igralci tudi trenutno recimo skupaj 100mio.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Samael ::

Če se prav spomnim, je bil Harden v OKC še na rookie dealu in je (z izjemo Duranta) trajalo še ene 3 - 4 sezone, predno sta se Harden in Westbrook približala 20 mil, Ibaka pa je prišel do tega šele v 2017/18 sezoni.

IL_DIAVOLO ::

Če bo carlisle pameten, bo doncica sparal na vsaki tekmi, kjer bo le to možno.

Dallas rabi svežega doncica v končnici.

hunter01 ::

Ganon je izjavil:

Kako je vse potihnilo okoli Ziona. Imam občutek, da bo šlo za enega največjih razočaranj lige NBA.


Ravno danes sem en članek bral, me je isto kot tebe zanimalo. Zaskrbljujoče je, da ima pri 19 letih že za sabo 3 ali 4 poškodbe. Pri tem seveda najbolj problematična poškodba kolena, ki se mi je ponovila. Pri njegovi kilaži (3 najtežji v NBA!) ne pomeni to nič dobrega. Sicer bi ga rad videl, kako se bo/bi odrezal v NBA, ampak vprašanje koliko časa bomo še čakali na to. Pri Pelicansih pravijo, da bo rdy za Christmas game proti Nugetsom. Bomo videli, če res.

Kurzweil ::

Ganon je izjavil:

Kurzweil je izjavil:



V čem je smisel tega izmišljenega citata?


Temu se danes reče meme, šala po domače... v čem pa je smisel slednjih, pa menda ni treba razlagat?! S tem namenom mu nad ramenom piše "fakeNBAqotes"... za takšne primere ;((

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Če bo carlisle pameten, bo doncica sparal na vsaki tekmi, kjer bo le to možno.

Dallas rabi svežega doncica v končnici.



Sploh, ker imajo končnico po 14-ih tekmah od 82 ih zagotovljeno. Bravo.

Samael je izjavil:

Če se prav spomnim, je bil Harden v OKC še na rookie dealu in je (z izjemo Duranta) trajalo še ene 3 - 4 sezone, predno sta se Harden in Westbrook približala 20 mil, Ibaka pa je prišel do tega šele v 2017/18 sezoni.



Salary cap je bil 2013 precej nižji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Samael ::

Ja, to je res in tu se strinjam z obema. Salary cap je omejitev, oz. recimo raje neke vrste okvir v sklopu katerega deluje večina ekip, vendar je ta okvir s pomočjo luxury tax-a precej fleksibilen.

Hotel sem samo povedati, da je bila v tistem obdobju, ko so spustili Hardena še vsaj nekaj časa realistična možnost, da ga obdržijo, vendar bi tu padli v luxury tax, glede tega pa vemo ... eni lastniki se ga izogibajo, medtem ko drugi razmetavajo z denarjem.
Mogoče tu niti ni povsem nepomembno dejstvo, da gre pri OKC za "small market" klub, kjer je razmetavanje z denarjem manj smiselno, kot napr. v LA, NY ... in njihovo gromozansko prodajo televizijskih pravic.

2dark ::

Samael je izjavil:

Ja, to je res in tu se strinjam z obema. Salary cap je omejitev, oz. recimo raje neke vrste okvir v sklopu katerega deluje večina ekip, vendar je ta okvir s pomočjo luxury tax-a precej fleksibilen.

Hotel sem samo povedati, da je bila v tistem obdobju, ko so spustili Hardena še vsaj nekaj časa realistična možnost, da ga obdržijo, vendar bi tu padli v luxury tax, glede tega pa vemo ... eni lastniki se ga izogibajo, medtem ko drugi razmetavajo z denarjem.


OKC bi moral zadržati Hardena , Ibako in Duranta. na koncu so se odločili in obdržali najslabši člen. Pa jih razumi, če moreš. Igralcev kot je Westbrook imaš ogromno, takšnih kot sta harden IN Durant pa zelo malo. harden je pri OKC-ju nakazal, kakšen igralce bo oz. da bo to igralec za vsaj 25 točk po tekmi.

Ravno tako so pri Warriorsih se odločili napačno, da so Greenu ponudili tako visoko pogodbo.

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Kurzweil ::

Sem si včeraj kar na debelo vzelo NBA oz. sem pogledal kar nekaj tekem oz. sem imel NBA celo noč na drugem screenu.

DALLAS - CLEVELAND 143:101
DAL je pričakovano premagal CLE, ampak nisem pričakoval tako gladke zmage, ki je spet na klop prisesala našega Luko, kljub temu vseeno odlične številke, zelo dobro je odigral tudi Justin Jackson, veseli pa tudi zadnje tekme dobra forma Hardawaya oz. dobro mu je stekel met za 3 točke... DAL je sedaj prišel v serijo 4 zmag, kar je dobra popotnica za ultra zajeban razpored, ki ga ima Dallas pred sabo (na prvo mesto pišem domače ekipe):

Houston - Dallas
Dallac - Clippers
Phoenix - Dallas
Lakers - Dallas


... po teh tekmah, pa se bo mislim, da zelo dobro "izkristalizirala" slika, kjer je letos Dallas, jaz mislim, da če zmagajo vsaj 2 od teh 4 tekem, bo to več kot super. Po teh tekmah bomo tudi blizu, odigrani 1/4 letošnje sezone v rednem delu.

DETROIT - ATLANTA 128:103
Zabavno je bilo videt, ko se je Detroit odločil, da bodo resno držali Trea Younga in tip je zmrznil, dosegel je 9 točk (met iz igre 3/12, met za 3 točke 1/7), 6 skokov, 8 podaj in 5 izgubljenih žog. Na drugi strani, sem vesel, ko vidim, da lahko Rose spet normalno igra basket.

BROOKLYN - SACRAMENTO 116:97
Poleg celega kupa drugih tekem, je bilo za nas zanimivo tudi spremljat tekmo BKN - SAC, kjer je gladko zmagal Brooklyn, kar je seveda za Dallas dobro, saj se SAC prebuja in je kot takšen konkurenca Dallasu na zahodu. Za SAC ni igral Bogdan Bogdanovič. Na drugi strani je pri BKN zanimivo, da vedno več igra bivši član Cedevite Džanan Musa, ki je, ko je igral še v ABA ligi reke,, kda je gladko boljši od Dončiča :)

WASHINGTON - CHATLOTTE 125:118
PHILADELPHIA - SAN ANTONIO 115:104
WAS je pričakovano doma premagal CHA, PHI je isto pričakovano, doma premagala SAS, ki bo letos očitno po več kot 20+ letih ostal brez playoffa, kar sumim, da bo tudi zadnja sezona za Gregga Popovicha, kot glavnega trenerja SAS.

CHICAGO - MIAMI 108:116
MIA še naprej zmaguje, tokrat je v goste pričakovano premagal CHI, kar sedaj pomeni že 11. zmago v sezoni (ob 3 porazih) in drugo mesto na vzhodu, kar je 1 zmago manj od MIL - Dragič, 16 točk, 2 skoka, 7 podaj, 1 ukradena žoga, 4 izgubljene žoge.

OKLAMOHA - LAKERS 127:130
LAL se je kar malce nepričakovano mučil v gosteh proti OKH.

DENVER - BOSTON 96:92
Ena od poslastic večer/noči je bila takma DEN - BOS, kjer sem pričakoval zmago DEN, ki je igral doma, ampak po napeti tekmi, kar je tudi bila. To je bil že 3. poraz v zadnjih 4 tekmah za BOS!

UTAH - GOLDEN STATE 113:109
UTA, se je doma kar malce nepričakovno namučila z GSW in na koncu zmagala samo za 4 točke.

CLIPPERS - HOUSTON 122:119
Druga poslastica noči/jutra pa je bila tekma LAC-HOU, kjer sem vesel, da je zmagal LAC, saj vedno manj prebavljam HOU,

drvo ::

Gledam, da bo jutrišnja tekma Dallasa v normalnem času( za evropske razmere) ob 21:30.

hunter01 ::

drvo je izjavil:

Gledam, da bo jutrišnja tekma Dallasa v normalnem času( za evropske razmere) ob 21:30.


In pa s prenosom na TV3 od 22:00 naprej oz. takoj po tekmi Zadar - Cedevita! (če slučajno kdo ni vedel)
22:00 Košarka NBA, sezona 2019/2020, Houston Rockets : Dallas Mavericks, vklop v prenos

Samael ::

Te štiri zaporedne zmage Dallasa so bile zelo pomembne - zdajle namreč pride težji del.

Če v naslednjih štirih tekmah (vs Rockets, Clippers, Suns in Lakers) iztržimo eno zmago, bi bilo super. Najlepše bi bilo videti pasti Lakerse, sam pa upam, da bodo to Sunsi, ki so nam neposredni konkurenti za vstop v končnico.

Po teh štirih tekmah pride spet nekaj zelo pomembnih tekem, kjer igramo proti proti konkurentom za končnico (Pelicans, Timberwolves, Kings...) in bi morali zmagovati, nato pride pa ubijalski drugi del decembra (Heat, Bucks, Celtics, 76ers, Raptors) kjer bomo predvidom tanko piskali :)

IL_DIAVOLO ::

Nba bi se lahko malo bolj prilagodila evropskim navijačem, sploh ko igrajo igralci iz teh držav.

Upam, da bo več tekem ob takem času.

Ps: Upam tudi, da se nba vrne nazaj na sport klub, ker tv3 so amaterji.

Kurzweil ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nba bi se lahko malo bolj prilagodila evropskim navijačem, sploh ko igrajo igralci iz teh držav.

Upam, da bo več tekem ob takem času.

Ps: Upam tudi, da se nba vrne nazaj na sport klub, ker tv3 so amaterji.


Se sicer strinjam s tabo, tu pa tam to delo naredijo, ampak je zelo zelo redko. Ko sem nazadnje bral o gledanosti in terminih NBA lige in mislim, da na ESPN, je bilo rečeno, da naprimer na Kitajske, gleda več ljudi NBA, kot je prebivalcev v ZDA, koliko je to res ne vem, če dodamo pa še kakšno državo, kot so recimo Filipini in še katera, potem ugotovimo, da je največja gledanost NBAja v Aziji, tako da če bi se prilagajali komu, bi se verjetno Kitajcem. Glede na številke, tudi če bi igral Dallas in Sacramento, kjer je je 1 Slovenec in 2 Srba, bi iz prostora bivše Jugoslavije verjetno še vedno gledalo neprimerljivo manj ljudi, kot na Kitajskem in okolici. NBA pa vemo, da je v prvi vrsti posel, tako da bi se liga verjetno prilagajala Marsu, če bi bilo potrebno, da je večji zaslužek :D

Itak pa paše, če je tekma ob naprimer 21:00 po našem času, sem že gledal tudi tekme, ko so bilo ob 18:00 po našem času, ampak to so bolj izjeme. Tu ni kaj, trpeli bomo še naprej. Se bo moral Luka preselit v kakšen MIA, NYK, PHI, BOS, ORL, CHA,... bo tekma kakšni 2 uri prej. Lahko pa gre tudi v LA in bomo gledali tekme ob 5:00, karkoli obrneš, ta pas od Texasa je najbolj tečen, sredi noči... nekak takšnega kot popoldanska izmena v službi :))

2dark ::

Kurzweil je izjavil:



Se sicer strinjam s tabo, tu pa tam to delo naredijo, ampak je zelo zelo redko. Ko sem nazadnje bral o gledanosti in terminih NBA lige in mislim, da na ESPN, je bilo rečeno, da naprimer na Kitajske, gleda več ljudi NBA, kot je prebivalcev v ZDA, koliko je to res ne vem, :D



Letos je eden od komentatorjev , ko so prenašali tekme na Sp-ju povedal da je na Kitajskem uradno registriranih 300 milijonov košarkašev.

Dallas lahko zmaga vse 4-i tekme. Sunse sem nekako prepričan, da jih lahko. Houston je premagljiv, ker nimajo centra, Clipersi so tukaj še največji problem, čeprav gledam tega Beverlya.. ta se s preveč agresivno obrambo sam spravi na klop, ker si prehitro nabere osebne napake... Predvsem bo potrebno paziti na Lou Williamsa ( danes proti Rocketsom tip v prvem polčasu ni dal koša, v drugem pa polčasu pa 26 točk. To je precej bolj pomembno, da se njega omeji ). Proti lakersom pa bo potrebno igrati pametno, hitro kroženje žoge in učinkovitost izza linije 7.24.. Če bodo v štartu uspešno zadevali, potem bodo raztegnili obrambo.

Kaj bo pa v realnosti bomo pa videli. Ni pa nobena ekipa od teh nepremagljiva in bau bau.

Ganon ::

Večina nas tekem v živo med tednom ne spremlja. Za tiste, ki zjutraj pričnemo z delom, je to misija nemogoče.

Kurzweil ::

@belidihur, se strinjam, nobena ekipa ni nepremagljiva, tudi nasploh se mi zdi, da tako lepo zabalansirane lige, kot jo imamo leto, je že dolgo ni bilo. Mislim, da bodo Clippersi letos nevarni, tako kot si napisal, ne samo zaradi obeh zvezdnikov, ampak zaradi supporta, ki ga imajo, govorim o Williamsu, Montrezlu Harralu, Zubcu, kot praviš pa je Beverly precej defenzivno naravnan igralec in velik garač, ki je sposoben onemogočit velino igralcev, po zgledu tistega, kar je včeraj naredil DET Trau Youngu. Ko potegnem črto, se tudi meni zdi, da bi 2 od teh 4 tekem, skorajda morali dobiti, super bi blo, ker gre za ekipe iz zahoda in potencialne konkurente za playoff.

@Ganon, to niti slučajno ni res! Ta teden sem gledal praktično vse, kar sem si zamislil in imam precej dela in odgovornosti pri slednjem. Pač spiš popoldan, ko pride tak dan, ali pa greš spat zvečer in se zbudiš ponoči, saj tu pa tam pa tudi zaspim ob gledanju, ampak po večini gre. Ni pa prijetno vedno zjutraj, pride kak dan, ko so rečeš, zakaj ti je bilo tega treba, ampak to je zelo redko, sem tudi sicer navajen in precej vzdržljiv, to je tudi odvisno od tega, kakšen ovelek si. Je pa res, da če bi bil pilot, šofer tovornjaka, avtobusa, potem pa tega ne bi prakticiral, ker je narava službe pač takšna, da si tega ne moreš privoščit. Tako da ja, nisi edini, ki imaš zjutraj službo, pač nisi zmožen prenesti tega, ali pa ti služba ne dovoljuje. Jaz velikokrat tudi ponoči delam, ker lahko, na drugem screenu pa pač NBA,.... ni vsak brez službe, ki gleda NBA... nekateri pač lahko, ti pa pač ne (z)moreš...

finkec ::

hunter01 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Kako je vse potihnilo okoli Ziona. Imam občutek, da bo šlo za enega največjih razočaranj lige NBA.


Ravno danes sem en članek bral, me je isto kot tebe zanimalo. Zaskrbljujoče je, da ima pri 19 letih že za sabo 3 ali 4 poškodbe. Pri tem seveda najbolj problematična poškodba kolena, ki se mi je ponovila. Pri njegovi kilaži (3 najtežji v NBA!) ne pomeni to nič dobrega. Sicer bi ga rad videl, kako se bo/bi odrezal v NBA, ampak vprašanje koliko časa bomo še čakali na to. Pri Pelicansih pravijo, da bo rdy za Christmas game proti Nugetsom. Bomo videli, če res.



Par dni nazaj sem ravno gledal en posnetek, kako rookiji odšpilajo cca 20% manj tekem kot pred 10leti zaradi poškodb. Mislim da je bilo tam okoli leta 2003 80%, zdaj pa je samo 60%.

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

@belidihur, se strinjam, nobena ekipa ni nepremagljiva, tudi nasploh se mi zdi, da tako lepo zabalansirane lige, kot jo imamo leto, je že dolgo ni bilo. Mislim, da bodo Clippersi letos nevarni, tako kot si napisal, ne samo zaradi obeh zvezdnikov, ampak zaradi supporta, ki ga imajo, govorim o Williamsu, Montrezlu Harralu, Zubcu, kot praviš pa je Beverly precej defenzivno naravnan igralec in velik garač, ki je sposoben onemogočit velino igralcev, po zgledu tistega, kar je včeraj naredil DET Trau Youngu. Ko potegnem črto, se tudi meni zdi, da bi 2 od teh 4 tekem, skorajda morali dobiti, super bi blo, ker gre za ekipe iz zahoda in potencialne konkurente za playoff.



Ja. To je posledica previsokih pogodb, ki so poletele v nebo. Zato ni šans, da imaš v ekipi 3 superzvezdnike, ker imaš potem ekipo na nivoju Warriorsov, kjer je 6-7 igralcev G-liga oz. nimajo kaj počet v NBA ligi. Predvsem se bo tukaj videlo tudi taktična zrelost Dallasa in igralcev, da bodo zadevali vse tiste odprte mete, ki jih je potrebno. Cliperse sem letos gledal dvakrat proti Rocketsom in sem opazil da je Beverly imel v obeh tekmah velike probleme z osebnimi, ker je ves čas igral na Hardnu, verjetno bo enako na luki in luka mu bo povzročal težave. vsaj upam, da bo. tekmo bi Rocketsi z malo koncentracije morali dobiti. Tisti zgrešeni zicer westbrooka na koncu je bil izjemno čuden. Ko ti ekipa podari zmago in je ne vzameš. :)

Največji problem se mi zdijo Lakersi, ker ima Dallas problem pod košem in bodo ti ogromno igrali na Davisa pod košem.

Bomo videli.

GupeM ::

Kurzweil je izjavil:

@belidihur, se strinjam, nobena ekipa ni nepremagljiva, tudi nasploh se mi zdi, da tako lepo zabalansirane lige, kot jo imamo leto, je že dolgo ni bilo. Mislim, da bodo Clippersi letos nevarni, tako kot si napisal, ne samo zaradi obeh zvezdnikov, ampak zaradi supporta, ki ga imajo, govorim o Williamsu, Montrezlu Harralu, Zubcu, kot praviš pa je Beverly precej defenzivno naravnan igralec in velik garač, ki je sposoben onemogočit velino igralcev, po zgledu tistega, kar je včeraj naredil DET Trau Youngu. Ko potegnem črto, se tudi meni zdi, da bi 2 od teh 4 tekem, skorajda morali dobiti, super bi blo, ker gre za ekipe iz zahoda in potencialne konkurente za playoff.

@Ganon, to niti slučajno ni res! Ta teden sem gledal praktično vse, kar sem si zamislil in imam precej dela in odgovornosti pri slednjem. Pač spiš popoldan, ko pride tak dan, ali pa greš spat zvečer in se zbudiš ponoči, saj tu pa tam pa tudi zaspim ob gledanju, ampak po večini gre. Ni pa prijetno vedno zjutraj, pride kak dan, ko so rečeš, zakaj ti je bilo tega treba, ampak to je zelo redko, sem tudi sicer navajen in precej vzdržljiv, to je tudi odvisno od tega, kakšen ovelek si. Je pa res, da če bi bil pilot, šofer tovornjaka, avtobusa, potem pa tega ne bi prakticiral, ker je narava službe pač takšna, da si tega ne moreš privoščit. Tako da ja, nisi edini, ki imaš zjutraj službo, pač nisi zmožen prenesti tega, ali pa ti služba ne dovoljuje. Jaz velikokrat tudi ponoči delam, ker lahko, na drugem screenu pa pač NBA,.... ni vsak brez službe, ki gleda NBA... nekateri pač lahko, ti pa pač ne (z)moreš...

Zagoto nimaš družine/otrok. Če pa jih imaš, pa se mi smilijo, ker greš popoldne spat, namesto da bi bil z njimi. Že tako smo premalo z njimi.

Kurzweil ::

@GupeM, ne otrok pa nimam in jih zaenkrat še ne planiram, če bi jih hotel, bi jih že imel, si eden od tistih, ki verjamejo v to, da če nimaš hard working službe, otrok in nedeljske maše, da nisi pravi? ...mi je pa bolj zanimiva tvoja beda, najprej se lotiš ljudi s tem, da nimajo službe, ker gledajo NBA, potem pa pridejo na vrsto že otroki. Kaj bi rad povedal? Da imaš monotono življenje dom-služba-otroci-služba in se nekako tolažiš, da si najboljši? Mislim, da je ravno obratno, stavim, da je kvaliteta mojega življenja boljša, če že hočeš... in ja, lahko si privoščim ogled NBA tekme, pa tudi če bi imel otroke, bi si kdaj lahko, ker če si dobro prebral, se to s popoldanskim spancem zgodi zelo redko. Tako lepo smo debatiralo on NBAju, ampak očitno moraš vsem razložiti, kakšna je tvoja življenjska rutina.... če te skrbi, imam v 90% točno takšno življenje, ki si ga želim in v njem uživam.

Drugače pa ponoči grd poraz Miamija proti Philadelphii, upam da jih to ne spravi s tira in pa dober odpor Atlante proti Torontu, kjer je Trae Young za Atlanto dosegel tripple double.

Najboljše pa sledi danes. Najprej tekma Zadar - Olimpija v ABA ligi, nato pa še Miami - Houston... vse to na TV3, tudi za tebe GupeM, da boš lahko zlikal srajco, peljal na sprehod pse in dal spat otroke, ki te delajo tako vsemogočnega in resnega človeka... ;)

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

@GupeM, ne otrok pa nimam in jih zaenkrat še ne planiram, če bi jih hotel, bi jih že imel, si eden od tistih, ki verjamejo v to, da če nimaš hard working službe, otrok in nedeljske maše, da nisi pravi? ..


Ne šteje, ker nimaš otrok, nisi močno zakreditiran in nimaš tečne žene, ki jo vsak večer boli glava. Klasika slovenskega moškega.

Samael ::

Ja, gotovo so otroci, ki tudi terjajo nek svoj čas, lahko razlog, da se marsikatero tekmo spusti ampak dajmo se kurčiti raje okoli košarke, ja? :)


2dark je izjavil:

Dallas lahko zmaga vse 4-i tekme. Sunse sem nekako prepričan, da jih lahko. Houston je premagljiv...

That's the spirit! Me veseli, da po tistih dveh tekmah s Knicksi ponovno vidiš luč na koncu tunela :)

Jaz tudi mislim, da so vse štiri ekipe premagljive, se mi pa ne zdi najbolj realistično pričakovati, da bo šlo tako gladko, kot je šlo doslej - ko "smo" imeli res blazno lahek razpored.
V tem sklopu štirih tekem bomo najbrž tudi izgubljali (če ne, še toliko bolje, ampak težko verjamem...), potem pride pa par tistih tekem, ki bi jih bilo res res treba dobiti in z drugo polovico decembra tisti ubijalski del (Heat, Bucks, Celtics, 76ers, Raptors), kjer bo vera v "našo" ekipo najbrž ponovno nekoliko padla :)

2dark ::

Samael je izjavil:

Ja, gotovo so otroci, ki tudi terjajo nek svoj čas, lahko razlog, da se marsikatero tekmo spusti ampak dajmo se kurčiti raje okoli košarke, ja? :)


2dark je izjavil:

Dallas lahko zmaga vse 4-i tekme. Sunse sem nekako prepričan, da jih lahko. Houston je premagljiv...

That's the spirit! Me veseli, da po tistih dveh tekmah s Knicksi ponovno vidiš luč na koncu tunela :)

Jaz tudi mislim, da so vse štiri ekipe premagljive, se mi pa ne zdi najbolj realistično pričakovati, da bo šlo tako gladko, kot je šlo doslej - ko "smo" imeli res blazno lahek razpored.
V tem sklopu štirih tekem bomo najbrž tudi izgubljali (če ne, še toliko bolje, ampak težko verjamem...), potem pride pa par tistih tekem, ki bi jih bilo res res treba dobiti in z drugo polovico decembra tisti ubijalski del (Heat, Bucks, Celtics, 76ers, Raptors), kjer bo vera v "našo" ekipo najbrž ponovno nekoliko padla :)


Nič ni narobe, če izgubljajo, ker je bil nasprotnik pač boljši. Samo naj ne izgubljaojo tekem po neumnosti. Tisti dve proti Knicksom.. Uhhh.. Svoje dodajo še sodniki, ki radi pristansko sodijo. Na tekmi Clipersi:Rocketsi je že bilo tako, ko so v zaključku sodniki se popolnoma izgubili in piskali nerazumno.

Jaz sem še vedno zagvornik, da bi Dallas tisti dve tekmi dobil z malo bolj preudarno taktiko.

GupeM ::

Kurzweil je izjavil:

@GupeM, ne otrok pa nimam in jih zaenkrat še ne planiram, če bi jih hotel, bi jih že imel, si eden od tistih, ki verjamejo v to, da če nimaš hard working službe, otrok in nedeljske maše, da nisi pravi? ...mi je pa bolj zanimiva tvoja beda, najprej se lotiš ljudi s tem, da nimajo službe, ker gledajo NBA, potem pa pridejo na vrsto že otroki. Kaj bi rad povedal? Da imaš monotono življenje dom-služba-otroci-služba in se nekako tolažiš, da si najboljši? Mislim, da je ravno obratno, stavim, da je kvaliteta mojega življenja boljša, če že hočeš... in ja, lahko si privoščim ogled NBA tekme, pa tudi če bi imel otroke, bi si kdaj lahko, ker če si dobro prebral, se to s popoldanskim spancem zgodi zelo redko. Tako lepo smo debatiralo on NBAju, ampak očitno moraš vsem razložiti, kakšna je tvoja življenjska rutina.... če te skrbi, imam v 90% točno takšno življenje, ki si ga želim in v njem uživam.

Drugače pa ponoči grd poraz Miamija proti Philadelphii, upam da jih to ne spravi s tira in pa dober odpor Atlante proti Torontu, kjer je Trae Young za Atlanto dosegel tripple double.

Najboljše pa sledi danes. Najprej tekma Zadar - Olimpija v ABA ligi, nato pa še Miami - Houston... vse to na TV3, tudi za tebe GupeM, da boš lahko zlikal srajco, peljal na sprehod pse in dal spat otroke, ki te delajo tako vsemogočnega in resnega človeka... ;)

Kdo se je lotil ljudi s tem, da nimajo službe? To je pisal kdo drug. Jaz sem samo odgovarjal na tvoj post, da nekateri pač ne moremo gledati ponoči NBA tekem, ker imam druge stvari. Službo, otroke, lastne treninge, rekreacijo, ... Ti si svoj post spisal tako, kot da smo mi, ki ponoči ne moremo gledati tekem popolnoma nesposobni in da se to vedno da, razen če si pilot, voznik avtobusa ali kirurg.

Meni je načeloma vseeno, ali imaš otroke ali ne (glede na obnašanje je bolje, da jih nimaš), sem ti pa samo povedal, da če ponoči ne moreš gledati tekem, ne pomeni, da si nesposoben. Lahko imaš druge prioritete, lahko zjutraj pogledaš posnetek, lahko pogledaš samo highlighte, lahko pa te boli kurac.

blich ::

A kdo ve ali bo TV3 tekmo Dallasa prenašal od začetka ali se bomo vključili nekje vmes? Da vem ali počakam ali gledam kje drugje.

Vazelin ::

Mislim da bo pol ure zamude
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
6 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154789 (33468) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195676 (92985) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641153 (37106) bambam20

Več podobnih tem