» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
5 / 45
»»

2dark ::

Samael je izjavil:

Dallas ni ravno LA ali NY, kjer zvezdniški FA stojijo v vrsti, da lahko igrajo za ekipo,


Vidimo, kako "stojijo" v vrsti, da bi zaigrali za Knickse. Res. Tako goreče si tja želijo, da sta Irving iN Durant po nesreči zavila v napačno ulico in se odpeljala v sosesko.

Za Knickse nobeden zvezdnik ne želi igrat. NObeden.

Vazelin ::

Glede na ambicioznost Dončiča ne vidim možnosti, da podaljša v Dallasu, če se ne uvrstijo v končnico pred iztekom pogodbe in da tam ne dobijo vsaj ene serije.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Samael je izjavil:

2dark je izjavil:

Horford je točno to, kar Porzingis ni. Odličen vsestranski igralec.

Tudi če zanemarimo dejstvo, da Holford NI želel v Dallas (kar v realnosti že po defaultu zaključi debato o tem), je to 33 letni igralec, ki se za 4 leta zažre v proračun in se ga ta čas ne da znebiti.



Zdaj si napisal tako, kot da je star 40. 33 niso nobena resna leta za visokega igralca, ki večino časa preživi v bližini koša.


Tvoja logika je zgrešena, ker si pač mlad in bi imel ekipo sestavljeno iz samih čokolinotov. Za vrhunske rezultate v ekipi potrebuješ izkušene veterane.

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Glede na ambicioznost Dončiča ne vidim možnosti, da podaljša v Dallasu, če se ne uvrstijo v končnico pred iztekom pogodbe in da tam ne dobijo vsaj ene serije.


Za ambicoznega DOnčića je že letos uvrstitev v končnico pogoj. On ni polovičar in se ne bo sprijzanil z miselnostjo povprečnežev, da bi malo zmagovali, malo izgubljali, saj je naslednje leto nova sezona. LUka ima v sebi mentaliteto, da gre v vsako tekmo z namenom, da zmaga.

Luka je prišel iz Realove šole in tam so navajeni zmagovat in tudi pri realu je odigral v sezoni ( španska liga, Evroliga ) nekje 70 tekem in so zmagovali.

Osebno sovražim ljudi, katere mislenost ni, da se gre vsako tekmo na zmago, če si konkurenčen. Eni enostavno nimajo v sebi te miselnosti. KObe je soigralce gonil po igrišču , ker na koncu niso bili ti tisti, ki so jih krivili za poraze, pač pa osebno Kobeja.

Jordan je bil enak oz. še hujši. Ko je igral za BUllse so v začetku sezone 90/91 ti izgubili 3 tekme zapored. Od takrat ni Jordan nikoli več izgubil 3 tekme zapored z BUllsi.

Gogyto je izjavil:

Daleč od tega, da bi Porzingis bil bust. Ja, zaenkrat še malo šepa v napadu,.


Malo? Tip šepa in to konretno. Pa ne greš kupit 221 cm visokega igralca, ki ti bo večino časa metal od daleč. To je zgrešen nakup. Tip ima karierno zelo slab met za takšno vipni ( 43%) letos je izjemno povprečen v prostih metih 71%.

Met zgolj 39%.

Tašen igralec bi moral imeti met čez 50%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Vazelin ::

Jaz sem mislil da bo Porz bližje obroču
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

IL_DIAVOLO ::

Jaz pa mislim, da ni niti najmanjse sanse, da doncic zapusti dallas v bliznji prihodnosti, če sploh kdaj.

Vsi bojo prej odsli(oz. so že) doncic pa bo ostal. Cuban ga obožuje in bo tudi vse naredil, da ostane.

Porzingis ne bo dolgo v Dallasu, če se ne bo podredil igri doncica. On je srce dallasa.

Samael ::

2dark je izjavil:


Tvoja logika je zgrešena, ker si pač mlad in bi imel ekipo sestavljeno iz samih čokolinotov. Za vrhunske rezultate v ekipi potrebuješ izkušene veterane.

Tega komplimenta pa ze dolgo nisem slišal, namrec, da sem mlad, hvala, ampak ravno to je tvoj problem. Da stvar, ki se ti tako zdi ali pa zgolj ustreza, predstavljas kot nekaj absolunega, zanemarjas pa konkretna dejstva.
Kaj okoli tega, da Holford ni zelel igrati za Dallas ti ni jasno? Nam bos razložil?
Ti pa se vedno goniš svoje...

Izgraditi novo ekipo, obdati Luko z igralci, ki bodo z njim vec kot zgolj 19/20 sezono je proces.
Mogoce bi pomagalo, ce sam pri sebi razjasnes, kakšna so tvoje lastna realistična pricakovanja okoli te ekipe. Zelis izkusene veterane za 30 mil/leto? Kdo bo pa igral za Mavse cez leta, ko naj bi postali resnicen contender? Aja, nekako se bomo resili preprlacanih washed out veteranov in ponovno gradili ekipo od zacetka?

Vazelin ::

Cuban ga obožuje in bo tudi vse naredil, da ostane.

Če moštvo ne bo konkurenčno bo z največjim veseljem odpeketaol v kakšen LA:D Itak ga bodo vsi hoteli s podobnimi igrami kot letos.

Glede Cubana. Ni on ciganil Dirka in se je Dirk nekaj odpovedoval večji plači lol?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Gogyto ::

No ja, ni tako strašno, belidihur. Potrebno je gledat celotno sliko. Pri Knicksih je igral praktično sam in logično je, da so vse žoge šle čez njega. In posledično je imel proste roke glede meta. Zdaj ima žogo Luka. Za katerega verjamem, da bo znal izkoristit KPja maksimalno. Ko se uigrata in ko KP čisto povrne feeling igre... Ko bo KP malo bolj mobilen, ga pričakujem večkrat v navezi, kakršno ponavadi Luka odigra s Powellom... pnr, aley opp... in ta stuff..

Vazelin je izjavil:

Cuban ga obožuje in bo tudi vse naredil, da ostane.



Glede Cubana. Ni on ciganil Dirka in se je Dirk nekaj odpovedoval večji plači lol?


Ciganil... hud izraz. Dogovor z Dirkom je bil, da se Dirk odpove maksimalnim plačam na konto tega, da lažje pripeljejo še kakšnega top igralca.. In je ratalo, in smo lahko tiho. Prstan je tu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

Samael ::

Vazelin je izjavil:

Jaz sem mislil da bo Porz bližje obroču

Jaz tudi. Mi gre na zivce, da ne izkorišča visine in raje mece trojke ampak večkrat je prebrati, da igra kot mu je naročeno.
Mogoce potrebuje del sezone, da po letu in pol sedenja ponovno dobi zaupanje v telo, brez da bi se tolkel pod košem in tvegal novo poskodbo? - ne vem, ugibam.

Gagarin ::

a sta ga vidva kaj gledala pri Knicksih? Igral je na podoben način, le več je zadeval, morebiti še bolj od daleč je igral. Recimo s 15 skoki je postavil rekord karier zadnjič proti Torontu.

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Jaz sem mislil da bo Porz bližje obroču



ga nisi nič gledal, ko je še igral pri Knicksih? To je bek ujet v visokem telesu. On ne želi igrat pod košem.

2dark ::

Samael je izjavil:

2dark je izjavil:


Tvoja logika je zgrešena, ker si pač mlad in bi imel ekipo sestavljeno iz samih čokolinotov. Za vrhunske rezultate v ekipi potrebuješ izkušene veterane.

Tega komplimenta pa ze dolgo nisem slišal, namrec, da sem mlad, hvala, ampak ravno to je tvoj problem. Da stvar, ki se ti tako zdi ali pa zgolj ustreza, predstavljas kot nekaj absolunega, zanemarjas pa konkretna dejstva.
Kaj okoli tega, da Holford ni zelel igrati za Dallas ti ni jasno? Nam bos razložil?
Ti pa se vedno goniš svoje...

Izgraditi novo ekipo, obdati Luko z igralci, ki bodo z njim vec kot zgolj 19/20 sezono je proces.
Mogoce bi pomagalo, ce sam pri sebi razjasnes, kakšna so tvoje lastna realistična pricakovanja okoli te ekipe. Zelis izkusene veterane za 30 mil/leto? Kdo bo pa igral za Mavse cez leta, ko naj bi postali resnicen contender? Aja, nekako se bomo resili preprlacanih washed out veteranov in ponovno gradili ekipo od zacetka?



Tvoj problem je, ker bi imel rad ekipo sestavljeno iz mladincev brez resnih izkušenj. Vsaka kvalitetna ekipa, ki naskakuje naslov v NBA-ju in ima resne cilje mor aimeti v ekipi kvalitetne veterae. Veteran se mu reče zato, ker ima takšen igralec dolgoletne izkušnje, ki si jih je pridobil skozi leta igranja in se je tudi v tem času učil iz napak ekipe in osebnih napak, ki jih je počel.

Tvoje razmišljanje je ravno takšno. Dajmo poizkusit.Če bo šlo , bo šlo. Če ne, pač vržemo 3-4 leta stran.

Kje bi bili Warriorsi vsa ta leta brez izkušenj Iggya in Livingstona, pa tudi Boguta, Davida Westa...

Malo poglej kdo zmaguje NBA nalsove in to so ekipe, ki imajo igralce s precej dolgim NBA stažem.

Vajenc ::

2dark je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz sem mislil da bo Porz bližje obroču



ga nisi nič gledal, ko je še igral pri Knicksih? To je bek ujet v visokem telesu. On ne želi igrat pod košem.

On ni klasičen center. Tudi ga niso kupili za igro klasičnega centra. Je velik, lahek in hiter zato dobro skače in se lahko hitro premakne iz trojke v raketo, je tudi dober šuter in vleče nase nasprotnikovo obrambo. Zadnjo tekmo proti Spursom je igral zelo solidno in kot pravi Luka bo samo še boljši.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Samael ::

@belidihur, predlagam, da mi ne polagas besed v usta, ampak pred odgovorom vložiš vsaj tisti mininalni efort v branje in dejansko razmislis o tem, kaj beres.

Imas neke tipicno navijaske pavsalne trditve, ne zanimajo te pa dejstva in iz tega razloga je blazno tezko imeti s teboj neko resno debato.
Lahko se sicer ponavljam, citiram, seciram tvoje nebuloze, ampak s tem najbrz ne bom storil nicesar, a?
Tvoja domislija, kaj bi ekipa morala storiti (tudi ce to ni realno, tudi ce so to ze poskusali, pa ni slo) bo vedno vecja od same realnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

2dark ::

Vajenc je izjavil:

2dark je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz sem mislil da bo Porz bližje obroču



ga nisi nič gledal, ko je še igral pri Knicksih? To je bek ujet v visokem telesu. On ne želi igrat pod košem.

On ni klasičen center. Tudi ga niso kupili za igro klasičnega centra. Je velik, lahek in hiter zato dobro skače in se lahko hitro premakne iz trojke v raketo, je tudi dober šuter in vleče nase nasprotnikovo obrambo. Zadnjo tekmo proti Spursom je igral zelo solidno in kot pravi Luka bo samo še boljši.


Porzingis je zelo povprečen šuter. Edina prvina v kateri je zelo dober so blokade, kar pa ni ravno merilo uspešnosti, če si visok 221cm.. Vsi tako visoki so bili dobri blokerji.
Dober šuter bi pomenilo, da je njegov met pri 50%.

2dark ::

Samael je izjavil:


Tvoja domislija, kaj bi ekipa morala storiti (tudi ce to ni realno, tudi ce so to ze poskusali, pa ni slo) bo vedno vecja od same realnosti.


Dallas je bil med najmanj aktivnimi na tržnici.

Vajenc ::

2dark je izjavil:

Dober šuter bi pomenilo, da je njegov met pri 50%.


Šuterji vržejo večino metov na tekmi zato imajo iz igre težko 50% ali več (skupaj s prostimi meti ima tudi KP okoli 50%). Letos ima KP npr. boljši % zadetih trojk kot Dončič ali celo Harden.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Smurf ::

Jaz si upam staviti, da bo Doncic ostal pri Dallasu, ker daje lojalnosti velik pomen. Nenazadnje je se zmeraj gorec navijac Real Madrida, sam je omenil, da bi rad sel po Dirkovi poti. Hkrati so evropejci na splosno bolj lojalni kot ameriski igralci. Najeti 33 letnika sedaj (pa itak noce) bi bila napaka, ker Dallas tudi v najbolsem scenariju ne bo nared za finale se vsaj kaksni 2 sezoni. Za Mavericke drzi, da je bolj pomemben Doncic. Ampak tudi on nujno potrebuje se nekega zvezdnika za to, da se bodo morali nasprotniki fokusirati se na koga drugega. Tisti, ki mislijo, da Porzingis igra centra niso gledali njegovih tekem. Gre za igralca, ki je do neke mere podoben Dirku. S to razliko, da trenutno kaze vecji potencial v obrambi in nekoliko manjsi potencial v napadu. Skratka meni se zdi nakup Porzingisa zelo dobra investicja. Vecji problem so razni THJ in Leeji, ki so jih dobili zraven sedaj pa kurijo budget ekipe.

Samael ::

2dark je izjavil:

Samael je izjavil:


Tvoja domislija, kaj bi ekipa morala storiti (tudi ce to ni realno, tudi ce so to ze poskusali, pa ni slo) bo vedno vecja od same realnosti.


Dallas je bil med najmanj aktivnimi na tržnici.

O aktivnosti ne vemo, gotovo je bil pa med manj uspešnimi.

Sicer pa a ni bil primarna tarča ravno Al Holford, pa so izviseli. Torej? Res ne vem, zakaj nočeš razumeti, da če ne gre, pač ne gre.
In a jih ni Iggy nategoval in si tako dvigoval ceno pri drugem moštvu do zadnjega momenta, pa so spet izviseli?
A ni to like zgodba Dallas zadnjih 20 let? Pač ni FA atraktivna destinacija. Zgolj v samem Texasu sta še dve privlačnejši ekipi. Upamo, da se bo to z uspešno igro Luke & co. vsaj malo spremenilo, ampak zdaj je kot pač je.

V končni fazi pa (in ja, spet zanemarjaš dejstva) prihod Porzingisa ni nikakor hodil navskriž s potencialnim prihodom Al Holforda. Budget je bil, želeli so ga. Torej? Zakaj tako trmariš in goniš svoje, če pa dejstva govorijo drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

2dark ::

Samael je izjavil:

Pač ni FA atraktivna destinacija. Zgolj v samem Texasu sta še dve privlačnejši ekipi.


A, ja? To imaš v mislih Spurse, iz katerih jim je Kawhi spizdil in je Derozan zapadel v depresijo, ko je izvedel, da je trejdan v San Antonio?

Morda si imel v mislih Rocketse, kjer Harden igra 36 minut 1 na 1 košarko, ostali pa stojijo naokoli kot svečniki.

Imaš popolnoma prav.

Vazelin ::

Jaz bi tudi padel v deprico, če bi me selili iz Toronta v San Antonio.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Jaz bi tudi padel v deprico, če bi me selili iz Toronta v San Antonio.


Je napisal, da je to privlačna ekipa. :)) On bo že vedel.

Gagarin ::

Samael je izjavil:



Sicer pa a ni bil primarna tarča ravno Al Holford, pa so izviseli. Torej? Res ne vem, zakaj nočeš razumeti, da če ne gre, pač ne gre.
In a jih ni Iggy nategoval in si tako dvigoval ceno pri drugem moštvu do zadnjega momenta, pa so spet izviseli?
A ni to like zgodba Dallas zadnjih 20 let? Pač ni FA atraktivna destinacija. Zgolj v samem Texasu sta še dve privlačnejši ekipi. Upamo, da se bo to z uspešno igro Luke & co. vsaj malo spremenilo, ampak zdaj je kot pač je.

V končni fazi pa (in ja, spet zanemarjaš dejstva) prihod Porzingisa ni nikakor hodil navskriž s potencialnim prihodom Al Holforda. Budget je bil, želeli so ga. Torej? Zakaj tako trmariš in goniš svoje, če pa dejstva govorijo drugače.


Holford v Mavse so bile zgolj govorice, nič mu niso nudili...

https://thesmokingcuban.com/2019/06/22/...

Mavsi so res želeli Danny Greena in so izviseli. Tudi glede Iguodale ne drži kot si napisal, Mavsi so šele grizlijem nudili Leeja za Iggija...

Samael ::

@Ferdo66 verjetno sem Iggy-ja zamenjal za Greena. Glede na kontekst isti sh** - so potegnili ta kratko. Drugače pa da, fajn članek, ki v osnovi govori isto (Horford would be 37 at the conclusion of a four-year deal. Paying $28 million per season to a big man that is well past his prime could be a mistake), kar vam trobim jaz, pa je nekako (pre)težko za razumeti.

@belidihur, ja, njiju imam v mislih. Pa Ronda si pozabil omeniti. Aja, ups - to pa ne.

2dark je izjavil:

Kje bi bili Warriorsi vsa ta leta brez izkušenj Iggya in Livingstona ...

Mimogrede, da odgovorim še na tole.
Govoriš o igralcih, ki v GSW niso prišli kot veterani, temveč so veterani zdaj. Mislim, halo - a res na tem gradiš argument? Potemtakem že imamo v ekipi en kup veteranov napr. Powell (28), Kleber (29) ...
To, kar nam ti vsiljuješ so igralci, ki so sicer dobri, vendar daleč od njihovih prime let in ti bodo do 37 leta odžirali 23 - 30 mil proračuna. Ne vem, če si kdo res želi to pri gradnji nove mlade ekipe, upoštevajoč dejstvo, da bodo contender šele čez recimo 3 leta.


2dark je izjavil:

Sicer pa zdaj prihaja ura streznitve in polno porazov.

Opusti šloganje, ne gre ti. Po tej izjavi je rezultat 2:0 za mavse ...
Bomo videli, če bosta GSW in Cleveland uslišala tvoje šlogarske inspiracije.
In ja, no shit ... drugi teden, po razporedu proti top ekipam (Clipper, Lakers...) bodo pa najbrž tudi izgubljali. Tega pa res ne bi vedeli brez kristalne krogle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

2dark je izjavil:

Samael je izjavil:

Pač ni FA atraktivna destinacija. Zgolj v samem Texasu sta še dve privlačnejši ekipi.


A, ja? To imaš v mislih Spurse, iz katerih jim je Kawhi spizdil in je Derozan zapadel v depresijo, ko je izvedel, da je trejdan v San Antonio?

Morda si imel v mislih Rocketse, kjer Harden igra 36 minut 1 na 1 košarko, ostali pa stojijo naokoli kot svečniki.

Imaš popolnoma prav.

Edino kar si nam povedal tu je to, da ligo spremljaš leto in pol :))

2dark ::

Samael je izjavil:


Edino kar si nam povedal tu je to, da ligo spremljaš leto in pol :))


Glede, da ne veš, da se je Livingston upokojil, lahko za tebe napišemo, da si jo začel spremljat z letošnjo sezono.

p6519509Drugače pa da, fajn članek, ki v osnovi govori isto (Horford would be 37 at the conclusion of a four-year deal. kar vam trobim jaz, pa je nekako (pre)težko za razumeti. [/st.citat naj bi izjavil:



Tim Duncan je bil pri 37-ih NBA prvak. Saj vem, da tež


Tim Duncan je bil pri 37-ih NBA prvak. Saj vem, da težko razumeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Samael ::

2dark je izjavil:

Samael je izjavil:


Edino kar si nam povedal tu je to, da ligo spremljaš leto in pol :))


Glede, da ne veš, da se je Livingston upokojil, lahko za tebe napišemo, da si jo začel spremljat z letošnjo sezono.


Am, whot?
Mi lahko poveš, kje sem izjavil kaj takšnega oz. Livingstona sam sploh omenjal? Edini, ki ga je sploh omenjal, si bil ti.
A si ti prepričan, da se ti v želji po dokazovanju svojega prav ni povsem skegljalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Weyoun ::

2dark je izjavil:

Samael je izjavil:

Pač ni FA atraktivna destinacija. Zgolj v samem Texasu sta še dve privlačnejši ekipi.


A, ja? To imaš v mislih Spurse, iz katerih jim je Kawhi spizdil in je Derozan zapadel v depresijo, ko je izvedel, da je trejdan v San Antonio?

Morda si imel v mislih Rocketse, kjer Harden igra 36 minut 1 na 1 košarko, ostali pa stojijo naokoli kot svečniki.

Imaš popolnoma prav.


Spursi (šampinjoni 1999, 2003, 2005, 2007, in 2014) in Rocketsi (šampinjoni 1994 in 1995) sta ekipi, ki sta sodelovali pri potavljanju standardov sodobne NBA košarke. Dallas, če smo objektivni, pa po drugi strani nikoli ni mogel privleči igralca v prime letih ki bi bil komplimentaren Dirku.

Ganon ::

Slika ekipe San Antonia, ko so nazadnje postali prvaki. Še pomnite, tovariši?

Samael ::

Weyoun je izjavil:

Spursi (šampinjoni 1999, 2003, 2005, 2007, in 2014) in Rocketsi (šampinjoni 1994 in 1995) sta ekipi, ki sta sodelovali pri potavljanju standardov sodobne NBA košarke. Dallas, če smo objektivni, pa po drugi strani nikoli ni mogel privleči igralca v prime letih ki bi bil komplimentaren Dirku.


:))

Smurf ::

2dark je izjavil:

Samael je izjavil:

Pač ni FA atraktivna destinacija. Zgolj v samem Texasu sta še dve privlačnejši ekipi.


A, ja? To imaš v mislih Spurse, iz katerih jim je Kawhi spizdil in je Derozan zapadel v depresijo, ko je izvedel, da je trejdan v San Antonio?

Morda si imel v mislih Rocketse, kjer Harden igra 36 minut 1 na 1 košarko, ostali pa stojijo naokoli kot svečniki.

Imaš popolnoma prav.

Ima prav, Mavericki so v zadnjih 10-20 letih bili najmanj atraktivna FA destinacija. V prime Dirk obdobju so se konstantno trudili, da bi privabili kaksnega zvezdnika pa jim ni ravno uspelo.

Po drugi strani imas Spurse, ki so ena najbolj uspesnih fransiz in pa Rocketse, ki so samo v zadnjih letih dobili Hardna, CP3 in Westbrooka. Mogoce se bodo zadeve kmalu obrnile, ampak dejstvo da do sedaj se FA igralci niso odlocevali za Mavericke (kar se je ponovno dokazalo tudi v zadnji trading obdobju).

Kar se pa tica Hardna mora vsak, ki spremlja NBA dlje casa priznati, da gre za enega najbolj (ce ne najbolj) ofenzivno talentiranih igralcev. Ja, verjamem, da komu njegov stil igre ni vsec, ampak to kar pocne je za zgodovino.

hamez66 ::

Zakaj pa nočejo v Dallas? Cuban preveč antipatičen? No sej tudi Rick Carlysle ni posebej karizmatičen. Izgled igrišča in barve bi bile lahko atraktivnejše za oko. Meni so recimo všeč igrišča in barve Rocketsov ali Lakersov. Dallasov stadion mi je malo beden. Dresi tudi niso bogve kaj. Kakšen umetnik z okusom bi lahko popravil/moderniziral te stvari v Dallasu.

Kurzweil ::

Danes ponoči bo zgleda treba bedet... miljon tekem!

Miami igra doma s Clevelandom... to mora bit zmaga!
Ob istem času, bo igral tudi Dallas doma, proti razmontiranem GSWju, pričakujem seveda zmago DAL in seksi številke Luke
Solidna bo tekma Minesotte in Utaha
Overall pa dve sladici, prva je DEN-HOU... in potem še LAC-BOS, kjer bosta za LAC igrala tako George, kot Leonard, tako vsaj piše na nba.com

Lej, lej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Samael ::

Jaz pa mislim, da bom to izjemoma (drugič v tej sezoni) izpustil. Ne morem biti vse dneve kot zombie v službi. Pa potem naslednji dve itak padeta na weekend - nedeljska celo ob "človeški" uri :)
Glejte, da zmagate! :)

Kurzweil ::

Samael je izjavil:

Jaz pa mislim, da bom to izjemoma (drugič v tej sezoni) izpustil. Ne morem biti vse dneve kot zombie v službi. Pa potem naslednji dve itak padeta na weekend - nedeljska celo ob "človeški" uri :)
Glejte, da zmagate! :)


Te povsem razumem, smo pri istem :)) Jaz pa si bom otežil življenje in pogledal kar se da, se pa itak potem velikokrat zgodi da zaspim zraven, mi je uspelo že tudi v 2 min od trenutka, ko sem si prištimal tekmo. Borba, jebi ga, potem pa cel retardiran po svetu hodim, nekje za vikend pa bo recharge ;((

Samael ::

hamez66 je izjavil:

Zakaj pa nočejo v Dallas? Cuban preveč antipatičen? No sej tudi Rick Carlysle ni posebej karizmatičen. Izgled igrišča in barve bi bile lahko atraktivnejše za oko. Meni so recimo všeč igrišča in barve Rocketsov ali Lakersov. Dallasov stadion mi je malo beden. Dresi tudi niso bogve kaj. Kakšen umetnik z okusom bi lahko popravil/moderniziral te stvari v Dallasu.

Verjetno jim sam Dallas ni ne vem kako privlačen. Sam ne morem trditi iz prve roke, ampak opisujejo ga kot en orjaški parkirplac.
Ko govorimo o atraktivni FA lokaciji, pogosto to ne vključuje sam klub, ampak predvsem mesto, življenje v mestu, podnebno klimo itd. Ti ljudje so milijonarji in če lahko izbirajo kje bodo živeli ... recimo Jimmy Butler je menda želel igrati za Heate predvsem zato, ker mu ugaja samo življenje v Miamiju.

Vazelin ::

Kdo bi izbral Dallas over Miami, Toronto, LA? Jaz vem da ne:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

Samael je izjavil:

Jaz pa mislim, da bom to izjemoma (drugič v tej sezoni) izpustil. Ne morem biti vse dneve kot zombie v službi. Pa potem naslednji dve itak padeta na weekend - nedeljska celo ob "človeški" uri :)
Glejte, da zmagate! :)


Te povsem razumem, smo pri istem :)) Jaz pa si bom otežil življenje in pogledal kar se da, se pa itak potem velikokrat zgodi da zaspim zraven, mi je uspelo že tudi v 2 min od trenutka, ko sem si prištimal tekmo. Borba, jebi ga, potem pa cel retardiran po svetu hodim, nekje za vikend pa bo recharge ;((

Mja, iz petka na soboto se mi bo fajn izšlo. Glih nekako iz Svarunove noči bom domov prilezel, potem pa tekma.

IL_DIAVOLO ::

Smurf je izjavil:

Jaz si upam staviti, da bo Doncic ostal pri Dallasu, ker daje lojalnosti velik pomen. Nenazadnje je se zmeraj gorec navijac Real Madrida, sam je omenil, da bi rad sel po Dirkovi poti. Hkrati so evropejci na splosno bolj lojalni kot ameriski igralci. Najeti 33 letnika sedaj (pa itak noce) bi bila napaka, ker Dallas tudi v najbolsem scenariju ne bo nared za finale se vsaj kaksni 2 sezoni. Za Mavericke drzi, da je bolj pomemben Doncic. Ampak tudi on nujno potrebuje se nekega zvezdnika za to, da se bodo morali nasprotniki fokusirati se na koga drugega. Tisti, ki mislijo, da Porzingis igra centra niso gledali njegovih tekem. Gre za igralca, ki je do neke mere podoben Dirku. S to razliko, da trenutno kaze vecji potencial v obrambi in nekoliko manjsi potencial v napadu. Skratka meni se zdi nakup Porzingisa zelo dobra investicja. Vecji problem so razni THJ in Leeji, ki so jih dobili zraven sedaj pa kurijo budget ekipe.


Točno to, Luka je zelo emocionalna in lojalna oseba.

Vazelin ::

No ja. V Evropi je bil v enem največjih klubov Realu. Bo zanimivo spremljat čez dobri 2 leti kam ga bo zanesla pot. Veliko (kot sem že pisal) bo sigurno odvisno od uspeha kluba. S takimi igrami ga bodo želeli vsi top tier klubi. Od LAL, Warriorsov, do Miamija:D

Kaj pravite na dvojec prime Luka in prime Davis? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

hamez66 ::

Samael je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Zakaj pa nočejo v Dallas? Cuban preveč antipatičen? No sej tudi Rick Carlysle ni posebej karizmatičen. Izgled igrišča in barve bi bile lahko atraktivnejše za oko. Meni so recimo všeč igrišča in barve Rocketsov ali Lakersov. Dallasov stadion mi je malo beden. Dresi tudi niso bogve kaj. Kakšen umetnik z okusom bi lahko popravil/moderniziral te stvari v Dallasu.

Verjetno jim sam Dallas ni ne vem kako privlačen. Sam ne morem trditi iz prve roke, ampak opisujejo ga kot en orjaški parkirplac.
Ko govorimo o atraktivni FA lokaciji, pogosto to ne vključuje sam klub, ampak predvsem mesto, življenje v mestu, podnebno klimo itd. Ti ljudje so milijonarji in če lahko izbirajo kje bodo živeli ... recimo Jimmy Butler je menda želel igrati za Heate predvsem zato, ker mu ugaja samo življenje v Miamiju.



Možno ja. Je pa v plus Dallasu oz. vsem klubom iz Texasa, da imajo nekoliko manj davka (ne vem točno, kako gre..). Zdej če je Dallas betonska džungla sredi puščave, potem verjamem, da to mnoge odvrača..

Kurzweil ::

Dam za trenutek na tekmo PHI-NYK in se vsi s komentatorjem vred derejo... Ben Simmons je zadel PRVO trojko v NBAju... 8-O

Uizi ::

LUUUKAAA MAGIC:D ajde razfak gremo.

Pa kok to američani žrejo. Jackinthebox quadra WTF

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

hamez66 ::

Haha kaj jim dela. Boljši kot MJ.

aborko ::

Fajn lahka gremo prej spat, ker Luke 99% ne bo nazaj, neke nore statistike je spet nabil... Malo lažja tekma zanj bo tudi dobro dela, ker ritem v NBA je ubijalski in do sedaj so ga dejansko (iz)rabili na vsaki tekmi, sploh na zadnji je na koncu kr bogi zgledal.

hamez66 ::

Jap.. Je igral vseh 12 minut. Show se nadaljuje...

Uizi ::

Kar naj ga zgonjo, da se navadi, sej je se mulc. Dons mu gre pa res vse notr. Zakaj KP ob izvajanju avta ali rebounda ne poda Luki vsi ostali pa. Butthurt much? :))

Kurzweil ::

Uizi je izjavil:

LUUUKAAA MAGIC:D ajde razfak gremo.

Pa kok to američani žrejo. Jackinthebox quadra WTF


Haha, tudi jaz kdaj debelo gledam :)) Zadnjič sem gledal eno tekmo in je en 200kg pujsek plesal kot retard in zraven imel v rokah fucking celega piščanca v škatli Reklame pa itak...

Kar pa se tekme in Dončiča tiče, pa ne vem kaj še sploh naj rečem - adijo pamet! V glavnem do polčasa je postavil rekord sezone, tako po največ doseženih točkah v 1. četrtini, kot v prvem polčasu,... pa vprašanje kaj vse še, kar še pri Stats.com ne dohajajo brskat :D

aborko ::

Show je že fajn, pa statistika Luka, verjetn ga hočejo do trojnega dvojčka spet spravit, ni pa to preveč pametno za naprej, čez par dni bo npr. proti Hardnu igral. Naj bi bil trener Dallasa med bolj brihtnimi in bi ga celo na klopi pustil, a ma mogoče Luka že tak vpliv, da ga vsi, še sodniki pač ubogajo :) . Tile izsiljeni prosti meti iz trojk so tut bolj tak tak - Luka je master tle... Jst bi to malo omejil - da ne bi bla osebna, če se se šuter vrže naprej v obrambnega igralca (naj meče al vertikalno navzgor ali pa nazaj - step back).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()
««
5 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155960 (34639) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196737 (94046) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641429 (37382) bambam20

Več podobnih tem