» »

NBA sezona 2019-2020

NBA sezona 2019-2020

Temo vidijo: vsi
««
14 / 45
»»

LeQuack ::

Gagarin je izjavil:

@belidihur, kaj sem pa jaz drugega napisal ?

LeQuack je izjavil:

Če bi Bobana dali v igro bi zmagali, tako pa so zgubili.


Lol, japajade, Boban brani 0


Ne rabi branit. Se postavi pod koš in daje žogo v koš, zmaga zagotovljena.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Gagarin ::

Ok, trolas ;)

Kurzweil ::

Gledam razpored Dallasa in v naslednjih 2 tednih, jih ne čaka nič kaj prijeten razpored...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

2dark ::

gremo tekmo po tekmo. To, da se gleda, kaj bo čez 4 tekme je brez veze.

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FTad ::

Duhec je izjavil:

Škoda za današnji poraz Dallasa. Sicer nisem gledal celotne tekme samo se mi je že takoj na začetku zdelo, da so bili telički malce presenečeni nad štartom kraljev iz Sacramenta, saj je slednjim vse, kar so vrgli, šlo noter, od trojk do prodorov. Nič tiste smole, ki se včasih drži žoge in obroča, da ne gre skozi ampak se prevaga ali odbije navzven. Vse skoraj čisti zadetki. Bjelica sploh. Tudi neke hude obrambe ni bilo s strani Dallasa.

Luka se mogoče res preveč na hard zapleta s sodniki, to je tudi sam ugotovil in dokler tega ne popravi ga bo trener umikal na klop, saj so tako pridobljene tehnične napake in prosti meti včasih lahko odločilni dejavniki v prid nasprotnika.
Vidim, da je Dallas po polčasu stopnjeval zadetke in z malce sreče bi lahko celo zmagal, kljub velikemu vmesnemu zaostanku 24 pik.

V petek ob 3:00 nova tekma proti Detroit Pistons.


Tudi sam sem takega mnenja. Ne razumem cemu je temu tako. Ze na prejsnji tekmi s Pelicansi je to dosti pocel. A je bil tak tudi v Evroligi?

Smurf ::

FTad je izjavil:


Tudi sam sem takega mnenja. Ne razumem cemu je temu tako. Ze na prejsnji tekmi s Pelicansi je to dosti pocel. A je bil tak tudi v Evroligi?

Je bil. Pac je se mlad. Mora najti neko zdravo mejo za tezenje (ker do neke mere se definitivno splaca teziti).

IL_DIAVOLO ::

"Sem strasten. Želim zmagovati. Zato včasih izgubim nadzor. Sem zelo tekmovalen. Ne le v košarki. Na vseh področjih. O tem lahko povprašate mojo družino. Se pa strinjam, da se bom moral pri pogovorih s sodniki malce bolj brzdati. Vem, da se velikokrat zmotim. Ljudje se pač motimo. Se pa moram naučiti umiriti," odgovarja LD 77 in dodaja, da sicer ne čuti podcenjevalnega odnosa sodnikov. "Ne, ne. Tudi oni so ljudje. Oni delajo napake, jaz delam napake."


Luka, never change. When you are right you are right.

Gagarin ::

V 2min report je zveza zopet uradno priznala da je bil faul pri zadnjem prodoru Dončića, pa tudi pri šutu Dončića 2 min prej. (Kot tudi faul Baree na Barnesom.) Će si 20 let in te tolčejo v odočilnih trenutkih se verjetno ni enostavno zadržat...

P.s.: ti 2min reporti NBA so kr neki, se sas še dodatno jeziš. Že druga tekma po Lakersih kjer bi po 2min rep v zadnjih sekundah Dalas moral zmagat al vsaj it v OT.

Horas ::

danes pa rose in bjelica v zadnji sekundi za zmago svojih ekip. bjelica z neverjetno trohko z 9m. rose pa prodorom in finto ter preobratom in skok šutom.

FTad ::

Gagarin je izjavil:

V 2min report je zveza zopet uradno priznala da je bil faul pri zadnjem prodoru Dončića, pa tudi pri šutu Dončića 2 min prej. (Kot tudi faul Baree na Barnesom.) Će si 20 let in te tolčejo v odočilnih trenutkih se verjetno ni enostavno zadržat...

P.s.: ti 2min reporti NBA so kr neki, se sas še dodatno jeziš. Že druga tekma po Lakersih kjer bi po 2min rep v zadnjih sekundah Dalas moral zmagat al vsaj it v OT.


jah podobna situacija, kot pri Rocketsih, ko so Hardenu razveljavili zabijanje, ko kao ni zoga sla skozi obroc.

Pac bo treba pozreti ta poraz in iti naprej.

2dark ::

Smurf je izjavil:

FTad je izjavil:


Tudi sam sem takega mnenja. Ne razumem cemu je temu tako. Ze na prejsnji tekmi s Pelicansi je to dosti pocel. A je bil tak tudi v Evroligi?

Je bil. Pac je se mlad. Mora najti neko zdravo mejo za tezenje (ker do neke mere se definitivno splaca teziti).


Ni bil. Ker v evropi sodniki boljše sodijo.

firbec ::

FTad je izjavil:

Gagarin je izjavil:

V 2min report je zveza zopet uradno priznala da je bil faul pri zadnjem prodoru Dončića, pa tudi pri šutu Dončića 2 min prej. (Kot tudi faul Baree na Barnesom.) Će si 20 let in te tolčejo v odočilnih trenutkih se verjetno ni enostavno zadržat...

P.s.: ti 2min reporti NBA so kr neki, se sas še dodatno jeziš. Že druga tekma po Lakersih kjer bi po 2min rep v zadnjih sekundah Dalas moral zmagat al vsaj it v OT.

Pac bo treba pozreti ta poraz in iti naprej.


Ta poraz s kingsi so si priigrali mnogo prej, kot pa v zadnjih minutah.
Luka z veliko napakami, slabim metom, pri vsakem metu HEEEEJ in pregovarjanje s sodniki, hotel je sam rešiti tekmo, tokrat mu ni šlo, medtem pa kingsi odlična tekma.
Nimaš kaj, pridejo tudi taki dnevi, to je povsem normalno.
Don Luka bo naslednjič spet boljši. Lepo ga je gledat, kako uživa, da mu le ne bi kakšna poškodba prekinila načrtov za prihodnost

Vazelin ::

hah Anamarija baby GOATu na glavo privlekla še enega psa. To bo še veselo, ko jo bo nogiral:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

hah Anamarija baby GOATu na glavo privlekla še enega psa. To bo še veselo, ko jo bo nogiral:))



Glede, da jo je že enkrat je samo vprašenje, kdaj jo bo znova.

Samael ::

Vazelin je izjavil:

hah Anamarija baby GOATu na glavo privlekla še enega psa. To bo še veselo, ko jo bo nogiral:))

Povsem nepotrebna, otročja izjava na ravni ameb, od komentatorjev 24ur.com člankov.
Ne glede na to, kaj bo, kaj ne bo ... v zvezi dveh oseb, ti res ni treba sem napisati vsake gostilniške oslarije, ki ti pade na pamet. Dajmo debatirati raje košarko.

2dark ::

Veliki debeli pri Denverju spet kaže, da je močno preplačan.

Horas ::

2dark je izjavil:

Veliki debeli pri Denverju spet kaže, da je močno preplačan.


ja si že na rtvslo napisu:D

Smurf ::

2dark je izjavil:

Smurf je izjavil:

FTad je izjavil:


Tudi sam sem takega mnenja. Ne razumem cemu je temu tako. Ze na prejsnji tekmi s Pelicansi je to dosti pocel. A je bil tak tudi v Evroligi?

Je bil. Pac je se mlad. Mora najti neko zdravo mejo za tezenje (ker do neke mere se definitivno splaca teziti).


Ni bil. Ker v evropi sodniki boljše sodijo.

Sure

pingvin116 ::

Vazelin je izjavil:

hah Anamarija baby GOATu na glavo privlekla še enega psa. To bo še veselo, ko jo bo nogiral:))


Samo vprašanje časa :D

Samael ::

Ah, ko si mora človek z alter-ego accountom pritrditi ... :))

hamez66 ::

Zgleda Porzingis ni želel v Dallas:



10min15sec se začne..

Je želel v Netse, Heat, Raptorse ali Clipperse.

Vazelin ::

Kdo je tisti spletni troll maks57 na mmc lol, ki že ne vem kolko dni smeti nba topice z neko anketo o top nba komentatorju na mmc?:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

IL_DIAVOLO ::

Doncicu se ponoci spet snelo 8-)

Samael ::

A se kaj ve, kako je z Dragičem? A bo igral v nedeljo proti Dallasu?

Za Miami zna biti to težka b2b tekma. Mavsi bodo spočiti, medtem, ko bo za Heate to b2b tekma. Noč pred tem bodo igrali z Lakersi na vzhodu nato pa potovali v centralni timezone.


Luštna reportaža :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

2dark ::

Samael je izjavil:

A se kaj ve, kako je z Dragičem? A bo igral v nedeljo proti Dallasu?

Za Miami zna biti to težka b2b tekma. Mavsi bodo spočiti, medtem, ko bo za Heate to b2b tekma.


Baje , da igralci gredo po tekmi še v redno službo .. Lebron dela samo 8 ur, ostali pa 12 ur v tovarni. Pa take fore. Če je za tebe in teb podobne 30 minut preganjanja po parketu za oranžno žogico napor ste brez kondicije.

A v tisti tvoji betici sploh razmišljaš, koliko manj korakov rabi naredit en 203 cm visoki relbron in recimo ti, ki nimaš tako velikih stopal in dolgih tac? Giannis pride od sredine igrašča do koša s tremi koraki. Ti jih rabiš koliko? 12?

Zato te fore o uturjensti pri teh velikanih ne pijejo vode, zaradi njihove višine in ogromnih stopal.

Samael ::

Kaj se kurčiš, a si spet pozabil tablete vzeti? Če nisi zmožen normalne komunikacije, če nisi za med ljudi in imaš težave sam s seboj, je pa skrajni čas, da začneš delati na sebi, ne pa da ti nekdo preko foruma to pove.

Glede ostalega pa da, ker je odigrati košarko na najvišji ravni, dati kup intervjujej, spokati na drugi del države in čez 16 ur to ponoviti ponovno na vrhunski ravni enako, kot tebi obuti copate in iti do televizije, aneda?
Misli daj, če imaš težave z razumevanjem, če je bilo moje vprašanje pretežko, te takšne ali drugačne lastne osebnostne motnje ovirajo pri komunikaciji, se pač s tem ne ukvarjaj, ne pa da se moramo potem mi ostali tu ukvarjati s tvojimi težavami in nebulozami, ki jih pišeš (in se običajno zmotiš).

2dark ::

Samael je izjavil:

če imaš težave z razumevanjem, če je bilo moje vprašanje pretežko,


Vprašanje je bilo enostavno, samo ti si tok beden, da osnovne infomacije, ki je dostopna, nisi sposoben pogledat.

hamez66 ::

2dark je izjavil:

Samael je izjavil:

če imaš težave z razumevanjem, če je bilo moje vprašanje pretežko,


Vprašanje je bilo enostavno, samo ti si tok beden, da osnovne infomacije, ki je dostopna, nisi sposoben pogledat.


Tvoje nabijanje nima veze z ničemer. Win rate na back to back tekmah je signifikantno nižji, pa tudi recimo Lukova osebna statistika je na b2b tekmah slabša kot v povprečju.

Samael ::

2dark je izjavil:

Samael je izjavil:

če imaš težave z razumevanjem, če je bilo moje vprašanje pretežko,


Vprašanje je bilo enostavno, samo ti si tok beden, da osnovne infomacije, ki je dostopna, nisi sposoben pogledat.

Ti se pa res prav potrudiš, da svojo intelektualno podhranjenost pokažeš na vsakem koraku, a? In sedaj? Čutiš, da je ob novih nebulozah, ki si jih delil z nami tvoj Schlong kaj daljsi?

Glej, saj naša debata ni neka globoka znanost, v tej temi smo v glavnem zato, ker imamo košarko radi, ampak če je vse to zate vseeno prezahtevno, ti predlagam kakšno lažje čtivo, naprimer Muco Copatarico od Ele Peroci ... pa boš naredil uslugo tako sebi, kot tudi nam ostalim.

no comment ::

2dark je izjavil:


A v tisti tvoji betici sploh razmišljaš, koliko manj korakov rabi naredit en 203 cm visoki relbron in recimo ti, ki nimaš tako velikih stopal in dolgih tac? Giannis pride od sredine igrašča do koša s tremi koraki. Ti jih rabiš koliko? 12?

Itak. Vseh 50 najboljših časov maratona so dosegli tekači, ki so višji od 215cm.

z3ro ::

Kje se da spremljati danes/ponoci danasnjo tekmo med Dallasom in Miamijem? Na TV3 ocitno ni prenosa.

Samael ::

En boljših streamov: http://nbastreams.xyz/schedule/

Alternativa: http://ripple.is/nba

Gregex ::

Ali pa tule. Čas tekem že pretvorjen v naš čas, če ima kdo s tem slučajno težave.

https://nba-stream.com/next-games-live-...

IL_DIAVOLO ::

Sportklub je na silvestrovo prenašal tekmo dallasa, tem lenuhom od tv3-ja se pa ze med letom ne da.

z3ro ::

Hvala za linke..

Drevesce ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sportklub je na silvestrovo prenašal tekmo dallasa, tem lenuhom od tv3-ja se pa ze med letom ne da.


Arenasport posreduje vse prenose TV3, tako, da oni tega sploh ne urejajo še manj pa izbirajo katere tekme bodo lahko prenašali.

Kurzweil ::

@Gregex, najbolj simple je it na stran od športnih stav in imaš tam za vse športe na enem mestu. Sem se pa zaradi lige NBA naučil pretvarjat in upoštevat časovne pasove za celoten ZDA... in potem posledično v veliki meri tudi za preostali svet.

Drugače ša včeraj Miami sploh ni bil daleč, da premaga Lakerse. Lebron je imel po prvem polčasu že 7 izgubljenih žog in sem dejansko upal, da jih kresne še par, da postavi kakšen neslaven rekord, ampak je potem v 2. polčasu izgubil samo še eno. V glavnem Miami je imel težko tekmo, danes jih v gosteh čaka še druga od B2B tekem, in če vzamemo v obzir, da je Dallas malce počival, bi rekel, da ima danes Dallas ugodne pogoje za zmago, bo pa sigurno zanimivo. Moram pa še malce pobrskat, če bo Dragič igral, ker včeraj ni...

Drevesce ::

Dragić ne bo igral.

Samael ::

Kurzweil je izjavil:

V glavnem Miami je imel težko tekmo, danes jih v gosteh čaka še druga od B2B tekem, in če vzamemo v obzir, da je Dallas malce počival, bi rekel, da ima danes Dallas ugodne pogoje za zmago, bo pa sigurno zanimivo. Moram pa še malce pobrskat, če bo Dragič igral, ker včeraj ni...

Poleg Dragiča bosta nocoj manjkala tudi Justise Winslow in James Johnson, Herro je pa tudi včeraj proti Lakersom zaigran nekoliko bolehen, tako da bo nocoj Heat v Dallasu dodatno oslabljen - čeprav je ekipa (Butler, Adebayo, Olynyk, Nunn...) še vedno ubijalska.

Vazelin ::

Jaz bom pogledal četrtino ali dve danes :D

Lepo, v uni anketi za top komentatorja NBA na MMC je nekdo dal tri pike Zbornayi8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Samael ::

O, fak ...

Zheegec ::

Auč
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Kurzweil ::

Lahko gremo spat... želim najboljše Luki, čeprav glede na to kako mu je obrnilo gleženj se bojim, da ne bo nič dobrega... ne bom nič kaj presenečen, če bo kaj hujšega v smislu 1-2 mesca neigranja...

Samael ::

Videti je kot zvin (vsaj upam, da je zvin in ne kaj hujšega) gležnja.

Kurzweil ::

Zdej se bo pa videla prava vrednost Dallasa... in vseh bencherjev, ki so lahko igrali v zavetju Luke, zdaj bo moral pa nekdo prevzet vajeti, nekak si ne znam predstavljat, da bi bil prvi play Brunson ali Barrea... če gre za klasično poškodbo gležnja za 1-2 meseca, bi Dallas vmes zapravil vse kar je dobrega pridelal! Tale ekipa brez Dončiča je verjetno konkurenčna največ 10 ekipam v ligi... pa še to ne...

p.s. in pa bogi tisti, ki so si pred časom omislil ogled te tekme v ZDA... najprej verjetno celi tegotni, ker ni Dragiča, sedaj pa še Dončiča ni... imam občutek, da bo danes Miami res gledko premagal Dallas...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Samael ::

Mja. 4 do 6 tednov pomeni 16 do 24 tekem. Veliko, ampak če pol tega vseeno zmagajo (pri tej ekipi človek ne more biti v nič prepričan), borba za končnico ostane. No, upam da bo vseeno nazaj dosti prej.

Kurzweil ::

Ja zdej bo pomoje kar ena serija porazov (poglej razpored tekem)... tudi z Luko bi bila težka naslednjih par tekem... je pa tudi vprašanje, v kakšni formi se bo vrnil,... v prodor sigurno ne bo šel lep čas tako zamozavestno, kot je šel do sedaj,... pa ravno zadnjič smo debatirali, da zaradi manj atletske in počasnejše igre Dončiča, slednji nima tako velikih možnosti za poškodbe... je pa jasno, da je zdravstveno osebje in vse kar je na voljo NBA igralcem 2 svetlobni leti pred tem, kar bi ne košarkaš dobil pri nas.

Me prav zanima, koliko folka sedaj še gleda to tekmo, sploh pa ko je +20 za Miami...

Samael ::

https://twitter.com/espn_macmahon/statu...

X-rays in his ankle were negative, but Luka Doncic has been ruled out the rest of the game, per Mavs.

Samael ::

Ampak imajo srce. Kakor je že kazalo v prvi četrtini in ta borba v ostalih treh ... Ne glede na končni rezultat mi ni žal, da sem ostal pokonci in gledam.
««
14 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156319 (34998) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197136 (94445) Samael
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641518 (37471) bambam20

Več podobnih tem