» »

Gardaland, kje prespati

Gardaland, kje prespati

MaticKregar ::

Prosim za pomoč.
S punco bi šla v kratkem v gardaland, pa bi enkrat prespala. Pozna kdo kakšno ugodno varianto z zajtrkom?

TheBlueOne ::

Mi smo bili v Campegio Gasparina v mobilni hiski. Zajtk imas v kampu. Smo vzeli, ker je blizu, drugace najdes kolikor hoces na AirBnb, booking, trenutno je verjetno vse poceni, ker ni ravno sezona.

borisk ::

midva sva tukajle
https://www.google.com/search?client=fi...

Sirmione je v bljižini (lahko greš peš), imajo v redu parkirišče, super zajtrk, čiste sobe, ni se mi zdelo drago, je pa samo gardsko jezero bolj zanimivo kot gardaland (midva sva vseeno šla, js še nism bil, moja pa je navijala :) Priporočam še vsaj izlet v Limone sul Garda, Lasize...

MaticKregar ::

Ok, hvala za odgovore. Bom pregledal...

darkolord ::

Kaj pa hotel od Gardalanda? Enkrat smo bili tam, takrat je bilo ugodno, res zelo lepo poštimano (sicer pravljično, ampak imajo tudi navadne sobe), zajtrk je bil mega (ni da ni).

Invictus ::

airbnb in nekaj najdeš v okolici...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

fosil ::

Si pogledal na njihovi spletni strani?
Se najde kakšna ugodna paketna ponudba kjer dobiš hotel + karto za 2 dni.
Še bolj ugodna je pa Mirabilandija, tam dobiš karto za 2 dni + hotel za 50 EUR na osebo.
Tako je!

MaticKregar ::

Čist iskreno še nisem. Šele v nedeljo imam čas, prej sem malo povprašal za nasvete...

Horas ::

če greta z svojim avtom, kar v avtu spita. zastonj.

borisk ::

Horas je izjavil:

če greta z svojim avtom, kar v avtu spita. zastonj.


"ciganov" in "romunov" imajo dost italjani še sami, ni treba da še mi to furamo pri njih. za 50 e dobiš B&B z zajtrkom, za katerega bi na isti lokaciji plačal kakšnih 10€ po osebi. če računaš še plačilo parkinga, potem vidiš da je bolje prespati v postelji, sploh če te še konec dneva še 5 ur vožnje po italjanskih avtocestah...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pot z avtom za 3 clansko druzino z avtom iz Ljubljane do Barcelone (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10320539 (17514) peko_deko
»

London

Oddelek: Loža
184707 (3528) AnriK
»

Potovanje v London januarja

Oddelek: Loža
359588 (8686) Phantomeye
»

Poceni v Francijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7922828 (17827) Karaya 52
»

Akcija OMV, Holiday plus boni...???

Oddelek: Loža
155465 (3688) gapimankr

Več podobnih tem