» »

Vijaki za pleksi steklo

Vijaki za pleksi steklo

frenk ::

Zanima me kašne vijake uporabljate oz. kje se jih da dobit...najbol je če so čimkrajši in čimlepši:D...limal ne bom, ker bom mogoče kmal zamenou plexi:)

nikonezna ::

frenk kakšne vijake misliš???? kako imaš pleksi dan gor...kaj je original, kakšno ohišje...ki jaz sem ga dal gor kar z lepilom>:D
brez podpisa

Aspirinix ::

KAj pa če probaš s kakimi zatiči iz plexija?
Luknjo narediš kot za šrauf, potem vstaviš za to pripravljen oblikovan kos pleksija. Nato pa skozenj samo še varnostno sponkico?
Če najdeš kaki barvni pleksi kos ali kaj podobnega zna kar cool zgledat, pa še rezervno okno si lahko narediš in sproti zamenjuješ.

frenk ::

Naprimer takile vijaki za pritrditev plexija


teli šravfi so mal extra ampak so tud ql



torej nekj tazga iščem...morjo bit pa na notranji strani(tist del šravfa ki pride na notranjo stran ohišja) zlo kratki ker je zlo mal placa


p.s.:

aspirinix: ne vem točn kako mislš...al mislš da bi namest šravfou dal zatiče??:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

nikonezna ::

ja pomoje zakovice kar...jih najdeš kakršnih koli baru, glede vijakov pa lahko pogledaš malce okoli po trgovinah kot mercur, obi, bauhouse, ali pa celo v kakšno modelarsko trgovino...tam bodo verjetno meli kaj posebnega...če pa je predolg, žagico in zzzzzp...pa je>:D
brez podpisa

matias ::

Torej iščeč takšne zatiče kot so na zgornji sliki?
Js sem te zatiče uporabu (v Chieftec-ih je z njimi pritrjen stranski ventilator ali pa plexi) in morm rečt da držijo super... sem pa potem še naknadno izoliral plexi s prozornim silikonom.

Vpraši kakšnega lastnika Chiefteca, če ti jih proda... če pa se jih da kje kupit, pa povejte... jih bom še js neki nabavu :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz napajalnika za računalo bi rad 110V vtičnico odstranil

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132062 (1663) Moravče
»

tesnenje vodnega bloka?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131745 (1501) Čmrlj
»

Kompatibilnost NF4 Asus A8N-SLI plate z napajalcem!?

Oddelek: Strojna oprema
121117 (995) Racunalnik
»

Pomoč in nasveti z modom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91222 (1049) timj010
»

Modifikacija By SnakeBite

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81554 (1335) SnakeBite

Več podobnih tem