» »

Vprasanje za uporabnike

Vprasanje za uporabnike

1
2
»

DoloresJane ::

Kako sem se odločila za moderiranje?
Nekega dne kliknem na oddelek in se mi je zdelo, da ni vse tako kot prej. Kliknem back in še enkrat berem opis oddelka in bila sem navedena med moderatorji. :) Sicer pa - najbrž se od slo-techerjev s tem področjem še najbolj ukvarjam. (Moderiram Sedem umetnosti, kjer ste vedno dobrodošli. :) )

Neke slike so že bile, in upam, da jih ne bo več. Sicer pa svoje slike nimam na disku in je ne nameravam kazati ostalim. Lahko pa kdaj pridete na kakšen slo-tech dogodek. Odkar sem nastopila moderatorstvo, sem bila še na vseh. :)

malal ::

hmm..okej se moj odgovor..
kako sm se odlocla za moderiranje..

v oddelku sola sem pomagala kolkr se je dal..velik je vprasanj na katera ne znam odgovort..kot so kake naloge s fri-ja ipd..na ostala pa po najboljsih moceh pomagam..zadeva je bla taka da mi je blo pac ponujeno mesto moderatorke in sem ga sprejela..brez kakega posebnega razloga..mislim le da lahko tko pomagam se malo bolj kot prej.

kar se tice pa slik se strinjam z nadezhdo..slike so bile..mislim pa da ni potrebno da se objavljajo..tudi jaz se udelezuje s-t dogodkov in me lahko vidite tam če že.

Tic ::

Em... a se vam ne zdi da je Naslov teme zgrašen.
Predusem "uporabnike". Bolj primerno bi bilo za Admine/Moderatorje. (_TO_ je uprasanje za uporabnike)
persona civitas ;>

TomazXX ::

Tic: prvotni namen je bil mal drgacn :D
Look on tha bright side! It couldn't get worse than this....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pohvala

Oddelek: Slo-Tech
282412 (1270) vrtnyka

Nazivi

Oddelek: Slo-Tech
362030 (1428) OwcA
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755307 (1811) undefined

Več podobnih tem