» »

Maceta??

Maceta??

domeski ::

Nameravam si narediti maceto(ali pa mal manjso sabljo,ali pa mal vecji noz),ki jo bom mel za sekanje vej in podobno.Sedaj rabim sam se spodobno obliko.Ali ve kdo,ki se za take stvari zanima , za kaksno stran kjer so te stvari prikazane, al mi pa vsaj povejte kako se rece po anglesko da bom mal pogooglal.A so mel vcasih japonci al kitajci kksno spodobno stvar mogoce(ne samo katane) V mislih se mel nekaj tazga na desni:

frenk ::

k boš delou rezu morš dat taprav material ker drugod po svetu trdota lesa oz. rastlin ni ista in tako tudi material ni isti...brušenje je pravtako pod bolj topim kotom...verjetno boš magu pa rezilo tud kalit...poleg tega za brušenje ne uporabljaj kotne brusilke ampak brus na roko, ker med brušenjem ne smeš dosežt velikoh temperatur, ker to razkali material

ali3n ::

domeski - pejd raj tole mačeto (nekateri pravijo temu trudi "Wang") kupit v Merkur. Če boš sam delal, se ti lahko še kej zgodi....:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

domeski ::

Zivjo!
Jaz rabim samo obliko noža,vse drugo ze imam oz. vem kako bom naredil, ker sem v tem fohu.Saj veste kko pravjo: ce hoces da je narejeno dobro, morš nardit sam? A ma kdo kej, no?

lp

frenk ::

jah mi pr tabornikih mamo tako obliko kot je una čist na desni...dolgo je pa tm ukol pol metra al pa še mal več:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odpraviti praske na šipci ročne ure

Oddelek: Loža
377500 (6759) WarpedGone
»

Brušenje procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252584 (1728) Pyr0Beast
»

Vodobrusni papir 1200

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
113391 (3145) 5pellfire
»

s čim odrezati pleksi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191657 (1423) Good Guy
»

DIY-Avtomehanika...

Oddelek: Na cesti
142906 (2708) Brane2

Več podobnih tem