» »

Star telefon -Youtube

Star telefon -Youtube

MIHAc27 ::

Živjo... ne uspe mi rešit težave.
Hčerka ima enega starega Galaxy mini z Androidom 2.3.5.
Še par dni nazaj je youtube preko privzetega brskalnika deloval. Sedaj deluje edino, če direktno izbereš link videa.
Probal sem že dat telefon na factory reset, ni pomagalo. Naložil Opero mini pa je tam čisto isto. Vse na strani je sivo.

Manjka kak vtičnik, ali bi pomagal kak drug browser?

Internetne strani drugače normalno prikazuje.

less ::

Kaj pa preko aplikacije youtube?

klinker ::

MIHAc27 je izjavil:

Živjo... ne uspe mi rešit težave.
Hčerka ima enega starega Galaxy mini z Androidom 2.3.5.
Še par dni nazaj je youtube preko privzetega brskalnika deloval. Sedaj deluje edino, če direktno izbereš link videa.
Probal sem že dat telefon na factory reset, ni pomagalo. Naložil Opero mini pa je tam čisto isto. Vse na strani je sivo.

Manjka kak vtičnik, ali bi pomagal kak drug browser?

Internetne strani drugače normalno prikazuje.


Za start bi lahko dal za hci tega stotaka in ji kupu nek Redmi, ker Galaxy mini je bil ze nov nocna mora za uporabo.
Lahko pa poskusis se kak brskalnik, ja. Firefox, Dolphin, ...

MIHAc27 ::

Aplikacije youtube in razni google store samo težijo, da se nimajo kam povezat, ni strežnika. Ampak to isto je nagajalo že prej.
Dolphina sem probal naložit, pa mi je na koncu samo javil napako in se pač ni naložil (Nalagal sem pa eno mal starejšo verzijo, ki naj bi tukaj še delala).
Vem,da je že dokaj star telefon, pa isto sistem gor, ampak če je še 1 teden nazaj lepo delalo, ne vem zakaj ne bi več.

Nakup novega/drugega telefona pa ni v planu. Sploh sedaj, ko se je še šola začela.

klinker ::

Seveda, ker aplikacije tega starega srota ne podpirajo vec.
Kaj ima veze sola. Ce ima telefon, naj ima kaj normalno delujocega, ker boljse pol da nima nic, kot pa ta mazohisticni predpotopni aparat, ki mu ze odklep zaslona traja 5 min. Nisem napisal da ji kupi fon za 500€, ampak nek low end za stotaka, ki vsaj normalno dela. Kot sem ze napisal, je Galaxy mini ze kot nov bil en drek od aparata in da to danes turis hceri v roke, jo oprosti maltretiras. Ce pa ze noces da ne visi na njem, pa ji raje dej v roke kak dump fon, ker to vsaj dela normalno.

MIHAc27 ::

... z telefonom je bila čist zadovoljna.. tko da to nekako ni tema. Pa 1 teden nazaj je še delal kot treba.

Ker se z telefoni sam ne ukvarjam kaj dosti, sem pričakoval kak pameten nasvet, kaj bi lahko nagajalo oz. kako rešit zadevo vsaj začasno.

sgdjkdlsugi4 ::

Možno da so kak legacy API izklopili. Ta Android je predpotopen, že ICS (ki je prišel konec leta 2011, torej 8 let nazaj) se ukinja podpora, tak da kot so napisali zgoraj, boš moral menjat.

Lahko pa pišeš na Google support, da zarad tvojega starega telefona nazaj vklopijo APIje.

keitai ::

Probaj dat gor star youtube apk - https://www.apkmirror.com/apk/google-in... in ugasni pol update-anje.

Mogoč bo delal, mogoče ne. Podpora za tako stare androide se ukinja + ta telefon je bil resnično slab že ko je bil izdan.

klinker ::

MIHAc27 je izjavil:

... z telefonom je bila čist zadovoljna.. tko da to nekako ni tema. Pa 1 teden nazaj je še delal kot treba.

Ker se z telefoni sam ne ukvarjam kaj dosti, sem pričakoval kak pameten nasvet, kaj bi lahko nagajalo oz. kako rešit zadevo vsaj začasno.


Seveda, ker imas ocitno zelo pridno in skromno hcerkico. Sory, ampak kot ze napisano, ta telefon je ze nov bil en drek.
In ker imas tako pridno hci, bodi fotr in ji privosci nekaj iz danasnjih casov, pa tudi ce low end. Xiaomi Redmi 7 je poceni in top za svoj denar, okoli 100-150EUR, kar je drobiz za nov telefon, ki je prav soliden za nezahtevnega uporabnika.
Ce pa mislis da to ni pameten nasvet, sory, si pac skrtuh da lastno hci silis v uporabo prakticno najslabsega smartfona, ki je kdajkoli obstajal. Jst ji raje ne dam nic, kot nekaj tako slabega in zastarelega, oz. ji dam v zep klasicen glup gsm aparat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Machete ::

Če bo kaka akcija za normalen telefon prispevam 5 eur.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Master_Yoda ::

Ne se zajebavat z google spyware aplikacijami. Namesti F-Droid in dol potegni aplikacijo NewPipe . Pa probaj s to. Pa se v backgroundu lahko predvajas.
Dovie'andi se tovya sagain.

MIHAc27 ::

Master_Yoda je izjavil:

Ne se zajebavat z google spyware aplikacijami. Namesti F-Droid in dol potegni aplikacijo NewPipe . Pa probaj s to. Pa se v backgroundu lahko predvajas.

Sem sprobal, nove verzuje F-droid se nočejo naložit, starejša 0.12 pa ne najde nobenih aplikacij... tko da ja, bom obupal.
Nekatere druge strani podobne Youtube imajo podobne težave, nič pametnega ne dela.

Mogoče Miklavž kako tablico prinese...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

android youtube v ozadju je možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
558391 (317) stevemcq_
»

Huawei predstavil Mate 30 Pro - brez Googlovih aplikacij (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
11228130 (21331) xmetallic
»

Rootanje Huawei naprav

Oddelek: Mobilne tehnologije
51084 (847) _Denny_
»

Samsung Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513391 (9760) Mavrik
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421010 (18365) Tilen

Več podobnih tem