» »

Android 10 je tu

1
2
»

Mavrik ::

kjut je izjavil:


zdej pa pejdi v developer mode pa klikni na running services (nekje pri vrhu) pa bos opazil kot jaz da gps service se vedno migeta kljub temu da so vse googlove aplikacije na disable no razen dveh, ki pa jih sploh ni mogoce disablad oz. izbrisat. Toliko...
ps huawei,stock...


Service ostane ker mora podajati podatke GPS senzorja aplikacijam, ki uporabljajo FusedLocationProvider. Drugače bi ti crknila lokacija v večini aplikacij.
The truth is rarely pure and never simple.

Hermit Bob ::

Mavrik je izjavil:

kjut je izjavil:


zdej pa pejdi v developer mode pa klikni na running services (nekje pri vrhu) pa bos opazil kot jaz da gps service se vedno migeta kljub temu da so vse googlove aplikacije na disable no razen dveh, ki pa jih sploh ni mogoce disablad oz. izbrisat. Toliko...
ps huawei,stock...


Service ostane ker mora podajati podatke GPS senzorja aplikacijam, ki uporabljajo FusedLocationProvider. Drugače bi ti crknila lokacija v večini aplikacij.


Daj Maverik, kot, da smo vsi (s tabo vred) od vceraj:
https://www.theverge.com/2017/11/21/166...

Kakorkoli obrnes, celoten google play services je postavljen tako, da te tracka in tega brez microgja in odstranitve googlovega sranja ne mores prepreciti, brez da zbreakas aplikacije.

Zgodovina sprememb…

kjut ::

Tudi jst sm skepticn tole da app nebi delal ce bi onemogocil fusedlocation proces (sem preveril med system apps in ne gre, unistall in force stop osivena.

Na drugem fonu, kjer je lineageos namescen brez gapsov, isti appi, ki rabijo lokacijske procese, delajo brez problema in so se v app-privacy meniju disejblani.

Sux.

Sicer se mi zdi pa dobra praksa za sumljive appse, da se v App info meniju pri data usage disejbla vse internetne povezave, ce je app tak da naj nebi rabil povezave, za ostale pa samo background.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Hermit Bob ::

Se da.
- Lineage rom z microg lineage.microg.org
- root preko magiska
- Xposed framework
- Xprivacy Lua (placas licenco)
- Netguard (placas licenco)
- Aurora store

Logika:
- z netguardom blokiras vso network komunikacijo, ki jo appi ne rabijo (vso googlovo, fb sranje,...)
- za vse ostale appe, jim z xprivacy podtaknes lazne podatke, od lokacije naprej
- kar ne deluje, ne jamras in stokas, ne uporabljas. Zaradi nlb klik aplikacije, sem se prestavil na drugo banko. Vam ne ustreza, da imam root? Zajebavate lastne stranke? Ni problem, bank je dovolj.
- LuckyPatcher pomaga, vsi appi, ki vas zahebavajo, ste jih potencialno placali? Po njih.
- LuckyPatcher ne zaleze? Mobilism.org. ncore.cc.
- Se vedno ne zaleze? Razbijte sami.
- Ne gre? Glasujte z denarnico. Ne rabite.

Zgodovina sprememb…

pirlo ::

Hermit Bob je izjavil:

Se da.
- Lineage rom z microg lineage.microg.org
- root preko magiska
- Xposed framework
- Xprivacy Lua (placas licenco)
- Netguard (placas licenco)
- Aurora store

Logika:
- z netguardom blokiras vso network komunikacijo, ki jo appi ne rabijo (vso googlovo, fb sranje,...)
- za vse ostale appe, jim z xprivacy podtaknes lazne podatke, od lokacije naprej
- kar ne deluje, ne jamras in stokas, ne uporabljas. Zaradi nlb klik aplikacije, sem se prestavil na drugo banko. Vam ne ustreza, da imam root? Zajebavate lastne stranke? Ni problem, bank je dovolj.
- LuckyPatcher pomaga, vsi appi, ki vas zahebavajo, ste jih potencialno placali? Po njih.
- LuckyPatcher ne zaleze? Mobilism.org. ncore.cc.
- Se vedno ne zaleze? Razbijte sami.
- Ne gre? Glasujte z denarnico. Ne rabite.

Vsaka čast, ti si malwareu odprl vrata na stežaj. V bistvu si jih kar odstranil.
Daj povej katera banka ti tu dela, da menjam, če sem slučajno na isti.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 10 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5416604 (11407) pirlo
»

Windows 10 Creators Update izide 11. aprila

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3810800 (8499) Anney
»

Applove novosti: iOS 9, OS X El Capitan, Apple Music, watchOS 2, Apple Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9038300 (33807) m0LN4r
»

Googlov I/O 2015 ni prinesel revolucije

Oddelek: Novice / Android
1711327 (8658) Jst

Več podobnih tem