» »

Lenovo t400 prižge se, nato se ugasne

Lenovo t400 prižge se, nato se ugasne

t0mekk ::

Zamenjal fan, priklopil, zadeva se prižge (kdaj pride do win boot screena) nato se ugasne. Kakšna rešitev?

Baja ::

ja, ventilator prikopi nazaj na plato.

t0mekk ::

:)..sem sem,


Prvotno stanje laptopa je bil fan error, sem zamenjal fan (fan dela)..zdaj pa se mi ugaša po kakih 3-7 sekund (odvisno)...

Stikalo ::

t0mekk je izjavil:

:)..sem sem,


Prvotno stanje laptopa je bil fan error, sem zamenjal fan (fan dela)..zdaj pa se mi ugaša po kakih 3-7 sekund (odvisno)...


mogoče se pregreje? Si dobro nanesel novo pasto?

t0mekk ::

Stikalo je izjavil:

t0mekk je izjavil:

:)..sem sem,


Prvotno stanje laptopa je bil fan error, sem zamenjal fan (fan dela)..zdaj pa se mi ugaša po kakih 3-7 sekund (odvisno)...


mogoče se pregreje? Si dobro nanesel novo pasto?


Sem...

Baja ::

poglej v biosu ce so kake nastavitve glede venta. reset biosa? drugače pa ga verjetno kak senzor biksa.

t0mekk ::

Baja je izjavil:

poglej v biosu ce so kake nastavitve glede venta. reset biosa? drugače pa ga verjetno kak senzor biksa.


Do biosa ne pridem (mi prej crkne)...senzor?

Baja ::

plata ma verjetno neko vezje za zaznavanje obratov venta. če se vent vrti in se vseeno ugaša, ga verjetno biksa plata.

t0mekk ::

Baja je izjavil:

plata ma verjetno neko vezje za zaznavanje obratov venta. če se vent vrti in se vseeno ugaša, ga verjetno biksa plata.


Rešitev? onboard baterijo ven pa not?

jukoz ::

Imaš original ventilator? Meni na enem T420 ventilator iz ebaya dela, na drugem sem moral dat originalnega. Tisti, ki je zahteval originalnega, ima dodatno nvidia grafično.

t0mekk ::

jukoz je izjavil:

Imaš original ventilator? Meni na enem T420 ventilator iz ebaya dela, na drugem sem moral dat originalnega. Tisti, ki je zahteval originalnega, ima dodatno nvidia grafično.


Vent mi zažene pri zagonu pol mi pa itak vse skupi ugasne. Vent je iz ebaya. Pismo, mogoče je pa res to problem. Ma kdo original vent za ta krš:D?

Baja ::

ja, probaj vzeti onboard baterijo za kakih 10 minut ven. škoditi ne more :)

t0mekk ::

Poročam popoldan situacijo. Bom priklopil nazaj tastar vent, če mi vrže ven fan error ma jukoz prav. Hvala zaenkrat fantje

-valvoline- ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3-pin vs 4-pin vent

Oddelek: Strojna oprema
192962 (2522) bajsibajsi
»

Glasen ventilator- procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
354465 (3963) gddr85
»

Računalnik se ne zažene več

Oddelek: Pomoč in nasveti
283547 (2953) STU-III
»

cpu fan error - Athlon II X4 Quad 620 AM3 2.6 - kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
201947 (1612) maia
»

CPU fan error

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51305 (1243) svetetko

Več podobnih tem