» »

Xiaomi Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro

Xiaomi Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro

krastača ::

Pozdravljeni!

Zanimam se za različico tega telefona. Zavedam se da je različica v EU tržišču in KITAJSKO,INDIJSKEM tržišču, če sem dobro povzela.

Pa me vendarle zanima, če bi kupila "Xiaomi Redmi K20 Pro 6.39 inch 48MP Triple Camera NFC 4000mAh 8GB 256GB ", ki ni delan za europsko tržišče, če bi delal v SLOVENIJI?

Drugo vprašanje, kerega od teh dveh bi kupili tisti, ki se na telefone spoznajo boljše, kot lajik, kot sem jaz.

HVALA za nasvet

Gagarin ::

Če ne igraš iger, ti je navaden 9T povsem zadosti. Pri uporabi tipa sms, face, snap, insta, browsanje, poslušanje glasbe, fotkanju, ne boš opazila razlika med 9t in 9t pro. Kitajski, indijski ti bo delal sam pri nekaterih ni gor niti Google play, pa cel kup kitajskega bloata je gor, celo reklame so v sistemskih aplikacijah. Seveda lahko to rešiš tako da naložiš drug rom, sam to že moraš malo znat ali pa bit pripravljen delat po vodiču. Pa kolikor je meni imenovanje Xiaomi jasno je Mi 9t pro enak telefonu K20 Pro. Ta prvi je za zahodna tržišča, ta drugi pa za Kitajsko.

krastača ::

:) Zdravo,
Hvala za dogovor, JA, dejansko igram igre in tudi audio knjige poslušam na telefonu, poleg navadne uporabe telefona za telefonijo. Zato sem pa mislila za nakup različice z 8GB 256GB.

greatdrakon ::

ne se hecat. ne rabiš kitajske variante. že evropski model je overkill za kar ti rabiš.

krastača ::

Hvala,

:) bom ostala po tem pri -Xiaomi Mi 9T Pro Global 6/128GB različici.

-valvoline- ::

Kljub temu da se gre za enak model in hw under the hood sta k20 in k20 pro precej cenejsa kot mi9t/pro, sploh pa pri mocnejsih je razlika celih 90e na alix. Zanimivo. A se da odklepat bande pri k20 in k20 pro? Pri nekaterih modelix xiaomi gre, pri nekaterih ne. A se z flashanjem xiaomieu odklene b20 ali ne?

Zgodovina sprememb…

krastača ::

Saj zaradi razlik v ceni, sem razmišljala o nakupu K20 pro 8GB / 256GB. Glede drugih apps pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krastača ()

-valvoline- ::

krastača je izjavil:

Saj zaradi ralik v ceni, sem razmišljala o nakupu K20 pro 8GB / 256GB. Glede drugih apps pa ne vem.

Odklenes, flashas custom twrp, flashas xiaomieu in to je to. Pa sej ni tko hudo tudi ce nima b20, 3g+ bo vseeno deloval. Lahko tut kitajskemu romu seveda nalozis google in vse ostalo, pobrises kitajsko nesnago od appse in je pol tudi spica, vendar mas na voljo zgol anglescino ter nemscino od eu jezikov.

Zgodovina sprememb…

Killermode ::

3g je zelo slabo pokrit sploh pri A1, ki pa res veliko uporablja izven mest b20 za 4G.

-valvoline- ::

Killermode je izjavil:

3g je zelo slabo pokrit sploh pri A1, ki pa res veliko uporablja izven mest b20 za 4G.

Mev sem redmi 4 pro brez b20 pa ni blo nic hudega, oz sem ga vedno imel na 3g zarad trajanja baterije.

krastača ::

O čem vidva govorita mi sploh ni jasno, čisti lajik na tej strani, sploh pa ne vem kaj mislita z 3g ali b20 za 4g. :)

-valvoline- ::

https://www.kimovil.com/to/special/xLAR...
265e je najcenejsi k20 pro 128gb z kodo za popust (celo z globalnim romom je), najcenesi mi9t pro je cca 380e. 120e razlike, wow.

krastača je izjavil:

O čem vidva govorita mi sploh ni jasno, čisti lajik na tej strani, sploh pa ne vem kaj mislita z 3g ali b20 za 4g. :)

Frekvence oddajnikov, b20 je ena izmed evropskih 4g frekvenc (800mhz ce se prav spomnim), katero jo kitajske razlicice nekaterih telefonov ne prebavljajo, namernoma ali ne who knows.

Zgodovina sprememb…

krastača ::

Oh, tega pa nisem vedela.

Mogoče veš kaj pomeni Xiaomi Dual DIM v različici - Xiaomi Mi 9T Pro Dual DIM 128GB 6GB RAM?

Killermode ::

-valvoline- je izjavil:

Killermode je izjavil:

3g je zelo slabo pokrit sploh pri A1, ki pa res veliko uporablja izven mest b20 za 4G.

Mev sem redmi 4 pro brez b20 pa ni blo nic hudega, oz sem ga vedno imel na 3g zarad trajanja baterije.

Očitno se nisi gibal po kakšnih hribih...

fopi ::

Sem ti že v drugi temi napisal. Ne kupuj telefona brez B20.

louser ::

Kupi evropsko verzijo. Kot laik nimaš pojma o telefoniji in je zate zaradi sprejemanja signala in podpore po nakupu boljši nakup evropska inačica.

jocoj ::

Splača se počakati par tednov. Cena 9t pro v kitajskih trgovinah pada po 10 dolarjev vsakih par dni, saj so v začetku ob izidu navili cene. Danes je že 369$ na banggood s kuponom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633198999 (1650) kanarin
»

Telefon do 350€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
509416 (7254) DeeCoy
»

Nakup Xiaomi Mi 9T Pro ali Redmi K20 Pro

Oddelek: Kaj kupiti
112442 (1997) Berserker

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620313 (10798) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364749 (38675) bluefish

Več podobnih tem