» »

El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

1
2
»

Outcast ::

Meni je bil dober film, zelo dobro so prikazali Jessejev zaključek + veliko nostalgije sploh v tistem dinnerju na koncu z Walterjev z RV parkiranim spredaj....uf bo treba spet pogledat BB!

Še par zanimivih detajlov: https://www.insider.com/netflix-el-cami...

WallSreet ::

Pogledal včeraj. Solidno vendar nič posebnega. Me je pa nekaj zmotilo in sicer tam ko je v tistem hladilniku našel denar in potem ko sta tista dva tipa prišla notri in ko je Jessi rekel da bo vzel svojo tretjino in mu tip prav da mu bo razstrelu noodle in mu Jessi pravi "tega ne boš storil ker bo starec ki je zunaj to slišal in boš potem mogel ubiti še njega ter boš imel poleg tega še policijo na hrbtu. Ne vem no, če bi bil jaz na mestu tistega s pištolo bi Jessija s palico po glavi mahnu da bi ta padel v nezavest in potem pobral ves denar in odšel. Tisti izgovor se mi je zdel tako butast, ker je dejansko 100 načinom kako nekoga krotiti če imaš ti pištolo v roku. Sploh ni potrebno da ga ubiješ.



Drugače pa glede na zaključek, se nebi čudil če bi nadaljevali s snemanjem ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

PH03N1X ::

Potem bi to bla že spiritual successor spet s Saulom v glavni vlogi(če je že v BCS, potem se opravičujem, ker še nisem gledal), lahko celo Skylar ali sin, samo bo pa moralo biti smiselno.

WallSreet ::

Outcast je izjavil:

Meni je bil dober film, zelo dobro so prikazali Jessejev zaključek + veliko nostalgije sploh v tistem dinnerju na koncu z Walterjev z RV parkiranim spredaj....uf bo treba spet pogledat BB!

Še par zanimivih detajlov: https://www.insider.com/netflix-el-cami...


Meni se je tista scena zdela zanimiva. Ne vem nekako sem dobil občutek da je Vince želel zamenjati vlogi in sicer je bil Walt bolj kot ne "in chill mood" in ko je Jessija spraševal glede študija in če bi se šel šolati in kaj ga zanima itd. Ponavadi je bilo ravno obratno. Waltu je bil pomemben samo denar in kuhanje medtem ko Jessi ni bil ravno prepričan. V tistem dinnerju pa je Jessi ves zagret nabijal kako bi spet začel kuhat itd in koliko denarja je v vprašanju. Tudi glede hrane je bila situacija obrnjena. Jessi je prepričeval Walta naj nekaj poje, kalorije, zdrava prehrana itd. Se pravi ravno obratno. Saj se spomnim v Seriji da je takrat Walt prepričeval Jessija ko sta sedela za mizo da naj nekaj poje itd. Ne vem tak občutek sem dobil.

Kurzweil ::

@WallSreet, jaz pa ne vem, kam bi dal tisto sceno iz konca (dinner)? To je bilo v seriji kje? kdaj? v kakšnem kontekstu? Sem že malce pozabil, imam še par serij na lagru, pa bo potem zgleda še enkrat treba pogledat BB in BCS do konca :)

Outcast ::

Kurzweil je izjavil:

@WallSreet, jaz pa ne vem, kam bi dal tisto sceno iz konca (dinner)? To je bilo v seriji kje? kdaj? v kakšnem kontekstu? Sem že malce pozabil, imam še par serij na lagru, pa bo potem zgleda še enkrat treba pogledat BB in BCS do konca :)


In the flashback, Jesse is seen taking a much-needed tub bath, talking to a girl on the phone (presumably Jane), and walking out of a hotel with Walt. Then, they go to the eatery, where Jesse piles food onto a plate. At the table, Walt begins to cough. You can also see their RV outside the eatery, with duct tape covering the bullet holes on the door.

Walt talks to Jesse about his future and encourages him to go to college and pursue a business degree. The pair also discuss finding a buyer for the batches of crystal meth (valued at $1.3 million) that they cooked.

This flashback took place during season two, episode nine ("4 Days Out"), where Walt forced Jesse to go cook with him in the desert rather than spend the weekend with Jane. After a series of things that went wrong (from running out of water to having a dead car battery), Walt and Jesse were able to make their own battery and get the engine running again. At the end of the episode, Walt found out his cancer was in remission.

DeeJay ::

Men je bil kul. Lepo so zaključli zgodbo. Kar me je res motil cel film je bil debeli in postaran Todd. Lahk bi se mal potrudu in shujšu (pa še na splošno bi blo bolš zanjga), pa makeup artisti bi ga lahk mal bl pomladil... Pa pogrešal sem vsaj eno sceno s Saulom. Moja ocena 8/10.

Ganon ::

Ničesar nisem vedel o filmu in moram reči, da me Vince ni razočaral. Takoreč smo dobili dva odlična nova dela serije, ki dokončno zaključita zgodbo. Imamo to srečo, da se Vince še vedno giblje v BB svetu in sta pred nami še dve sezoni BCS. Mojstersko.

PH03N1X ::

S starimi igralci in fat Toddom so ga še najbolj "pokvarili"

kjut ::

No ja meni ni nek hud presežek, ne pokvari občutka po ogledu serije. Za pogledat je to je pa to.

XY: I got kids. Jessy: I got give a shit

Walter-Jessy: You are lucky for not waiting whole your life to do something special.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

JH84 ::

No, meni je bil pa film kvečjemu povprečen, žal...in to z vsem ozadjem odlične serije...film ima nekaj trenutkov, ampak še takrat blišč poberejo stranski liki. Glavni vzrok za to pa je dejstvo, da ima osrednjo vlogo najbolj dolgočasen igralec v celi seriji, ta ki igra Pinkmana. Težko razumem, da so naredili film z njim in o njemu, čeprav ima poleg White-a osrednjo vlogo. Isto je v filmu, vsi drugi liki so bolj zanimivi kot ta papak, tistih 5 minut na začetku ko sta na zaslonih njegova 2 frenda, je boljših kot cel film s Pinkmanom. Ta igralec naredi kompleksen in večdimenzionalen lik, enodimenzionalnega. Bitch.

Lion29 ::



31 Easter Eggs You Might Have Missed in The 'Breaking Bad' Movie 'El Camino'
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Machete ::

JH84 je izjavil:

No, meni je bil pa film kvečjemu povprečen, žal...in to z vsem ozadjem odlične serije...film ima nekaj trenutkov, ampak še takrat blišč poberejo stranski liki. Glavni vzrok za to pa je dejstvo, da ima osrednjo vlogo najbolj dolgočasen igralec v celi seriji, ta ki igra Pinkmana. Težko razumem, da so naredili film z njim in o njemu, čeprav ima poleg White-a osrednjo vlogo. Isto je v filmu, vsi drugi liki so bolj zanimivi kot ta papak, tistih 5 minut na začetku ko sta na zaslonih njegova 2 frenda, je boljših kot cel film s Pinkmanom. Ta igralec naredi kompleksen in večdimenzionalen lik, enodimenzionalnega. Bitch.


To pravi tudi marsikateri kolega. Džesi je bil meni v seriji preprosto zoprn in sem upal, da ga kdo pospravi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kjut ::

Jessy: Why are you helping me? Skinny: You are my hero and shit.

hehe nice one

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Netrunner ::

Film je dober vendar ni nek presežek, kot bi pričakoval. Malo prepozno so ga posneli, saj na igralcih se vidi časovni preskok čeprav časovno se dogaja po zaključku serije. Vreden ogleda, ni pa oh in sploh.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

IL_DIAVOLO ::

Takoj ko je prišel na sceno walter white, sem takoj dobil tisti vibe bb-ja, dialog mladega in neumnega pinkmana in modrega ww-ja.

Meni je bil film dober, lepo dokonča zgodbo kjer se je serija končala. Brez starih obrazov bi to bil en zelo mračen film, tako pa je zaključek res lep :)

Jesse, uživaj v penziji :D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672071 (1833) Kurzweil
»

Battlestar Galactica (reboot) TV serija

Oddelek: Sedem umetnosti
284107 (190) oo7
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195753 (11834) oo7

Better call Saul!

Oddelek: Sedem umetnosti
123321 (2030) Limona

Več podobnih tem