» »

Nov kljuc za toyoto?

Nov kljuc za toyoto?

prowb ::

Za toyoto corolo verso (2008), smo zgubili en kjuc...

Kam it po novega? Na toyoti je zelo neprijetno drag ;)

Pac-Man ::

Če si iz okolice LJ vprašaj v avli Leclerca.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Dr_M ::

Ce hoces polno funkcionalen kljuc, samo original na pooblascenmu servisu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

prowb ::

polnofunkcionalen?
ja rad bi z njim odklenil avto, in se odpeljal... to gre brez originalnega, ali ne?

EnStot ::

Oni "ključavničar" v Leclercu trdi, da ti "pomeri" in preveri ali se koda da skopirati. Tja moraš priti z avtom in ključem. Po komplicirani razlagi se nisem odločil za poizkus, tako da ti ne vem direktno svetovati. Koliko hočejo poševnooki na Toyoti?

pegasus ::

Subaru ključ uradno je 200€.

zmaugy ::

Enkrat sem izgubil ključ in ker sem takrat avto puščal v velikem blokovskem naselju v Ljubljani, sem šel na servis, kjer so mi na novo sprogramirali ključavnico za vžig na avtu in preostali ključ in naredili še en nov ključ.
Z izgubljenim ključem bi tako naključni najditelj lahko zgolj odklenil avto, ne bi ga pa mogel štartati.
Ker je od tega veliko let, se ne spomnim več koliko sem plačal, ampak bi verjetno bi tudi zdaj naredil nekaj podobnega.
Sama izdelava novega ključa me je nazadnje pri prejšnjem avtu stala 100 EUR (stari ključ se mi je razpadel), mislim da je bila ena bolj poceni varianta, ko so na servisu preprogamirali en rabljen ključ.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

prowb ::

Niso mi vedli povedat tocne cene (serviserji so ze sli domov), okvirno je bilo receno, da v rangu 200-250eur...

;-) ::

Ce rabis se osebno menjat in voznisko pol zavarujes vse skup in izgubis se denarnico zraven. Zav. Stane okoli 7€.

Drugace za bmwje sem po vin narocal kljuce preko ebaya vrjetno se za toyote tud da kje tako dobit.

prowb ::

zmaugy je izjavil:

... mislim da je bila ena bolj poceni varianta, ko so na servisu preprogamirali en rabljen ključ.


Na tole pa nisem pomislil - če kupim en rabljen ključ od kakega razbitega avto, bi se ga potem dalo "uparit" z mojmu avtu? Pač na servisu... Sej ni mi problem dat nekih 50e za to storitev - me pa zelo boli dat 200e za ključ :D

;-) ::

Ampak tistemu rabljenemu bo lihtak treba sabljo menjat za blank sabljo in jo vrezat.

prowb ::

;-) je izjavil:

Ampak tistemu rabljenemu bo lihtak treba sabljo menjat za blank sabljo in jo vrezat.

Ja, samo tisto je še vseen dost pocen :D

J.McLane ::

Jaz sem zgubil dva ključa za Hiluxa 2008, ostal mi je samo siv mehanski valet ključ, na uradnem servisu so mi rekli menjava nekega ECUja in ca. 1000 €. Jaz ne bodi ga len, sem šel na aliexpress in tam naročil ključ za 10€ in Toyota Smart Keymaker za 10€, šel sem do lokalenga ključarja, da mi ga je zbrusil in sem sam programiral dva master key-a in en valet key. To deluje za ključe ki imajo piko.

Probleme mi je delal dalinjsko zaklepanje, ampak v tem času sem našel star originalni ključ in se potem nisem poglabljal dalje.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključ za avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5721446 (8545) donvito
»

Lastniki Tesel ostali pred zaklenjenimi vrati (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13920525 (13814) jype
»

popravilo ključavnice na vozilu

Oddelek: Na cesti
2411054 (10403) šernk
»

Novega bmwja ukradejo v treh minutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
9829219 (21370) šernk
»

Zlomljen avtomobilski ključ

Oddelek: Na cesti
125342 (4911) SkIDiver

Več podobnih tem