» »

Kje lahko dobim Creative Recorder, ki ga ni poleg gonilnikov?

Kje lahko dobim Creative Recorder, ki ga ni poleg gonilnikov?

AtaStrumf ::

Kje lahko dobim Creative Recorder, ki ga ni poleg gonilnikov? Sem preiskal cel njihov sajt in sem dobil, samo ginilnike, ki pa ne vsebujejo Creative Recorderja niti Creative Play Centra. Za drugega mi dol visi, rabim pa Recorder in me jezi ker ga ni in ni, star pa povozi nove gonilnike. Torej a mogoče kdo ve, kje dobim najnovejše gonilnike skupaj z vsemi programi, ali pa vsaj recorder posebej?

mercho ::

kaj maš zvočno od creativ-a?
jst sm pred meseci kupil sb live 5.1, naložu gonilnike s cd-ja in zdraven dobil tud creative recorder in play center.

če maš cd probi vse gonilnike odstranit in ponovno naložit vse gonilnike z cd-ja, pa tud s spletne strani gonilniki bi mogli usebovat play center in recorder. ponavadi ti naredi krajšanco v start menu: creative/sound blaster live! al kej podobnega

če še vedno ne bo šlo probi poiskat na kazaa-ju
vso srečo!

AtaStrumf ::

Mam od Creative-a SB Live! Player 1024, in imam tudi CD z gonilniki, samo to je staro še izpred WinXP, tako da mi sicer dela, samo je polno bug-ov in bi rad kakšno novejšo verzijo. Gonilnike sem sicer dobil (mislim, da z datumom 10.03.2003), samo ni notri Recorderja in Playcentra, posebej jih pa tudi nisem zasledil.

largie ::

imam isto kartico, se tudi priporočam za recorder. imam zadnje gonilnike iz creative strani, recorder se sicer tudi najde, ver. 2.00.34, ko pa ga hočem instalirat mi javi da je to samo upgrade (no existing recorder found?!). imel sem prejšnji recorder (mislim da 2.00.32, tisto pa je šlo na clean sistem instalirat), pa sem instalacijsko datoteko takoj zbrisal ko je bil končan dl te nove verzije, kje pa sem vedel da rabiš že instaliran prejšnji recorder.

AtaStrumf ::

Predvidevam da si totalno pozabil kje si dobil tist prejšnji recorder?

cekr ::

m
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

largie ::

verjameš ali ne, tisto prejšnjo verzijo katero je šlo instalirat sem dobil na uradni creative strani, kjer je zdaj ta ki je samo upgrade.
malo sem brskal po forumih tam, in je kar nekaj ljudi prav besnih na creative ker teh zadev ni za download, da pa se baje naročit cel komplet (driverji, recorder, playcenter pa mogoče še kaj) na CD-ju.

AtaStrumf ::

Qrc pa tak CD, če je pa po netu tolk hitrejš, enostavnejš in predvsem cenejš. Maš še kakšno idejo kje bi se dal dobit ta recorder?

CaqKa ::

a lahko kakšen drug recorder predlagamo?

cekr ::

Meni sicer deluje, samo imam Audigya.

Na starem računalniku pa mi je pa na nek način uspelo tako, da sem iz CD-ja presnel Recorder v Creative mapo, potem je pa delovala nadgradnja.

Je pa sicer po internetu veliko kopij originalnih CD-jev, samo ne vem, če se to sme uporabljati. ;-))
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

AtaStrumf ::

Tudi kak drug recorder je dobrodošel, samo da je zastonj.

A lahk mal bolj poveš kje na internetu so kopije originalnih CD-jev, ker pomoje je to čist legalno, ker gre pač za software za železnino, ki smo jo kupili in s tem tudi pravice na nadgradnje oz. popravke.

CaqKa ::

kaj misliš delat s tem?
ker v bistvu mi zdaj nič kar je free ne pade na pamet...
eni ful hvalijo cool edit
sam pa sound forge od sonic foundry.

/edit
gugl sound recorder wav "free download"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Audigy2 ZS Driverji

Oddelek: Strojna oprema
132158 (1923) WhiteWolf
»

Hreščanje zvoka pri snemanju z mikrofonom.

Oddelek: Zvok in slika
141418 (1298) iElectric
»

TV zvok--> PC

Oddelek: Zvok in slika
81084 (1008) Clone
»

Line In

Oddelek: Zvok in slika
71028 (876) glavic
»

WAV Programček

Oddelek: Zvok in slika
111275 (1106) Matek

Več podobnih tem