» »

V3 2k in Borb

V3 2k in Borb

Dami ::

Na kratko. A lahk daš borba na 2000-ko?. Nočem prej nabavit, dokler nism ziher da gre gor, ker je ful mal placa pa proc je zlo blizu agp slota. Sta na kartici 2 luknji za šraufa sam ne vem če ustrezata meram Borba. Če ma kdo omenjeno kombinacijo, naj mi plis javi.

Marjan ::

jest tud razmislam kaj nej dam gor ker tista rebra so za en jajc vredna......in mislm da Blue Orb ne gre gor!! Preveč bliz slota je čip! Kej druzga bo treba gor prpopat!

Vent od 486-ke mogoče??!

element ::

Hja tko je. Blue orb gre gor ampak se mi zdi, da samo z priloženik termalnim lepilnim trakom. Možno, da paše tud v luknjice, ki sta na straneh od čipa. Z termalnim trakom gre 100% gor. :P

Dami ::

Pa ga pol ta trak dost drži gor? Da mi ne bo pol dol na mrežno pado...:D

ChiefThunder ::

Pomoje ni glih najboljši stik...

tomaz255 ::

Luknce na orbu in voodooju ne pašejo skup. Z termalnim lepilnim trakom pa je treba pazit, ker ti lahko pade dol, kot se je meni zgodilo.

Alec999 ::

luknce sux k niso izto oddaljene k na orbu ... termalni trak se bl sux k mi je ponoc dol padu (Borb da nou pomote :D ) ... tko da je najbol enostavna resitev vent od 486

Binji ::

Kulk pa kej hladi ta vent? Jst mam 2 gor pa nimam obcutka da je nevemkaj.

element ::

Ja neki že. Okol 5°C bolj vsaj pr men. Če češ met BOrba gor, moreš bit mal iznajdljiv in se najde način. Sm že ga zdele že enga opisu, pa je šlo use u pi***, tko da... Termalni trak slabo prevaja in slabo lepi skupi. To je uporabno samo, če je grafična pokonc/postran postavlena, ker drugač se odlima. 3dfx ga je kle res polomu. ;(( Drugače, pa z idejami na plano, in boste se že česa spoml :D!

Muflon1 ::

navadn hladilnik od procesorja si gor dejte pa ga pršraufite tko k js pa nima kam padit pa še hladi odlično

Binji ::

Nimam nanki placa nanki hladilnika:D. Ma kdu kej ustreznega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hlajenje proca pa grafikulje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131147 (888) element
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241589 (1180) element
»

GeForce 2mx in dvig voltaže!

Oddelek: Navijanje
101183 (989) element
»

Namestitev Blueorba na 3D Prophet II MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
101328 (1185) megane
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201795 (1586) alien-w

Več podobnih tem