» »

GeForce 2mx in dvig voltaže!

GeForce 2mx in dvig voltaže!

element ::

Ej, a kdo na forumu ve, kako bi mojmu Winfast GeForce 2mx DH pro dvignu voltažo, da bi ga lahko še bolj navil, in kje se dobi hladilna rebla, da jih prilepim na ram + termalno lepilo? Pa še neki. Blue orb nč ne hladi. A ga nej zbrusm? Ko sem dajal dol originalno termalno pasto od prejšnga hladilnika, je nism dobr sčistu dol, ker nism meu alkohola. A je to problem? A je termalna pasta priložena blue orbu dobra, pa kok na debel jo namazat... Hvala že vnaprej za vse odgovore. 8-)

jetam ::

Termalno pasto je najboje čistiti z bencinom ne z alkoholom. Naneseš pa jo v čim tanjšem sloju, ker itak ne hladi pasta ampak b'orb. Pasta je samo zato, da se poveča stična površina med orbom in procesorjem. Koliko je pa prevodna je pa drug problem...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

msmiha ::

Mislim, da se ne da dvgnt voltaže na nobeni grafični kartici. Vsaj jas tega nisem nikjer zasledil.
Težko vrjetno je, da je tudi kdo drg;(
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

g0Run7 ::

voltazo se seveda da dvignit, je pa postopek precej zahteven in tukaj se ga verjetno ni lotil se nihce, ker se verjetno niti ne izplaca, saj reskiras precej...poglej na kaksno japonsko oc sceno...tam si se v monitorjih dvigajo voltaze...joke:)

jRk0 ::

Pred nekaj časa sem na slo-techu zasledil topic o dviganju voltaže. En model je dvignu voltažo na graficni s cipom v2 (kom a 16 mega in je samostojna). Daj probaj kje najt ta topic, ker je rekel, da je na netu zasledil dviganje voltaže ravno za gf2mx..
You fuck up once, you loose two teeth.

Pretorijanec ::

Poglej na ta naslov pa bos vedu.;)

morphling1 ::

Glede dviganje voltaže na mx bi rekel samo da se ne splača ker ne pridobiš skoraj nič če naviješ proc na 250 ali več ker je mx skoraj vedno omejen z prepustnostjo
spomina če si tak srečko da ti gre ram nad 250, potem bi razmišljal o tem drugače pa nima smisla.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

ABX ::

Tako je! Navijanje jedra nima smisla, ker je kartica popolnoma omejen glede prenosa podatkov med GPU in ramom. Edino kar se splača je navijanje rama.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

element ::

Hm, thnx, ram mi gre samo do 212 MAX 218 pol se pa začnejo popačenja. Kaj, če bi gor na ram napopu hladilna rebra? A bi se pol dal kej bolj ram navit? Kje dobit hladila rebra? :\

morphling1 ::

Sem nalepil rebra gor in to z arctic silver thermal epoxy-jem , ki dosti bolj prevaja toploto kot kakšni lepilni trakovi ali navadne silikonske paste, pa nisem nič pridobil ,rebra pa sem naredil tako da sem razrezal star hladilnik za p3 , ter pokril dva čipa z enim rebrom .Učinek bi mogoče bil če se ti čipi kaj grejejo, recimo kot na gts2 pro-ju
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

element ::

Hja, se pravi, da sem obsojen na to frekvenco rama... :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj rabim za hlajenje titaniuma 200

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10879 (718) _Xavier_
»

Kako prdiobiti 3-5 stopinj celzija?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121165 (996) Bungee-
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241589 (1180) element
»

Prosim pomoc pri V3 3000

Oddelek: Navijanje
151571 (1363) element
»

HELP!!! PROBLEM!!!

Oddelek: Navijanje
7940 (818) element

Več podobnih tem