» »

Začasno zaklenjeno. Več po pogovoru o politiki glede objave ref in aff povezav.

Začasno zaklenjeno. Več po pogovoru o politiki glede objave ref in aff povezav.

Temo vidijo: vsi
««
10 / 10
»
»»

kumer ::

Ali je kaj novega na to temo?

ADMINI, kdaj bo znana vaša odločitev?

Hvala

LP

Cruz ::

kumer je izjavil:

Ali je kaj novega na to temo?

ADMINI, kdaj bo znana vaša odločitev?

Hvala

LP
Da boste vedeli, če lahko začnete iskati službo? :))
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

MrStein ::

Saj poznaš pomen besede "začasno". Začasno recimo imamo DDV 22%. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

starfotr ::

Začasne rešitve so najbolj trajne.

kumer ::

Cruz je izjavil:

kumer je izjavil:

Ali je kaj novega na to temo?

ADMINI, kdaj bo znana vaša odločitev?

Hvala

LP
Da boste vedeli, če lahko začnete iskati službo? :))


jo že iščem :));)

mn ::

Samo mojih pet centov. Tomsonova tema je bila tudi dober vir informacij za nakup za nas neznanih Kitajskih znamk. Recimo meni je pomagal pri izbiri slušalk in USB napajalca za avto, pa za zobno krtačko ga bom vprašal ko bo Braun izpustil dušo. Baterija namreč opazno peša. Od kitajcev se marsikaj dobi poceni, vendar je težko ločiti zrnje od plev. In to je bila glavna dodana vrednost te zaklenjene teme. Poleg tega je marsikomu pomagal pri reklamacijah.

Kar se pravil tiče, se jih z lahkoto napiše tako, da ostane diskrecijska pravica moderatorjev na slo techu katere "referal teme" pustijo in katere zaklepajo. Če menite, da uporabnik prinese dovolj dodane vrednosti, se mu dovoli, drugače ne.

Bi pa zahteval, da se jasno označi, da je link referal. Pa naj vse vsak zase odloči ali bo klikal ali ne.

louser ::

Ne, ker veliko uporabnikov doda ogromno dodane vrednosti forumu, a jim ne omogočamo nekih ugodnosti.

gregor ::

Imam občutek, da je bilo vse zrežirano tako, da se je onemogočilo tomsona.
Morda se motim.

Ge ne poznam in nimam nič z njim. So pa mi njegovi komentarji pomagali ločit zrnje od plevela, kot že napisano.
In tudi njegove kode sem nekajkrat uporabil. Zakaj bi dal kitajcem več $$$, če pa lahko dobim po nižji ceni.
Najbolj bedno je to, da sploh imajo ta sistem z kodami. Če ga ne bi bilo, ne bi bilo te teme.

Kaj pa če se odpre temo za samo ref, aff linke in v njej lahko potem vsi na enem mestu objavljajo te linke?

LP

bajsibajsi ::

Menim, da namensko masovni ref/aff linki ne sodijo na ST forum. Pri tem niti najmanj ni pomemben Janez, Metka ali Franci. Kot tudi ni pomembno, ali gre za 5% ali 50%. O tem sem tudi leto, dve,.. nazaj jasno pisal tu na ST; s svojim enim in edinim nickom (no imel sem enega pred tem, ki pa se je ob transformaciji ST tam okoli leta 2001/02 zal izgubil), pod katerim me kar nekaj slotekovcev pozna v reali. Odkrito sem napisal, da sem tudi sam, tu in tam, "uporabil" kaksen ref link in da je prav mozno, da bom se kakšnega v prihodnosti.
Niti se ne bi spuscal v davke, FURS, osebne zadeve pospesevalcev prodaje itd. Proti sem zaradi tega kar naj bi sloteh bil v vseh teh letih. IMO je edina napaka, da so odgovorni na ST ze v startu to sploh dopustili!

facepalm ::

Imho pa smo s tem izgubili eno ali vec dobrih tem, kjer smo dobivali vsesplosne informacije o kitajskih TEHNICNIH izkelkih. To je tudi razlog, da sem sledil temi, ceprav npr na Gearbestu nebi oddal narocila nikoli vec, ne glede na ceno.
Sem pa izvedel kateri izdelek je vreden pozornosti, preveril feedbacke na netu in narocil kjer mi je pasalo:)

Dr_M ::

Korektno bi bilo, ce bi te stvari res uredili. Ampak je spet tako, ce dovolite enemu, morate vsem, ne samo nekaterim.

Zanimivo pa je, da je booking tema se odprta, glede na to, da gre na najbolj nategunsko zadevo dalec naokoli.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

louser ::

facepalm je izjavil:

Imho pa smo s tem izgubili eno ali vec dobrih tem, kjer smo dobivali vsesplosne informacije o kitajskih TEHNICNIH izkelkih. To je tudi razlog, da sem sledil temi, ceprav npr na Gearbestu nebi oddal narocila nikoli vec, ne glede na ceno.
Sem pa izvedel kateri izdelek je vreden pozornosti, preveril feedbacke na netu in narocil kjer mi je pasalo:)

To je še vedno možno.

facepalm ::

louser je izjavil:

facepalm je izjavil:

Imho pa smo s tem izgubili eno ali vec dobrih tem, kjer smo dobivali vsesplosne informacije o kitajskih TEHNICNIH izkelkih. To je tudi razlog, da sem sledil temi, ceprav npr na Gearbestu nebi oddal narocila nikoli vec, ne glede na ceno.
Sem pa izvedel kateri izdelek je vreden pozornosti, preveril feedbacke na netu in narocil kjer mi je pasalo:)

To je še vedno možno.


Vem, zato sedaj spremljam en forum vec.

gregor ::

+1

bi pa raje spremljal na tem forumu ampak vse tiho je bilo kar se tiče zaklanjenih tem -> 5.8.
danes smo 23.8. :'(
morda bo odločitev znana leta 2020 ;)

louser ::

Saj se lahko o napravah prosto pogovarjate.
Ker pa to nikoli ni bil cilj Tomsona in njemu podobnih, tega tudi več ne počne.

matobeli ::

Valda se mu ne da več debatirat na ST če se ga je "odjebalo". Debatira nekje drugje...

louser ::

Prodaja menda misliš. Njegovih mnenj tukaj ni nihče odjebal.

gorazdkop ::

Naredil sem dve stvari. po dolgem času sem se prijavil na alter.
Na ST sem vklopil nazaj adblock, da ne bi slučajno kdo služil od mojih klikov

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

Prav dobesedno ste ene navadne RITI!

Radi bi dobivali neke nasvete, ko je pa treba vrniti uslugo tistemu ki jih daje, mu pa kažete figo in naredite cel špetir, da se blokira teme in ne vem kaj še, ker to 'povračilo' poteka preko aff. linkov.

Zdaj pa jokate, da vas je uporabnik X odjebal in vam ne servira več nasvetov.

Pa kaj ste sploh še resni?
Kdorkoli bi vas pri takem izkazovanju 'hvaležnosti' poslal k vragu.

Včasih so temu pravili HINAVŠČINA.
Kako pa danes temu rečete?
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

radmannsdorf ::

Jaz priznam da zdaj dejansko manj berem slo-tech kot prej. Ker me te cene in popusti tehničnih stvari zanimajo. Zdaj pač obiskujem Tomsonovo stran.

49106 ::

SeMiNeSanja je izjavil:


Radi bi dobivali neke nasvete, ko je pa treba vrniti uslugo tistemu ki jih daje


Prepričan sem, da mu bodo z veseljem pomagali, ko bo potreboval nasvet.

SeMiNeSanja je izjavil:



Zdaj pa jokate, da vas je uporabnik X odjebal in vam ne servira več nasvetov.


Motiš se. Izpostavili so, da odkar nima finančne koristi ne daje nasvetov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Okapi ::

49106 je izjavil:

Motiš se. Izpostavili so, da odkar nima finančne koristi ne daje nasvetov.

Kar ni res, ker jih še vedno daje, v temah, ki niso zaklenjene.

49106 ::

Kako, če pravite, da ste šli na Alter zaradi njega. Če pa še vedno svetuje, potem ne vem zakaj se razburjate.

P.S. A lahko daš link do takšne teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

anketar ::

na alterju, kul, a so kej manj lock/delet happy kokr na st?

gregor ::

49106 ::

Prav imate. Opravičujem se.

Samael ::

mn je izjavil:

Samo mojih pet centov. Tomsonova tema je bila tudi dober vir informacij za nakup za nas neznanih Kitajskih znamk. Recimo meni je pomagal pri izbiri slušalk in USB napajalca za avto, pa za zobno krtačko ga bom vprašal ko bo Braun izpustil dušo.


Samo, a ni ravno to nekoliko "neumno"? Da je tip za nekaj dobička (kakršen koli pač že je to) googlal zate, ker si ti prelen, da bi to storil sam?
Saj ni ravno, da človek pozna tisoč in en kitajski "izdelek", ki ga ti potrebuješ, ampak namesto tebe pogoogla, prebere kakšen review, itd. da ti potem servira to informacijo in ti posledično klikneš njegov ref link.
V osnovi v tej temi niti ni problem Tomson, ampak ljudje, ki sicer visite na netu itd, ste pa preleni, da bi si to, kar vas zanima poiskali in nekaj o tem prebrali sami.

vilonja ::

No, ce zelite, je Tomson ustvaril tudi forum na svoji strani:
http://forum.kajkupiti.si/

Sem ze dolgo na forumu in vedno rad preberem njegove prispevke.

gregor ::

Sedaj pa bom kupoval do onemoglosti :)

broken/link ::

kaj pa tale tema z ref linki? Kode za popust

111111111111 ::

Referral linki. Hitro zaklenit temo: https://slo-tech.com/forum/t536019/p646...

bauci ::

Šefi Slo-tech foruma.
Ali bi nam lahko sporočili kaj ste se odločili?

Dr_M ::

Sefi so sli na na kilo belega in se nimajo casa ukvarjat s takimi nepomembnimi zadevami.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

111111111111 ::

Bluefish šalabajzer, je kaj novega s tomson temami. Njegovo temo ste čisto počistili linkov na njegov page.

SG_101 ::

slovenski birokrati so zaklenili najbolj uporabno in zanimivo temo na forumu.

FrRoSt ::

Tale zadevica me spominja ne neko drugo zgodbo.... :)) Dogajala se je še v času ZX Spectrumov in Comodorjev 64! ;)

Ko smo prispeli na Atensko postajo, ne spomnim se ravno, ampak mislim, da je bila (verjetno) železniška, je bil znotraj, tam nekje na koncu, ob robu, človek, ki je čuval prtljago. Po domače nahrbtnikov. Sprejel je nahrbtnike popotnikov v verstvo in jih čuval čez dan... Takole bi rekel, cca kake 2€ po nahrbtniku.... Ni bil mlad, ni bil star, tudi na kakem stolu ni sedel in dremal.... Bil je kar aktiven, na nogah in popotnikom in obiskovalcem je ponujal in nudil tudi vse druge uporabne informacije, če so jih le zenimale, skratka, pomagal je po svojih najboljših močeh...

Ne vem ali je plačeval davke, ali je komu od načelnikov stisnil kakšen bankovec v roke, da ga niso preganjali... Vsekakor je trdo delal, verjetno niti ni zaslužil tako malo, daleč od tega pa, da bi obogatel! Ali si privoščil življenje na veliki nogi...

No, mi smo mu dali tistih, - če malce preračunamo v današnje pogoje, 10 ali 20 € in nam ni bilo potrebno vlačiti prtljage po mestu in na akropolo....
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

louser ::

Na črno lahko dela tudi kje drugje. SloTech ga ne bo aktivno preganjal, ne bo ga pa niti podpiral pri tem.

FrRoSt ::

Ne gre za to, da nekaj zasluži na črno in da ne plačuje davkov, .... GRE za to, ali prinaša neko dodano vrednost (forumu)! ;)

Samo to je tukaj, ko modiji ne vidijo razlike med njim


in (svojimi) uporabniki praktično precej nepomembno! :))

Dimnik ::

Frrost, ne jokaj. Vsi na tem forumu vemo, da ima svojo stran, kjer ima neke vrste forum, tako da greš na njegovo stran in imaß vse od testov, kod, debate...itd.

FrRoSt ::

:)):)):)):)):))

Sploh ne jokam! ;)

Še najmanj pa zaredi tegale slo-tech peskovnikaka ne! 8-)

louser ::

FrRoSt je izjavil:

:)):)):)):)):))

Sploh ne jokam! ;)

Še najmanj pa zaredi tegale slo-tech peskovnikaka ne! 8-)

Če prek njega gre dnevno 100 artiklov in od vsakega zasluži en eur, majku mu, naj si registrira dejavnost.
Druga stvar je, da SloTech ni namenjen temu, da bodo podjetja preko njega služila.
Kar bi vedeli, če bi prebrali pogoje uporabe.

FrRoSt ::

louser je izjavil:


Če prek njega gre dnevno 100 artiklov in od vsakega zasluži en eur, majku mu, naj si registrira dejavnost.
Druga stvar je, da SloTech ni namenjen temu, da bodo podjetja preko njega služila.
Kar bi vedeli, če bi prebrali pogoje uporabe.

Ne vem, če je šlo ravno 100 artiklov preko njega.... Sploh pa ne tu!

Pogoji uporabe!?? :)):)):))

V tem peskovniku!??? 8-)

:)):)):))

Potem so tudi Republika Butale PRAVNA Država! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

111111111111 ::

Dejmo malo to temo zbudit.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

MrStein ::

MrStein je izjavil:

Prej je "prodajalec" bil praktično linčan, zdaj pa se briše, če kdo opozori na prodajalca.
Prej: Začasno zaklenjeno. Več po pogovoru o politiki glede objave ref in aff povezav.

Zdaj: https://slo-tech.com/forum/t200222/p682...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov forum glede Gearbesta in ostalih nakupov (TOMSON)

Oddelek: Kaj kupiti
81603 (1023) bluefish
»

kitajske trgovine - kode za nižje cene

Oddelek: Loža
223188 (1923) jernej1987
»

Britanski "influencerji" pod drobnogledom regulatorja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
317921 (5532) msjr
»

Prikriti spletni prodajalci na forumih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
698434 (5764) Ziga Dolhar

Več podobnih tem