» »

Money Heist (2017 TV serija)

Money Heist (2017 TV serija)

Nikec3 ::

A tole gleda kdo?

Ravno sem končal s tretjo sezono, ki je pomojem najboljša do zdaj. Pisci točno vedo kaj počnejo, vsak dialog ima pomen, praktično nič ni za brezveze vrženo not. Liki so kompleksni, filozofski monologi pa na vrhunskem nivoju.

Na začetku morda kakšna scena izpade preveč "žajfasto", ampak ko se navadiš na španščino in stil postane odlično. Pa ne vem kdaj so nazadnje ženski liki bili spisani tako dobro kot so tukaj. Zadeva je tudi najbolj gledana tujejezična serija na Netflixu.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bluefish ::

Solidna. Se pojavljajo WTF momenti, ki so pač tam zaradi boljše gledljivosti, ampak se gre načeloma za malenkosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Outcast ::

Sem trenutno pri 11.delu 1.sezone in mi je kar všečna zadeva in tudi španščina mi sede zravn.
Vidim da 4. sezona izide 3.aprila in naj ne bi bila zadnja:D

skipmiha ::

Pozdrav, ali morda obstajajo SLO podnapisi za 2. 3. ali 4. Sezono?

Lp

IL_DIAVOLO ::

There is no such thing like slosubs, it is gibberish.

c3p0 ::

Sem v prvi sezoni, dobra serija. Do zdaj le en WTF moment (ono na strehi).

Okapi ::

Sem odlašal in odlašal, potem sem pa naredil en maraton in pogledal vseh 5 sezon naenkrat, sedaj, ko je zadeva zaključena. Odlična serija. Čeprav je en kup nelogičnosti, če natančno analiziraš vse skupaj, ampak OK, zanemariš, ker je vse skupaj dobro narejeno.

Ena prigodna pesmica;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

harvey ::

Enako, pogledal v kosu 5 sezon, dobra serija.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Tribal ::

Super serija, sploh danes v poplavi vseh posiljenih igralcev. Užival v vsakem delu, prepletanje zgodbe je super.

Skratka po dolgem času serija tako kot se šika. Mogoče edino zadnja dva dela malo prehitro zaključena. Bi se dalo še malo razvleči ampak je blo treba zaključit očitno.

yansek ::

A ta serija vam je všeč?
Sem jo poskusil gledati (nekaj epizod v 1.sezoni) in se mi je zdela brez stika z resničnim zivljenjem, nekako narejena za otroke in brez stika z realnostjo.

Ne vem, morda sem kaj spregledal, ali pa bi moral morda dlje vztrajal kot dve, tri epizode

Okapi ::

Če si pričakoval dokumentarec, potem res ni zate.

yansek ::

Ne, nisem pričakoval dokumentarca, jasno in lahko da sem bil prehitro razočaran in nisem dal malo več priložnosti seriji, ker jo mnogi hvalijo.
Po tistem kar sem sam videl v par epizodah pa se mi je zdela klišejska in nic posebnega ter brez stika z resničnim zivljenjem.

kow ::

Jasno, da je klisejska. To je serija za mnozice, kjer kvaliteta ni v prvem planu. Igralci so precej zanic, recimo.

Jaz tipicno pri takih serijah prevrtim naprej oz. povecam hitrost predvajanja na 1.5-2x, ko zavlacujejo - kar je vecina casa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

yansek ::

Malo offtilic, ampak a se motim, ali drži, da na mnogih spletnih platformh za ogled televizijskih serij in filmov prevladujejo vsebina katerih teme so umori, prekucevanje drog, ropi in podobne vsebine?

Pa po možnosti tudi vsebine s političnim predznakom.

Okapi ::

Motiš se. Imaš tudi kup komedij, telenovel, dram, pa resničnostne šove, dokumentarce, risanke, otroške oddaje....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672223 (1985) Kurzweil
»

Vikings (TV Series 2013 - ) (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
692213030 (4722) oo7
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246770 (21991) driver_x
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213311 (9864) roli

Več podobnih tem